מחזור ראשון בליגה הלאומית- רעננה מנצחת בבאר שבע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏17/8/07.

1. מכבי קריית-גת לעד!!! Member

ב"ש צריכים לצאת מהסרט שהם חיים בו אם מרקו בלבול הקבוצה תרד ליגה אולי לא תעלה היה להם אחלה מאמן גילי לנדאו מאמן התקפי שמח שמכיר מצוין את הליגה הלאומית ומתאים כמו כפפה לב"ש אבל הם העדיפו מאמן אם כדורגל מיושן כמו בלבול.
    בולבול---> כשמו הוא! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

2. XabiAlonso Member

איזה בושות, הפועל חיפה בפיגור 0-2 מול אחי נצרת.
    לפחות שיבקיעו שער כבוד... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx
    למען האמת, גם כשעלינו ליגה בעונת 04/03, פתחנו את הליגה עם הפסד. נקווה שזה יחזור על עצמו.

3. מכבי קריית-גת לעד!!! Member

אחי אל תשווה את הסגל שהיה לכם בעונה ההיא שעליתם לסגל של השנה צ'קראצה אולי יכול לנקול את הנעלים אנסומבו וערן לוי לא ניתן להשוות לטוטואנה...
    אתם באמת חסרים לליגת העל יש לכם קהל נפלא ואתם מועדון אם מסורת עדיף שאתם תיהיו בליגת העל ולא הרצליה בלי קהל ובלי כלום...
    השנה אתם תיהיו שוב קבוצת מרכז טבלה לצערי..

נערך לאחרונה ב: ‏18/8/07
  4. *הפועל-רעננה* Member

שער כבוד?!
    בסך הכל 2-0... חחח

אחי נצרת קבוצה טובה, בהימור שלי לטבלת הליגה שמתי אותם בחלק העליון של הטבלה, למרות שהרבה שמו אותה בתחתית.
    לפי דעתי אחי נצרת וראשון תהיינה הפתעות העונה.
    רעננה גם תהיה בצמרת לדעתי, אבל זו לא הפתעה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

5. Ofek7 Member

הנה מאור קיבלת שער כבוד לפחות, הישאם כיוואן כובש, אבל הפועל חיפה מפסידה לאחי נצרת 1:2 כשחיים סילבס (54 בפנדל) וקרלוס סבליוס (66) לא מותירים להפועל חיפה סיכוי...

גם הכח עמידר רמת גן פותחת עונה עם ניצחון קטן של 0:1 על בני לוד משער של עומר רפס בדקה ה-60.

6. *הפועל-רעננה* Member

הנה אחי השער כבוד שלך הגיע.
    לא נורא אחי, זה רק מחזור ראשון.
    יש לכם הרבה שחקנים חדשים ויקח זמן עד שהם יתחברו - מקווה שלא יותר מדי זמן.
    אני מאוד מסמפט את הפועל חיפה ואני מקווה שקבוצה עם קהל כזה, תזכה לעלות ליגה, כי מקומה בליגת העל.
    בהצלחה!

7. OR Member

אח אח אח כמה רציתי שננצח היום.
    אבל הטעות של שלומי דורה הייתה שהוא שם את ערן לוי הפליימייקר והסיט את כבדה בעמדה ,
    כזכור כבדה היה כ"כ מוצלח בעונה שעברה בעמדה של הפליימייקר שכל המסירות עוברות דרכו ולא דרך ערן "חושך" לוי.
    אבל אני מאמין שאנחנו נעלה בסופו של דבר

8. מכבי קריית-גת לעד!!! Member

לאוהד רעננה אח שלי גם אני מחזק אותכם יש לכם קבוצה נפלאה ואני רוצה להגיד לך שאני מקורב בצורה כלשהי לשחקן שלכם משה אבוטבול שהוא אחלה שחקן ואני מאחל לכם בהצלחה בהמשך הליגה ומי יתן ותפתיעו את כולם אומנם הליגה הלאומית תפסיד קבוצה ספורטיבית אבל ליגת העל תרוויח ובגדול!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

רעננה לא קבוצה שמסוגלת לעלות בשום מצב, בשום תסריט. רעננה היא לא מהקבוצות הטובות בליגה והיא אף פעם לא הייתה כזאת, היא פשוט הקבוצה הכי מציקה בליגה... כמו שאמרו פה הנאחס של הגדולות. כי אם היא לא הייתה רק נאחס היא כבר ממזמן הייתה בליגת העל.

10. itzik zohar #20 Member

הייתי במשחק של הפועל, היה עידוד טוב, האמת קצת התרגשתי לראות את אוהדי הפועל שמחים ככה אחרי עידן ז'ינו. הלכתי עם חברים שלי למשחק אחרי שכבר שנתיים הם לא דרכו בוסרמיל עכשיו הם קונים מנוי לבאר שבע. עכשיו נראה את הקהל הנפלא של באר שבע כמו שצריך לראות אותו..למרות ההפסד, בבאר שבע העניינים עוד יתחברו, אם כי קשה לי להאמין שבלי חיזוק של קשר טוב באר שבע יכולה לעלות ליגה.

11. Paolo Maldini שחקן ותיקים

יום נוראי, פשוט ככה.
    כל כך חיכיתי לפתיחת העונה וכל כך התאכזבתי כשהיא הגיעה.

כמה נקודות:
    -זאת הפעם הראשונה שאני רואה את הפועל העונה, והיא נראיתה על הפנים. מעט מאוד מצבים בשביל כל הציפיות הגדולות מהרכש החדש.
    -לערן לוי אומנם יש הברקות מדי פעם (מסירות עומק וטילים מרחוק) אבל בתור ספורטאי הוא אפס מאופס. כבר בדקה 10 מפסיק לרוץ, מדרבל ללא הפסקה, נופל ושוכב על הדשא כל 2 דקות, בושה.
    -הזר החדש גרזיץ' לא רע בכלל.
    -קוני ג'קרטה פשוט מצוין.
    -קובי שאלו נתן משחק די שקט אבל הוא האשם בגול השני.
    -לא היה מגיע פנדל לאחי נצרת. עבירה היתה, אבל מחוץ לרחבה.
    -בלסטרה גרוע, אבל לפחות הוא היחיד שהיה איכפת לו כשנצרת עשו עלינו "אולה".
    -ליפנייה בלם טוב, שלומי עשה בחירה טובה בזרים.
    -ואם כבר שלומי, חילופים גרועים מאוד.

-הייתי אופטימי, אבל אחרי שראיתי את הפועל היום קשה לי לדמיין את הקבוצה הזאת חוגגת עליה במאי.

-1000 אדומים צובעים את עילוט באדום עם המון קונפטי ועידוד.
    -תגידו מה שתגידו, הערבים יודעים לארח. כל הכבוד לאדון "אני אוהד מספר 1 של אחי" על הבקלאוות לקהל שלנו.

12. מכבי או מוות!!! Member

רעננה עשתה את זה וניצחה 1-0 כמו שהיא יודעת במגרש הקשה ביותר בליגה הלאומית עם הקהל שמביא לחץ ענק ווסרמיל,צריך גם לציין שרעננה שיחקה בלי שני החלוצים שלה ובכל מקרה הצליחה לנצח,דודו אברהם פשוט קשר מעולה התרשמתי ממנו המון גם מהבלם רובי רגב שבא מהכ"ח כל הכבוד,את האמת לא האמנתי שנחזור מב"ש עם נקודה אפילו.

13. דעת יחיד ! Member

היום ששי הייתי אורח באיצטדיון עילוט למשחק בין אחי נצרת להפועל חיפה..

את האמת הייתה לי הרגשה לפני המשחק כי הפועל חיפה היא העדיפה על פני אחי נצרת,אבל הרצון של שחקני אחי נצרת לנצח ולהתחיל את העונה ברגל ימין מאז שנים רבות,עשה את העבודה ,ומי שרוצה יותר..קיבל ! וזה הכדורגל !

כמה נקודות מהמבט שלי למשחק:
    - האווירה בעיר נצרת לקראת המשחק הייתה כמעט בטירוף,והיה אפשר לראות את הצעיפים והדגלים של אחי נצרת משעות הבוקר במקומות הצבוריים והמכוניות בכבישים..
    - האווירה נמשכה עד לעילוט,אני מגיע וחונה את האוטו,הולך לכיוון הקופות,ורואה דבר שלעולם לא ראיתי שזה קורה בעילוט,יותר מ 700 אוהדים של חיפה ונצרת עומדים בתור של הקופות..וכולם היו בטירוף !
    וכמובן שזה מגיע עד ליציעים,ושתי מחנות האוהדים מציגים הצגת עידוד יוצאת מהכלל,במיוחד אוהדי אחי נצרת !
    - מילה טובה מגיעה לאוהדי הפועל חיפה,שבאמת אני מוריד להם כובע,קהל נהדר ומגיע לקהל כזה להיות בליגת העל..
    אבל למרות זה,נראה לי שהם יקבלו עונש על זריקת הרימון לכר הדשא..

- נכנס למשחק,אחי נצרת שלטה כמעט בכל המשחק,והיה אפשר לראות שעמדת השוער וההגנה וההתקפה טובה מאוד,אבל באמצע ובקישור היה חסר מישהו,ולפני דעתי ההחיסרון היה של אדהם האדיה ..
    - הפועל חיפה: לקבוצה יש שוער טוב,הגנה טובה אבל סומכים על שחקן אחד מספר 24 וזה לא טוב,והיה אפשר לראות שלאחר שהוא קיבל את הצהוב "השטוטי" הוא נירגע והתחיל לשחק בזהירות מה שעלה לו ביוקר,אבל הוא שחקן מעולה....אמצע,אם הקבוצה סומכת על ערן לוי הכבד לנהל את המשחק,צריך לסגור מעכשיו את הבאסטה וללכת הבייתה,הבחור נראה עייף,אין לו כושר,שמן,לא ספורטיבי,אין לו אישיות טובה,בעייתי..ההתקפה אני לא מבין מה עושה טרטצקי בהתקפה ! ולפני דעתי האשם בכל הקטע הזה הוא שלומי דורה שאני לא מבין את העצבים שלו כלפי השופטים ואם ה וא ימשיך כך אני בטוח שהוא "ייזרק" בכל משחק מחוץ לגדר או ליציע,כי באמת הכעס אינו מובן,ובמקום להתעסק של שופטים,תתעסק על השחקנים שלך ..
    - פנדל היה ללא שום ספק,אפילו הגיע צהוב לשחקן שעשה את העבירה,ואיכן הייתה העבירה בתוך הרחבה ואפשר לראות את זה בשידור חוזר...
    ס"כ היה שיפוט טוב מאוד לאילן ועקנין יחד עם הקוונים עזאייזה ואלקעייאן..

- שבוע הבא,הדרבי הנצרתי שצפוי להיות חם יותר מהרגיל,והמאוהדים התחילו מהיום להתכונן למשחק הזה, ולמשחק הזה צפויי להגיע לא פחות מ 1000 איש ירוק ..

- האירוח: היה צעד נדיר שעמותת האוהדים חילקה בקלאוות לאוהדי הפועל חיפה האורחים,גם כן חילקה העמותה זרי פרחים לשחקני אחי נצרת,הפועל חיפה ושחקני הספסל ושני צוותי המקצועי,גם כן העניקו זר מיוחד לקובי שאלו ששיחק בנצרת בעונה שעברה,אפילו הוא זכה לעידוד מהקהל לפני ולאחר סיום המשחק...כל הכבוד !

קיצור,בנצרת באמת מרגישים כמו בבית !
    ואהלן וסהלן !

אני מסתפק בזה בינתיים,
    שבת שלום ! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

14. איגור .פ. Member

הכי חשוב שהפועל חיפה הפסידו

15. הפועל חיפה! Member

איגור תילך לחפש לך יריבים בליגה ארצית.
    האחד והיחיד באמת כל הכבוד לכם,אירוח על הכפאק