מחזור שביעי בספרד:: יום כיפור

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏29/9/17.

1. Raulito Madridista

http://www.realmadrid.com/img/galeria-marca/_he11401.Xxx

הקוסם הסיר את הכישוף. איסקו החליט שזהו-זה, בשעה טובה הגיע הזמן שריאל מדריד תשים את המנחוס בברנבאו מאחוריה. שני שערים, אחד בכל מחצית, היו שווים ניצחון ביתי ראשון העונה לריאל במסגרת הליגה, יחד עם כדורגל מצוין. הכדורגל רחוק מלהיות כוס התה שלנו(ואם איסקו היה כובש כבר אחרי 20 שניות אולי סוף-סוף הפקק באמת היה משתחרר), אבל בסדר, שיהיה. מנסה לקחת את הדברים הטובים מהמשחק כמו הפתיחה הדי טובה שלנו והמוטיבצייה מצד השחקנים אם כי אחר-כך התעייפנו. נאצ’ו מסתדר לא רע באגף וגם הציל גול, ואשרף עם הופעת בכורה סולידית. ובצד החשוך: כריסטיאנו נוראי למרות הבישול ואסנסיו מכדרר יותר מדי. ואמוס.

2. Ever Banega Member

יצא לי לראות את המשחק, "המשחק הכי טוב באירופה העונה" - אני מניח שהתכוונת מבחינת הדרמה והמהפכים. ההגנות היו נוראיות. במקרה של בטיס אני חושב שזה דיי חד פעמי. אבל ריאל סוסידאד סופגת משחק חמישי רצוף שלושה שערים לפחות, ובסהכ עם 17 שערי חובה שזה הכי הרבה בליגה. היא לא תגיע לשום מקום ככה.

3. avicii Member

המקבילה הספרדית של ביטוח לאומי לאטימות היא מנהלת הליגה.לא מובן איך אפשר לקיים משחק בנסיבות של אתמול

gilad16 אוהב/ת את זה.
  4. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

למה מנהלת הליגה צריכה להתחשב בגחמות של ממשלת קטלוניה?

5. avicii Member

אם משטרת ישראל הייתה יורה באזרחים כמה מטרים מהמושבה לא היית אומר יאללה בקטנה בואו נקיים משחק

6. janiv Member

האתר הזה as , טועה המון בהרכבים ...כל הרכב שם הוא בהמלצה בלבד ....לא מבין אותם , אתם לא יודעים אל תפרסמו...