מחזור מס' 5 בליגת העל: שום מנצח את לוי 2-0 גדול

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י David De Gea, ‏13/10/06.

1. Raulito Madridista

מכבי נתניה של אלי גוטמן משיגה את ניצחונה השני העונה, בבית נגד בית"ר ירושלים, ומנחילה לה הפסד ראשון לעונת 07\2006, ללא המזל הגדול שהיה לבית"ר זה היה מגיע הרבה לפני כן. מעבר למשחק האדיר שנתנה הקבוצה של גוטמן, משחק מהנה, מהיר וקצבי, יש לי המון דברים רעים להגיד על בית"ר ירושלים, אז נתחיל?

ראו שמכבי נתניה יודעת מה היא רוצה מעצמה. כבר בשנייה הראשונה העבירו כדור למחצית המגרש של בית"ר ירושלים. בית"ר השיגה כדור חופשי ובונדאה הרים כדור חופשי אדיר לראשו של שכטר שכבש את הראשון. שער יפה מאוד של נתניה שהוציא הרבה תסכול אצל שכטר שלא היה שותף למעשה במשחק של הנבחרת הצעירה ולא מובן לי למה. מי שפישל בשמירה בכדור החופשי הוא שמעון גרשון, זה מה שהבנתי לפי ההילוך החוזר, יש לו את הקטעים האלה שהוא נרדם בשמירה, אבל בהפועל זה קרה הרבה פחות.
    נתניה המשיכה להיות דומינטטית בקצב המשחק, שלחה את המגנים קדימה, בעיקר דדי בן דיין נתן משחק אדיר בהתקפה. נתניה לא כבשה וספגה מטעות קשה בהגנה. בית"ר כמובן השוותה מכלום. הגבהה של פרננדז, כיסוי לא טוב בהגנה, יציאה ראה של שטראובר שהזכירה את העונות ממכבי, וגל אלברמן, אחד מהיחידים שהיה סביר בבית"ר, נגח פנימה.

המחצית השנייה הייתה סיפור אחר לגמריי. אנסומבו הנפלא שרץ על כל המגרש והיה המצטיין, ניער את רוני גפני לאחר שעבר גם את זנברג, הרים נפלא לרחבה ואוקוצ'ה כבש וכיפה על השער שנפסל שלא בצדק. אוקוצ'ה פתח נפלא את העונה ויש לו 0.8 שערים בממוצע למשחק, זה פשוט אדיר, פתיחת עונה מטורפת שלו. אמיר טאגה ובונדאה עשו עבודה נהדרת במרכז המגרש ובית"ר הגיעה למצבים רק דרך כדורים ארוכים.
    נתניה כבשה את השער השלישי שלה לאחר עוד הרמה נפלאה של בונדאה. בן דיין כבש את אחד משעריו הבודדים בקריירה. אוקוצ'ה הציל גול של בית"ר וזה היה יפה לראות,חוץ מזה הקבוצה של ארדילס לא יצרה שום מצב, תודות לקישור הנפלא של נתניה, שוב אנסומבו, שוב אנסומבו ושוב אנסומבו. בוטאנג לא מראה את היכולת מהמונדיאל, ולא עשה כלום כל המשחק פרט להכנסת כדור לפביאני, שהוא באמת שמן, בן שושן היה צריך להיכנס במקומו, ארדילס לא מבין בגרוש.

בית"ר במזל נמצאת איפה שהיא נמצאת, היה מגיע לה להיות עם פחות נקודות מ10, היא הייתה צריכה להפסיד לעמידר ובטח ובטח שגם להפועל, זו לא קבוצה של מאה מליון שקל, ארדילס צריך לעשות חושבים, אני חושב שהפסד במחזור הבא והוא עף הביתה.
    נקודה שאותי מעצבנת זה שהשופטים מרחמים על פרננדז, מיהוא בכלל? הגיע לו אדום! בית"ר קבוצה כסחנית ודוחה, סליחה על ניבול הפה אבל מה לעשות. 5 אדומים ב5 משחק!!! זה שיא!
    ההגנה של הקבוצה טובה שכל אחד לחוד, אבל היא ספגה 7 גולים ב5 משחקים! זו הגנה של קבוצת תחתית!

נתניה מתפסת בטבלה וניצחה שתיים מהקבוצות הטובות בארץ, גוטמן הביא אחלה של קשר, נראה מה ייקרה במחזור הבא, עד אז נתניה יכולה לצהול. אי אפשר לנצח בקופסא.

נערך לאחרונה ב: ‏14/10/06
  2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

תענוג היה לראות היום את נתניה מפרקת את בית"ר ירושלים במשחק שהיה יכול להיגמר ב- 5-0. את האמת היה גם תענוג לראות את בית"ר כל כך חלשה ועלובה. ארדילס הוא בושה לכדורגל, עם כל הכבוד לשם שלו הוא לא ראוי להיות מאמן בליגה הזאת. טוטו תמוז במהלך אחד עשה יותר ממה שפינטו ופביאני עשו ביחד בכל המשחק הזה. בושה ש-2 זרים כאלה, במיוחד פביאני כי פינטו עדיין אני מעדיף לתת לו צ'אנס הוא יכול עדיין להצליח, מגיעים לליגה הזאת. פביאני כל כך שמן שאני לא יודע איך לארדילס יש את הביצים לעלות כזה שחקן להרכב הראשון בקבוצה שמתיימרת לזכות בליגה. אנסומבו פנטסטי, דדי בן דיין בשער שלו הזכיר את הימים היפים שלו ממכבי ת"א, איתי שכטר עשה באגף שלו דברים אדירים ואם הוא היה משחק עד הדקה ה-90 אני בטוח שנתניה הייתה מסיימת עם עוד 2 שערים ברשת של קורנפיין המסכן. שלושת השערים של נתניה נבעו מחורים ענקיים בהגנה של בית"ר. גרשון ובן יוסף אשמים מלאים בהפסד הזה, משחק גרוע שלהם, מרכז הרחבה הייתה פרוצה כל המשחק כמו זונה מהבורסה. אופיר חיים לאט לאט תופס תפקיד של מין מנהיג והוא באמת מפתיע אותי לטובה, הוא יורד להגנה מנווט התקפות באמת עוד משחק מצויין של אופיר חיים. אוקוצ'ה סקורר יוצא מן הכלל שחקן גדול. ואני לא אשכח לציין את אמיר טגה שנתן גם הוא משחק יוצא מן הכלל.

בינתיים מכבי פ"ת במקום הראשון, נתניה ואשדוד גם באיזור. יש לנו ליגה מעניינת.
    אם חיפה מנצחת מחר היא בנקודת קפיצה בטוחה למקום הראשון.

ד"א מי שלא ראה את השער של ראובן עובד פיספס שער שרואים רק משחקנים גדולים באמת. חובה לראות.

3. flash Member

יאללה, ארדילס הביתה. יותר מוקדם יותר טוב. ככה יהיה יותר מחזורים לתקן. לא יכול להיות שההגנה נראית ככה, היה בולט בכל המשחקים עד עכשיו את חוסר התיאום בהגנה, ולא נראה שעבדו על זה שניה, וגם אם כן כנראה זה לא חדר לשחקנים. לא אכפת לי גם מה הבעיה בו, הביתה.

4. נדב מיכאלי Member

אני אמרתי לא פעם ולא פעמיים שאני תומך בארדילס אבל אני לא עיוור ,ארדילס הוא האשם העיקרי בהפסד לנתניה היום.
    כל כך הרבה החלטות לא מובנות הוא עשה לפני המשחק הזה .
    דבר ראשון מה אתה מביא עוד חלוץ זר כשיש לך 4 חלוצים מצויינים בסגל?אני מההתחלה הייתי נגד הבאת חלוץ זר נוסף זה מיותר וזה הוכיח את עצמו היום.
    דבר שני איך שחקן כמו בן שושן לא פותח בהרכב?איך דנין וברוכיאן לא בסגל?איך פביאני לא בכושר משחק 90 דקות?איך פרננדס אחרי שבוע כזה לא נמצא ביציע?הוא צריך לחטוף עונש כבד .
    גם הקטע של החילופים איך תמיד הוא מוציא מגן שמאלי ומכניס קשר התקפי?זה הלך לו נגד הפועל וכפ"ס אבל היום נגמר לו המזל.
    גם השמרנות של ארדילס בהרכב לא מובנת לי,למה זיו לא משחק?למה תמוז ובן שושן לא משחקים יותר?
    אני מקנא בקבוצות כמו אשדוד,נתניה,מכבי פתח תקווה שמשחקות משוחרר בלי לחץ ומשתפות הרבה צעירים .
    ההפסד היום של בית"ר צריך להדליק נורות אדומות אצל כולם במערכת של בית"ר.
    ככה המצב הזה לא יכול להימשך.
    מילה על הגול של ראובן עובד : שער ענק.כל הכבוד .

5. משוגע בירוק Member

כמה נקודות בקשר למשחקי היום:

* מכבי תל אביב נראית זוועה, מכבי פתח תקווה ממשיכה להיות יציבה ומצוינת ואין שמח ממני על זה שהצלחנו לנצח קבוצה קשה כמוהם באורווה, קצת לפני שהם נכנסים לכושר... דובב גבאי מצוין (גיא לוי לשים לב....), גם נאור פסר (להביא לחיפה מהר במקום מגרלשוילי... דחוף! דחוף! דחוף!)...

* כפר סבא כנראה כבר לא תהיה אלופה העונה, אשדוד נכנסת לכושר, שוב אני שמח שעברנו את המשחק נגדם, עידן שריקי ויניב עזרן עברו כבר 23?? כי אם לא יש לשקול גם צירוף שלהם לסגל האולימפית...

* הרצליה והכח ר"ג במשחק עם 3 שערים אדירים וגדולים מהחיים... בראשון עבודה אדירה של כפיר אדרי שהעביר בין הרגליים והזכיר את ימיו הגדולים, בשני של הרצליה ראינו עבודה של חלוץ ספרדי מצויין שאני מקווה שיעזור לקבוצה של עטר ויהפוך לחלוץ חשוב בכדורגל הישראלי... השער של אבי תקווה הוא שער המשחק, משקוף פנימה באלגנטיות מרחוק.. מה שבטוח זה משחק שעוזר מאוד להרצליה וקצת פחות לר"ג... שתי הקבוצות יאבקו כנראה עם הפועל פ"ת עד סוף העונה נגד הירידה...

* במשחק של היום בבלומפילד בני יהודה ניצחה את פ"ת החלשה של לחמן, שחייבת להשתמש קצת יותר בכשרון ההתקפי שלה שכולל את עידן סרור, אחמד קסום ומאור בוזגלו... ראובן עובד בשער שהוא ללא ספק שער המחזור עד עתה, די דומה לשער של תקווה רק בלי המשקוף ובתוספת דריבל מצויין... בני יהודה חוזרת לכושר..

* נתניה, נתניה, נתניה... מצד אחד תיקואים מול מכבי תל אביב, כפ"ס והפועל פתח ת'ווה (!!!!) ומצד שני - שני נצחונות חלקים מול האלופה והמועמדת הבכירה לתואר, כשהיום בעיקר היא גם יכלה לנצח 7-1, כולל שער שנפסל והחמצות אדירותשל בונדאה, חיים ושכטר... קבוצה כשרונית מאוד ששכנראה לא תספיק לאליפות אבל ללא ספק מקום שלישי נשמע ריאלי ביותר וגם איזה גביע קטן לא יפתיע אף אחד...

בית"ר ירושליםעם מאמן תמהוני, בכירת סגל דפוקה (במה לעזאזל בואטנג טוב יותר מאנסומבו - איש המשחק היום? הוא רק עולה בערך פי 2 ממנו..), חלוץ שמן שמחטיא מטר, 5 אדומים ב-5 משחקים וממשיכים את המסורת מהעונה שעברה שבה בית"ר לקראת סוף העונה עם ממוצע של 2 אדומים למשחק (להזכירכם כשארדילס הגיע לבית"ר הוא אמר שהוא ראה קלטות של בית"ר מהעונה שעברה והוא לא הבין למה הם קיבלו כל כך הרבה אדומים) פינטו גם לא פוגע בעוד בן שושן, תמוז, יצחקי וברוכיאן בקושי רואים דקות... פרננדז היה אמור לקבל 3 אדומים במשחק הזה, הוא פשוט מת לטוס מכאן ולקבל פיצויים, אם בית"ר רוצה להרוויח מקום של זר כדאי לה להעיף אותו מהר... ועוד משהו חשוב ששמתי לב אליו: בכל הקבוצות בליגה הביאו לפחות שחקן הגנה זר אחד, רק בית"ר לא עשתה את זה... דווקא בית"ר שמלאה בכשרונות התקפיים הביאה שני חלוצים זרים, קשר סופר התקפי ושני קשרים אחוריים סופר התקפיים... למה לא להביא בלם זר? או לפחות מגן שמאלי במקום גפני החלש..

בקיצור: ים שערים היום, ים הפתעות ומכבי פ"ת, נתניה, אשדוד, בית"ר, כפ"ס, מכבי חיפה, הפועל תל אביב, בני יהודה ומכבי תל אביב.. זה לא רשימת הקבוצות בליגה , זה רשימה של הצמרת של העונה הזאת, זה רשימה של קבוצות שביום נתון יכולה כל קבוצה לנצח את השנייה, זאת ליגה שהשתפרה בצורה אדירה, יש לנו נבחרת צעירה באליפות אירופה, יש לנו שתי נציגות באופ"א..

יש כדורגל במדינת ישראל!!!!!

6. ReL Member

אמרתי לכם בית"ר תעיפו את ארדילס כמה שיותר מהר לפני שיהיה מאוחר מדי ולא תשיגו את חיפה .

ניצחון טקטי גדול של גוטמן על ארדילס , אני לא מתומכי גוטמן בקבוצה אבל ידעתי שבמשחק הזה אפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות . גוטמן עשה לארדילס בית ספר לטקטיקה , פשוט משחק מושלם של הקבוצה בדיוק כמו המשחק נגד חיפה . השאלה היא איפה היכולת הזאת מול הקבוצות הקטנות ? גוטמן מכין את הקבוצה מעולה למשחקים מול הגדולות , אבל מול הקטנות ממש לא , אני מקווה שהמצב הזה ישתפר .

קודם כל נתחיל מהאווירה , איזו אווירה מחשמלת איצטדיון קופסא מפוצץ כמו שהרבה זמן לא היה , ביתר הביאו כמעט 2000 צופים ונתניה עוד 4 אלף , אווירה מצויינת . דגלי פריסה ובקיצר מה לא . לירן שטראובר נתן משחק טוב מאוד , ההגנה הייתה מושלמת , דדי הוכיח פעם נוספת שהוא ראוי להיות בנבחרת ואני מקווה שקשטן ראה את זה. הקישור היה נהדר, אנסומבו פתח חלש נורא אבל השתפר וטגה פשוט נהדר נ-ה-ד-ר , רק שימשיך ככה . ההחתמה של בונדאה פשוט הייתה נהדרת , מרים כדור כמוהו לא ראיתי בחיים בארץ , הוא המרים כדור הטוב בארץ ואין הרבה כאלו , כל מצב נייח זה כמעט גול , הלוואי שילמד את הישראלים בקבוצה איך להרים כדור . אופיר חיים גם הוא היה טוב גם הגנתי וגם התקפי . שכטר ? ענק , איזה כישרון יש לנו בקבוצה , סוף סוף יהלום אמיתי . וכמובן אוקוצ'ה שנותן עונה מצויינת בינתיים וכבר מלך השערים עם 4 שערים ב5 משחקים , למרות שהוא לא מציג יכולת מדהימה העיקר שהוא שם את הכדור ברשת .

אבל מה יהיה מול הקבוצות הקטנות ? אם נתניה משחקת כל משחק כמו היום ונגד חיפה , אליפות זאת לא מילה גסה.

7. IsraeliSoccer Member

מאמן כמו ארדילס לא ראוי להיות אוהד אפילו של קבוצה כמו בית"ר ירושליים,סגל השחקנים שלהם השנ כל כך מוצלח ומבריק שזה משהו ,כ מאמן ישראלי אחר היה הרבה יותר טוב,למה הוא לא מודה שהוא פשוט עשה טעויות?פינטו לא צריך להיות על הספסל לדעתי כל הצעירי דנין,ברוכיאן ובן שושן הרבה יותר טובים מחצי מההרכב שפתח היום.
    מאמן כזה לא ראוי אפילו לא להיקרא מאמן.

8. Raulito Madridista

משוגע בירוק, מסכים בגדול עם כל ההודעה שלך, אבל בעיקר עם המשפט האחרון, בהחלט יש כדורגל במדינה, בינתיים נערכו חמישה משחקים במחזור הנוכחי ונכבשו 17 שערים! ממוצע של יותר משלושה שערים למשחק, מחר ייערך המשחק השישי של המחזור, הפועל ת"א - מכבי חיפה כאמור, יכול להיות שגם שם נקבל משחק טוב, בניגוד למסורת המשחקים הללו.
    הרבה מאוד תחרותיות יש בליגת העל, כמעט כל משחק בין קבוצות אתה יכול להגדיר כמשחק טוב, במחזור הבא נתניה נגד אשדוד נניח, לפני ארבע שנים זה לא היה מעניין אף אחד.
    הרבה קבוצות בליגת העל משחקות התקפי וזה יפה, גמרנו עם הכדורגל ההגנתי, גוטמן גם משחק כדורגל התקפי, נתניה באה לעקוץ היום ומהר והיא כבשה מתי שרצתה לעשות את זה.

אני מסכים איתך גם בקשר למכבי חיפה שדילגה על שני משחקים קשים מאוד, פ"ת בחוץ ואשדוד, היא לקחה את כל הנקודות מהמשחקים האלה וזה חשוב, הקבוצות הללו מאוד יצירתיות, אני יכול להבטיח שהפועל תשמיט נקודות נגדן, בעיקר נגד פ"ת שכל עונה אנחנו מפסידים להם.

ReL17, על הכישרון אי אפשר להתווכח, הוא בדרך להיות שחקן אדיר, אבל גוטמן צריך לתקן בו כמה דברים, שהוא יהיה שחקן יותר קבוצתי, הוא מזייף מאוד במסירה האחרונה ולכן הוא לא פתח בהרכב הנבחרת הצעירה, צריך שחקנים שיודעים גם למסור ולא רק להבקיע במצב שיש להם, גם היו דקות ששכטר איבד יותר מדיי כדורים.

אני חושב שאני יודע למה.. כי נגד קבוצות קטנות מכבי נתניה צריכה ליזום ולשחק יותר התקפי, ונגד קבוצות גדולות הקבוצה יותר מחכה לחטוף להן את הכדור ולצאת מהר קדימה עם הצטרפות מהירה של המגנים והקישור בנוסף לשחקני התקפה. היום אבל נתניה לא חיכתה לחטוף לבית"ר כדורים אלא יזמנה לבד.
    אבל אם שבוע הבא שוב תיקו, התוצאה היום מורידה מהערך שלה.
    נתניה חייבת לנצח גם בחוץ.

9. burning soil Member

ארדילס לא מתאים, וכמו שהרוב חושבים, הנצחונות שלו היו במזל ולרעת בית"ר ירושלים.
    פאביאני מגוכח, ואני לא צוחק שהוא צריך להוריד בסביבות ה-10 ק"ג כדי להראות כמו
    שחקן כדורגל, חזותית ומקצועית... שחקן כזה צריך כמה חודשים טובים כדי להיכנס לכושר
    משחק.. פשוט מרגיז ששחקנים כמו תמוז, ברוכיאן, דנין, ובן-שושן לא רואים דשא, בכיף
    שהם יכולים להוביל את בית"ר.

מצד שני, לנתניה מגיע כל הכבוד, ניהול משחק מצוין של אלי גוטמן.. אבל בושה למשטרה
    שהמגרש לא התמלא, פשוט ביזיון.

לגבי מכבי - אלי כהן נכשל חברה וזה לא יעזור, שוב, אני מוכן להראות סבלנות, אבל מאז
    שהקבוצה שלו, אין שום התקדמות ביכולת. במקום זאת משה ביטון שכל כך נלחמו עליו
    מחמם את הספסל ועולה במקומו אנטי הכדורגל רועי דיין, מיוסי שבחון שעולה הרבה
    כסף למועדון עוד לא רואים כלום, לזכותו ייאמר שהוא מתופקד שלא במקומו הטבעי, אלא
    באגף שמאל.

ומשפט אחרון, בשבוע הבא משחקים מול בני יהודה בבלומפילד, האם יוצאי
    מכבי יתנו לנו בראש פעם נוספת ?

10. לא מצאתי כינוי Member

בהתחלה לא היה לי כל כך כח להגיב, אבל אין ספק שזה היה חייב להגיע.
    מהרגע הראשון שארדילס בבית"ר, גם בנצחונות אני המשכתי לטעון ואני עדיין טוען שאין שיטה. הניצחון על הפועל תל-אביב היה פוקס, הניצחון על מכבי תל-אביב היה מ2 מהלכים טובים וזהו, כל החילופים התמוהים, החוסר טביעת אצבע של מאמן במגרש, אין פשוט מה להרחיב יותר מזה.
    ההרכב זה בכלל קטע עצוב, יואב זיו נתן שנה שעברה עונה מדהימה, למה לעזאזאל הוא היה צריך לאבד את מקומו לשחקן בינוני כל כך כמו רוני גפני? לא ברור, לא ידוע. על החלוצים אין הרבה מה להרחיב, פביאני מתאים ללא ספק לליגת הישראלית, לבני סכנין, חוץ ממשחק ראש אין לו פשוט כלום, מפינטו כבר איבדתי תקווה. כמו שאני רואה את זה ככה, ואני ימשיך לראות את זה, גם אם ננצח את 4 המחזורים הבאים זה יהיה בפוקס/הברקות/מזל, כל עוד לבית"ר לא יהיה מאמן שיכוון ויראה את הדרך והשיטה לשחקנים אנחנו נמשיך להראות ככה. זרים בחצי שקל, מאמן שלא מדריך את השחקנים, שחקנים מוכשרים שמתייבשים על הספסל, עד מתי? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

עריכה : אני פה היחיד שלא מתלהב מאיתי שכטר? הוא מין דגם של מליקסון, שחקן שתמיד יישאר כישרון לא מנוצל בגלל שהוא לא יודע לשחרר את הכדור בזמן, וכל מה שבראש שלו זה רק דריבלים ושואו לקהל.

11. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי שיחד את לוקמן ? איזה גול עצמי מוזר... זה כאילו שהוא עשה בכוונה

12. ReL Member

כמו שאמרתי , רובן עטר ישיג את הניצחון הראשון שלו העונה . כדאי לאוהדי הרצליה לדעת שלא תמיד הפתיחה היא מה שקובעת , גם אנחנו היינו עם 3 הפסדים בהתחלה ורק אז התחלנו לנצח . אני לא יודע אם הרצליה תישאר , אני חושב שהם צריכים חיזוק משמעותי בשביל זה וכרגע זה לא מספיק למרות הניצחון.

כפר סבא לא הפתיעה אותי בהפסד שלה , זה היה משחק פתוח לחלוטין , כנראה שכפר סבא עלתה על האולימפוס ואחרי התקופה הטובה מגיעה התקופה הרעה . אי אפשר לשכוח שדה סילבה לא משחק והוא שחקן נורא משמעותי .

מכבי ת"א זה פשוט בושה , ביזיון . כל מילה שאמר היום עמוס לוזון היא פשוט במקום . לוני הרציקוביץ' לקח אימפריה ועשה ממנה זבל , זה לא ייאמן שהקבוצה הגדולה בהיסטוריה של הכדורגל הישראלי לא יהיה בעלים עשיר שיוביל אותה . מההתחלה אמרתי שאלי כהן יהיה כישלון , המאמן שמכבי ת"א באמת צריכה הוא ניצן שירזי , רק הוא יכול לבנות קבוצה שתחזיר את כל פליטי מכבי הבייתה ולהצליח , אני מאוד מעריך אותו .

הפועל פתח תקווה ממשיכה להדרדר ולמרות שיש להם סגל עם שחקנים צעירים שחלקם מוכשרים כמו סרור אבוחצירא וקסום , אבל קבוצה כזו צריכה להתבסס על הזרים , לחמן נכשל בבחירת הזרים וזה מפתיע , בדרך כלל כל זר שלו זה בול .

13. אלי מתחן Member

שכטר מקבל כבוד עצום מהשופטים.
    היום פעמיים הוא רץ על שמעון גרשון וקיבל שריקה שלא במקום.

14. Maccabi_Haifa Member

אחרי שראיתי את היציע היום, בדרך כלל אני אוהב את שלמה שרף אבל אחרי מה שהוא אמר היום אני מבין איזה פרמיטיבי הוא כל הזמן כדורגל ישראלי ישראלי
    אני הייתי במשחק של הנבחרת צעירה ואני גם מתרגז מאוד מזה שהצעירים לא משחקים אבל זה ששלמה שרף אומר שלא צריך צרים מספיק 2 3 בכל קבוצה מראה כמה פרמיטיבי הוא
    הוא כנראה לא מבין שבאירופה הקבוצות פה חייבים זרים וסתם ביררתי את זה ליגות הרבה יותר טובות מאיתנו אבל לא מהאריות של אירופה כמו רוסיה למשל שתי קבוצות בליגת האלופות בדקתי קבוצה רוסית אחת ספרטק יש לה 13 זרים, אם אנחנו רוצים להתפתח באירופה אנחנו חייבים זרים, אפשר לשתף את הישראלים והם גם עוד באמת צעירים אבל אפשר להביא זרים לשתף אותם ביחד עם הישראלים כי משארדילס עשה היום לא קשור לזרים שהוא נותן לגפני לשחק 60 דקות ולבן שושן לא או לשחקנים אחרים כמו שמעון גרשון שבגללו קיבלנו את הגול בנבחרת, אני אומר שלדעתי באמת בליגה הלאומית אפשר להשאיר זר אחד או אפילו בכלל לא אבל בליגת העל זה יפגע בקבוצות באירופה אני בכלל מעדיף שיעלו את המספר של הזרים ל8 9 ולא חייבים לשתף את כולם תמיד ואפשר גם לשתף את הישראלים והדור הזה באמת מוכשר מאוד שהוא יכול ללכת לשחק בקבוצות באירופה גם, בקשר לקבוצות אם אנחנו רוצים באמת שהכדורגל יתפתח ושתהיה לפחות נציגה אחת בליגת האלופות קבוע כל שנה ולא פעם ב שנדבר על זה אחרי זה 50 שנה אסור להפחית את המספר של הזרים אפילו צריך לעלות אותו בעוד איזה 2 3 שחקנים.

15. ReL Member

אני , וגם בתור אוהד נתניה , התביישתי לראות את בן שושן מתייבש על הספסל ומי משחק במקומי מי , העגלת שומן הזאת , זה רק מסביר למה אפשר להסתדר עם 4 זרים ולא 5 .
    כמו ששלמה אמר עושה צחוק מארקדי ועובדים עליו , למה צריך 5 חלוצים ? 4 מגנים שמאליים? אין זה פשוט ביזיון מה שהולך שם , ועוד יותר ביזיון שכרגע אם ארדילס נשאר , ביתר תצלול ותאבד סיכוי לאליפות עם תקציב כזה ענק .