מחזור שישי בספרד: ריאל מפרקת את לה-קורוניה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏1/10/10.

1. אלי מתחן Member

הגול החמישי של ריאל היה נראה כאילו יש מרסלו ורונאלדו ניסו בכל כוח לא להבקיע וקסטרו הוכיח להם שיותר קל לשים גול עצמי.
    לא ראיתי את המשחק אבל בתקציר היו כמה מהלכים שהראו שהשחקנים קצת מתחילים להכיר אחד את השני ולהתמסר.

2. kaka` Member

צ'אבי אלונסו גדול, אדיר וכל מה שתרצו
    אה ולא לדאוג, מרסלו חזר לעצמו היום

3. xavi6 Member

מתי הוא היה עצמו? בכלל, מה זה "חזר לעצמו"? כאילו הוא עשה היום חורים וכאלה? אחת התגובות היותר מבלבלות שהיו פה. זאת כאילו תגובה מכשילה?

נערך לאחרונה ב: ‏4/10/10
  4. Raulito Madridista

http://www.as.com/prom/201010/pro_photo1286138992.Xxx

נפתחו השערים? הכי חשוב מבחינת ריאל מדריד היא ההמשכיות. אני מקווה שהמשחק הזה ישפיע לגבי ההמשך ומעכשיו הקבוצה תבקיע שערים יותר בקלות, בטח מול קבוצות חלשות ברמה של דפורטיבו לה קורוניה ועוד במשחקי הבית. לא יצא לי לראות את המשחק ואני כבר מחכה לשידור החוזר מחר בבוקר(ראיתם מה-זה? פעם ראשונה שאני מפספס משחק של ריאל בגלל כדורגל בגול-טיים מזה זמן רב ופתאום הם נזכרים להפציץ!) אבל נראה שפיספסתי בגדול. נראה שהשמועה על התיקו של ברצלונה בתוספת אפקט השער המהיר שהיה כל-כך חסר לנו עד עכשיו - פשוט עשו את שלהם. הגול הרביעי הוא מהלך נפלא של כדורגל. לפי התקצירים נדמה שהקבוצה שיחקה סוף-סוף במהירות והשחקנים קיבלו החלטות נכונות בחלק הקידמי - משחק קבוצתי. באתר המארקה כתבו אחרי המשחק - "גשם של שערים". מזל טוב לאוזיל על שער בכורה, חשוב שדי-מאריה ממשיך לכבוש וכמובן שגם הצמד של רונאלדו מעודד ולא שכחתי את 'פיפיטה'. למעשה, רק בנזמה לא השתתף בחגיגה. לילה טוב מדרידיסטאס! הולכים לישון עם טעם של עוד...

בדקתי בפלאפון כמה-כמה עם ברצלונה ולא האמנתי כשראיתי שמאיורקה סחטה תיקו, חשבתי ששכחו לעדכן בתוצאות LIVE באתר ONE. דודו אוואט במשחק מצויין כשהשיא היה כשעצר את מסי באחד על אחד, דודו יש לו את זה באספקט הזה של השוערות. בארסה חלמה לרגע, ספגה שער שיוויון ממצב-נייח ובסופו של דבר שילמה על זה. מדהים שבמשחקי הבית יש לה רק 4 נקודות מתוך 9. בכל-מקרה, לדעתי בארסה קבוצה טובה יותר מריאל והיא הפייבוריטית לזכות באליפות. כבר נוכחנו לדעת שצ'אבי הוא השחקן הכי חשוב בבארסה אחרי מסי ואולי לא פחות ממנו. בטח מסי מאוכזב שכבש רק שער אחד ביום בו קיבל את נעל הזהב.

5. kaka` Member

חזר לעצמו זה כמובן עשה חורים:aaa021:
    נגד אוקזר הוא היה טוב, כנראה נפילה חד פעמית...

6. Engonga Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx
    לא מאמין שהוצאת מילה טובה על מיורקה..