מחזור מס' 6 בליגת העל: חיפה לא מצליחה לנצח את הכח

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏20/10/06.

1. hai Member

מכבי פ"ת לדעתי תנצח כי כ"ס בתקופה לא טובה לעומת מכבי פ"ת שפתחה את העונה מצויין
    בני יהודה לדעתי תנצח את מכבי ת"א החלשה אחרי הניצחון שבוע שעבר
    הפועל ת"א תנצח את הפועל פ"ת
    חיפה תביס את ר"ג אחרי המשחק המצויין באירופה
    וביתר יהיה מעניין לראות אותה עם מזרחי

2. reda Member

איזה טעות של שטראובר ושל אוזן...חבל חבל חבל...חחחח איך אני אומר לעצמי 'למה שטראובר יוצא?!' אחרי שניה שייע אומר בערך אותו הדבר...

חבל מאוד ששטראובר יוצא לכזה כדור...לא ברור לי הדבר הזה...חבל...בניגוד למהלך המשחק...

ד"א בונדאה שחקן מצויין...זר ברמה גבוהה...

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מסכן אורי אוזן, שער אומלל וכמובן גם לשטראובר יש חלק בשער עם הציאה הכרגיל מטומטמת שלו.

ממה שראיתי (ראיתי את הסוף) נתניה שולטת פחות או יותר אבל לא מצליחה ממש לסכן את אשדוד, אני בטוח שגוטמן שוטף אותם עכשיו ויהיה שינוי בחצי השני. בונדאה היה טוב מול בית"ר גם ובהחלט רואים שמדובר באחלה שחקן.

אם אשדוד לא הייתה נאיבית היא הייתה כבר ב-2-0 עם ההתקפה של 3 שחקני אשדוד על מגן אחד אבל מסאיי דגו תקע את ההתקפה עם מסירה לו טובה ימינה למליחי.

4. ERS Member

...

נערך לאחרונה ב: ‏28/10/06
  5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

זה רק אני או שמאז שיניב עזרן חזר לאשדוד הוא פורח?

6. הרצליה Member

בכלל כיף לראות את אשדוד השנה.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

תקשיבו טוב, זה היה המשחק הכי מהנה העונה שאני ראיתי בליגת העל.
    ההגנות היו פרוצות, במיוחד זאת של נתניה וכמה מצבים... וואי זאת הייתה מחצית שנייה מטורפת עם מצבים לכאן וכאן אשדוד הייתה יכולה להבקיע היום 8 שערים גם נתניה הייתה יכולה לשים בשקט איזה 6 שערים באמת היה תענוג לראות את המשחק הזה.

זאת מהסיבה הפשוטה שלא היה פה שום טקטיקה, ההגנה של נתניה הייתה נוראית, פשוט איומה כל כך הרבה חורים... אלי גוטמן צריך לבדוק מה הגורם למחדלי הנוראים האלה. שי הולצמן ועידן שריקי היו יכולים בקלות לגמור את המשחק הרבה יותר מהר אבל לא נתלונן כי זה נתן לנו משחק דרמטי. היה בלאגן שלם איתי שכטר היה לא טוב היום. הוא היה עצבני, עשה דברים אידיוטים, הלך עם הראש בקיר ורק הזיק לקבוצה שלו.

היה משחק פנטסטי, כאמור לא אמרתי אבל נגמר 3-1 לאשדוד בזכות שער בדקה ה-94 של הולצמן. יש לנו באופן זמני מוליכת טבלה חדשה.

8. reda Member

האמת היא שדווקא אני נהניתי מהמשחק הקודם יותר..לאדע נתניה החזיקה הרבה בכדור אבל לא התקרבה יותר מידי לשער של אשדוד שצופפה תהגנה ועל כל שחקן הצמידה 700 שומרים...
    כנ"ל אשדוד...ההגנה של נתניה בשער השלישי הייתה פרוצה אבל למה אתה מצפה כשכולם עולים לתמוך בהתקפה?

9. Spanish Weapon Member

מברוק לאשדוד, נתניה הוכיחה אתמול עד כמה הנצחון שלה על בית"ר נבע בגלל חולשה של בית"ר ולא בגלל חוזקה של נתניה עצמה.
    אשדוד עם שקט במועדון , כדורגל יפה ומסודר והרבה שחקנים צעירים וביתיים מוכשרים.

10. נדב מיכאלי Member

חיוך כל כך רחב עלה לי בסיום המשחק של אשדוד מול נתניה,לא בגלל שאני אוהד אשדוד או שונא נתניה כי פשוט ראיתי את אשדוד משחקת ,כל ההרכב שם וכל השחקנים הצעירים זה שחקנים שיוסי מזרחי הביא וטיפח,ואנחנו קיבלנו אותו ואם הוא יעשה בבית"ר את מה שהוא עשה באשדוד אני ימשיך לחייך.
    באשדוד עם תקציב קטן יחסית הוא הצליח להביא את אשדוד למשחקים נהדרים,לרמה טובה,להרבה גולים עכשיו יש לו בבית"ר שחקנים יותר טובים מאלה באשדוד.
    נתניה ממשיכה להיות נדנדה,היא לא יכולה לנצח רק את חיפה ובית"ר ולאבד באופן קבוע נקודות מול הקבוצות הקטנות.
    אם היא תבוא במוטיבצית שיא רק נגד הגדולות ותאבד מול הקטנות היא לא תסיים בחלק העליון והיא תיפגע מזה.
    הגול השלישי של אשדוד היה פשוט נפלא,תענוג לעיניים.
    כל הכבוד לאשדוד.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא התקרבה לשער???

אתה ראית את העשרים דקות האחרונות.....?

אגב השער של מארין היה בנבדל ברור.

12. reda Member

כן אני ראיתי את העשרים דקות האחרונות...איזה מצבים היו להם?

כשטוטואנה בעט מזווית קשה במקום למסור? כשאיתי שכטר עשה עברה על אג'יי ובעט פנימה? כשההרמות של נתניה מצד לצד לא הגיעו לשום מקום?

13. ERS Member

...

נערך לאחרונה ב: ‏28/10/06
  14. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא, מכבי נתניה באמת הייתה הרבה יותר טובה ומאורגנת מבית"ר ירושלים.
    המשחק היום הוכיח שמכבי נתניה עדיין קבוצה קטנה מבחינה מנטלית. כל המחצית הראשונה שלטנו במשחק ושער עצמי גרם לכל הקבוצה להילחץ סתם.
    ידעתי שמתישהו יגיע הפסד ראשון, אבל חבל לי שדווקא במשחק בית.

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

וואי וואי... מכבי פותחת בטירוף. 10 דקות 2-0 דומב עם אדום. מכבי מתפוצצת.