מחזור עשירי: ברצלונה מארחת את ויאריאל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏12/11/10.

1. riquelme1 Member

אם ולנסיה רוצה להמשיך ב4-4-2 היא חייבת עוד חלוץ בסגל, קשה מאוד להחזיק בשיטה כזאת שיש לך רק 2 חלוצים בסגל, מה גם שכבר אמרתי את זה, אדוריס וסולדאדו לא משלימים את עצמם בצורה טובה, הם יותר מדי דומים בצורת משחק שלהם.

ולנסיה צריכה לרכוש חלוץ בדחיפות. קוסטה בהחלט מספר אחד בולנסיה, נאבארו לעומת זאת לא מפסיק לעשות טעויות ולגרום להתקפי לב להגנה של ולנסיה.

ומה קורה עם צ'ורי? אמארי מתעלל בו, וכנראה לא נראה אותו בולנסיה כבר בינואר, חבל מאוד זה שחקן מצויין שיכל לתרום הרבה לולנסיה, הוא שחקן שיכול לתת לולנסיה גיוון ולשחק בשיטות שונות במצבים שונים.

2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

למה מכל האנשים? יש לו עונה נהדרת, מצא מערך (ותפקיד במערך) וקבוצה שתפורים עליו בול. הוא כבר התאקלם כל כך טוב שמול ויאריאל בשלב מסויים הוא שיחק פליימקר ונראה טוב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

אם אני לא טועה, אשמח לאישור או תיקון, זה הגול הראשון העונה בליגה ששחקן של הרקולס הגדולה, שהוא לא טרזגה או אל מגניפיקו ואלדס, כובש.

דוגרי, שחקן טוב או לא, אני חושב שבכל פעם שראיתי אותו משחק בולנסיה הוא היה פרווה במקרה הטוב. קשה להאשים את המאמן שמתעלם ממנו, כשמתי שהוא משחק, גם אם זה מעט, הוא לא נראה טוב.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/11/10
  3. riquelme1 Member

2-0 ולנסיה נגד פחוני חטאפה, שעם לא תתעורר עוד תרד ליגה העונה.

אני מסכים, אבל עדיין הוא לא קיבל מספיק הזדמנוית, הוא הגיע באמצע העונה שעברה, התחיל לקבל דקות רק בתחילת פברואר, וגם שקיבל כמעט תמיד הוחלף מהר ולעיתיי םלא שיחק בתפקיד שלו, גם העונה לא קיבל מספיק צ'אנסים, ככה שאי אפשר לשפוט, רק להגיד שהוא פיספוס והמאמן לא האמין בו מהשנייה הראשונה.

בכלל, עם צ'ורי לא בסגל, אז מאטה לא צריך להיות בכלל בולנסיה, הוא השחקן השלישי ששיחק הכי הרבה העונה(!10 משחקים), שער אחד עלוב, ויכולת ירודה ביותר, אני לא מבין גם למה הוא בנבחרת, שחקן כל כך בינוני.

נערך לאחרונה ב: ‏15/11/10
  4. noamvcf Member

עמי צ'ורי בכלל פצוע. ובלי שום קשר,צ'ורי לא מראה יכולת טובה באימונים והוא גם פרימדונה וכנראה שזה ההבדל בינו לבין מאטה. ואני גם לא חושב שמאטה צריך לפתוח אבל בסך הכל הוא שחקן ספרדי צעיר ולא רע,פשוט קצת אובר רייטד.

5. riquelme1 Member

קצת הרבה, ולנסיה אחרי כל הפציעות ב20 דקות עושה מה שהוא לא עושה ב60 דקות.

רק הוא יצא וכבר ולסיה נראת טוב, עם מצבים טובים של חואקין שבעט לקורה, ועוד אחד של איסקו שנכנס וכמעט כבש.

טינו קוסטה מצויין, איזה שמאלית יש לו, הרמה מעולה לראשו של נאבארו, ועוד בישול טוב לסולדאדו שכמעט כבש. ולנסיה חוזרת לנצח וזה מה שחשוב, אבל היכולת לא מספיק נגד הפחים של חטאפה ולנסיה יכלה לכבוש יותר, יש בעיה בעמדת החלוצים שסולדאדו ואדוריז לא מספיק מאימיים וטובים, אדוריס כבר הרבה זמן נעצר על 3 שערים, וסולדאדו עם שער ליגה אחד בלבד, לא מספיק.

6. yakov_y YNWA

סוף סוף ניצחון.
    טינו קוסטה שחקו מצוין. מרכז השדה שלנו פשוט יוצא מן הכלל.
    אני לא פוסל אפשרות לעבור לשחק במערך 4-3-3 כמו ברצלונה למרות שאני מעדיף את המערך 4-5-1.

7. xavi6 Member

8. אלי מתחן Member

לא הבנתי, לא היה נבדל...
    גם לא ראיתי שמישהו פה דיבר על זה.

9. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

בערוץ הספורט אמרו שהקוון החזיר לבארסה. ולא הראו את השער מהזוית הזאת.

10. RubberSoul Member

בערוץ הספורט אומרים הרבה דברים. ובכל הזדמנות שיש(גם בחדשות הספורט) מתעקשים שהנבדל היה "ברור". מה שמעצבן שהם בכלל לא ראו הילוך חוזר ראוי אלא רק לפי תחושה.

בערוץ הספורט אמרו גם שברצלונה נגד אלקורקון בגביע...