מחזור מס' 7 בבונדסליגה: הפער בצמרת גודל ל10 נקודות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י HapoelFan, ‏5/10/12.

1. פול סקולס Member

מצפייה בחלק מהמשחקים שלהם נראה, באופן טבעי אגב, שהם עוד לא הסתגלו לעידן פוסט-קגאווה, שבו מרקו רויס אמור להיות ה main man בקישור ההתקפי (אולי לצד גצה).

2. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

גם אני חושב ככה. אין מישהו שעדיין לוקח על הכתפיים שלו את הקבוצה. קגאווה היה המוציא לפועל בקבוצה הזו, אני חושב שרויס עדיין לא מתאים "לרשת" אותו וגם זה לא בדיוק התפקיד שלו. דווקא הייתי מצפה משחקן כמו בלאשצ'יקובסקי לקחת אחריות, כקפטן של נבחרתו הלאומית הוא יודע מה זה אחריות ומה זה להניע משחק התקפי, הוא עושה את זה בפולין בכל משחק ומשחק גם אם התוצאות לא בשמיים. אולי קלופ מצפה מגצה להיות, כמו שאמרת, הmain-man, אבל לא נראה לי שזה הולך לקרות בקרוב. משהו שם חייב להשתנות, אבל באמת שאני לא יודע מה יכול לקרות כרגע שישנה את המצב, רויס לא יהיה בין יום המחליף האולטימטיבי של קגאווה וגם לא אף אחד אחר. אם זה היה קורה וזה תקף לא רק לגבי רויס אלא לגבי כל אחד בדורטמונד, אז היינו רואים את זה כבר לפני הרבה יותר זמן. אחרי 7 מחזורים צריך להתחיל להפיק לקחים.

3. aloneli Member

החסרון של קאגווה משפיע בעיקר של לבנדובסקי.בעבר רוב ההתקפות היו עוברות דרך קאגווה והוא היה מספק המון כדורים ללבנדובסקי.העונה ההתקפה של דורטמונד נגמרת המון פעמים אצל גוצה ורוייס שהם האנשים שמחפשים ופחות בונים על הפולני.איתם הרבה יותר קשה לסיים עם הכדור ברשת ורואים המון החמצות.

האנובר ממש לא חלשה וגם במשחק הייתה יותר טובה.היא אחת מארבע הקבוצות החזקות בליגה ואולי הגיע הזמן שהיא תאבק על המקום שמוביל לליגת האלופות.

אבל עזבו שטויות 9 הפרש.רק שימשיך כך :aaa021:

4. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם מישהו בנה על מרקו רוייס שיחליף את קגאווה אז צריך לפטר אותו מהתפקיד. שניהם שחקנים לחלוטין שונים והאחד לא יכול לבוא במקום השנה.
    האמת, זו גם הבעיה העיקרית של דורטמונד. רוייס וגוצה הם בדיוק דוגמא לזה שבכדורגל 1+1 לא תמיד = 2. לפעמים יותר לפעמים פחות. במקרה שלהם פחות. בכל אופן, כל עוד הם ימשיכו להיות מתופקדים כמו שהיו עד עכשיו.

רוייס, בנתיים אכזבה דיי גדולה. אבל לא הוא האשם. הוא לא באמת קשר שמאלי. בכל אופן, לא בנתיים.

ואם כבר מדברים על המשחק נגד האנובר, אז באמת חבל שהשופט לא לבש חולצה צהובה. ככה היה גם לשחקני האנובר יותר קל להבין את העניין.

5. Lars Ricken Member

5 שערים ו2 בישולים ב 7 משחקים.זה לא אכזבה.בטח שלא גדולה.

נערך לאחרונה ב: ‏8/10/12
  6. aloneli Member

איפה אתה היית מציב אותו במקום קלופ?

בכלל לדעתי העמדה הזאת הכי מתאימה לו מכל העמדות בהתקפה.

7. AS R Member

רויס לא אכזבה, אבל הוא פשוט לא קגאווה. רויס הוא סוג של גצה משופר, עם יכולת טכנית טובה יותר ויכולת סיום טובה יותר, ובגלדבך הוא גם היה המנהיג הגדול של הקבוצה, בדורטמונד הוא לא ממש מנהיג כרגע. דורטמונד הייתה צריכה לחפש מחליף לקגוואה, שזה מצרך נדיר בשוק היום אבל עדיין היא הלכה על שחקן שונה לגמרי. חוץ מזה היו צריכים להגיע חיזוקים רציניים להתקפה ולהגנה. לא הגיוני שקבוצה כמו דורטמונד תתמודד גם בליגה וגם באירופה עם שני בלמים טובים בלבד בסגל. לא הגיוני שיש רק שני חלוצים בסגל.

לבנדובסקי אף פעם לא היה סקורר ענק, גם לא בעונה שעברה עם 22 הכיבושים שלו. פשוט בדורטמונד של העונה שעברה הוא קיבל במשחק לפחות שלושה כדורים טובים לגול וחלק מהם הוא השכיל לנצל. העונה הוא מקבל הרבה פחות כדורים בגלל שאין לו את קגאווה ורויס הוא שחקן שמעדיף להבקיע בעצמו.
    יוליאן שיבר, שהגיע כדיי להוות אלטרנטיבה ללבנדובסקי כשזה לא ישחק, עדיין לא הראה כלום מהיכולת שלו וזה מאוד בעייתי.

8. dudi Member

לאלה שחושבים שהליגה גמורה שתדעו לכם שאתם טועים, ואת ריברי למדו בקוואץ?.

9. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה בדיוק מה שהתכוונתי כשאמרתי שבכדורגל לפעמים 1+1=פחות מ - 2.
    אז רוייס עם מספרים טובים. אבל איפה לבנדובסקי? 2 שערים ב - 7 משחקים וגוצה גם עם 2 שערים.
    כלומר, המספרים האלה של רוייס באים על חשבון משהו. במקום שהוא יוסיף את השערים שלו לאלו של גוצה ולבנדובסקי הם באים על החשבון.
    בכלל, לי נראה, בכל אופן בנתיים, שהשילוב של רוייס וגוצה לא ממש הולך יחד.

אם הייתי אוהד דורטמונד הייתי רוצה לראות את רוייס משחק מתחת לחלוץ ממש כמו חלוץ שני ואת גוצה מנהל את המשחק. אבל זה מצריך שינוי גדול. גם בעמדת הקשרים האחרים. במיוחד עם הקשרים הדפנסיביים. דבר שגם ככה הוא בעיתי בדורטמונד, במיוחד באירופה.

10. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

http://i.imgur.com/3fGmF.Xxx

לא נעים.

11. פול סקולס Member

דווקא היה נראה במשחק מול נמצ'סטר סיטי שגם רויס וגם גצה לקחו בעלות על ההתקפה של דורטמונד והצליחו להיות דומיננטיים בלי להפריע יותר מידי אחד לשני.

לא מסכים עם הדעה שלפיה מרקו רויס הוא "גצה משופר" (מישהו למעלה כתב את זה). הוא מבקיע יותר גולים זה כן, אבל הוא גם פחות קבוצתי. נראה שגצה כדורגלן שלם יותר, שיותר כדאי שיהיה לך בקבוצה.

נערך לאחרונה ב: ‏9/10/12
  12. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע כמה ראית כל אחד מהם בנפרד. אבל מהעונה שעברה נראה לי שכל אחד מהם בנפרד תרם יותר מאשר שניהם ביחד. לי יש הרגשה שהם "נתקלים" אחד לשני ברגליים. יכול להיות שזו סתם הרגשה שלי. אבל ככה זה נראה לי בנתיים.

13. פול סקולס Member

אין ספק שלא ראיתי מספיק מהם. יצא לי לראות את דורטמונד הרבה יותר בשנה שעברה.