מחזור מס' 6 בליגת העל: חיפה לא מצליחה לנצח את הכח

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏20/10/06.

1. נדב מיכאלי Member

רק בשביל העניין :
    הניצחון הכי גבוה בתולדות בית"ר ,היה 1-8 בטדי על מכבי הרצליה בעונת 94-95
    ההפסד היחיד של בית"ר להרצליה היה בעונת 94-95.
    מה משותף לשניהם?
    ב-2 המשחקים אימן יוסי מזרחי את בית"ר

2. hai Member

הניצחון הכי גדול של ביתר הוא 8-2 לפי הסופר גול חח אני זוכר עוד משנת 2002 שאספתי אז חחח

3. ReL Member

מזל שביתר הצליחה להכניס גול לפני הדקה ה30 , הלחץ רק עלה מדקה לדקה והגול בא בדיוק בזמן .

אהבתי את הגול של פינטו , מראה שהוא חלוץ רחבה טיפוסי , מהסוג של שי הולצמן . וכמובן בן שושן , לא ייאמן שקבוצה של מיליונים בנויה על ילד שעלה מהנוער , שחקן גדול.

4. Roy_M Member

לא יודע מה איתכם אבל ביתר לא מראה כזה שינוי מאז שארדילס עזב... אולי בגלל שפרננדז לא משחק אבל............
    הגול של פינטו היה מאוד יפה הוא כל משחק מחדש משתיק את אלה שאומרים שהוא לא חלוץ טוב ושאין לו מיקום

5. ERS Member

...

נערך לאחרונה ב: ‏28/10/06
  6. ReL Member

לבית"ר עדיין אין שיטה זה לא שמשהו התחדש חוץ מהשיבוצים בהרכב . מזרחי כולה כמה ימים בבית"ר ייקח זמן עד שהם ישחקו כמו שהוא רוצה .

7. ERS Member

...

8. Roy_M Member

איזה משחק של ביתרררר!!! פשוט תענוג לכל אוהד כדורגלל!!!!! שיחקו מושלם אולי קצת חורים בהגנה אבל כל השחקנים היום שיחקו מצויין...

השחקן הכי טוב זה בן-שושן ברורררר!!!!

9. ERS Member

...

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כל הכבוד ליוסי מזרחי על הפרמיירה המוצלחת, לא ממש ראיתי את כל המשחק בגלל הסופר קלאסיקו אבל ממה שראיתי בהתחלה מירוסביץ' שחקן בהחלט טוב, יכול לפתוח על חשבון פרננדז לפעמים לא יקרה כלום.

בית"ר עמדה היום מול קבוצה שלא באמת סיכנה אותה לכן מזרחי יודע שהמשחק הזה לא משקף יותר מדי ובעתיד הקרוב יהיו לבית"ר ולמזרחי מבחנים הרבה יותר קשים. כבר בשבוע הבא הוא חוזר הביתה, לי"א. בית"ר חוזרת לראש הטבלה.

11. flash Member

יואב זיו חיב לפתוח, כל הזמן. לא מעניין אם בימין או בקישור (לדעתי הוא פחות טוב כמגן שמאלי, במיוחד כשממתינים אמסלם ודנין על הספסל). הוא נלחם על כל כדור, ולרוב זוכה בו, משחק בשביל הקבוצה דבר ראשון. אין לו טיפת אגו. שחקנים כמו בן שושן זנדברג ותמוז מוציאים מתפרצות בכדרור עד ה16 ובועטים, החוצה. יש כמה שחקנים באותם מתפרצות שהמצב שלהם להבקיע טוב פי כמה. זיו פעמיים במתפרצות העביר מהר כדור לשחקן במצב טוב יותר, פעם לשער של תמוז ופעם לבעיטה מסוכנת של אלברמן.
    במשחק הבא, אני הייתי שם את אמסלם וזיו באגפים, פרננדז משחק חופשי במקום מירוסביץ', והשאר אותו דבר. זיו חיב לשולב גם בהתקפה, משהו כמו להכניס את אפק לימין ולהעביר את זיו קדימה. יצחקי ברוכיאן ותמוז ישולבו גם בהמשך (איזה שחקנים על הספסל, לחשוב שמקסימום שניים מהם ישחקו...). מדהים כמה כלים יש לבית"ר על הספסל בהרכב הזה. אם רוצים מחליפים לאמצע המגרש, מירוסביץ' וברוכיאן. אם קשר שמאלי, מכניסים את אפק למגן ימני ואת זיו לקשר שמאלי. אם לימין, את יצחקי. אם חלוץ, תמוז. אם באמת היה חלוץ מרכזי שיודע לתת פס, לרוץ מהר, ולכדרר כמה מטרים (לא בקשות גדולות, אבל פינטו קצת מוגבל בדברים האלה) ולא רק מיקום טוב, היה אפשר להגיד שיש לבית"ר התקפה מושלמת.
    יש בעיות במרכז ההגנה, אולי גרשון ובנאדו כצוות יפתרו את זה. יש בעיות באגפים שאפק וגפני בקושי יודעים להרים כדור, יש מספיק מגנים על הספסל בשביל לפתור את זה. ולדעתי, פינטו לא מספיק טוב, וגם אחרי המשחק הזה אני אומר שצריך להחליף אותו.

נערך לאחרונה ב: ‏23/10/06
  12. מכבי הרצליה ! Member

אני עם עטר... הופעת שיפוט גרועה של משיח והקוונים.
    יכול להיות שזה היה עוזר באמת אם הוא היה שורק על הפנדלים והיו מאשרים את הגול של פפי, אבל אין ספק שבית"ר היו טובים יותר, על זה אני בכלל לא יתווכח.

נערך לאחרונה ב: ‏23/10/06
  13. נדב מיכאלי Member

זה ברור לי ולא ציפיתי שעל המשחק הראשון של יוסי מזרחי ניראה את בית"ר ב-6 דרגות מעל הליגה.
    הוא רק הגיע לפני יומיים לבית"ר,והיה לו מעט זמן להכין את בית"ר לשיטה שלו.
    עם הזמן שחקני בית"ר כבר יתאימו את עצמם לשיטה של מזרחי.
    לגבי המשחק עצמו,היה לי ברור שזה לא כוחות,בית"ר גדולה על הרצליה בכמה דרגות.
    זה לא המדד מבחינתי כי ידעתי שננצח את הרצליה,יש לבית"ר עכשיו 3 שבועות קשים מאד : אשדוד בחוץ,חיפה בבית ומכבי פתח תקווה בחוץ.
    צריך לבחון את בית"ר במשחקים האלה ובהמשך כמובן
    שער נהדר של זנדברג,משחק נהדר של זנדברג ובנאדו ומירוסביץ' .
    יואב זיו חייב לפתוח בהרכב גם נלחם וגם תורם להתקפה.
    מזל טוב טוטו על הגול הראשון בקבוצה !
    בית"ר עדיין לא מחוברת ומגובשת,מבחינתי העונה התחילה היום.
    מה שהיה עם ארדילס מת ומתחילים הכל מחדש.
    עטר הכין לעצמו את ההפסד,כבר במחצית הראשונה ראינו שמימון לא מסתדר בתור מגן ובכל זאת הוא שיחק שם וכל הגולים של בית"ר נבעו מטעויות באגף של מימון.
    מברוק יוסי !

14. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה?יש אנשים שראו את המשחק הזה?מוזר... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx
    בכל מקרה צריך לזרוק את פינטו..רק 3 שערים עד עכשיו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

15. בית"רי במזרחי Member

איזה משחק היה!!!! עכדיו חזרתיייי.. פשוט משחק גדול של כל השחקנים...

תראו.. זה היה משחק גדול של השחקנים אבל לא של הקבוצה... השחקנים כל אחד היה מעולה!! אבל הקבוצה עדיין לא...
    כמו שאמרתם הם צריכים למצוא שיטת משחק כי הם שיחקו היום בבלאגן.. אבל הבלאגן הזה הביא ניצחון בגלל השחקנים שנלחמו כל המשחק!...
    אני מאמין ביוסי מזרחי שימצא שיטה בסוף כי כמו שאמרתי בית'ר עם כאלו שחקנים לא צריכה מאמן... יוסי מזרחי צריך רק להכניס בהם משמעת ולהעיר אותם באמצע המשחק... אני סומך על בית'ר שירוצו עד לאליפותתת!!
    יאללה בית'רר!!