מחזור שישי בספרד: ריאל מפרקת את לה-קורוניה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏1/10/10.

1. hai80 Member

אגוארו בסגל למחר?

יהיה קשה מחר בלי רייס ואופאלושי אני רק מקווה שאגוארו לפחות בסגל.

2. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

קראתי אתמול שאגוארו לא כשיר עדיין וכנראה לא יהיה בסגל מחר..יש לי בעיה עם האתר הרשמי ככה שאני לא בדיוק יודע מי בסגל

3. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית טובה של ולנסיה שהיתה צריכה להסתיים ביתרון יותר גדול..

10 דקות אחרונות בילבאו נכנסת למשחק ואני חושב שהמחצית באה בזמן טוב לולנסיה בדיוק כשבילבאו התחילה להרגיש יותר בנוח ולהגיע כמה פעמים קרוב לשער..

4. noamvcf Member

וואוו,זה הרבה יותר קל ממה שחשבתי שזה יהיה. מאת'יו ופבלו במשחק מדהים,הם עוברים אותם כמו מים. ובכלל,אני לא יודע איך אפשר להוציא את פבלו מההרכב כשחואקין יחזור (גם הוא עצמו בכושר מדהים וחייב להיות בהרכב). מה שכן, מאטה ביכולת ירודה ובסוף הוא יוריד אותנו למטה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx .כל הפעולות שלו היו רעות חוץ מהכדור המצויין שהוא נתן לאדוריז,כשהוא מציג יכולת כזאת אני לא חושב שמגיע לו הרכב.
    אדוריז מתגלה כשרכש טוב מאוד וכחלוץ שטוב מאוד עם הרגל ולא רק עם הכדור.למזלנו הוא מחפה על הבקעת השערים הפושרת של סלודאדו (למרות שהגול צריך להיות רשום עליו)

5. hai80 Member

אם אגוארו לא בסגל אני לא רואה איך אנחנו לוקחים נקודות מהמשחק הזה אלא אם קיקה יתן הזדמנות לאחד הצעירים [קקו או קוקה] , אם אגוארו לא בסגל שישחק 4-5-1:
    ואלרה, פראה, דומינגז , פליפה לואיס
    אסונסאו , טיאגו , פראן מרידה
    סימאו , קוקה\קקו
    פורלאן

נגד לברקוזן זה העיר לנו את המשחק , פורלאן ודייגו קוסטה ביחד לא הולך וקוסטה לא הייתי נותן לו להיות חלוץ יחיד בחים וגם לא שחקן כנף.

6. noamvcf Member

אפשר להירגע,יש ניצחון בבית.נכון שהמחצית השנייה הייתה רעה אבל ולנסיה ניצחה ובצדק. צ'ורי נראה כמו איזה שחקן כדורסל שהתבלבל במגרשים ולויסנטה לקח קצת זמן להיכנס למשחק. אני מקווה שהוא לאט לאט יראה יותר דקות ויכנס לכושר משחק (בלי פציעות בבקשה!!).למזלנו הגול היפה של בילבאו בא אחרי השער השני של ולנסיה כי אני לא מאמין שהשחקנים היו מצליחים להבקיע כאשר התוצאה הייתה 1-1.
    סך הכל משחק טוב מאוד של מאת'יו פבלו ופרננדס ושלושתם צריכים לשחק בהרכב. עכשיו רק צריך לקוות שבארסה וריאל יאבדו נקודות ואז זה יהיה מחזור טוב לנו

7. riquelme1 Member

הרכב הזוי ביותר, במשחק כזה לשחק עם צעירים שבקושי ראו דקה דשא במגרש קשה כמו הפיחואן? חוץ מיזה לא הבנתי ממש את ההרכב שלך, אבל אם אתה לא יודע קוקה וקקו לא משחקים באותו תפקיד, קוקה הוא קשר אחורי קלאסי, וקקו הוא קיצוני ימני.

לגבי ולנסיה, ניצחון חשוב מאוד והדקות האחרונות היו פשוט טירוף אחד גדול, שהמשחק עובר מרחבה לרחבה. לגבי היכולת, מחצית ראשונה פנטסטית של ולנסיה, שליטה מוחלטת במגרש, והמון מצבים, אבל במחצית השנייה ולנסיה פשוט הפסיקה לשחק ונתנה לבילבאו לשלוט במגרש, יותר מדי חוסר דייוק, עצבים של סולדאדו(הוא חייב להרגע גם נגד מנצ'סטר הוא היה ככה).

בסופו של דבר הגול השני הבטיח לולנסיה את הניצחון, מבישול נהדר של דומינגס וסיומה יפה של ויסנטה.

ולנסיה צריכה לעבוד יותר על הסיומה שלה, ועל אינטנסיביות שלה, לא יתכן שהקבוצה תראה כלכך טוב במחצית הראשונה ובמחצית השנייה תפסיק לשחק, אמארי חייב לעבוד עם השחקנים על זה, גם הסיומת של ולנסיה דרושה שיפור, במיוחד בנגיעה האחרונה.

מאטה שוב במשחק נפל, כמו שאמרתי לפני שתי מחזורים, משחק אחד טוב ו10 גרועים, לא יציב, מהלכים שקופים ויותר מדי אויבודי כדור, חוץ מזרזיות ומהירות הוא פשוט לא שחקן ברמה הזאת, ויסנטה חייב לפתוח במקומו, בדקות שויסנטה היה על המגרש הוא עשה הרבה יותר דברים מימה שמאטה עשה.

ולמרות היכולת במחצית השנייה, 3 נקודות במשחק בית וזה מה שחשוב, ולנסיה מגיעה לפגרה עם 16 נקודות, 5 ניצחונות ותיקו, יופי של פתיחת עונה.

אמארי חייב להרגיע את השחקנים שלו לפעמיים שמאבדים את הראש, במקום להרגיע אותם זה נראה שהוא יותר מלחיץ אותם שהוא עומד על הקווים ולא מפסיק לעשות תנועות ולצעוק, הוא חייב להרגע, הקבוצה תמיד מושפעת מהמאמן.

8. Raulito Madridista

http://www.as.com/img/carrusel/escudos/13_dm.Xxx ריאל מדריד - דפורטיבו לה קורוניה http://www.as.com/img/carrusel/escudos/7_dm.Xxx

ראשון, 21:00, שידור ישיר בספורט 5;
    יישפוט: איטורלדה גונזאלס;

בתקשורת אומרים שזוז'ה מוריניו הוא השחקן הטוב ביותר בריאל מדריד עד עכשיו - ולא בטוח שמדובר במחמאה. ריאל מדריד חוזרת לסנטיאגו ברנבאו שכבר לא נראה כ'שדה תפוחי אדמה' אחרי שהוחלף שם הדשא, והפעם הקהל לא מוכן להתפשר על עוד משחק התקפה מאכזב. הלחץ מהקבוצה קצת התמתן אחרי הניצחון על אוקזר, אבל עוד איבוד נקודות מיותר סטייל לבאנטה ושקט זו המילה האחרונה שתוכל לתאר את מה שקורה בברנבאו. לא מעט סימני שאלה היו לגבי הסגל. פדרו לאון שוב נותר בחוץ עקב סיבה טכנית ונראה שהקרע בינו ובין מוריניו מחריף. סרחיו קנאלס מתאושש בקצב משביע רצון מהפציעה אך הוא עדיין לא כשיר כמו גם ראול אלביול. גם גאגו לא חזר. מוריניו כבר גילה את ההרכב שלו - מלבד חזרתו של ריקרדו קרבאליו למרכז ההגנה אחרי שלא שיחק מול אוקזר בגלל פציעה - גם די-מאריה(קנה לעצמו את המקום בהרכב אחרי שער הניצחון מול אוקזר) ודי-מאריה יפתחו ב-11 על חשבונם של צמד הצרפתים, לאס דיארה וקארים בנזמה. מוריניו דוחה על הסף את האפשרות למשחק קל - "דפור לא נופלת מקבוצות בליגה להן יש שבע או תשע נקודות. במוקדם או במאוחר הם יתאוששו". מוריניו החמיא לרונאלדו ואמר שהוא עובד קשה יותר באימונים יותר מכולם והוסיף שהוא מקווה לראות שיפור ביכולת הקבוצה לקראת המשחק החשוב נגד מילאן בעוד שבועיים.

http://estaticos01.marca.com/imagenes/2010/09/28/futbol/liga_campeones/1285706476_1.Xxx
    די-מאריה כובש מול אוקזר. קנה לעצמו את המקום בהרכב

ריאל מדריד - הרכב משוער: קסיאס; ראמוס, פפה, קרבאליו, מרסלו; חדיירה, אלונסו, אוזיל, די-מאריה, רונאלדו; היגואין

כבר כמה שנים שהגרף של דפורטיבו לה קורוניה נמצא בירידה תלולה, אך פתיחת העונה הזאת נראית אפילו יותר גרועה - בתום חמישה מחזורים דפור מדורגת במקום ה-19(המעליב), מתחת לקו האדום, כשבמאזנה רק שלוש נקודות ושני שערי זכות - שניהם בפנדלים מרגלי אנדראס גווארדאדו. למעשה דפור סיימה את שלושת המשחקים הראשונים בתיקו ואחר-כך ספגה שני הפסדים, האחרון שבהם לאלמרייה(2:0), בו הורחק הבלם איבן קולוטו וייעדר מהמשחק ביום ראשון(זה קאסטרו צפוי להחליפו). כמוכן, חואן קארלוס ואלרון מושבת מפציעה בגיד הברך ולא בסגל גם הוא. מצד שני, בשורות טובות לדפורטיבו בכל הקשור לאיש בין הקורות - דניאל ארנזוביה החלים מפציעה בכתף ואולי יפתח בשער לראשונה העונה במקומו של מאנו. שחקן ההתקפה סאול פרננדז שהגיע הקיץ לקבוצה יפתח לראשונה בהרכב והוא נרגש - מופתע אבל להוט. מנואל פאבלו היה בספק למשחק ובסופו של דבר נכלל בסגל אך מנו פרננדס צפוי לשחק גם ככה במקומו. המגן עשה השבוע משהו חשוב יותר וניסה לשפר את הצד המנטאלי בקבוצה. הוא יזם אסיפת שחקנים ביום חמישי וביקש מהשחקנים. להתאחד ולקחת ברצינות את הסיטואצייה הלא-נעימה לה נקלעה הקבוצה. אנדראס גווארדאדו מציג זווית שונה לקראת המשחק - "אנחנו אומנם נמצאים במצב בו אף קבוצה לא רוצה להיות, אך נדמה לי שריאל מדריד מגיעה יותר לחוצה מאיתנו משום שבמשחקי הבית מצפים ממנה להצגה והיא עדיין לא מרשימה".

http://www.as.com/recorte/20101002dasdasftb_14/C280/Ies/Saul_Estoy_sorprendido_muchas_ganas.Xxx
    סאול פרננדז. הופעת בכורה בהרכב דפור ועוד דווקא נגד ריאל מדריד.

דפורטיבו לה קורוניה - הרכב משוער: מאנו(ארנזוביה); מנו פרננדס, לופו, זה-קסטרו, מורל; אנטוניו תומאס, רובן פרז, חואן גוטיירס, סואל, גווארדאדו; לאסאד

9. הקפיטליסט משער 2 Member

לגבי סינמה פונגול, תמיד טענתי שהוא חלוץ מצוין ופחות יעיל כשחקן קיצוני. סראגוסה הרוויחה שחקן שאם יהיה לו ביטחון יתרום לה בשקט 12-13 שערים העונה.

ולנסיה הפסיקה משום מה לשחק אתמול בחצי השעה האחרונה, אבל האמת היא שהעליונות שלה מול בילבאו לא הוטלה בספק והיא הפכה משחק מוקש לניצחון חשוב וגם די קליל.

אם מזפזפים קדימה בלו"ז השידורים של חמש פלוס לייב, אז יש היום שידור ישיר בין סביליה לאתלטיקו, אבל באתר של ערוץ הספורט, למרות שזה לא אינדיקציה לכלום, אין שום תזכורת לגבי זה. ובקשר למשחק: אתלטיקו תתקשה מאוד לייצר מצבים בלי אגוארו ורייס. לקיקה יש שתי אפשרויות - להמשיך עם שני חלוצים או לעבות את הקישור עם טיאגו וגרסיה בהנחה שאסונסאו הוא הבאנקר. אם אתלטיקו תייצר הרבה מצבים נייחים, היא אולי תצליח לעקוץ.

10. riquelme1 Member

אין ספק שהסיבה שפונגול נכשל באתלטיקו, עם אפשר לקרוא לזה ככה זה בגלל שהוא שיחק לרוב בעמדת הקשר הימני, זה התחיל אצל אגירה ואצל אבל ראסינו הוא שיחק רק בעמדת הקשר הימני, מה שפגע בו מאוד, בתחילת דרכו הוא דווקא שיחק כחלוץ והרשים מאוד(אם אני לא טועה כבש 4 שערים ב-5 המחזורים הראשונים), הוא חלוץ מהיר, חזק, פיזי, שיודע להבקיע שערים, מה גם שהוא עוד צעיר.

לא אמרתי מילה אתמול על מנואל פרננדס, אבל כל נגיעה שלו בכדור זה תענוג צרוף, ושיש לך בקבוצה שתי קשרים כמו באנגה ופרננדס אתה יכול להיות מסודר, אני מקווה שאמארי ימשיך לתת לו קרדיט כי כל כך מגיע לו, אם מסתכלים על התכונות שלו הוא שחקן שקרוב לשלמות, טכניקה מדהימה, שליטה בכדור, מסירות אדירות, בבעיטות מרחוק, מהירות וזריזות, והוא גם חזק ופיזי מאוד- שלמות. הבעיה היחידה זה הטמפרמנט החם שלו ולפעמיים הוא מאבד את הראש, אם אמארי יעבוד איתו על הנקודה הזאת מדובר באחד הקשרים הטובים בעולם. ולחשוב שיש גם את טינו קוסטה שהרשים מאוד מאז שהגיע למרות שהגיע כאלמוני.

גם מהמט טופאל היה מעולה אתמול, ולא מדובר בעוד סתם נגר, אלא על שחקן שקט וטוב שנותן המון שקט לולנסיה באמצע.

נערך לאחרונה ב: ‏3/10/10
  11. Raulito Madridista

http://www.as.com/img/carrusel/escudos/134_dm.Xxx סביליה - אתלטיקו מדריד http://www.as.com/img/carrusel/escudos/2_dm.Xxx

ראשון, 17:00, אין שידור;
    יישפוט: אסטרדה פרננדז;

חילופי המשמרות בסביליה עברו בהצלחה, לפחות אחרי המשחק הראשון: גרגוריו מאנזאנו שבא על חשבונו של אנטוניו אלוורז(לאחר ההפסד 2:0 בהרקולס שהיה כבר יותר מידי עבור דל-נידו), הוליך את סביליה לניצחון לא פשוט אך מאוד חשוב נגד דורטמונד1:0) במסגרת שלב הבתים בליגה האירופית ובכך הוריד מהלחץ העצום בו היה המועדון לאחרונה. למרות הניצחון, מאנזאנו יודע שהקבוצה לא היטיבה לשחק ולכן ייבצע מספר שינויים. דווקא כובש שער הניצחון, קיגראיני, יפנה את מקומו לטובת רנאטו שחזר מפציעה. בנוסף, קאסרס וקונקו יחליפו את אלכסיס ודאבו בהגנה בהתאמה. גוארטה שהנכנס למשבצת 'התגלית' במשחק נגד דורטמונד, קנה לעצמו את המקום בהרכב למשחק הערב. השלב הבא מבחינת סביליה הוא לשפר עמדות בליגה - סביליה מדורגת רק במקום השביעי עם 8 נקודות בלבד, וההתחלה צריכה להיות ניצחון בפיחואן. פעם אמרו שהמגרש הזה הוא המבצר של סביליה, אך העונה, תחזיקו חזק - סביליה לא ניצחה שם באף משחק - לא בליגה, לא במוקדמות ליגת האלופות ולא בליגה האירופית. בהופעת הבכורה שלו כמאמן סביליה במשחק ליגה, מאנזאנו רוצה רק ניצחון - "אני מקווה שננצח והאוהדים יעזבו את המגרש כשהם מרוצים, למרות שיהיה קשה והיריבה פחות או יותר ברמה שלנו. כדי לחזור לצמרת חייבים לשפר קודם כל את התוצאות במשחקי הבית".

http://estaticos03.marca.com/imagenes/2010/10/01/futbol/equipos/sevilla/1285938853_0.Xxx
    קונקו ורנאטו חוזרים להרכב. ישתדלו לעזור למאנזאנו לנצח בבכורה שלו בליגה כמאמן סביליה

סביליה - הרכב משוער: פאלופ; קונקו, אסקודה, קאסרס, פ.נאבארו; זוקוקה, גוארטה, רנאטו, נאבאס, פרוטי; לואיס פביאנו

לרוע מזלה, אתלטיקו מדריד פתחה את העונה עם לוח משחקים קשה מאוד, לא תמיד שיחקה בסגל מלא ולכן היא מדורגת במקום החמישי עם עשר נקודות לאחר שכבר פגשה את בילבאו בחוץ, ברצלונה בבית ו-וולנסיה בחוץ. והפעם מצפה לה סביליה בפיחואן. ואם הגימגום באירופה לא מספיק - אתלטיקו השיגה רק נקודה בביתה מול לברקוזן(1:1) ומצבה בליגה האירופית לא מזהיר - לקראת המשחק הקרוב היא מגיעה בסגל חסר מאוד. קון אגווארו לא כשיר כבר שבועיים ובאימון יום שישי הוא נפצע ולכן יהיה מחוץ לסגל, יחד עם דייגו גודין שנפצע במהלך המשחק נגד לברקוזן. חוסה אנטוניו רייס שהאריך את חוזהו בקבוצה(יחד עם אויפאלושי ואסונסאו) הורחק במהלך הניצחון מול ספורטינג גיחון וייעדר עקב השעייה. פיליפה לואיס ימשיך לפתוח בהרכב כמגן שמאלי למרות שעדיין צריך להוריד חלודה. גם טיאגו ממשיך לאחרונה על חשבון ראול גארסיה. באתלטיקו מקווים שדייגו קוסטה, שכבש את שער הניצחון מול סראגוסה במחזור האחרון, יספק שוב את הסחורה, כנ"ל לגבי פראן מרידה. השניים נכנסים לנעליים גדולות ובסיטואצייה לא פשוטה. במסיבת העיתונאים קיקה חרג מהרגלו והחליט לתקוף את מאנזאנו - "לא יכול להיות שמאמן מובטל שיושב בבית מייעץ לכל העולם מה לעשות ואיך לשחק. אני מבין את תחושת הריקנות שלו אבל קצת כבוד לקולגות שלו לא יזיק".

http://estaticos03.marca.com/imagenes/2010/10/01/futbol/equipos/atletico/1285941701_0.Xxx
    חוסה אנטוניו רייס. חוזה חדש וכרטיס אדום בשבוע אחד.

אתלטיקו מדריד - הרכב משוער: דה-חאה; אויפאלושי, פראה, דומינגז, פיליפה לואיס; אסונסאו, טיאגו, מרידה; קוסטה ופורלאן

נערך לאחרונה ב: ‏3/10/10
  12. AS R Member

גם מאנזאנו החליט להיות פחדן כמו שני המאמנים הקודמים של סביליה ולשחק עם חלוץ אחד בלבד ?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/10/10
  13. Raulito Madridista

http://estaticos01.marca.com/imagenes/2010/10/03/futbol/equipos/real_madrid/1286045154_extras_portada_0.Xxx

די-מאריה, אוזיל, רונאלדו והיגואין בהתקפה הערב. ריאל צריכה להתאושש מרקורד הכיבושים העגום ביותר בהיסטוריה שלה.
    קשה לי להאמין שלא נשיג את שלוש הנקודות הערב כי דפור קבוצה כל-כך חלשה ובכל-זאת המשחק בברנבאו. אבל כדורגל אחר, למרות שהדשא בברנבאו שודרג(כבר לא מזכיר 'שדה תפוחי אדמה) - כלל לא בטוח. אולי אם נשיג סוף-סוף שער מהיר(ריאל טרם כבשה שער לפני הדקה ה-30) ישחרר מעט את השחקנים. הייתי רוצה לראות שינוי קטן בכל הקשור לאגפים - רונאלדו בימין ודי-מאריה בשמאל כדי שלא נשחק כל פעם על אותו 'טריק' כושל - שחקן חותך לאמצע עם הרגל החזקה ובוחן את השוער - קצת גיוון לא יזיק. אוזיל צריך לשחק יותר קרוב לשניים האלה וכדאי שאלונסו ידחוף קדימה. לא בטוח שיסתדר לי לראות את המשחר היום. לא בטוח שאני מפסיד הרבה.

חבל שערוץ הספורט על ערוציו הרבים לא מצא אף 'אפיק' שיוכל לשדר את המשחק המרתק הערב בפיחואן, אבל מיותר לנסות להיכנס לשיקולים שלהם. לטעמי סביליה בעמדה מצוינת לנצח. לא יכול להיות שהיא תיכשל שוב ושוב במשחקי הבית. אתלטיקו מגיעה בסגל חסר וללא שחקנים מאוד משמעותיים ומשחקים בסדר הגודל הזה עדיין גדולים מידי עבור מרידה ודייגו קוסטה, לפחות לפי-דעתי. כאן צריך להיכנס לפעולה דייגו פורלאן. חסוס נאבאס מול פיליפה לואיס - מצ'אפ מעניין בהתחשב בכך שהאחרון צריך להוריד הרבה חלודה. אני אתפלא אם סביליה לא תנצח אבל היא לא תדרוס כמו בימים היפים אלה תשיג ניצחון מינימלי וחשוב לקראת ההמשך. אתלטיקו תנוח קצת עד לדרבי מול ריאל במחזור העשירי ואז היא תשאיר מאחור את כל המשחקים הקשים למעשה ותוכל לצבור נקודות בקצב משכנע.

מצד אחד במארקה לא רשום על שינויים בהתקפה אך מצד שני בחרו באלברו נגרדו כאחד מאנשי המפתח לקראת המשחק ולא סביר שהוא יפתח במקומו של פביאנו. כך שלך תדע, אולי מאנזאנו יפתיע וישחק עם שניהם.

דודו אוואט הוא מעין מעריץ של ברצלונה. הוא תמיד חוזר ואומר כמה היא טובה הרבה יותר מריאל מדריד. יש לו הרבה כבוד לקבוצה הזאת. וזו לא תיהיה הסיבה להפסד הצפוי של מאיורקה הערב בקאמפ-נואו. לטעמי בוז'אן מקבל צ'אנס בלתי-חוזר והוא חייב להבקיע. בלי צ'אבי משהו במרכז השדה של בארסה תקוע מן הסתם ומסי מקבל פחות כדורים - אבל בארסה תסתדר. ואם יהיה יתרון של שני שערים בהפסקה אז אפשר לתת קרדיט למסצ'ראנו כמחליף. החיסרון של נונייז מחליש את הגנת מאיורקה שגם ככה לא מזהירה. קבנאגי צריך להיות בשיאו הערב בשביל שמאיורקה תבקיע, הוא צריך להיות מאוד נייד. אגב, מפתיע אותי לקרוא את דבריו של גוארדיולה(על-פי ספורט 5) לפיהם בארסה משחקת השנה טוב יותר מאשר הקבוצה שזכתה בטרבל.

14. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק היום הוא מעין ציון דרך בשבילנו..לראות אם למרות כל החיסורים ובמצב שאנחנו באים אפשר להתעלות להראות הרבה אופי ולחזור(לא מעניין אותי איך) עם 3 נק' מהפיחואן...

מקווה שמרידה וקוסטה(אם יפתח) יגלו יכולת טובה ויעמדו בציפיות..חייבים משחק מושלם מבחינה הגנתית בשביל לצאת עם משהו בפיחואן...

VAMOS ATLETI :aaarse:

15. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסופו של דבר ההרכב הוא במערך של 5 קשרים וחלוץ ולא במערך הרגיל (והאמת שאני בעד זה ככה גם יהיה אפשרות לחילוף התקפי מהספסל)

דה חאה
    א.לופז-דומינגז-פראה-אויפאלושי
    מריו סוארז-אסונסאו
    מרידה-טיאגו-סימאו
    פורלאן