מחזור שלישי: חמישייה בווארית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Yotam, ‏19/8/11.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

פוליטיקת הרכש של מגאת מגוחכת והתוצאות לא מאחרות לבוא.
    מבט לקאדר שלהם מראה שהוא יכול להציב 11 שחקנים שמורכבים רק מקשרים דפנסיבים, בשביל מה הרכישה האחרונה של היצלספרגר ולפני זה של טרש שיש בעיות במקומות אחרים?

ועכשיו הוא רוצה להביא את כריס הבריזלאי של פרנקפורט שמזה שנה בקושי משחק...

לא כל תותח יורה הר מגאת...

2. aloneli Member

רוזנר למה שלא יפתח עם היצלספרגר וג'וסה בקישור,וטראש יעבור לעמדת המגן הימני ממקום היפני(נראה לי קוראים לו אסבה) שהוא בכלל קשר.

זה אפשרי לא?

3. doundoun Member

לא שיש משהו בטוח בכדורגל אבל אני מאוד אופתע מכל תוצאה של פחות מ 3-0 לבאוורים.
    המבורג נראית כצי שעומדת לעבור עונה מאוד לא קלה.

4. aloneli Member

מצד שני גם באיירן לא נראית משהו...

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aaa021:

6. werder bremen Member

משחק מטורף היה בווסר שטדיון 3-5 לברמן,אחד המשחקים הטובים שלנו בגזרת ההתקפה,בהגנה קצת פחות פה ושם טעויות אבל ההתקפה! משחק אטרקטיבי מאוד מזכיר את ברמן שכולנו אוהבים מתפרצות דאבל פסים הכל כולל הכל,פיזארו המצטיין מבחינתי גם בהגנה גם בהתקפה אני שמח שהוא חזר אלינו סופסוף ווסלי עם מבצע אישי במתפרצת לקח את הכדור 60 מטר רץ לבד ונתן גול,אני לא מבין למה הוא לא פותח כל משחק,והאווירה הייתה פשוט מחשמלת חושים! איזה אוהדים איזה תמיכה,שרק נמשיך ככה!

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין מה להיות מופתע ממבול השערים בברמן, קודם כל כי זו ברמת ודבר שני כי זה תומאס שאף, כל שנה יש במשחקים של ברמן ממוצע של איזה 12 שערים חחחח

אגב החלטה לא טובה של שכטר שהיה חייב לבעוט ולכבוש במקום לפרגן...

נערך לאחרונה ב: ‏20/8/11
  8. shlomydavid מנהלים

9. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אני עם כאבי ראש אחרי יום עמוס מאוד, אבל שורה תחתונה היה חשוב לי לראות שממשיכים להיות מרוכזים בהגנה ולשמור על רשת נקייה. נקווה שימשיך כך, יופי יופ. הכל הלך בהתקפה וזה שילוב של חולשה בעורף היריבה יחד עם יום טוב של החברים בקישור. כמו כן העבודה באימונים על ההתקפה גם עזרו במידה מסויימת.
    נקווה שימשיכו להיות מרוכזים ויבנו רצף. שבוע טוב.

נערך לאחרונה ב: ‏21/8/11
  10. dudi Member

חילופי מקומות סלע היקר שרובן יבוא למשוך אש במרכז, ומולר(חלש לאחרונה) יסגור עליו בימין אז זה יקבל הרבה יותר ספייס, ושהמשחק ינוהל על ידי שווייני וגוסטאבו\טימשצ?וק(נהדר היום) אז נקבל את ריברי מוציא אותנו לפועל במקום לנסות להציל את המולדת בסלאלום מול 8 שומרים לערך, קרי ריברי מקבל את הכדור שליד השער ואז ההגנה של המבורג,יונייטד או כל ירק מהבסטה יראה כמו אחרי ביס בבאגט צרפתי.

כל הכבוד להצגה היום לגמור את סיפור המוקדמות ההזוי, ולא לחלום על קשיים בלאוטרן, או חלילה לספוג משכטר(גם אישית בשבילי).
    כשבוע אש בווארים!

11. Yotam Member

אני דווקא חושב אחרת לתצוגה הבינונית של דורטמונד היום. ראשית, יש כמה מסקנות שמעוררות אותי במערך של דורטמונד. לבנדובסקי צריך לקבל כדורים ברחבה כדי שהוא יכניס ולא לתת לו לשלוח אחרים, גוצה היה חלש ולא בלט, גרוסקרויץ איכזב, שניהם לא נתנו יותר מדי ולא פרצו מהאגפים כמו שהם עשו לאורך העונה שעברה. ההרכב שונה, בנדר מצטרף לבלמים ומשחק איתם בשיטת ההחזקה בכדור, לעומת גונדוגאן שמסתובב בחופשיות באמצע, בנדר נוגע פחות בכדור לעומת גונדוגאן שכמעט הכל עובר סביבו. נירנברג הייתה מצוינת היום במובן ההגנתי, הם סגרו כמעט כל פינה בחצי שלהם ולמרות שרוב המשחק נוהל בחצי שלהם והלחץ לא עזר הם עשו מעל ומעבר והם היו צריכים לעקוץ באיזה שער. אני לא מאוכזב מדורטמונד אבל אני מצפה מהם ליותר, משחק אטרקטיבי נטו, כנראה שהיריבות למדו את דורטמונד. אני מודאג אך מרוצה. כמדומני שבוע הבא אנחנו בבאיי ארינה לקרב צמרת אמיתי שמתחיל מהמחזור הרביעי. צפי לקרב מלא שערים.

12. itay7 Member

איזו מחצית שנייה אדירה של שאלקה. מי שהעיף את ראנגניק צריך לחשוב שנית, לא נראה לי שהוא יילך בזמן הקרוב, עכשיו שפארפאן חזר ויש שני צדדים להתקפה של שאלקה.

13. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

לטוב ולרע (בעיקר לרע) אלו הן הקבוצות של רגניק. כאשר הדגש הוא על התקפה, אז ביום מסויים אתה יכול לתת חמישיות וביום אחר אתה תספוג. בגישה הזאת קשה לשמור על יציבות ולהגיע רחוק.

14. itay7 Member

אליפות הם לא ייקחו כי ההגנה חלשה מדי ולא מאורגנת. אבל הם יביאו עוד הרבה ניצחונות גדולים כאלו, כך שיהיה קשה לפטר אותו. גם במחצית השנייה האדירה שלהם עדיין מיינץ הגיעו לשני מצבים של שער בטוח, אחד נפסל בנבדל מוצדק אבל צמוד, והשני בעיטה רעה מאוד, לא זוכר של מי.
    מיינץ כנראה החליטו העונה להבקיע שני שערים במשחק...

15. shlomydavid מנהלים