מחזור עשירי: ברצלונה מארחת את ויאריאל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏12/11/10.

1. הקפיטליסט משער 2 Member

הדבר הכי טוב שהיה יכול לקרות לאתלטיקו במשחק הזה קרה - דייגו פורלאן חזר בגדול. איזה כיף.

2. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה גולללל !!!

אורוגוואיו אורוגוואיו

3. הקפיטליסט משער 2 Member

מי שמפתיע אותי מאוד לטובה באתלטיקו הוא ואלרה ששוב מוכיח שנגד קבוצות מהדרג השלישי יש לו הרבה מה למכור.

4. riquelme1 Member

ענק פורלאן, פארטידאסו, צמד ובישול גדול.

עם סימאו ורייס היו קצת יותר יעיליים, והכוננה היא בעיקר לראשון, אתלטיקו כבר הייתה מובילה 5-0 ומעלה, אבל הם מתעקשים לא להיות יעלים, ואתלטיקו שוב בונה רק על השערים של אגוארו ופורלאן.

אגוארו במשחק סביר, לא יותר לא פחות, גם מימנו אני מצפה כבר למשחק גדול.

5. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

מה שעשה קיקה חייב היה לעשות גם קמאצ'ו: להוציא מגן מוצהב. מה גם שמונראל שיחק נגד רייס.
    אחרי ההרחקה החבר'ה התקשו לשחק רציני וזה אפילו לא היה משחק אימון. אבל הגולאסו של קאצ'אבאצ'ה היה חשוב.

6. hai80 Member

מסכים איתך, אתלטיקו נראתה היום טוב אבל אגוארו נותן תחושה של זלזול אם הוא באמת רוצה הוא נותן להם שלישיה היום , פורלאן רצה וכבש צמד וגם נתן בישול ואני שמח שהוא חזר לעצמו , מקווה שתהיה לזה המשכיות, השער השני שלו היה אדיר.

מאריו סוארז כ"כ רצה לכבוש חבל שלא צהליח היו לו הזדמנויות מצוינות .

בקשר לקיקה וזה לאו דווקא אליך עמי , אני לא מבין מה רוצים ממנו הוא לא מוריניו אבל הוא מאמן טוב הוא ייצב לנו ת'הגנה [בערך] , אנחנו איתו קבוצה הרבה יותר יציבה ממה שאנחנו רגילים, הוא פותח בהרכב סולידי ונותן הזדמנויות לשחקנים להוכיח את עצמם , לדעתי הוא אחד המאמנים הכי טובים שיכלנו להרשות לעצמנו אני לא רואה שום מאמן שמייצב לנו ת'הגנה ככה וגם גורם להתקפה להראות התקפה בו זמנית שלא לדבר על הקישור המצוין. ואני לאו דווקא מדבר על היום אלא בכלל, במשחקים היותר חלשים אגוארו לא שיחק כך שזה לא מדד לכלום, במשחקי המאני טיים של שנה שעברה קיקה הוכיח שהוא מאמן מצוין לאתלטיקו.

7. riquelme1 Member

שלא כובשים סופגים, נילמאר היה חייב לכבוש שאף אחד לא הפריע לו אבל בעט שנייה מאוחר מדי.

וייה מצידו בגול גדול, וזה נראה כבר יותר טוב.

גארידו עלה בהרכב התקפי מידי לטעמי, עם בורחה ואלרו, קאני, קאזורלה, נילמאר ורוסי בקמאפ נאו זה קצת התאבדות. סנה היה צריך לשחק.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא ייאמן, ברצלונה נשדדת וחוטפת מצד שני... מדהים.
    איך הקוון ראה נבדל רק אלוהים יודע.

נערך לאחרונה ב: ‏14/11/10
  9. riquelme1 Member

אל תדאג הוא יחזיר לה ברגע שיוכל.

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תגיד שהוא לא חייב להחזיר , מלא זה היה נבדל גבולי או משהו כזה אבל זה אפילו לא היה קרוב , מסי בא מאחור בבירור.

בינתיים הקוון הזה רק דופק אותנו.

11. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בדרך כלל לא מגיב באמצע המשחק, אבל הפעם זו הערת שוליים ולא כזו שמסכמת את המשחק. אין דבר שמתסכל אותי יותר מלראות משחק - שלא משנה איך יתפתח - היה אמור ללכת לכיוונים אחרים לגמרי. כפי שלירן אמר, רק היושב במרומים יודע מאיפה הקוון הצליח לראות נבדל. אפילו לא קרוב.

12. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

והנה ההחזר , אדום ברור למאקסוול שלא נשלף .

הלוואי וויאריאל תשחק ככה גם מול ריאל.

13. yakov_y YNWA

השער השני של ברצלונה היה פשוט מדהים.
    ליונל מסי עם 19 שערים ואנחנו רק בנובמבר. אפשר סטטיסטיקה של מסי בשתי העונות האחרונות ?

תצוגת השיפוט הייתה עלובה. איך מקסוול לא קיבל אדום ?

14. FelaKaT Member

והלוואי שהשופט ישפוט ככה גם מול ריאל. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

15. xavi6 Member

הלוואי. אבל זה לא יקרה. אני יגיד לכם מה יקרה מול ריאל-היא אפילו לא תצטרך שהשופט "יחזיר" לה. היא תשים גול אחרי טיילת ברחבה של ויאריאל, הם יחמיצו מצבים בטוחים, כאשר פתאום השחקנים שלה לא יהיו פנתרים, ואז פתאום יהיו לה 4-5 שחקנים למעלה שישחקו דוקים עם רוסי ואדון נילמאר שיחליט שהיום הוא פותח בשביתה. גם השוער שהוא אקס ריאל, יחליט לעשות איזה פאשלה במשחק. ריאל תנצח 3-0 בקליל, רונלדו בפנדל, עוד אחת בבעיטה חופשית וכנראה היגוואין מאיזה ריבאונד מסריח.

השופט לקח לנו 2 גולים שהיו אמורים להיות לנו עם נבדלים דמיוניים. אני לא זוכר משחק כזה שכל מצב שהוא חצי חצי נשרק לטובת היריבה שלנו. זה באמת היה מפחיד. אפילו אוהדי ריאל סימסו לי "לא שילמתם מספיק לשופט?". מקסוואל לא היה אחרון לכן הגיע לו צהוב, אבידאל היה מאחוריו.

מה שכן, שאפו לויאריאל לא על משחק הגנה כסחני ומעצבן, אלא על משחק התקפה פשוט מעולה. שאפו. רק שישחקו ככה מול ריאל, ואולי המשיח יגיע.