מחזור ראשון של הסריה A:: סוף לפגרה ויאללה מתחילים!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏25/8/12.

1. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני יודע שחפרתי על זה הרבה, אבל בחיאת משה, ישו ומוחמד, תפסיקו להתלונן על טעויות השיפוט בצורה לא הגיונית, אין ספק שזה מעצבן שקבוצה X מקבלת מתנות מהשופט הרבה פעמים, בעיקר כשזה לרעת הקבוצה שלך. אבל איך שהוא, זה תמיד מתאזן, אם לא בשנה הנוכחית, אז בשנה שאחריה. העונה עוד בקושי התחילה, אל תוציאו לאנשים את החשק לקרוא ולהגיב בפורום.
    אוףףףףףף אתם נשמעים כמו גירסת הפרי-קאל'צופולי של מוראטי.

נערך לאחרונה ב: ‏26/8/12
  2. Muurad Member

אני דווקא לאט לאט גדלתי לחכות לכל ההתחשבנויות וכל שאר השטויות אחרי פגרה ארוכה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx בידור טוב.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני עדיין לא מבין למה לא עושים טבלה מצטברת של טעויות השיפוט לראות את הטבלה האמיתית http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

עייפתי מלדבר על טעויות השיפוט לטובת יובה שבאות בסיטונאות, פשוט צריך להסתגל לעובדה שכדורגל באיטליה כיום זה 11 נגד 14, או יותר נכון 16 עם הוספת 2 החברים בצד.

4. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

כותבים יקרים,
    אנא קראו שוב פעם את ההודעה של מוחמד ותפנימו אותה בדיון הנוכחי ובבאים אחריו. דיון המחזור אינו נועד כדי להוציא את תסכולכם על טעויות השיפוט ועל כן השתדלו להתדיין על המשחקים עצמם. אין זה אומר שחל איסור לציין טעויות שיפוט ולנתח אותן, להפך, הדבר אפילו מוסיף לפוריות הדיון, אך הימנעו מהתבכיינויות, תאוריות משונות והסקות כאלו ואחרות. הקרקס שנעשה כאן בעונה האחרונה, בעיקר מצד אוהדי מילאן ויובה, לא ישוב על עצמו. הודעות אשר אינן יתאימו לרמה הנדרשת יוסרו.

בתודה והמשך דיון מהנה,
    הנהלת הפורום האיטלקי.

5. Alta Tensione Member

מילאן -סמפדוריה הרכבים רשמיים:

MILAN: Abbiati; De Sciglio, Yepes, Bonera, Antonini; Montolivo, Flamini, Nocerino; Boateng; El Shaarawy, Robinho.

SAMPDORIA: Romero; Berardi, Gastaldello, Rossini, Costa; Tissone, Obiang, Poli; Krsticic, Eder, Estigarribia

6. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרבה זמן, בעצם שנים, שההגנה של מילאן לא נראתה כל כך חלשה. למזלנו סמפ לא אמורה להקשות, אבל נגד קבוצות חזקות יותר יהיה אסון. יותר מכול, יימשכו את תשומת ליבי דה שיליו שיצטרך להמשיך במגמת ההשתפרות מסוף העונה האחרונה ומהקיץ, בואטנג שיצטרך להתעורר מתרדמת הקיץ שעוברת עליו (או שבמילאנו כבר חורף?) ומונטוליבו ושילובו בקישור.

FORZA

7. Milanista3 Member

מאוד משמח אותי לראות את אל שרוועי ודה שיליו פותחים כבר במשחק הראשון (למרות שדה שיליו בגלל פציעה).
    ההרכב הזה בוודאי לא מספיק לסקודטו, אבל נקווה שלפחות לפתוח עונה ברגל ימין הוא יספיק.
    פורצה מילאן!

8. VAR Member

אלוהים אדירים, איך מסילבה ונסטה (מקסס) זה נהיה ייפס ובונרה. מפחיד.

9. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ז'פס איחר את הרכבת למילאן בכמה שנים. בשיא שלו לטעמי היה אחד הבלמים הטובים שיש, אבל נתקע יותר מדי זמן בפ.ס.ז'. בכל מקרה אני מסכים שעכשיו זה לא ז'פס הגדול, גם האיטיות מדברת, אבל אני מקווה שסאפאטה ייכנס מהר לעניינים, הוא בלם הרבה יותר טוב ממה שרובכם כאן עשיתם ממנו.

10. Alta Tensione Member

איך מקסאנו ואיברה זה נהיה אל שערוואי ורוביניו...

אגב, ההופעה של אל שערוואי במחצית הזאת היא תשובה לכל אותם צקצקנים שבאים בטענות למאמן האיטלקי על כך "שלא משתף צעירים".

11. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

כצפוי, משחק חלש של מילאן, אך היא חייבת לאסוף את שלוש הנקודות. הגנת הטלאים גורמת למספר התקפי לב ובמזל עדיין לא ספגה. אל שעראווי יורד המון להגנה לאסוף כדורים ומבצע פעולות אישיות נאות, אבל מילאן נטולת מחץ בהתקפה והייתי רוצה לראות את פאציני במקומו במהלך המחצית השנייה. אין על המגרש אף קבוצה שמתעלה על השנייה ולדעתי הדבר נובע מחוסר הדיוק המילאנזי שגורם להמון איבודי כדור ובזבוז משווע של התקפות.
    המשטח החצי סינטטי בסן סירו נראה הרבה יותר טוב ממגרש החול בשנים האחרונות.

12. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ככה נלחמים על סקודטו. אני פחות מדבר על היכולת האישית של השחקנים כי ברור שזה לא אותה רמה כמו בעונה שעברה, אבל משהו נראה מאוד אדיש במשחק של מילאן. לא פלא שזה כך, כשהשחקנים רואים אלופים גדולים עוזבים ובמקומם מחליפים ברמה בינונית+ אפשר להבין שיש להם פחות חשק להילחם על כל כדור. כאן בא אלגרי, אגב, לעזרת הקבוצה. מקווה מאוד בשביל מילאן שיבוא איזה קאקה וירים את המורל, כרגע זה נראה רע.

בניגוד אליהם סמפדוריה לדעתי עומדת מצוין, לא מאוד החלטית בחוד מה שהופך את המשחק הטוב שלה לעקר התקפית אבל כקבוצה שבאה להגן ולתקוף במתפרצות היא עושה זאת יפה מאוד. אוביאנג וטיסונה במרכז השדה מעולים. לא ברור לי מחפש שחקן מוגבל כמו אסטיגריביה בצד ימין, שחקן כמוהו חייב לחיות על ריצות על הקו, אין לו שום יכולת להשפיע על המשחק כשהוא לא שם.

13. VAR Member

אני מאמין בספאטה. לדעתי הוא גם היה צריך לפתוח, הוא היה בסדר גמור בגביע ברלוסקוני. בטוח יותר טוב מייפס.

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

צמד הבלמים עושים עבודה טובה ושקטה. את שלישיית ההתקפה לעומת זאת אפשר רק לחבר לקצה של עיפרון.

פדרו אוביאנג סוס מטורף עם ים כדורגל. חבל רק שאין לו סיכוי להצליח באיטליה, הוא ספרדי. תשאלו את יניב.

15. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרחבתי עליו גם בפרוייקט פתיחת העונה, בהחלט שחקן מרשים. מאוד פעיל וחזק ובעל שליטה טובה בכדור במרכז הקישור. ואלרו כבר ידאג למחוק את הסטיגמות על ספרדים ועדיין, ההורים של אוביאנג מגינאה המשוונית, תן לו סיכוי. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx