מחזור ראשון של הסריה A:: סוף לפגרה ויאללה מתחילים!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏25/8/12.

1. רומאלופה Member

כל המחזורים יהיו בשעות האלה או שנחזור ל16:00?

2. cazzo Il Capocuoco

רק בסוף הקיץ המשחקים בערב, כי עדיין חם מאוד באיטליה. שבוע הבא אותה מתכונת (מילאן תשחק בשבת בערב, והמשחק המוקדם של ראשון יהיה אודינזה - יובנטוס). אני מאמין שאחרי פגרת הנבחרות השעה המסורתית של 15:00 תחזור.

3. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב שבערב, כי ביום לא רואים זיקוקים.

http://s1-05.twitpicproxy.com/photos/full/645436802.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/8/12
  4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוחמד אני חושב שאתה מגזים בנוגע לגוארין.

משחק ראשון בליגה, היינו בסדר גמור, לנצח 3:0 קבוצה צעירה ומתלהבת, שרק עלתה מהליגה השניה זה לא דבר של מה בכך, בטח עבור קבוצה שצירפה לא מעט שחקנים חדשים. אני חושב ששיחקנו מעולה, זה יכל גם להיות יותר מ-3:0, והמבחן הראשון האמיתי של אינטר יהיה בשבוע הקרוב מול רומא, רק שלא נזכה לשחזור הגועל נפש המאופס מהשנה שעברה תחת אנריקה את גאספריני.

מיליטו נהדר, בכושר של 2009-10/חצי השנה האחרונה, שער ובישול, מזכיר לי את זלאטן בדומיננטיות שלו, אם לא ישחק יהיה אסון? אני חושב שאינטר תסתדר השנה, גם בחסרונו, מה שלא קרה לפני שנתיים לדוגמא, כשהוא בקושי שיחק.

קוטיניו להרכב? יכול מאוד להיות, בטח במשחקי הבית, לא בטוח במשחקי החוץ, ובכלל, קאסאנו וסניידר נראים לי שילוב נהדר, ומה עם פאלאסיו? איפה תדחוף אותו? עם כל הכבוד, מי שרוצה את קוטיניו בהרכב, בסופו של דבר יצטרך לשחרר את סניידר מאינטר, אין מה לעשות, כנראה שבקבוצה של היום רק אחד על חשבון השני הם יכולים לבוא בסופו של דבר ולא ביחד בהרכב.

נערך לאחרונה ב: ‏28/8/12
  5. AS R Member

מה עם טאקסידיס?
    היה צריך להכניס אותו במקום פלורנצי.

ואי אפשר להגיד על דה רוסי שהיה רע אחרי הבישול שלו לאוסבלדו.

מעניין מה קרה לשדר האגדי של רומא קארלו זאמפה. לא מצאתי שידור שלו של המשחק וגם ביוטיוב לא מצאתי שידור שלו.

6. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

חובה להאזין, במיוחד במהלך השער של אוסבאלדו.

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

קביעה מגוחכת מכמה סיבות. טאקסידיס משחק כמו דה רוסי, לפני קו ההגנה רק שהוא הרבה פחות נייד ומגוון ממנו. פלורנצי שחקן התקפי הרבה יותר ובמידת הצורך יכול לתת ספרינטים על האגף וזמאן, כשקבוצתו בפיגור, היה צריך חילוף התקפי. מה גם שטאקסידיס לא התאמן כל השבוע וישב על הספסל רק בגלל שהרחיבו אותו ל12 שחקנים.

אפשר. המחצית הראשונה הייתה הגרועה ביותר שלו בשנים האחרונות. השניה הייתה מעט טובה יותר אך בסה"כ משחק גרוע ומאכזב מאוד. רגע אחד, גאוני ככל שיהיה לא ישנה את העובדה הזאת.

8. Lupo Member

קובי מה תגיד על אוסבאלדו? דסטרו יכול להוציא אותו מההרכב אחרי המשחק האחרון?

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מסכים לגבי המשפט הראשון.

בקשר למשחק ביום ראשון הקרוב, אני לא רוצה להישמע שחצן, אבל לאור "התצוגה ההגנתית" של רומא נגד קטאניה וההתקפה של אינטר, שביום ראשון רק תיראה יותר חזקה עם פלאסיו ופריירה בחזרה בסגל, אינטר פשוט חייבת לנצח. רומא קבוצה טובה, יש לה התקפה חזקה ומאיימת, אבל אינטר פשוט טובה יותר לדעתי.

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפתיע מאוד לטובה, ולא בגלל השער.
    זמאן אמר באחד הראיונות לפני המשחק האחרון שאוסבלדו הוא החלוץ מטרה הפותח שלו העונה, אך גם הוסיף שדסטרו יכול לשחק גם בצדדים. בוא נראה איך יציב אותם מול אינטר כאשר כל החלוצים (אולי פרט לטוטי שחטף מכה רצינית נגד קטאניה) יהיו מוכנים לשירותיו.