מחזור רביעי:דרבי הרוהר נצבע צהוב שחור

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏17/9/10.

1. Bayern Straße nach sechs

מ-י-י-נ-ץ!
    אדירים. ברמן לא הגיעו למצב ממשי אחד, רק בסיום כאשר כבר היו בפיגור של שני שערים ווגנר נגח למשקוף. הולטבי ניצח על ההצגה, למזלם הענק של שאלקה הם לא עשו (בנתיים) את טעות אוזיל עוד פעם ורק השאילו אותו בנתיים.

וולפסבורג עם נצחון ראשון העונה. אמנם דייגו מביא איתו את הוירטואוזיות הברזילאית שגם ניפקה לנו מספרת נפלאה. אבל אני עדיין לא מבין את הבאתו במקומו של מיסימוביץ'. למרות העונה היחסית חלשה שלה בעונה שעברה הוא היה פשוט פנומנלי, 15 בישולים ו-10 שערים! שלא נדבר על עונת האליפות שהוא היה האיש מספר אחד עם 20 בישולים! ו-7 שערים, פשוט עשה מה שבא לו. וגם העונה הוא נכנס כמחליף באליאנז ארינה בישל לדז'קו את השוויון וכמעט עשה מהפך. תוסיפו את זה שמיסימוביץ' ודז'קו בוסנים, וגם כל קבוצה הייתה רוצה שני שחקנים עם הבנה עיוורת כמו שלשניהם יש. פשוט אבסורד. מקלארן עם קצת שקט, סוף סוף לא ספג וגם ניצח. נראה מה הם ידעו לעשות מול המבורג.

הדרבי של המבורג היה מדהים מבחינת אווירה, גם היה כדורגל לא רע. פאולי היה בטירוף. רצו בלי הפסקה, כמעט כל התקפה כולם רצו קדימה, ולטעמי היה מגיע להם הניצחון למרות ששלטו פחות בכדור וגם איימו פחות על השער. אך ההזדמנויות שלהם היו הרבה יותר מסוכנות. פטריץ' עם בעיטה אדירה משום מקום לוקח נקודה. אני לא מבין את הראש של פה לפתוח עם פטריץ' על הספסל ולהעדיף את גררו שהיה בלי עוררין השחקן הכי חלש על המגרש. גם את אי שיתופו של טרוכובסקי (עד כמה שידוע לי כשיר ב-100 אחוז) אני לא מבין.
    http://img441.imageshack.us/img441/8422/paulifanscelebrate10lea.Xxx
    האוהדים המטורפים חוגגים יתרון.

בדרבי של הרוהר, שאלקה נראית פשוט איום ונורא. פשוט מזל אדיר לאוהדים שזה לא נגמר עם שישה או שבעה שערים. אני לא רציתי בזמנו להגיד שום דבר על שחקני הרכש של מגאת' (או של הלדט. לירן? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx) מפני שאיתו תמיד תוכל למצוא את עצמך אוכל את הכובע, אבל כמו שזה נראה ייקח עוד הרבה זמן להשיג תיאום בין שחקני ההגנה, וחילוף השחקנים בהרכב בכל משחק בהחלט לא תורמת לאיזון. בצד החיובי ניתן כמובן לשים את הונטלאר שהתכבד בשער בכורה, שער של חלוץ רחבה אמיתי, המיקום והנגיעה החכמה, שער מצויין.

לאוטרן ממשיכים ביכולת מצויינת, היו הרבה יותר מסוכנים מהופנהיים ורק חוסר ריכוז אחרי המהפך (חטפו שער שוויון אחרי 2 דקות) מנעו מהם נצחון.
    מרכז ההגנה של גלאדבך שערורייתי, זה התחיל כבר בנצחון על לברקוזן, שרק משחק התקפי מושלם מבחינתם נגמר עם נצחון, נמשך עם תבוסה ביתית לפרנקפורט ונמשך עם שטוטגארט שנהנית עכשיו מקבלת בטחון. 14 שערי חובה ב-3 משחקים, נוראי! לוגאן באיי שדווקא אמור להיות השחקן הכי יציב בהגנה של גלאדבך נמצא בפורמה לא טובה במיוחד שלא תורמת. כמה הפסדים רצופים לא מעיפים בבונדסליגה בדרך כלל מאמנים, אבל עם תבוסות כאלו פרונצק ייאבד את מקומו מהר מאוד.

מי הקבוצה עם מספר שערי הזכות הנמוך ביותר עד כה? לא תאמינו האלופים הבאוורים עם שני כיבושים בלבד בארבעה מחזורים.

2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מישהו שראה\שמע על המשחק של קלן ויכול לומר לע איך היה השוער מונדראגון? לפי מה שקראתי בקולומביה, מונדראגון נתן הופעה טובה מאוד ומאמן הנבחרת שוקל ברצינות רבה לקרוא לשוער בן ה-39 למשחקי הידידות באוקטובר. חוץ מזה מיינץ היא השם החם כרגע וממה שאני מבין אלקין סוטו כרגע רץ בהרכב הראשון של הקבוצה. מישהו יכול לומר לי איך היתה הופעתו בשבת?

3. eran levy Member

במצבים בהם עמד מונדראגון הוא היה טוב מאוד מול באיירן. אישית חשבתי שהוא לא עמד ביותר מדי אתגרים, שכן התקפת באיירן היתה די אנמית. אבל הוא היה שם והפגין נוכחות ולו רק בשל העובדה שרוב המשחק התנהל בשליש המגרש של קלן.

4. hai80 Member

מדהים כמה שההתקפה של באיירן אנמית ללא רובן, ריברי לבד לא יכול לעשות הרבה ומולר אוליץ' וקלוסה לא נותנים את התפוקה שהם צריכים = מיעוט בכיבוש שערים ולחץ על הבאוורים. לא די בכך גם ריברי נפצע עכשיו ל4 חודש והמצב עלול רק להתדרדר.

מיינץ פשוט מדהימה עד עכשיו מעניין אם הסיפור שלה יהיה דומה לשל הופנהיים כי אני לא מאמין שיש להם קבוצה שתחזיק מעמד הרבה זמן ויצליחו לרוץ לאליפות.

שטוטגרט פשוט מתפוצצת על גלדבאך שהופכת לבשר תותחים של הליגה כשהם סופגים המון שערים , המאמן חייב לעבוד איתם על ההגנה המצב נהיה יותר גרוע מאצל ברמן !

הגיע הזמן שוולפסבורג ינצחו ואם אני לא טועה זה משחק ראשון העונה של האנובר שהיא לא כובשת ובכלל האנובר הרשימה אותי במשחקיה עד עכשיו, אני שמח שוולפסבורג ניצחו הם קבוצה טובה סה"כ אני מקווה שישמרו על יציבות ויראו נוכחות בצמרת.

אני חושב שהאוהדים של שאלקה צריכים להרגע ולאכול בינתיים את התסכול, נכון שזה מאוד לתסכל לפתוח ככה עונה כשאתה מתכנן לרוץ בצמרת אבל יש לזכור ששאלקה היא קבוצה חדשה ויקח זמן עד שהשחקנים יתחברו ויתרגלו לשיטה של מגאת', במידה ויקח לשאלקה הרבה זמן להתחבר הם לא יהוו פקטור בצמרת אך האוהדים יצטרכו לסבול את העונה ולחייך לעבר העונה הבאה שכן אם הם ישמרו על אותו סגל יהיה להם סגל מצוין ומגובש עם מאמן מצוין , אני רק מקווה שהם יביאו מישהו במקום ראול כי הוא באמת כבר לא ברמה הגבוהה.