מחזור שלישי בספרד:: ולנסיה חוזרת לתמונה ומארחת את אתלטיקו| דרבי בקטלוניה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏8/9/17.

1. Civil Anti Madridista

תענוג לפתוח ככה את השבוע. המאניטה הזאת באה בזמן, סוף סוף ניצחון בתוספת יכולת מרשימה.

מסי קפץ ל20 שערים בדרבי והסתפק בשלושער, ניסה להזין שוב ושוב את סוארס שלא הפסיק להחמיץ.
    דמבלה סיים פרימיירה מוצלחת עם בישול ורואים שהפוטנציאל עצום - סבלנות זה המפתח להכל.
    גם ראקיטיץ ואינייסטה היו מצויינים לשם שינוי, והלוואי שזה יחזיק מעמד לאורך זמן. העונה שלנו תוכרע על העמדות האלה.
    מילה טובה גם לג`ורדי אלבה שסיים את הערב עם שני בישולים והיה יכול גם לקנח עם שער משלו.

2. Ever Banega Member

כצפוי כל מי שדיבר על מורל בקרשים היה ברור שאחרי חמישייה אחת הכל ישכח.

3. DRORIKO Member

לבושתי נחשפתי רק לאחרונה לקהל של בטיס. אחד הקהלים הכי טובים באירופה, אני לא מגזים. לא מבין איך עם קהל כזה הקבוצה לא מתרוממת.

Franco אוהב/ת את זה.
  4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

טוב, הסיפור המדהים של מקסי גומס ממשיך, שוב כובש. לא ראיתי בשביל להגיד אם הפעם זה באמת שלו :)

אלעד אוהב/ת את זה.
  5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

עוד חלוץ צעיר חדש בליגה הוא אנס אונאל מויאריאל. שחקן מאוד מוכשר עם פוטנציאל גבוה מאוד, מתפתה לא לרשום בשמיים, אבל גם הבנתי מאנשים שעקבו אחריו שהאופי שלו יכול לקלקל את המסלול שלו להצלחה. אתמול הוא כובש שער בכורה לחתום את הניצחון הבכורה של הצהובים העונה בליגה. יכל למסור במצב הזה, אבל מההכרות שלי עם השחקן כשהוא רואה סיכוי לכבוש הוא לא רואה אף אחד אחר והפעם זה נגמר מצוין מבחינתו.

ולגבי התהייה שלי, הפעם הגול של מקסי הוא נטו שלו! מדהים איך חלוץ, שלמרות המספרים שלו באורוגוואי לא זכה להערכה גדולה אצל רבים, כולל אותי שהוא ממש עבר לי מתחת לרדאר, פותח ככה בסערה את הקריירה שלו בליגה הספרדית. במקרה ראיתי עכשיו שסלטה החתימה גם את לובוטקה, שחקן שתמיד בלט לי לעין בליגה הדנית, טיפול טוב בכדור והרבה קלאס במסירות וניהול המשחק מעמדה אחורית יחסית. כשאני ראיתי אותו לפני כשנה או שתיים הוא אמנם בלט אבל גם נראה אחד שמשחק ברמה שמתאימה לו, להתחשב בגיל שלו והמעבר לספרד יכול באמת להיות שהוא עשה קפיצת מדרגה (או שטעיתי מלכתחילה בהערכת היכולת שלו :) ). בכל מקרה, שחקן שכיף לראות בקישור מקווה שיצליח.

6. Raulito Madridista

איזו פתיחה נהדרת של ריאל סוסיאדד עד עכשיו, לא רק שהיא שוב מנצחת ועושה 3 מ-3(אפילו בעונה ההיא שכמעט זכתה באליפות, ב-2002/03 - היא לא הצליחה להשיג 9 נק' ממחזור הפתיחה) - היא מגיעה לעשרה שערי זכות אחרי 4:2 בריאזור. סוסיאדד היא היחידה חוץ מבארסה שיש לה מאזן מושלם. דפור כבר חזרה ל-2:2 אבל סוסיאדד הגיבה בעשר דקות מחשמלות אסייר ייראמנדי כבש צמד - ראשון בקריירה - זה לא חלום. ובשבוע הבא מחכה לה ריאל מדריד באנואטה, כשהיא בסגל חסר ומאוד-מאוד לחוצה. יהיה מעניין זה בטוח.

כמה חשוב היה הניצחון של ויאריאל אתמול על בטיס, אחרי שהאורחת כבר הובילה היה נראה שהצוללת בדרך לקטסטרופה אמיתית עם 0 מ-9 אבל קרלוס באקה בשער בכורה - איזן, ובהמשך קאסטחיו ואונאי כבש| גם סלטה השיגה ניצחון בכורה, 1:0 על אלאבס, מקסי גומס שוב כובש והוא פתח טוב את העונה אבל סלטה תהיה רחוקה מהצמרת לדעתי| המחזור יושלם הערב:: מאלגה נגד לאס-פלמאס, שתיים מהקבוצות שמתחת לקו האדום.

7. Raulito Madridista

מאלגה - לאס-פלמאס 3:1. במשחק שנעל את המחזור הראשון, לאס-פלמאס, כמו שאתם רואים בתמונה - השתלטה על הלה-רוסאלדה של מאלגה וניצחה 3:1. ג'ונתן ויירה, קאלרי ולויק רמי המחליף כבשו בעוד דייגו גונזאלס רק איזן זמנית למאלגה שבמקום האחרון. את העונה שעברה סיימה מאלגה בכושר מטורף אולם עכשיו היא במשבר גדול ועם אפס נקודות. אם נשווה לעונה שעברה, ריאל הייתה היחידה עם מאזן מושלם בחלוף שלושה מחזורים והפעם יש לה רק 5 נק', בעוד לסוסיאדד היו 4 נק' בלבד. ברצלונה פתחה את העונה שעברה עם שני נצחונות והפסד. במחזור הבא: ריאל סוסיאדד - ריאל מדריד.

הצמרת:
    1. ברצלונה - 9 נק'.
    2. ריאל סוסיאדד - 9 נק'.
    3. סביליה - 7 נק'.
    4. אתלטיק בילבאו - 7 נק'.
    5. לגאנס - 6 נק'.
    6. אתלטיקו מדריד - 5 נק'.

התחתית:
    17. דפורטיבו לה-קורוניה - 1 נק'.
    18. אספניול - 1 נק'.
    19. מאלגה - 0 נק'.
    20. אלאבס - 0 נק'