מחזור מס' 9 בבונדסליגה: הרצף הבווארי נקטע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י HapoelFan, ‏26/10/12.

1. aloneli Member

צריך לזכור שמעבר לפער דורטמונד שיחקה משחקים קשים יותר וכעת היא לפני משחקים שבהם היא צריכה לקחת יותר נקודות.מצד שני לבאיירן יש משחקים קשים יותר בזמן הקרוב.

לגבי המשחק של שאלקה חבל שנירנברג לא השיגה תיקו כי זה היה יותר משקף.נירנברג עשתה בונקר וכמעט והצליחה לבטל את לגמרי את ההתקפה של שאלקה.אבל בכל זאת לדעתי נירנברג קבוצה מאוד חלשה ומועמדת רצינית לירידה.ההתקפה שלה מאוד חלשה וכדי לשרוד בליגה לא מספיק הגנה חזקה כי צריך גם לדעת להבקיע לפעמים.זה כמובן מתייחס על המשך העונה ולא ספציפית על משחק חוץ מול שאלקה.

2. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יודע מה יהיה בעתיד. בוא נחיה ונראה. בעונה שעברה היינקס ראה כמוני, ניסה (שטוטגרט ופרייבורג) אבל לא הייתה לו ברירה.
    ושוב אם נמשיך לשחק בשיטה הזו עם רובן (לא מאמין שאפשר, אבל אולי כן) או בלעדיו (מולר יותר טוב ממנו ממילא) אין לנו ממה לחשוש. ומה שקרה בעונה שעברה לא יקרה.

3. Der Rotbart Member

חוץ מזה כולם כאן מחפשים את המטבע מתחת לפנס; ברור למה כל תשומת הלב מופנית לאלופה (היוצאת?) מהשנתיים האחרונות, אבל כזכור יש עוד כמה קבוצות מוכשרות בבונדסליגה ותמיד יכולות להיות גם הפתעות מכיוון לא צפוי.

אם הייתי אוהד שאלקה, למשל, הייתי נעלב מהגישה הזאת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

4. Lars Ricken Member

יש סיבה ששאלקה כבר לא נספרת חמישים שנה.
    רמז:היא נמצאת בגוף המשפט.

5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני התייחסתי לדורטמונד רק לתקן טעות של אנשים כאן. משום מה הם חושבים שדורטמונד השנה פתחה גרוע. ולא כך הוא.
    מעבר לזה, עם כל הכבוד, לא שאלקה, לא דורטמונד ולא אף אחד אחר בליגה, וכמעט אף אחד אחר באירופה לא יכול למנוע מאיתנו תארים. רק אנחנו. העניין הוא, שככה זה גם היה בשנה שעברה בתקופה הזו. ואתה יודע מה, בדיוק לפני שנה הייתי במשחק נגד נירנברג וזה היה פשוט מדהים. כמה הם (וכל מי שנפגש איתנו באותה תקופה) היה חסר אונים. וכמובן שבמגרש רואים את זה עוד יותר טוב מאשר בטלביזיה.

6. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

שאלקה בכל עונה מוזכרת בהתחלה כמועמדת לתואר, כי שאלקה קבוצה גדולה ויש ציפיות גדולות ממנה. הבעיה שלנו, בניגוד לבאיירן מינכן או דורטמונד, היא שבמשחקים גדולים אנחנו מפשלים, ומאבדים על הדרך נקודות במשחקים קריטיים מול קבוצות קטנות. ביום שזה ישתנה אני אתחיל להדגיש גם כאן בפורום שצריך להתחיל לספור גם אותנו, אבל מפאת העובדה שכבר הפסדנו לבאיירן משחק אחד (סיכוי קטן יותר לצמצם את הפער), אני בספק אם זה יקרה כבר העונה, על אף שהכל פתוח ומוקדם לקבוע. הדרך היחידה שלנו להילחם עם באיירן היא לשמור על הכושר הנוכחי, לא לאבד נקודות ולקוות שבאיירן תמעד בהמשך.

7. golding מנהלים

ברמת העיקרון אתה צודק, אבל הניצחונות על דורטמונד וארסנל מבשרים דברים טובים. לא רק שהקבוצה נראית מאוזנת יותר, היא אף מצליחה לשחק את הכדורגל שלה מול קבוצות מצויינות. אני אופטימי!

8. aloneli Member

עזבו היסטוריה זה לא מה שקובע,לשאלקה יש קבוצה חזקה מאוד והיא נמצאת בכושר טוב ואת זה נוסיף למצב הטוב שלה בטבלה ומקבלים קבוצה שמועמדת לאליפות.

9. Der Rotbart Member

מי אמר שהיינקס לא מאמן יצירתי? אלאבה כקשר התקפי שמאלי... האמת היא שהבעיה העיקרית שלי היא לא עם אלאבה אלא עם באדשטובר כמגן; מה שיוצא שאנחנו משחקים הלכה למעשה עם שלושה בלמים ומשחק האגפים נתקע; מזל שיש את ריברי שיכול להחזיק את אגף שמאל כמעט לבדו. אני לא משוכנע שזה מה שאנחנו צריכים אבל מה שנכון הוא שעד עכשיו זה לא גרם יותר מדי נזק.

10. Lars Ricken Member

אני שמח לראות את פרנקפורט מפסידים.תורם לנו לצמצום הפערים מהצמרת.

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

In your face Armin Veh! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/multi.Xxx

אויי זה הולך קשה העונה עם שטוטגארט, מובילים 0-1, מסוכנים יותר וקרובים ל 0-2 ומחמיצים או הקוון מצביע על אופסייד שלא היה ואז אלכס מאייר עם גול מדהים. ולמרות זאת ממשיכים להלחם ועולים בצדק ל 1-2 רק כדי לחטוף גול חוקי שלמזלנו נפסל.
    יש קבוצה טובה וכל המלעיזים למינהם צריכים לכל המאוחר היום להבין את זה, אבל הקבוצה עדיין לא מצליחה לסיים משחקים וזה יכול היה להיות היום וגם בהמבורג בעוכריה. בהמבורג ההגנה עוד הצליחה לעצור את המבורג, את פרנקורפרט רק הקוון.
    לסיכום, לעבוד על ניצול המצבים ואולי מקום 4 יהיה ריאלי.

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

fuck yes! :aaarse:

לא הגיע להם להפסיד, אבל היי ההפסד שלהם זה הרווח של הליגה.
    ועכשיו שרובן חזר הכל פתוח ועוד לא מאוחר.

לאיפה בדיוק התכוון סידני סאם לנגוח בגול?
    לי זה היה נראה שהוא מנסה בכל הכוח לנגוח החוצה, אבל בואטנג עומד בדרך. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx
    ונוייר יכול להיות אחלה קשר

אלו הימים שאני אוהב, שטוטגארט מנצחת, באיירן מפסידה ורק שאלקה הורסת את המחזור.
    אבל נו שוויין לפחות גם דורטמונד ניצחו.

אני אופטימי

13. Der Rotbart Member

ההפסד כולו של היינקס; חבל שביזבזנו מחצית שלמה עם באדשטובר כמגן ואלאבה כקשר התקפי (אין לי טענות לאף אחד מהם). אבל יותר מדאיג שבמחצית הזאת לא היה קישור יצירתי- אלא אם דנטה ובואטנג הם הקשרים החדשים. שוויני היה הרחק מקדימה ושום דבר לא זז. לזכותו של היינקס יאמר שעם פתיחת המחצית השנייה הוא תיקן את שני הליקויים האלו, ובאמת הדברים נראו הרבה יותר טוב. אפשר להתווכח אם המעבר ל 4-4-2 היה מוצלח או לא (לטעמי, כן) אבל עדיין הפסדנו מחצית שלמה על ניסוי מיותר. צריך גם לומר ששני השערים - שהיו שערי מתפרצות קלאסיים - היו עם יותר מטיפה של מזל (הראשון בעיקר בעקבות כשל מאוד לא טיפוסי של לאהם). בקיצור- ביאוס, אבל ידענו שיגיע מתי שהוא.

14. aloneli Member

להכניס את פיזה כחלוץ נוסף כבר לא יכל להזיק כי גם ככה לברקוזן לא ניסתה לתקוף וכל שחקני הקישור של באיירן לא עשו כלום.היינקס כבר ראה שהקישור לא מסוגל לעשות מהלך אחד טוב אז הוא כבר העדיף שנלך על הרמות לרחבה וזה קל יותר עם שני חלוצים כמו פיזה ומנדזוקיץ'.
    בכל מקרה באיירן תעבור לשחק עם שני חלוצים רק במצבים כאלו שהיא צריכה שער בכל מחיר ולא מתחילת משחק.

15. Der Rotbart Member

ממש לא מסכים איתך לגבי הקישור; בשלב הזה של המשחק לברקוזן באמת 'החנתה את האוטובוס' ברחבה וכל קישור שבעולם היה מתקשה מול זה. באופן כללי הקישור במחצית השנייה היה הרבה יותר טוב וחד ואפילו רובן מיודענו תרם בצורה יפה. את זה ראו עוד לפני החילופים, כי ברגע ששוייני חזר לקבל את הכדור מאחור הכל החל לזרום יותר טוב.

לגבי החילוף של פיזה - ברגע שהוא נכנס קרוס ושאקירי נסוגו ורובן ומולר סיפקו להם את הרוחב (רובן בשמאל, ומשם הוא היה מעורב בשער), וזה עבד לא רע בכלל. אלא שבשלב כל כך מאוחר ומול קבוצה מתבנקרת זה קשה מאוד. אבל אני מסכים שזה לא יהיה מערך שעולים איתו מהתחלה.