מחזור שמיני בליגה לאומית: 1:1 מעניין בין חיפה לב"ש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Bluekipper, ‏30/10/08.

1. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

תוצאה מפתיעה במשחק של עכו נגד קריית אתא, 0:0, עכו לא הצליחה לכבוש מול הקבוצה
    הקטנה מקריית אתא, חבל, ניצחון היה יכול לתת להם דחיפה רצינית להמשך.

במשחק נוסף רעננה גברה בביתה 3:2 על הפועל כפ"ס, כאשר בתוצאה של 2:2, רעננה כבשה שער נצחון בדקה ה90.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/10/08
  2. הרצליה Member

התוצאות שהושגו היום פשוט מחייבים אותנו לנצח מחר כדי לחזור לתמונת הצמרת, כפר סבא,עכו,חיפה ובאר שבע איבדו נקודות חובה להתחיל לצמצם פערים בטח שנגד לוד שעדיין לא ניצחה העונה למרות המאמן החדש.

גביש וקריספיס שלא שיחקו בב"ש בגלל פציעות חוזרים לסגל ואמורים לפתוח בהרכב אין שום תירוץ, פחות משלוש נקודות ושהפרשן המהולל יחזור לגאנה.

מזל טוב לחיים מלכה על עוד שער טיפוסי בנגיחה היום בניצחון של רעננה.

3. הפועל_23 Member

סחתיין רעננה...מקום 4 כבר.

בקשר לשיפוט הנוראי בחיפה ל2 הצדדים, אולי חיפה קצת קופחה, אבל שבוע שעבר הם קיבלו מתנה/ות מחכמון אז פעם אחת זה איתם ופעם אחת נגדם.

ביום שני יש להפועל ר"ג הזדמנות לעלות למקום ראשון, יאללה ר"ג http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxxhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxxhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

4. SharpSharkYR Member

יש לך טעות.. גם בפנדל שהגיע להפועל חיפה השופט אשם ולא הקוון..

שהכדור נגע ביד של אלול(?) מנשה משיח שרק בהחלטיות על הנקודה הלבנה והוא לא היה חייב להקשיב לקוון..

חבל מאוד על הפנדל שלא נשרק.. כי אם הוא היה נשרק והפועל חיפה היו מבקיעים את השער ה-2 (תוך 30 שניות) היו יוצאים למחצית השניה הרבה יותר רעננים ומוציאים לגמרי את ב"ש מהמשחק.

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה היה קידר לא אלול.
    אבל כשהקוון בא וכל כך בטוח ואומר לך שזה קרן ולא פנדל אתה צריך להקשיב לו.

6. אבו Member

הקוון גם כן אידיוט. קוונים צריכים להתערב בהחלטות רק כאשר הם בטוחים בהחלטה שלהם. איך הוא ראה חזה, אני באמת לא יודע. אידיוט.

7. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אני מאוד אוהב את התחכום של אתר ספורט 5,
    בכותרת המרכזית למשחק בליגה הלאומית בין הפועל חיפה להפועל באר שבע הם סיכמו בשלוש מילים -

משיח לא בא http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/10/08
  8. SharpSharkYR Member

אפשר לסכם את המשחק הזה במשפט אחד.

"משיח לקח ולא נתן"

9. אבי סנדור Member

פשששאין לי מושג מה קורה לרעננה אבל מאז שאני בחו"ל הם מנצחים ..

וזה מעלה אצלי את השאלה:
    אם היו אומרים לכם שכל עוד אתם לא באים למשחקים הקבוצה שלכם מנצחת הייתם מפסיקים לבוא?

10. SkiMan Member

זו לא תהיה בושה להוריד את ערן לוי לספסל. במחזורים האחרונים הוא ביכולת לא טובה, הוא עושה הרבה מהלכים לא חכמים, מנסה בכוח והורס לנו הרבה התקפות. הגיע הזמן לתת לו להירגע קצת על הספסל כדי שיתאפס על עצמו, אין פרות קדושות בהרכב.

שלומי צריך לחזור להרכב המקורי למעט ערן לוי שצריך לרדת לספסל, זה לא עובד. משחק הבא ניצחון הוא בגדר חובה כדי לא להיות צמודים למקומות 5-6 (הפער כבר לא ממש גדול), אנחנו חייבים כבר את השקט הזה של עליית ליגה, לא נראה לי שמישהו רוצה למשוך את המאבקים עד לסוף העונה.

11. כחול לנצח! Member

איזה צמרת תגיד תודה אם תישאר בליגה. עם מאמן כמו אייל לחמן אני בספק.

12. אלי מתחן Member

מי שעוקב אחרי ב"ש : מליקסון תמיד משחק בהליכה או רק היום?

13. Ariel Member

למרות טעויות השיפוט והמשחק שהיה נרפה ברוב שלביו הייתה חוויה יוצאת מן הכלל. מגיעה תודה להפועל חיפה על האירוח בתקווה שנחגוג יחד בסוף העונה.
    אגב תגידו, מאיפה אתם מביאים את האוהדות האלה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

מליקסון הוא גאון כדורגל, לא פחות ולא יותר. האיש בשבילו שווה לנסוע את המרחק ולקנות כרטיס. נכון ש-2מסירות לא טובות שלו לקראת סיום המשחק הרסו אחד על אחד ואולי ניצחון, אך כמה יפה לראות שחקן שנותן את כל כולו למען הקבוצה.

14. NUOVA GUARDIA Member

מליקסון שחקן אדיר וכדאי שכולם יתחילו להפנים את זה ולקבל את זה.
    אני חושב שמליקסון נייד כל כך לכדור, הוא משחק הכל בהגנה בקישור בהתקפה פשוט שחקן מצויין.
    הבעיה במליקסון היא הכושר הגופני, הוא מתעייף מהר. בדקה ה70 הוא כבר לא יכל לזוז, כל שנייה נפל או נשכב על הדשא.

15. Love Is Red Member

קודם כל לדעתי מנשה משיח היה עם שיפוט עלוב...

הפנדל שהיה לבאר שבע לא היה ולא נברא, לאחר מכן היה פנדל ברור לאחר שהכשילו את מליקסון, והוא החליט לתת כרטיס צהוב למאור מליקסון, והוא גם החליט לשרוק פנדל בזמן שהכדור פגע בחזה של שחקן באר שבע ורק בזכות הקוון ההחלטה שונתה, וכמובן שהיו עוד החלטות קטנות שהשפיעו על הטעם של המשחק.

מה שברור לי הוא שבאר שבע לא הגיעה למחצית השנייה, והפועל חיפה יכלה לנצח אבל לא שיחקה חכם, ולכן חלוקת הנקודות היא הגיונית, מה גם שהפועל באר שבע שלטו במחצית הראשונה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/11/08