מחזור מס' 6 בליגת העל: מכבי והפועל ממשיכות להפסיד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏19/10/07.

1. Number 8 Member

כהרגלך, אתה אומר דבר לא קשור המתייחס למכבי. דיברת על הקהל של הפועל לעומת הקהל של בית"ר, אז מה אתה מכניס פתאום את מכבי? מספיק עם זה כבר.
    אתה החמאת לקהל המהולל שלכם שהרים שלטי "די לגזענות". תבין, לא משנה מה יעשו אוהדים ששרים "שתהיה שואה למכבי" ודברים כאלה ואחרים, זה לא ימחוק את הגועל בקהל שלכם. אז עשיתם זאת פעם אחת, מה אתה רוצה, ים של מחמאות? חבל שעכשיו יתפתח פה ויכוח מטומטם והתנפלו עלייך, אבל אתה רצית בזאת.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/10/07
  2. Fabio Junior Member

בית"ר-לברפול, לא הבנתי למה אתה כולל את יצחקי כשחקן בית של בית"ר, הרי הוא גדל באשקלון אם אני לא טועה..
    ולאלכסנדר אוברוב, הייתי בטוח שזה שהגיב להודעה שלי אוהד מכבי, אז הגבתי להודעה שלו...
    אתה נתת דוגמא שהקהל שלנו מקלל, אני אתן דוגמא שהקהל שלך מקלל. כמו שאמרת, וויכוח מטומטם, לא? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx בהודעה הראשונה שלי בנוגע לזה נתתי עובדה ולא דעה.

3. שגיא Guest

בהחלט משחק חלש של מכבי חיפה. נקודת האור היחידה היא כמובן שלוש הנקודות. לא יותר מזה. לא מקנא במנשה משיח שהכניס את עצמו לבוץ עם המשחק הזה. הרבה שריקות מיותרות מחד, ומאידך הרבה שריקות שהיו צריכות לבוא ולא באו (פנדלים, משני הצדדים על תפיסות בתוך הרחבה). אחרי ההרחקה של סואן (לאו דווקא מוצדקת, הוא לא נגע ברוסו), חיפה מן הסתם השתלטה יותר על המגרש והיה לה יותר קל לשחק. אני כלל לא חושב שחילוף כזה או אחר הוא זה ששינה את המשחק, כיוון שבסך הכל אפק ודנין לא היו טובים, כמו כל הקבוצה. אין לי כמובן תלונות אליהם, הרי שניהם מתאמנים עם הקבוצה רק מספר ימים וגם מספר חודשים לפני זה לא ממש שיחקו בקביעות בקבוצתם הקודמת, בלשון המעטה.

בסופו של דבר אפק הצליח לשבור את הנאחס ולכבוש בבכורה. יותר מזה הוא לא יכל לבקש.

אה וכמובן, לא לשכוח את ניר דוידוביץ'. השחקן הטוב של מכבי חיפה מתחילת העונה.

4. Number 8 Member

אין קשר לכך שהוא אוהד מכבי. כל אוהד, של מכבי חיפה או בית"ר שמשון, היה אומר לך אותו דבר. זאת עובדה בשטח.

הקהל של מכבי לא איחל לאף קבוצה שיהיה לה שואה, שתילך למשרפות - כל דבר שקשור לשואה. יותר נכון, לא רק הקהל של מכבי לא אמר זאת, אלא כל הקהלים בליגה. מלבד הקהל של הפועל שמגיע לו צל"ש על כך שהרים שלטים "די לגזענות". רצית כפיים? הינה, http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    כנראה שאוהדי הפועל שאומרים זאת, לא מבינים את משמעות השואה, וכל מי שמגן עליהם באמירות האלה, שייך לשם.

5. Fabio Junior Member

קל לתפוס השירים שאוהדי הפועל שרים על מכבי והשואה, כי זה נשמע מאוד חמור,
    אבל גם אני יכול לתת לך אלף ואחת דוגמאות של דברים שאמרתם לנו, לא פחות גרועים.
    באמת דיון דפוק, חבל סתם להמשיך אותו.
    משהו יודע למה לעזאזל לוזון הוציא את סרור???

6. Number 8 Member

אני מכיר את כל השירים של מכבי, אין שם אף מילה שמתקרבת למשמעות של השואה. בניגוד אליכם, שכל שיר שני שלכם קשור לשואה.
    מצטער על הויכוח החסר תועלת, אך לא הייתי יכול להתעלם מכך. נושא השואה רגיש מאוד לליבי.

עריכה: בעודי מדבר, מי אם לא מאור בוזגלו, מעלה את סכנין ליתרון.

7. Raulito Madridista

הכל הולך הפוך!
    גם הרצליה שהייתה בפיגור מובילה כרגע על הפועל כפר סבא(זאתאומרת שגם נקודה של הפועל היום לא תספיק לה) וגם סכנין מבקיעה עכשיו למרות שבתחלית המחצית הראשונה הפועל הייתה לא רעה בכלל.
    גיא לוזון גומר לנו את המשחק הזה וגומר לנו את העונה!
    אני לא מבין למה דווקא סרור שהיה מצויין מוחלף ולא באדיר האפס או אבדי שימי החסד שלו נגמרו מבחינתי, עוד משחק עלוב שלו.
    עד שסוף סוף לוזון הכניס את ליאור אסולין, למה הוא מוותר דווקא על עובד? השחקן היחיד שעושה אצלינו פעולה רצינית בחלק הקדמי!
    אם במחזורים הראשונים הייתי אופטימי כי הקבוצה השתפרה והגיעה למצבים, עכשיו גם את האמונה הזו כבר אין לי, אני לא אומר שנרד ליגה(למרות שבקצב הזה ועם חוסר הכישרון והיצירתיות בהתקפה, זה אפשרי בהחלט), אבל העונה הזו שלילית מאוד.
    למי יש מצב-רוח ללכת למשחק נגד טוטהנאם שאנחנו מדשדשים בתחתית ושוב מפשלים?

8. מקסים לנגו Member

איזה מ-ח-ז-ו-ר!
    הפועל ת"א מתחת לקו האדום עם מכבי ת"א, מכבי חיפה עם ניצחון שלישי רצוף ובית"ר מקרטעת בפ"ת. שלא לדבר על הניצחון של הרצליה ואשדוד. מה קורה לליגה שלנו?!?! פשוט ענק!

9. Sergio Ramos Member

מחצית יגומה של ביתר. אחת המחציות הגרועות שהיו לנו בליגה, זה בטוח. חוסר יצירתיות, חוסר חיבור, אני לא מבין מה מחפש ברוכיאן בצד ימין. האמצע פשוט לא זז וזה גורם לאי חיבור בין השחקנים ואי אטרקטיביות בהתקפה. פ"ת שיחקו למופת, הם חיפשו לרוב את קדוסי ששיחק בחוד אך לא תמיד זה עבד אבל עדיין ראוים שיש לה כדורגל. משחק מהיר מאוד של פ"ת לעומת ביתר שהצליחה להגיע לרחבה אך לרוב זה בכלל לא היה יעיל.

10. King Kenny Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx
    וכל מילה נוספת מיותרת.

11. Ofek7 Member

מחזור אדיר ומתאים ביותר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx)

הפועל תל אביב מפסידה לשער גדול של בוזגלו, מכבי חיפה מנצחת בדקות האחרונות
    והרצליה סוף סוף מנצחת את הפועל כפר סבא בליגה... בעונה שעברה בשני ההפסדים הביתיים לכפר סבא הרצליה כבשה שער אחד בכל אחד מהמשחקים, ראדי הבקיע באחד, בוקסה בשני...
    בגמר גביע הטוטו בעונה שעברה שניהם כבשו והרצליה ניצחה, היום שניהם כבשו ושער נוסף של שלו מנשה הובילו את הרצליה לניצחון שני יקר בליגה... הרצליה במקום העשירי עם 6 כשאשדוד מעליה עם 7...

בנוסף להצגה המכוערת של יובל אבידור בקריית אליעזר, מגיע עוד אירוע ביזארי קטן, הפעם מהאורווה... אסף קינן שרק לפנדל וטוטו תמוז ניגש ופשוט ליטף לו את השיער כאילו היה הכלב שלו חח איזה אידיוט...

12. אדום עולה בבלומפילד Member

הפועל הקבוצה הכי גרועה בליגה!!
    צריך להתחיל להתכונן שנה הבאה ללאומית.. אין לנו מי שיציל אותנו!
    מצדי שנפסיד עכשיו את כל המשחקים באירופה.. רק שיתחילו להילחם בליגה!!!!!!!!

הדבר היחיד שאפשר לעשות עכשיו זה להוריד את כל האפסים לספסל...
    ג'וניור,באדיר ואבדי צריכים לעוף מההרכב.
    לשחק במקומם באופן קבוע עם סרור שהיה היחיד שטוב היום,עם נאתכו ומצדי גם עם רועי דיין ושי אבוטבול.
    אם לוזון לא מנצח שבוע הבא את אשדוד, אז גם הוא צריך ללכת...

נערך לאחרונה ב: ‏21/10/07
  13. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

איזה כיף לראות את הפועל נותנת הצגה במשחק חוץ קשה. איזה כיף לראות את ההתקפה סוף סוף כובשת שערים. איזה כיף לראות את פאביו ג'וניור כובש צמד, ועוד מחמיץ פנדל.
    אה, אופס, התבלבלתי עם יונייטד.

לא ראיתי את המשחק עקב התחייבויות קודמות בוילה פארק, אבל ראיתי את תוספת הזמן וקצת הציק לי שהפועל נמצאת בפיגור, ובכל זאת הקבוצה שמגיעה להזדמנויות היא סכנין. מקבוצה שנמצאת בפיגור היית מצפה לתת את כל מה שיש לה בתוספת הזמן, והפועל הלכה אחורה והסתגרה.

לפחות יונייטד ושמעון גרשון העלו חיוך על פניי.

אורי, מתחיל להתחרט על ההשוואה בין רוני ופאביו ג'וניור.

14. Raulito Madridista

לא ייאמן איך הפועל לא הצליחו לעשות התקפה אחת של כדורגל ב-90 דקות, רק הפועל של גיא לוזון מסוגלת לשעמם ככה את הצופים, אירופה השנה תהרוג לנו את הליגה ובאמת שאני מתחיל לחשוש מהעובדה שבעונה הבאה נשחק נגד קבוצות מהליגה הלאומית ובימי שישי. אם הייתי אוהד מכבי לדוגמא הייתי פחות מודאג כי הסגל ההתקפי הוא טוב יותר ואי-אפשר להישאר בליגה בלי לתת גולים, בהפועל לעומת זאת אין מחץ, הקבוצה מניעה את הכדור אבל לא מגיעה למצבים ואין מי שיציל אותנו,
    אני עדיין לא הבנתי את החילופים של גיא לוזון.
    הפועל חייבת לעשות רכש רציני בינואר ולהשקיע עוד כסף, הייתי מצרף שחקן לקישור אולי במקום אבדי, כמובן שחייבים גם חלוץ(ג'וניור עלוב ואם כבר לשחק עם חלוץ אחד אז רק עם אסולין שהוא לפחות מהיר ויודע לתת גולים), אני כבר מתאר את השחקנים מגיעים לדרבי עייפים אחרי המשחק נגד טוטהנאם שבו סביר להניח שלא נשיג נקודות(כמה שהם עלובים, אנחנו פי אלף!). לחימה כן הייתה היום, אבל התקפה לא.
    אהה ואורי, לא מצחיק...

לא מתאים לשמעון גרשון לבעוט פנדל בצורה מרושלת כזאת, בהפועל הוא היה מבקיע כמעט את כולם ויש לו ממוצע טוב מאוד בפנדלים, משהו כמו 0.9 שערים בבעיטה, זאתאומרת שהוא מחמיץ פנדל אחד מתוך עשר. הוא תמיד היה מרוכז מאוד וקר-רוח גם בלחצים גבוהים כמו נגד צ'לסי בדקה ה-88 שהוא בעט לחיבורים, רבע גמר גביע המדינה ב-2004 נגד חיפה וגם פעמיים בגמרי גביע נגד בית"ר ירושלים(00\1999, 99\1998), פנדל בטדי במחזור השני עם כל הקהל ששורק בוז, פנדלים בדרבי ועוד.
    אני אגב לא בטוח שבית"ר משיגה רק נקודה במשחק הזה, יש בקובצה הזו משהו מדהים, היא יכולה להיראות על הפנים לדוגמא בחצי שעה, אבל פתאום משום מקום להגיע למצבים ולהחליף מומנטום, לקבוצה הזו אלף נשמות והיא לא נשברת לעולם ומגיע לה כל הכבוד על זה וגם לשום. קאלה יירצה לשכוח את העונה שלו בבית"ר עד עתה.

נערך לאחרונה ב: ‏21/10/07
  15. King Kenny Member

הביאו חלוץ, רועי דיין. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx