מחזור שישי בספרד: ריאל מפרקת את לה-קורוניה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏1/10/10.

1. yocki land Member

איזה נגמרה עונה מצפה לה עוד מאבקים לא פשוטים על המקומות לצ'מפיונס והיא יכולה להשיג אותם. כן זה סדר משחקים לא פשוט אבל זה רק מחזור שש וחוץ משניים שלושה משחקי חוץ קשים עד המחזור ה19 יש לה סה"כ ראש שקט אלא אם כן היא תאכזב. זה נחמד להיצמד לצמרת אבל דבר כזה זה רק על הנייר והכי חשוב המיקום בסוף העונה.

האתגר שלה לשלב את זה עם המשחקים באירופה. בסיבוב הראשון עוד ארבעה כאלה יש לה.

2. noamvcf Member

הפתעה נעימה של חטאפה או אכזבה גדולה של הרקולס, ניצחון 3-0 של חטאפה על הרקולס. אותי אישית התוצאה מאוד הפתיעה (הלך עוד טופס ווינר). אבל אני מקווה שחטאפה שהיא קבוצה שאני מאוד מסמפט תתחיל עכשיו תקופה של תוצאות טובות ותצליח לעלות בטבלה.
    גם לבאנטה הרוויחה עוד נקודה לאוסף הפעם בחוץ נגד אוסאסונה (1-1 )כנראה שהמשחק נגד ריאל העיר אותה טיפה.
    וויאריאל ממשיכה עם הכושר הטוב שלה,או יותר נכון רוסי ונילמאר ממשיכים עם הכושר המצויין שלהם ועזרו לקבוצתם לנצח את ראסינג סנטאנדר 2-0 במדריגל.

3. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

1-1 בינתיים בקמפ נוא..והאמת לא ממש מפתיע..כשלא כובשים ומשתעשעים,ברור שהיריבה תגיע למצב בצד השני ולמאיורקה יש את הכלים להשוות והיא עשתה את זה בהתקפה הראשונה(שואלדס בהצלה יפה הודף לקרן)

ברצלונה יכלה לגמור את המשחק אבל כמו מול בילבאו משהו עובר על הקבוצה הזאת השנה מבחינת כיבושים..כבר לא כל חצי מצב נהיה גול

4. xavi6 Member

ככה זה שאין לך אטו והנרי, ומעל הכל-כשהשחקן שאמור לרשת אותם מבוזבז בצד. הוא לא יודע לשחק בצד, לא משנה אפילו עם אני ישחק מולו בקוו עם רצועה קרועה הוא לא יעבור אותי ולא ישים עלי גול. אין מה לעשות, רק לשבת ולקוות לנס-אם בויאן יעשה משהו מעמדת הקיצוני שמאלי זה נס. בעמדת החלוץ הוא כבר היה גומר את המשחק.

5. riquelme1 Member

שאפו ענק לשחקנים של לאודרופ, מיורקה עם הרכב סופר חסר, בלי הבלם מספר אחד שלה, בלי שחקני ההגנה שלה מוציאה תיקו בקמאפ נאו, ואם היה לה חלוץ יותר טוב מאוובו האפס היא גם הייתה מנצחת.

מחזור הבא ולנסיה, אם ולנסיה מנצחת בקמאפ נאו העונה הזאת תראה אחרת.

6. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית שניה מושלמת של מאיורקה שעם עוד קצת ריכוז היתה יכולה לנצח..כל הכבוד להם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

האם יש יותר משתי קבוצות מתמודדות על התואר סוף סוף ?

ריאל כנראה תנצח היום אבל עדיין היא ובארסה מאבדות יותר מדי בקלילות נקודות.

8. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שטוב שהשנה בשביל להשיג נק' קבוצות צריכות "להקיא דם" ובקושי יש משחקים קלים אפילו לבארסה ולריאל..

למרות שזה רק תחילת העונה זה מאוד חשוב לליגה

9. riquelme1 Member

זה מוקדם מידי לקבוע, את זה נדע במחזור ה15.

ולנסיה, ויאריאל, אתלטיקו וסביליה פשוט חייבות לקחת נקודות ולנצל את האיבודי נקודות האלה של שתי הגדולות.

ניצחון של ולנסיה בקמאפ נאו עוד שבועיים והעונה הזאת מקבלת תפנית אחרת, אבל זה יהיה קשה מאוד.

10. הקפיטליסט משער 2 Member

מה זאת אומרת תיראה אחרת? יהיה לנו מאבק משולש על האליפות? ריאל תפתח פער מהליגה?

נכון, יש ריח נעים באוויר, הליגה נראית הרבה יותר תחרותית השנה. אבל לדעתי בשלב מסוים יחזור הסדר העולמי שאנחנו מכירים. בארסה וריאל ראש בראש, סביליה וולנסיה מאחורה ואתלטיקו וויאריאל ינסו לעקוץ מקום בליגת האלופות.

11. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוי ואבוי אם "נעקוץ מקום לליגת האלופות"

עם כל הכבוד בינתיים לא ראיתי יכולת כזאת מדהימה משאר הקבוצות ברמה שלנו..שלא נדבר על זה שהמשחקים שהם עברו הרבה יותר קלים משהיו לנו...

בסוף הסיבוב הראשון נוכל לעשות סיכומים של "עד עכשיו" ונדע מי הולך לאן..

12. noamvcf Member

תגידו,זה רק אני או שריאל ייבאו דשא מבלומפילד?

13. riquelme1 Member

תראה אחרת= ברצלונה וריאל לא יסיימו את העונה בפער של 27 נקודות מהמקום השלישי, וקרוב ל40 נקודות למקום הרביעי. לא דיברתי על מאבק משולש.

סביר להניח מאוד, שברצלונה וריאל יתחילו לפתוח פער, וולנסיה שממודדת ב-3 מפעליים, ויאריאל, אתלטיקו וסביליה יתחילו לאבד נקודות, אבל עם ולנסיה תגיע למחזור ה15 בערך עם אותם נקודות כמו ריאל ובארסה אפשר לדבר על ליגה יותר שייונית, קשה להאמין שהיא תחזיק עד המחזור האחרון במרחק נגיעה מבארסה וריאל.

בארסה כבר איבדה 5 נקודות בבית, שבכל העונה שעברה היא איבדה 2 נקודות בלבד.

14. xavi6 Member

בימים קשים אלה, לא נותר לי דבר להגיד חוץ מ...רק אתה בויאן, רק אתה!!! אבל מעמדת החלוץ...

15. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

לה קורוניה מתבזה בברנבאו ומובסת 6-1..רונאלדו אחרי שהוא כובש פשוט שחקן מדהים(לא שאני מחדש משהו) מזכיר אותו נגד סוסיאדד עד השער שלו היה אנוכי וגרוע אחרי השער כשהוא משתף את השחקנים הוא שחקן מדהים ואי אפשר לעצור אותו