מחזור שישי: דורטמונד לוהטת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏24/9/10.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

גדלבאך זו הקבוצה הכי לא צפויה בעולם...מנצחת 6:3 את לברקוזן בחוץ! מפסידה 7:0 לשטוטגארט...ועושה 2:2 עם שאלקה אחרי שהובילה 2:0.,...מבחינת שאלקה נכון היא לא ניצחה אבל זה מעודד מבחינתם שהם חזרו מפיגור כפול וגם לא הפסידו משחק שני ברציפות...זה קשה לדרוש מהם שיתחילו לנצח ברציפות משחק אחרי משחק...לאט לאט הם יכנסו לקצב גם אם לא יהיו באירופה בשנה הבאה...

מיינץ, מה הולך שם? השחקנים על סטירואידים...איזה פתיחה 6 מ-6 ויותר מזה! הפרש 10 מבאיירן אחרי ניצחון 1:2 עליה בחוץ...

2. Muurad Member

איזה שערים נהדרים מיינץ הבקיעו גם.. כל שער יפה כשלעצמו.

3. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא זכור לי כבר הרבה מאוד זמן(לפחות לא בעידן ואן חאל) קבוצה שמגיעה לאליאנז ארינה ועושה כל העולה על רוחה. במזל גדול זה הסתיים בהפסד מינימלי ולא בתבוסה קשה ומשפילה. שחקנים נראים ללא כל חדוות משחק. הטקטיקה של ואן חאל שהצליחה נפלא אשתקד, מצליחה העונה לבלבל את כל מי שצופה במשחקי הקבוצה העונה. מה יהיה ?

4. Andrei Kanchelskis Member

מעולם לא זכור לי שבאיירן מינכן הגדולה והמפוארת הייתה במרחק שכזה מהפסיגה כשהעונה רק בחיתוליה

לא ברור אם זו השאננות,אם זו שיטת אימון גרועה של ואן חאל או עם אלו אולי יחסים עכורים בינו לבין השחקנים אבל מה שכן ברור הוא שמשהו רע מאוד עובר על בווארים ושאם הם לא יתעוררו מהר הם צפויים לחוות את אחת העונות הגרועות ביותר שלהם ב-20 השנים האחרונות.

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שנה שעברה הופנהיים עשתה לבאיירן בית ספר והפסידה בסופו של דבר...

6. yocki land Member

טוב עכשיו צריך לקוות לשרוד עד ינואר להביא עוד הולנדי וצרפתי חדשים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

לא ראיתי את המשחק אבל מה שכן חייבים להגיד למיינץ כל הכבוד איזה פתיחה נהדרת לעונה ממש כל הכבוד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

7. hai80 Member

ההגנה של המבורג שערוריה.

8. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

כל ההגנות בליגה עד לרגע זה של העונה הם שערוריה. אם חשבנו שהלכנו צעד קדימה בעונה שעברה, אז העונה לקחנו בחזרה כמה אחורה.

9. werder bremen Member

לאלו שמעליי שבכו על ההגנה,ככה זה בליגה הגרמנית התקפה קודמת להגנה.
    ומה יש להגיד על ברמן?
    הובילה 0-2 כמו גדולה אבל עוד פעם ההגנה שלנו אוהבת לעשות לנו דפיקות לב והוגו אלמיידה ניצח לנו את המשחק סוף סוף ניצחון אחרי 2 הפסדים רצופים ומשפילים אפשר להגיד יוצאים לדרך חדשה וביום רביעי או שלישי יש לנו משחק חוץ קשה מול אינטר אני מקווה שלא נבזה את עצמו ואולי גם לחזור עם נקודות,בנוגע להמבורג חלה ירידה ביכולת מפסידה לוולפסבורג ולברמן ב2 מחזורים אולי היא לא יודעת להתמודד עם הגדולות...מחזור מעולה מחר עוד 2 משחקים מעניינים..בואו נקווה ושנמשיך להנות מהליגה הזאת כל העונה כי היא פשוט גורמת לי אושר בלב וכדורגל ענקי!

10. cazzo Il Capocuoco

ב2006 באיירן הפסידה להאנובר.
    ב2007 באיירן הפסידה להמבורג. ולמילאן.
    ב2008 באיירן הפסידה לאנדרלכט. אחר כך לורדר ברמן.
    ב2009 באיירן הפסידה לקלן ושאלקה.
    ב2010 באיירן הפסידה לשטוטגארט ובורדו ועכשיו למיינץ.

היום היה ההפסד העשירי באליאנץ ארינה או שאני טועה?

11. hai80 Member

לא בכיתי פשוט חבל לי על הקבוצה הזאת שלדעתי היא אחת הטובות בליגה.

נגד אינטר אסור לשאאף לעשות שטויות אומנם אינטר ללא מוריניו אך עדיין מדובר בקבוצה חזקה ובכמה רמות מעל ברמן והאחרונה תצטרך לשחק הרבה יותר הגנתי וחכם.

CAZZO קשה לי מאוד להאמין שבאיירן הפסידה באליאנס ארינה [4 שנים] רק 10 פעמים.

וולפסבורג צריכה לנצח בבית את פרייבורג ומנגד האנובר סוף סוף תצטרך להוכיח את עצמה מול יריבה עיקשת בחוץ , אני חושב שהאנובר בהחלט מסוגלת להוציא נקודות שם.

12. Yotam Member

מה קשה לך להאמין בדיוק ? יש פה עבודות בשטח, באיירן מאכזבת וזה מוכח.

13. hai80 Member

מה הקשר בין מה שאמרתי למה שאתה אמרת? הוא רשם שזה ההפסד העשירי של באיירן באליאנס ארנה ב4 שנים , אז אמרתי שזה לא נשמע לי הגיוני , 4 שנים ולהפסיד שם גם בליגה וגם באירופה רק 10 פעמים?

14. cazzo Il Capocuoco

אני מזמין אתכם לבדוק שוב כי אני לא זוכר הרבה הפסדים של באיירן מאז שהיא עברה לאיצטדיון החדש.

15. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

צר לי לאכזב אותך, אבל לא שיחקנו אתמול 2-4-4. שיחקנו 1-1-4-4 (עד ל - 10 הדקות האחרונות שאז שיחקנו 2-0-4 (כשואן בויטן חלוץ שני ליד גומז).

הטקטיקה שהצליחה נפלא בעונה שעברה היא לא זו שבה משתמשים העונה. לעומת זאת הטקטיקה שנכשלה מאוד בתחילת העונה שעברה (עד כדי דיבורים על פיטורי ואן חאל) היא הטקטיקה בה משחקים העונה.