מחזור מס' 5 בליגת העל: שום מנצח את לוי 2-0 גדול

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י David De Gea, ‏13/10/06.

1. HEART BREAK KID RED DEVIL

כמה שמכבי גרועה מסכן אלי כהן באמת עשה מוות לעצמו שבא למכבי, לוני לך הבייתה וקח ביחד איתך את דריקס.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הפועל ת"א- מכבי חיפה
    בלומפילד, 20:50
    ישפוט: אלון יפת

עוד פרק בהיסטוריית המשחקים של 2 הקבוצות כאלה יירשם מחר. כמו שראינו בהודעה של ראוליטו יש בהחלט היסטוריה מעניינת של משחקים טובים שניפקו לנו הרבה מאוד דרמות, יש למה לצפות.

2 הקבוצות עדיין עם רק 3 משחקי ליגה עקב דחיית המשחקים שלהם בגלל משחקי אופ"א. מכבי חיפה מקום 7 עם 6 נקודות, הפועל ת"א מקום 9 עם 4 נקודות.
    אני בטוח שבשתי הצדדים מרוצים מאוד מהפסדה היום של בית"ר ירושלים, הניצחון של נתניה עליה הפך את הליגה לצפופה יותר מה שכרגע טוב למכבי חיפה ובמיוחד להפועל ת"א שניצחון מחר יגרום לה לצמצם את הפערים ולהיות עם יתרון מעל מכבי חיפה. 2 האירופאיות שלנו עומדות בפיתחו של שבוע חשוב מאוד עבורן, גם המשחק מחר וגם תחילת של הבתים בגביע אופ"א ביום חמישי. ניצחון מחר של אחת הקבוצות ייתן לה דחיפה מנטלית חשובה ותחושת ביטחון לקראת המבחן הגדול ביום חמישי. 2 הקבוצות במצב שאם הם ינצחו את 2 המשחקים החסרים שלהם מבחינת הטבלה הם יהיו במקום הראשון. אין ספק שגם מכבי חיפה וגם הפועל ת"א יגיעו כדי לנצח, האצטדיון יהיה מעלה גם בירוק וגם באדום וצפוייה לנו אווירת אירופה של ממש עם 2 הקהלים המצויינים האלה. מדובר מחר במשחק על הרבה יוקרה ומטרה להשיג יתרון פסיכולוגי לקרא ההמשך, כל ניצחון של קבוצה גדולה על קבוצה גדולה אחרת שווה הרבה יותר מסתם 3 נקודות.

http://images.one.co.il/images/d/gg110921.Xxx
    אבוקסיס, צפוי לפתוח

הפועל ת"א תגיע למשחק בלי שום חיסרונות מיוחדים. יוסי אבוקסיס שהיה פצוע בימים האחרונים יתאמן היום אימון מלא וצפוי לפתוח. ביום חמישי הפועל ת"א תפגוש את פנאתנייקוס ביוון, ועם זה כמובן אמור לבוא עומס על השחקנים לכן יצחק שום צריך לבנות תוכנית רוטצייה לחודשים הקרובים. כבר ממחר ככל הנראה לפי מה שמסתמן מהאימונים נראה שלוסיאנו דה ברונו וגילי ורמוט יפתחו בהרכב על חשבונם של ברוך דגו וסלים טועמה. במיוחד מכיוונו של ורמוט מדובר בחדשות טובות והאוהדים מקווים שאכן זה יקרה והוא יפתח, ורמוט שחקן מוכשר, בדקת המעטות שהוא משחק הוא מראה את זה ואולי מחר יגיע הצ'אנס הגדול שלו.

http://images.one.co.il/images/d/gg109396.Xxx
    יניב קטן ואלון חרזי, חוזרים מפציעות להרכב הראשון

במכבי חיפה יניב קטן שהיה פצוע בשבועיים האחרונים חזר לאימונים ומלאים ואמור לפתוח בהרכב למרות שבאימון המסכם היום רוני לוי לא עשה שום תרגל שסימן משהו על ההרכב הראשון. גם אלון חרזי שהיה פצוע בימי האחרונים יעלה בהרכב על חשבונו של אייל משומר. עבאס סוואן פצוע פציעה קלה ובספק קטן למשחק אבל בכל מקרה נראה שרביד גזל יועדף על פניו ויפתח ליד דירסאו בקישור של הירוקים, למרות שלא ניתן כרגע לפסול את זה שסואן בכל זאת יפתח בהרכב. רוני לוי לא מתרגש מהפציעות האחרונות של שחקניו ולא מספק את זה כתירוץ.

הרכבים משוערים:
    הפועל ת"א: שביט אלימלך, תומר חליבה, חאבייר פאהס, טל חן, יגאל אנטבי, יוסי אבוקסיס, וואליד באדיר, לוסיאנו דה ברונו, גילי ורמוט (סלים טועמה), אליניב ברדה ואיבן יוליץ'
    מכבי חיפה: ניר דוידוביץ', אלון חרזי, רפאל אולארה, דקל קינן, אדום קייסי, חאבייר דירסאו, רביד גזל (עבאס סואן), גוסטבו בוקולי, אלן מסודי, יניב קטן ורוברטו קולאוטי

3. הרצליה Member

מוקדם לחגוג, עדיין מתחת לקו האדום, כולה הכח.
    בטח שעכשיו יש את בית"ר,הפועל וחיפה רצוף.

אגב, אני עדיין מחפש את הקטילות להכח באמצעי התקשורת, איפה הם?
    הם הפסידו בבית למכבי הרצליה, שלטענתם הקבוצה החלשה ביותר בליגה!!! קבוצה שמתאימה לליגת תחת במקרה הטוב.
    הרצליה ספגה את הקטילות אחרי הפסד לקבוצה שכרגע מוליכה את הטבלה, ספגה קטילות על משחק טוב באשדוד ועל משחק לא רע בכלל נגד בני יהודה בבלומפילד שבו הייתה שווה לא פחות מניצחון.

הסיבה הזאת לא ברורה לי בכלל אבל זה התחיל כבר בעונה שעברה, כאשר מכבי הרצליה מעפילה לליגת העל אפילו לא טורחים לשלוח מצלמה, ומתחילים לגחך על הקבוצה ועל כמות האוהדים שלה.

מהצד שני הוד רממותה אימפרית הכדורגל מוינטר מקבלת תקציר נרחב של למעלה מ-10 דקות, תיעוד מלא של חגיגות העלייה וכתבת שער בעיתון הספורט.

למה זה? אל תשאלו אותי.

נערך לאחרונה ב: ‏15/10/06
  4. Melixon 15 Member

נכון, גרשון פשוט עמד והוא רץ עליו ונפל..
    מאיר לוי היה פשוט גרוע היום, אני מעריך אותו מאוד כשופט אבל זה היה משחק גרוע שלו.. ולא בגלל שבית"ר הפסידה

איזו הקלה הייתה לי שראיתי שפביאני מורחק, לא ראיתי בכלל את העבירה.. לא יודע אם זה היה מוצדק
    העיקר ששבוע הבא הוא בחוץ.. אולי זה סוף-סוף יאלץ את ארדילס לשחק עם בן-שושן

אם פינטו יפתח שוב אני לא יודע מה אני יעשה.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx

5. לא מצאתי כינוי Member

הוא יפתח כרגיל, ביחד עם יצחקי כמובן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

6. הרצליה Member

הלו, כולה הרצליה שבוע הבא.
    גם אמסלם חלוץ ואתם מסודרים.

7. ReL Member

מעניין אם ארקדי ישאיר את ארדילס בתפקיד , ארקדי כבר התבטא שכל עוד יש תוצאות ארדילס יישאר . לא נראה לי שארדילס ישרוד עד חנוכה . אבל לפחות הוא בנה סוכה בארץ .

8. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הנצחון של מכבי נתניה לא הפתיעה אותי בכלל, לא היה לי ספק בכלל שהם הולכים לנצח את המשחק הזה. מדובר בקבוצה שיטתית מדי שפגשה קבוצה נטולת שיטה. מאחר ורמת השחקנים לא כזאת גדולה, ברור שהקבוצה השיטתית מבין השתיים היא זו שתצליח.
    היום מכבי נתניה הייתה כמה דרגות מעל בית"ר ירושלים. היה לי ממש כיף לראות את הקבוצה משחקת כדורגל תכליתי. אמיר טגה היה היום השחקן מספר 1 במגרש, אני לא זוכר לא אף טעות קריטית וגם לא טעות שהיא לא קריטית. הוא מנהל את העניינים במגרש בצורה כל כך שקטה, מחלק כדורים חכמים לשחקנים האחרים ולראות אותו יורד לגליש זה פשוט תענוג.
    מזואה אנסומבו התחיל את המשחק בצורה בינונית, אבל ככל שעברו הדקות הוא חזר להיות מזואה אנסומבו הישן והטוב. זה שאפילו דרק בוטאנג לא מפחיד אותו וזה שבכלל לא סופר את גל אלברמן.
    כל חוליית ההגנה הייתה מצויינת בהנהגתו של לואיס מארין. חבר'ה, אני יודע שיכול להיות שלא ראיתי מספיק בלמים זרים בארץ כדי לקבוע את זה, אבל לדעתי הוא הבלם הזר הכי טוב ששיחק כאן אי פעם. אם בשבילו לבוא למכבי נתניה זה היה שדרוג כלכלי עצום, אולי שווה לכל הליגה שלנו לבחוש טוב טוב בליגה הקוסטה ריקנית.
    ההתקפה היום גם הייתה טובה, לשם שינוי. סוף כל סוף הקבוצה שיחקה עם קשר קדמי טבעי שמחלק את הכדורים וזה היה נראה לגמרי אחרת.

ממכבי תל אביב ציפיתי לעלות עם כל השחקנים הצעירים שהשתתפו בנצחון של נבחרת ישראל הצעירה על צרפת, אבל אלי כהן חשב אחרת. אני לא מתפלא שמכבי תל אביב הפסידה למכבי פתח תקווה, כי היא קבוצה פחות טובה ממנה. אני כן מתפלא שאלי כהן לא מראה על נכונות לנצח, בכך שהוא מעדיף לספסל את השחקנים הצעירים והמוכשרים שיש לו.

הנצחון של מועדון ספורט אשדוד נורא הפתיעה אותי בשמיעה ראשונה, אבל אז נזכרתי שכפר סבא משחקת בלי דאגלאס דה סילבה וזה בעצם מה שטרף את הקלפים. הוא השחקן הכי משמעותי של הפועל כפר סבא ובלעדיו אי אפשר להגיד שלהפועל כפר סבא יש הגנה. מועדון ספורט אשדוד מצידה עשו תוצאה יפה מאוד.

מכבי הרצליה השיגה נצחון נורא חשוב על הכח עמידר רמת גן. הזר הספרדי בינתיים מותיר רושם טוב מאוד, אבל אני לא אתן את הדעת עד שלא אראה אותו משחק. מנקודת מבט של הכח עמידר רמת גן, המשחק הזה הוא כשלון, כי מכבי הרצליה זו קבוצה שהיא חייבת לנצח אם היא רוצה להישאר בליגה.

בני יהודה ניצחה את הפועל פתח תקווה ללא קושי מסוים, בדיוק כמו שציפיתי. הגול של ראובן עובד היה גול של פעם בעונה.

9. Igi Member

לואיס מרין כרגע יחד עם קינן הם שחקני ההגנה הטובים בארץ. איזה בלם מצויין ! לא ראיתי טעות אחת שלו אני חושב... כל כך שקט ויעיל.

בקשר לבית"ר - בדיחה אחת גדולה. זהו באמת מקבץ של שחקנים שמשחקים יחד ללא שיטה. המזל שלהם זה שאלה השחקנים הטובים בארץ אולי. בגלל זה הם הצליחו עד כה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/10/06
  10. משוגע בירוק Member

כל משחק של נתניה זה סיפור להבדיל בין מארין לאוזן, בייחוד בגלל שאוזן שהיה גם בלם פעם נוטה להצטרף לאמצע כשיש התקפות מצד שמאל... מסכנים השדרנים, לפחות שאחד מהם ישים כובע...

11. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

לואיס מארין קצת יותר גדול וקצת יותר מנופח מאורי אוזן.

אני קורא להתאחדות להשעות את פאבריס פרננדז ממשחק אחד לפחות על סמך צילומי הטלויזיה בשל הפגיעה באמיר טגה. בדיוק כמו שהרחיקו באותה השיטה את לירן שטראובר.

12. MHFC Member

אז נתניה אולי לא משיגה את התוצאות שהיא מצפה להשיג מול כפר סבא, הפועל פ"ת וכו', אומנם מול מכבי חיפה וביתר ירושלים הכל פועל אצלה, דווקא מול הגדולות המאמץ האדיר והרצון הרבה יותר גבוה מאשר כשהיא משחקת מול הקבוצות הפחות טובות (כפר סבא, הפועל פ"ת).

נתניה הייתה צריכה אתמול להביס את ביתר ירושלים, אבל עם המון החמצות שפשוט לא להאמין זה רק 3-1 !! נתניה שיחקה הרבה יותר טוב, במחצית הראשונה היא הגיעה לאין ספור הזדמנויות שהוחמצו, אומנם ראינו את הלחימה שלה על המגרש, את הרצון לנצח, לעומת ביתר שהייתה עצבנית מאוד, וכל התיסכול של ביתר גם פרץ, לאחר שפביאני קיבל כרטיס אדום וראינו שוב פעם מה פרננדז מעולל, כמובן שהוא היה צריך לקבל אדום על מה שהוא עשה, ביתר צריכה לשלוח את פביאני הביתה ומהר, לא רק בגלל הכרטיס האדום אלא בגל שיש לו היסטוריה של כרטיסים אדומים ושל התנהגות חוצפנית, פרננדז לא מתנהג כמו שחקן אלא כמו פרחח וגם הוא חייב ללכת הביתה, לפרננדז יש המון כדורגל, אבל הוא יותר מזיק מאשר תורם לביתר וביתר ושקלאר לא מחליט לעשות איתו כלום (זריקת הכדור על יוסי מזרחי וכו').
    במחצית השנייה נתניה עלתה ופשוט שיחקה כדורגל מצוין שכיף לראות, היא המשיכה ללחוץ וללחוץ וכבשה שני שערים נוספים שגמרו את המשחק (3-1) ביתר מאז התחילה ללחוץ, אבל הלחץ הזה לא בא לידי ביטוי בשערים.ארדילס צריך ללכת הבית ומהר, לא יאומן שתמוז ושושן שמראים יכולת מצוינות גם בנבחרת הבוגרת וגם בצעירה, אף אחד מהם לא משולב בהרכב, אלא ארדילס מעדיף את פביאני שיש לו עודף משקל ואת פינטו שזה עוד לגטימי, אפשר עוד להבין שהוא רוצה להתרשם מפביאני אבל למה על חשבונם של תמוז, שושן ויצחקי? מה גם שיצחקי ושושן שלא קיבלו אתמול בכלל דקות.

אתמול מכבי ת"א הייתה חלשה, כל הזרים צריכים לעוף הביתה, מכבי פ"ת שלא הייתה אתמול במיטבה ניצחה בקלות את מכבי ת"א, נימני שכבש שער היה צריך לעלות בהרכב ביחד עם ג'ובאני רוסו, אולי למרות שהם לא כשירים, הם עדיפים על הקישור של מכבי ת"א, שבחון מאז שהגיע מהפועל פ"ת לא עושה כלום ומראה יכולת חלשה, המצב של מכבי ת"א פשוט חמור ביותר, חייבים להיות שם שינויים ומהר, בשחקנים הזרים שלא תורמים כלל, למרות שלמכבי ת"א אין כמעט כסף היא יכולה למצוא שחקנים הרבה יותר טובים מאשר היא הביאה.

13. dsvetoy Member

חייבים להעיף את פררנדס הביתה שחקן מלוכלך ביותרררר!!

טגה מלך!

נערך לאחרונה ב: ‏15/10/06
  14. יניב ע Member

מכבי פ"ת-מכבי ת"א: מכבי ממשיכה ביכולת הירודה שלה ובקצב הזה בדרך ללאומית ואני לא צוחק.כל אוהדי מכבי שמקללים את לוני לא מבינים כלום זה לא אשמת לוני שהקבוצה לא מצליחה וגן לא אשמת אלי כהן. הצעירים נראו זוואה שפונגין וז'אן ולא הזכירו את היכולת מהאולימפית. מכבי פ"ת ממשיכה ביכולת הנהדרת שלה וזה עוד בלי עומר גולן הפצוע כל קבוצה בארץ צריכה ללמוד ממכבי פ"ת לשתף את הצעירים (במיוחד בית"ר ירושלים) מגיע כל הכבוד לגיא לוזון והם בצדק במקום הראשון.

הפועל כפ"ס-מ.ס אשדוד: משום מה כולם זילזלו באשדוד מתחילת העונה אבל הם הפתיעו ובגדול. החלק הקידמי שלהם ננראה מצוין והם פשוט בלתי מנוצחים בליגה. וכמו שאמר ככבר אייל ברקוביץ' בערוץ 10 הולצמן עוד לא התחיל להבקיע בצרורות. כולם עשו מכפר סבא קבוצה גדולה ככה זה בארץ כבר אחרי 3 מחזורים מכתירים קבוצה לאלופה לאוחנה יש עוד הרבה עבודה בחלק האחורי ההגנה שלו נראת זוועה.

מכבי הרצליה-הכח ר"ג: הרצליה חוזרת לחיים ניצחון חשוב מאוד הרצליה לא הראתה יכולת מדהימה אבל העיקר הנקודות ראובן פגע בול בחלוץ הספרדי ארייטה שכבש צמד לדעתי להרצליה לא הגיע ניצחון לולא הטעות של השוער של הכח הרצליה הייתה יוצאת בתיקו משקף. עטר דחה את הפיטורים שלו. לגבי הכח אין הרהב מה להגיד היא קבוצה סימפטית שתאבק על המקום שלה בליגה למרות הפתיחה המוצלחת.

בני יהודה-הפועל פ"ת: בני יהודה חוזרת לעצמה על חשבון הקטנות (הרצליה שבוע שעבר והיום הפועל פ"ת) ראובן עובד הראה איזה שחקן כישורני הוא עם גול ענק בני יהודה מתייצבת ובדרך חזרה למקום הטבעי שלה.
    הפועל פ"ת קבוצה חלשה מאוד זה לא יעזור מי יגיע לקבוצה הזאת יש לה פשוט מאוד שחקנים חלשים. לחמן צריך להפסיק עם התירוצים וללכת הבייתה.

בית"ר ירושלים-מכבי נתניה: בית"ר מתחילת העונה שיחקה חלש(ואני אומר את זה בתור אוהד בית"ר) היא ניצלה מול מכבי בזכות מיכאל זנברג ומול הפועל משערים בדקות האחרונות ומול הכח בזכות קורנפיין ארקדי חייבת לבוא לארץ ולנהל את העסק מקרוב ולא ממוסקבה פשוט מאוד עובדים עליו וגונבים לא הת הכסף כל הזרים מלבד בואטנג ומירוסביץ'כישלון וצריכים ללכת הבייתה ביחד עם ארדילס. מכבי נתניה שיחקה מצוין, אבל היא צריכה לנצח גם את הקטנות ולא רק את הגדולות כדי להיות אחת מהגדולות כרגע לנתניה יש את הקבוצה הטובה ביותר בארץ.

15. Go_Go Member

איך זה שאף אחד לא הזכיר את כמות הצופים העלובה הביזיונית והמזעזעת שנרשמה בשכונת התקווה?