מחזור מס' 6 בליגת העל: חיפה לא מצליחה לנצח את הכח

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏20/10/06.

1. הרצליה Member

מכבי פתח תקווה מתפרקת בכפר סבא, 3-0 לכפר סבא.
    פ"ת עם 9 שחקנים(מגמאדוב וסופו).

2. נדב מיכאלי Member

מדהים פשוט מדהים איך אף קבוצה בארץ לא שומרת על יציבות.
    ליגה מוזרה מאד.
    המשחק בין מכבי תל אביב לבני יהודה הוכרע כבר בדקה ה-3 כשחיים יעקב שרק לפנדל (פנדל שלא היה לדעתי).
    הוא גמר את המשחק בשלב מאד מוקדם של המשחק .
    אלי כהן יכול לישון היום בשקט.אבל רק היום.

3. MHFC Member

נתניה הצליחה לנצח את ביתר ירושלים ואת מכבי חיפה בגלל מוטיביציה, זה מה שיש לה מול הקבוצות החזקות, אומנם מול הקבוצות הפחות טובות אין לה את אותה המוטיביציה כמו מול החזקות וזה הסבר הטוב ביותר למה היא לא מצליחה לנצח את הקבוצות הפחות חזקות בליגת העל.

לגבי מכבי ת"א, לא היה שום פנדל, התחזקות מוחלטת של ביטון, אם תיראו הילוך חוזר תראו שהיה מגע, אבל תגידו לי היה פנדל? לא היה שום פנדל וגם לא אדום, לא מפתיע אותו שדווקא השופט הזה שרק לפנדל.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

למה לא הפתיע אותך?

5. Raulito Madridista

אני מסכים עם מה שאמר נדב מיכאלי, מדהים איך אף קבוצה בארץ לא שומרת על יציבות ובמחזור הנוכחי יש הרבה הפתעות, הלוואי והרצליה תפתיע את בית"ר(בן יוסף ופרננדז לא משחקים, גם שמעון גרשון בספק).

מכבי נתניה לא יכולה להצליח אם היא מנצחת רק את הקבוצות הגדולות ונגד קבוצות נחותות יותר היא לא משחקת באותו קצב ומזלזלת בהן. בכורה נהדרת למאמן החדש של אשדוד, הסמל אלון חזן. הפסד ראשון לגוטמן, אני לא הייתי מהמר על ניצחון של אשדוד בקופסא, כל הכבוד לאשדוד שעולה למקום הראשון! טעות חמורה של אוזן אחרי הלחצה של הולצמן, הובילה את אשדוד ל1-0. אשדוד לא הורידה רגל מהדבשה, נתניה במשחק הגנה איום ונורא היום. הגנת נתניה לא ידעה מה לעשות בשער השני, היא כבשה שער מנבדל, שי הולצמן הכריע את התוצאה בדקה האחרונה. יש באשדוד קבוצה טובה מאוד. נתניה נזכרה ללחוץ רק בדקות האחרונות שפיגרה 2-1. מה שמוזר זה איך ההגנה הבינונית של אשדוד שיתקה את ההתקפה הטובה של נתניה.

הפועל כפר סבא כבשה שער מהיר שהכניס את פ"ת להלם. אבי כנפו, לא זוכר מתי הוא נתן גול בפעם האחרונה, הדהים את פ"ת. כפר סבא עלתה עם מוטיבציית שיא. מגמאדוב הורחק בדקה ה-70, פ"ת הגיע לעוד מצב אחד ואז גם סופו הורחק באדום מיותר, וכפר סבא כבשה שני שערים וניצחה את המשחק, וחוזרת למוטב, זה אמור לתת ביטחון גדול לכפר סבא, לנצח את אחת הקבוצות הטובות בליגה 3-0. צמד לכנפו, זה נדיר. עד לאדום פ"ת יכלה להפוך את התוצאה אבל לא עשתה זאת.

אני לא יודע אם היה פנדל או לא בדרבי הקטן, אבל זה הכריע את המשחק. קבוצה לא צריכה להיענש פעמיים, פנדל מספיק, כרטיס אדום גומר את המשחק. נמני דייק מהנקודה הלבנה, דומב בפעם השנייה בלבד בבני יהודה, פישל והורחק בפתיחה. שקבוצה מפגרת בשחקן, כל שחקן צריך לתת 100% ובני יהודה וויתרה על המשחק מראש, שער שני יפה של מכבי עם שיתוף פעולה טוב, מסירה יפה של מרטיקוביץ שאלי כהן פגע איתו בול והוא גם כבש את השער השלישי של מכבי שהיה בית ספר לכדורגל. הכניסה של עובד הוסיפה חיים בבני יהודה אבל היא התעוררה מאוחר מדיי, אסולין היה חייב להבקיע את המצב שביטון בדהירה יצר לו. אני בטוח שללא הכרטיס האדום התוצאה לא הייתה ככה, בטח לא 4-0, חבל לי על הקבוצה של שירזי, אבל מכבי שיחקה טוב מאוד היום. זה כנראה הגורם שנמני במגרש, הוא מלהיב את השחקן וקפטן אמיתי. שפונגין מגן מעולה. שמכבי לא ייצאו מפרופורציות אבל, כל הכבוד על התוצאה, זה ייתן ביטחון, בדרבי הבא זה יהיה אחרת, הרבה אחרת, הפועל קבוצה הרבה יותר טובה מבני יהודה. אני מקווה שהפועל תנצח מחר ובדרבי ותחזיר את מכבי למציאות. בתקשורת בוודאי יכתירו את אלי כהן למלך והוא יגיד שמכבי רצה לאופ"א השנה או יכולה לקחת אליפות. לא. משחק טוב, הכל הלך הפוך לבני יהודה, לא יותר.

נערך לאחרונה ב: ‏22/10/06
  6. FelaKaT Member

עוז ראלי נכנס כמחליף? אני זוכר עוד שהוא היה משחק איתי בשכונה.
    מכבי ת"א נותנת אחלה של משחק אבל אף אחד לא יודע לאן המשחק היה מתפתח אילולא האדום.

בן יוסף, פרננדס, גרשון ויצחקי ייעדרו מהמשחק מחר.

7. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

נו, לא ציפיתי מאוהד של הבועל לתת למכבי מחמאות.
    אני מבין שמכבי נותנת הצגה (תרתי משמע), ולהנחיל תבוסה של 4-0 לבני יהודה במצב הנוכחי שלנו זה לא דבר שאפשר לזלזל בו. זה לא משנה אם זה מול קבוצה זאת או אחרת, השחקנים של מכבי צריכים לקחת את המשחק הזה כדוגמא ולשחק ככה כל העונה.
    שבוע הבא דרבי, נקווה לטוב.

http://mad.walla.co.il/archive/253250-5.Xxx
    מלך!

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

טוב אז מזל שלא הלכתי למלות טוטו השבת כי כל המשחקים נגמרו (מכבי ת"א עוד לא נגמר אבל בדרך) בניגוד גמור למה שאני חשבתי.

אשדוד באה וכמו גדולה ניצחה במגרש קשה והנחילה לנתניה הפסד ראשון העונה. אשדוד קבוצה מצויינת, נראית טוב העונה וצפוי לה בהחלט המשך עונה מוצלחת.
    כפר סבא מתעוררת ויוצאת מהמשברון הקליל שפקד אותה וכאמר מכבי פ"ת לא הצליחה לשמור על ראשון הטבלה יותר משבוע אחד, זה בסדר היא לא היחידה.
    ומכבי ת"א... כל הכבוד קצת נחת לאוהדי מכבי גם פה בפורום והגיע הזמן באמת. אלי כהן סוף סוף יכול להיות רגוע ושליו, בינתיים זה 4-0 על בני יהודה שחגגה מול מכבי במפגשים האחרונים ביניהן. אולי היום מכבי יוצאת לדרך חדשה ואת האמת הליגה לא ברחה בכלל למכבי כך שלכו תידעו...

ד"א האי יציבות של המובילות וההפסדים שלהם זה טוב לנו מאוד אבל למי שזה לא טוב זה לקבוצות התחתית. אם הפועל פ"ת לא תנצח השבוע את הפועל ת"א הליגה לאט לאט בורחת לה.

נערך לאחרונה ב: ‏22/10/06
  9. The-Gunner Member

4-0? שככה יהיה לי טוב! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx
    לא ראיתי את המשחק, אבל אני כבר מחכה לראות את התקציר.

OMG! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

10. נדב מיכאלי Member

מכבי פירקה את בני יהודה וזה היה די צפוי אחרי שהמשחק נגמר כבר בדקה השלישית.
    לא מפתיעה אותי ההתפרקות של בני יהודה ,עם 10 שחקנים ובפיגור מוקדם קשה להיות במשחק.
    מכבי אומנם יכולים לנשום קצת לרווחה אבל שיזכרו שביום ראשון הם פוגשים קבוצה חזקה מאד עם מאמן מצויין קל לא יהיה להם.
    אגב אני לא מודאג מחסרונם של גרשון,תב"י,פרננדס ויצחקי ,יש לבית"ר סגל מספיק עמוק ואת הרצליה צריך לנצח גם עם ההרכב השני (ויסלחו לי אוהדי הרצליה פה בפורום).

11. ReL Member

כמו שנדב אמר הליגה הזאת השנה סובלת מאי יציבות , שבוע אחד מנצחים את בית"ר שבוע אחד מפסידים לאשדוד .

אני לא יודע מה תפסתם מהמשחק הזה , זה אחד המשחקים הגרועים שראיתי , פשוט כל כך משעממים . החזקת כדור ועוד החזקת כדור ועוד החזקת כדור. זה בעיקר מה שהיה . הניצחון של אשדוד הוא פשוט פוקס , הם שיחקו מתפרצות וכמו שהם ניצחו גם אנחנו יכלנו לנצח , פשוט המשחק התפתח גרוע מאוד עם הגול העצמי של אוזן , ששטראובר אשם בו .

גוטמן לא קולט שאי אפשר לשחק עם חלוץ בודד מול הקבוצות הקטנות . תפסיקו לדבר על מוטיבציה זה מעצבן אותי , נתניה לא ניצחה את בית"ר וחיפה בגלל המוטיבציה , נתניה ניצחה בגלל שגוטמן הכין אותה טוב , נתניה שיחקה טוב , ונתניה השפילה גם את חיפה וגם את ביתר בגלל שהייתה טובה . עם מוטיבציה לא מנצחים קבוצות כמו בית"ר וחיפה , אני רוצה לראות את הרצליה מנצחת מחר את בית"ר .

אני לא משתגע מההפסד , אני מחכה למחזור ה20 בשביל לעשות סיכומים לא עכשיו , הליגה מאוד לא יציבה . כפר סבא הפסידה שבוע שעבר 3-0 השבוע היא מנצחת 3-0 . אשדוד הפסידה למכבי ת"א הגרועה ואותנו קורעת בבית , אחרי ששום קבוצה לא ניצחה אותנו בו כבר 7 חודשים . אותה מכבי הגרועה , פתאום מסיבה את בני יהודה 4-0 ונראית כמו שמכבי צריכה להיראות . עזבו , דברו איתי במחזור ה20 ואז נראה איפה אשדוד וקבוצות כמוה יהיו.

12. ERS Member

...

נערך לאחרונה ב: ‏28/10/06
  13. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

שטראובר ממשיך עם הפוזות שלו... לא יאמן הבן אדם הזה לא לומד.

מסכנים בני יהודה הרסו להם את המשחק תוך 2 דק'

14. נדב מיכאלי Member

כי אף קבוצה לא שומרת על יציבות.
    למשל נתניה,ניצחה את בית"ר במחזור הקודם והיתה מצויינת והיום הפסידה במשחק חלש שלה לאשדוד .
    מכבי פתח תקווה ניצחו את מכבי תל אביב בקלות בשבוע שעבר וקיבלו בראש מכפ"ס
    בני יהודה ניצחו את פתח תקווה שבוע שעבר בקלות והובסו מול מכבי תל אביב.
    רק קריית שמונה היחידה שיציבה.

15. The-Gunner Member

שרק ימשיך ככה, הכי טוב. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx

וקרית שמונה? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx