מחזור מס' 5 בליגת העל: שום מנצח את לוי 2-0 גדול

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י David De Gea, ‏13/10/06.

1. Juanito Member

דודי, איוון רזיץ' הוא לא אופציה,לפחות לפי טלספורט.
    ואני חושב שכהן יכניס את ביטון במקום פרץ העייף.
    בכל אופן-מחר אין תירוצים-רק ניצחון,אם לא,מאבקי תחתית יהיו נוף מוכר.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מאבקי תחתית לא נראה לי אבל עוד משעממת ועלובה במקומות 5-8.

למכבי יש שחקנים לא רעים, לא רואה שום סכנה לירידת ליגה גם אם מכבי יפסידו 5 משחקים רצופים ממחר.

3. עד המוות הפועל Member

לא יודע מה איתכם,
    אבל לי חקוק (ככה כותבים את המילה הזאת?!) בזיכרון ניצחון של גוטמן על בית"ר ירושלים משער של ג'ובאני רוסו בדקה ה94...

עריכה:
    טעות שלי, לא ידעתי שמדברים על כך שגוטמן לא פגש את בית"ר מאז שאימן שם.

נערך לאחרונה ב: ‏13/10/06
  4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא רק שגוטמן כן שיחק מאז העזיבה שלו, הוא גם ניצח. איתנו בטדי.

5. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

מכבי נתניה - בית"ר ירושלים (שבת, 19:30), הקופסא

ההר הוליד עכבר - כך אפשר לתאר את התחזיות האופטימיות סביב ההתנפלות על כרטיסים למשחק המסקרן בקופסא. בבדיקה שנערכה בצהרים, התברר כי נותרו עדיין כרטיסים רבים, הן במשרדי המכירות בירושלים והן במשרדי המועדון. לקראת הערב תעשה בדיקה סופית של מספר הכרטיסים שנמכרו ותבדק הערכות מחודשת. בכל מקרה, מכירת הכרטיסים לא תעשה מחר בקופות, זאת על פי הוראת המשטרה. בשלב זה, למרות שלא היתה התנפלות על הכרטיסים, משטרת ישראל אינה משנה את הערכותה וכל הכוחות שהוקצו למשחק יגיעו.

באשר להכנות לקראת המשחק, אלי גוטמן ערך את אימון ההכנה האחרון, ללא אסיפת שחקנים. ככל הנראה, שלושת האסיפות הטקטיות שקיים גוטמן במהלך השבוע הספיקו למאמן להבין שהשחקנים מוכנים מקצועית ומנטלית. למרות היכולת המצוינת שגילו שחקני ההרכב השני במהלך השבוע, גוטמן יעלה מחר את ההרכב הקלאסי שלו שפתח בכל המשחקים עד כה.

שני שחקני הנבחרת האולימפית, אמיר טגה ואיתי שכטר, יזכו מחר לפני המשחק לזרי פרחים על הכבוד שהביאו השבוע למועדון. את זרי הפרחים יעניק לשחקנים הבעלים, דניאל יאמר, שגם צפוי להעניק בונוס מיוחד לשחקן. מכל מקום, שני השחקנים יפתחו בהרכב.

במהלך השבוע הדגיש גוטמן בפני השחקנים את האגפים המהירים של בית"ר ירושלים כשהאמור הוא בעיקר לגבי פרננדז, שהכדורים עוברים דרכו במהלך כל המשחק. גוטמן דרש מהשחקנים כבר מהדקה הראשונה ללחוץ על היריבה במטרה לכבוש שער מהיר ולעלות ליתרון שישפיע על מהלך המשחק ויכניס את היריבה ללחץ.

הרכב משוער: לירן שטראובר, אורי אוזן, לואיס מרין, אבי סטרול, דדי בן-דיין, מזואה אנסומבו, אמיר טגה, ז'אנו בונדאה, אופיר חיים, איתי שכטר, אוקצ'ה.

http://images.one.co.il/images/d/gg108762.Xxx
    גוטמן מכין את השחקנים לקראת מחר.

בית"ר השלימה הבוקר את הכנותיה לקראת המשחק מחר מול נתניה. אוסי ארדילס תרגל את ההרכב הראשון, ללא שחקני הנבחרת האולימפית. יתרה מזאת, אלירן דנין, ששיחק 90 דקות מול צרפת בהרצליה, לא יכלל בסגל ויראה את המשחק בשבת מהיציע. מי שתורגלו בחוד ההתקפה הם ז'ואנו פינטו וכריסטיאן פביאני, שמועמד לפתוח בהרכב הראשון, לראשונה במשחק ליגה.

אך כפי שידוע אצל ארדילס, ההחלטה על שיבוץ החלוצים למשחק תפול בסמוך למשחק, וייתכן שעמית בן שושן או ברק יצחקי יפתחו על חשבון פביאני, למרות שהאחרון תורגל בהרכב הראשון באימון הבוקר.

את חוליית ההגנה יאיישו שמעון גרשון ותומר בן יוסף, שחוזר להרכב אחרי שריצה את עונש ההרחקה בעקבות הכרטיס האדום שספג מול הכח עמידר, במשחק גביע הטוטו מול אשדוד.

מי שלא תורגל במשחקון הפנימי בהרכב הוא הקשר הצרפתי, פבריס פרננדס, שסובל ממיחושים בקרסול. מי שהחליף אותו בקישור הוא הצ'יליאני, מילובן מירוסביץ. בכל מקרה, נראה שפרננדס יעבור טיפול בקרסול וחבישה מיוחדת כדי שיפתח בהרכב מול נתניה.

במהלך האימון עצר ארדילס מספר פעמים את המשחקון הפנימי לאחר שלא היה מרוצה ממה שראה. בסיום המשחקון הפנימי, תרגלו השחקנים בעיטות לשער ומצבים לכיבוש מתוך הרחבה.

הרכב משוער: איציק קורנפיין, עמרי אפק, שמעון גרשון, תומר בן יוסף, רוני גפני, דרק בואטנג, גל אלברמן, מיכאל זנדברג, פבריס פרננדס (מילובן מירוסביץ'), ז'ואנו פינטו, כריסטיאן פביאני.

http://mad.walla.co.il/w/18-200/251348-18.Xxx
    מכין הפתעות למשחק הבכורה בליגה? כריסטיאן פביאני.

6. הרצליה Member

גם עכשיו הרצליה יותר טובה מהכח מבחינת חומר שחקנים.

מסיבה לא ברורה ראובן מחליט לעשות ניסוי משונה דווקא במשחק כל כך חשוב.
    שי מימון ישחק מגן ימני, ואיתן עזריה או טרטצקי בשמאל.

אחרי שלא הפסיק להרשים את עטר בתקופה שבה הוא נבחן, איבון אריאטה החלוץ הספרדי יעלה בפעם הראשונה בהרכב הקבוצה.

ההרכב שצפוי לעלות:שאול סמדג'ה,שי מימון,פטי יבלאנקה,חיים מלכה,אייל טרטצקי(איתן עזריה),דייהו דיוויס,עומר בוקסבנוים,כפיר אדרי,מהארן ראדי,פפי קימוטו,איבון אריאטה.

אין מילים, זה יכול להיות המשחק החשוב ביותר העונה למכבי הרצליה.

חיביים לנצח,תיקו זה כמו הפסד!!!

7. מכבי הרצליה ! Member

אני לא מבין למה הוא לא שם את יבלאנקה ומימון בלמים ימין בן לולו שמאל עזריה לעזאזל עם עטר הזה!
    חבר שלי שהיה באימון היום אומר שהוא היה טוב ושיחק טוב, מה הקטע של עטר נגדו.
    הדבר היחידי שאני חושב עליו עכשיו זה שעטר רצה את צ'יצ'יאן במקומו ובן לולו לא רצה ללכת אז עכשיו הוא לא מביא לו להיות בהרכב, כמה מקצועי .

נערך לאחרונה ב: ‏13/10/06
  8. הרצליה Member

אם כבר אז עזריה בשמאל ובן לולו בימין.
    שיתקשר להתייעץ עם פרדי, אני בטוח שיהיו לו כמה עצות טובות לגבי השניים האלה.

9. Raulito Madridista

http://www.liga.co.il/leaguespic/1042574394hta.Xxx VS http://www.liga.co.il/leaguespic/1042574545mhaifa.Xxx

הפועל ת"א VS מכבי חיפה

הפועל ת"א נגד מכבי חיפה. פעם מה שהיה מוגדר משחק העונה האמיתי של ליגת העל בכדורגל. בעיקר בשנות האלפיים הראשונות. לא היו נכבשים הרבה שערים במשחקים בין השתיים, זה היה בדר"כ האלופה נגד סגניתה. בשבעת העונות האחרונות, נערכו בין השתיים 26 משחקים, 24 בליגה ושניים במסגרת הגביע, בהם ידה של הפועל הייתה על העליונה, ב2000(חצי גמר), וב2004(רבע גמר), הפועל ניצחה בפנדלים. מכבי חיפה ניצחה הרבה יותר פעמים את הפועל ת"א. בפעם האחרונה שנפגשו הקבוצות, וואליד באדיר ניצח את חיפה בדקה ה-90 והפועל שברה בצורת של אי ניצחונות בקריירת אליעזר.

מפגשים – סיכום 26 המפגשים הקודמים:

מכבי חיפה VS הפועל ת"א:

נצחונות: 11 למכבי חיפה, 5 להפועל ת"א(שניים לאחר דו קרב פנדלים, בגביע)
    תיקו: 10 תוצאות תיקו
    סה"כ שערים: מכבי חיפה – 26, הפועל ת"א – 15.

משחקים לפי עונות

עונת 00\1999

21.9.99 – הפועל ת"א – מכבי חיפה 0:0

27.12.99 – מכבי חיפה – הפועל ת"א 0:1 לחיפה: סרגי קלשנקו(61)

13.3.2000 – הפועל ת"א – מכבי חיפה 1:1. להפועל ת"א : אונישנקו(72, פנדל). לחיפה: רפי כהן(81)

11.4.2000 – הפועל ת"א – מכבי חיפה 0:0 (2-4 להפועל ת"א בפנדלים) (חצי גמר גביע המדינה)

עונת 01\2000:

28.8.2000 – מכבי חיפה – הפועל ת"א 0:0

25.11.2000 – הפועל ת"א – מכבי חיפה 1:1. להפועל ת"א: פיני בלילי(50). למכבי חיפה: רפי כהן(13).

11.2.2001 – מכבי חיפה – הפועל ת"א 1:1. למכבי חיפה: אדורם קייסי(94!). להפועל ת"א: אבי תיקווה(28).

http://images.one.co.il/images/d/gg3742.Xxx
    ראש הזהב - (קייסי נוגח את השיוויון).

6.5.2001 – הפועל ת"א – מכבי חיפה 0:1. להפועל ת"א: מיכאלנקו(63).

http://images.one.co.il/images/d/gg6391.Xxx
    מיכאלנקו מנצח את מכבי חיפה במשחק חסר חשיבות כבר.

עונת 02\2001:

29.9.2001 - הפועל ת"א – מכבי חיפה 1:1. להפועל ת"א : יגאל אנטבי(75). למכבי חיפה: איגביני יעקובו(21)

http://images.one.co.il/images/d/gg4515.Xxx
    יגאל אנטבי. איזה גול ברגל שמאל!

7.1.2002 – מכבי חיפה – הפועל ת"א 1:2. למכבי חיפה: איגביני(73), בניון(76). להפועל ת"א: פישונט(27)

http://images.one.co.il/images/d/gg9801.Xxx
    בניון חוגג מהפך מהיר נגד הפועל.

9.3.2002 – מכבי חיפה – הפועל ת"א 0:3. למכבי חיפה: וואליד באדיר(3), פראליה(70,87).

http://images.one.co.il/images/d/gg7002.Xxx
    פראליה מתעלל בהפועל ת"א העייפה עם צמד.

עונת 03\2002

17.1.2002 – הפועל ת"א – מכבי חיפה 2:1. להפועל ת"א: בן לוז(39). למכבי חיפה: יניב קטן(8), איגביני(17)

15.2.2003 – מכבי חיפה – הפועל ת"א 1:1. למכבי חיפה: רוסו(6). להפועל ת"א: קלשנקו(58).

http://images.one.co.il/images/d/gg31051.Xxx
    אלימלך - המלך של הפועל הדף פנדל בתוספת הזמן והשאיר להפועל נקודה!

15.3.2003 – מכבי חיפה – הפועל ת"א 1:1. למכבי חיפה: אבוקסיס(ע, 33). להפועל ת"א: קלשנקו(88).

http://images.one.co.il/images/d/gg32069.Xxx
    אבוקסיס וקלשנקו. גם הפועל יודעת להשוות בדקה ה-90.

20.5.2003 – מכבי חיפה – הפועל ת"א 0:2. למכבי חיפה: רפי כהן(11), יוסי נגר(45). (גמר גביע הטוטו)

עונת 04\2003

20.9.2003 – הפועל ת"א – מכבי חיפה 0:0

21.12.2003 – מכבי חיפה – הפועל ת"א 0:1. למכבי חיפה: מיכאל זנדברג(78)

14.4.2004 – הפועל ת"א – מכבי חיפה 2:2( 4-2 להפועל בפנדלים). להפועל ת"א: אבוקסיס(28), אוגבונה(79). למכבי חיפה: עידן טל(54), מיכאל זנדברג(70). (רבע גמר גביע המדינה)

16.5.2004- הפועל ת"א – מכבי חיפה 0:1 . להפועל ת"א: קלמי סבן(74).

http://images.one.co.il/images/d/gg41243.Xxx
    קשטן נפרד מאוהדי הפועל עם ניצחון בבלומפילד על האלופה.

עונת 05\2004

19.9.2004 – מכבי חיפה – הפועל ת"א 0:1 . למכבי חיפה: רוברטו קולאוטי (25).

2.1.2005 – הפועל ת"א – מכבי חיפה 1:0. למכבי חיפה: עידן טל(44)

21.5.2005- מכבי חיפה – הפועל ת"א 2:3. למכבי חיפה: רוברטו קולאוטי(23), גוסטבו בוקולוי(35,39). להפועל ת"א: ביסקוט אמבלה(54, 57).

http://images.one.co.il/images/d/gg53640.Xxx
    הירוקים חוגגים אליפות אחרי הניצחון.

עונת 06\2005

2.10.2005 – מכבי חיפה – הפועל ת"א 0:1. למכבי חיפה: עידן טל(57).

http://images.one.co.il/images/d/gg66517.Xxx
    אלימלך קבור אחרי השער באשמתו.

1.1.2006 – הפועל ת"א – מכבי חיפה 0:0

15.2.2006 – מכבי חיפה – הפועל ת"א 0:1. למכבי חיפה: עידן טל(38) (חצי גמר גביע הטוטו)

11.3.20006 – מכבי חיפה – הפועל ת"א 1:0. להפועל ת"א: וואליד באדיר(90).

נערך לאחרונה ב: ‏14/10/06
  10. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז את דעתי בקשר למשחק של מכבי נתניה מול בית"ר ירושלים כבר אמרתי, אני חושב שהיהלומים ינצחו את המשחק הזה.

מועדון ספורט אשדוד - הפועל כפר סבא
    אני חושב שהמשחק הזה יסתיים בשוויון רב שערים וגם אם תהיה הכרעה, אז היא תהיה במצב של 3:2 או 4:3 ולא משנה לאיזה צד. שתי הקבוצות נורא התקפיות ושתי הקבוצות תבואנה כדי לנצח את המשחק הזה בכל מחיר. זהו המשחק שאני תולה בו את כל התקוות שלי לראות הרבה שערים במחזור הזה.

מכבי פתח תקווה - מכבי תל אביב
    בניגוד גמור לכל האחרים כאן, אני חושב שמכבי תל אביב הולכת לנצח את המשחק הזה. היא לבטח תפתח עם שלושת השחקנים שעזרו בנצחון על צרפת ואני בטוח שאותם השחקנים יתנו למכבי תל אביב תנופה.

בני יהודה - הפועל פתח תקווה
    כאן אני לא צופה הפתעות, לדעתי בני יהודה תנצח את המשחק הזה בלי הרבה קושי.

הפועל תל אביב - מכבי חיפה
    קשה מאוד לדעת לאן יתפתח המשחק הזה, כיוון שמדובר בשתי קבוצות מצויינות. אני חושב שמכבי חיפה מעט יותר מלוכדת מאשר הפועל תל אביב. הירוקים מצליחים לשמור על הריכוז במהלך המשחק יותר מאשר האדומים וזה מה שלדעתי הולך להכריע את ההתמודדות הזאת.

הכח עמידר רמת גן - מכבי הרצליה
    המשחק הזה יסתיים בשוויון, כיוון שלדעתי אף אחד מהן לא תעז מספיק כדי לנצח. למרות שמכבי הרצליה חייבת את הנצחון, אני חושב שהיא תשמח מאוד לעצור את רצף ההפסדים.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הסטוריית המשחקים בין הפועל ת"א למכבי חיפה בהחלט מרתקות. היו ביניהם הרבה משחקים בלתי נשכחים עם הרבה דרמות.
    יותר מכולם אני לא ישכח בחיים דווקא את ה- 0-0 בבלומפילד בעונת 99-2000. זה היה אחד המשחקים הגדולים שאני זוכר, פשוט פנטסטי. 2 השוערים, אלימלך ודוידוביץ' גם אז הצטיינו. וזה אומנם היה 0-0 אבל המשחק היה ברמה הכי גבוהה שיכולה להיות, 2 הקבוצות היו טובות זה היה משחק ששודר בערוץ 2 ויורם ארבל אני זוכר כמעט בכה שהשופט שרק לסיום, זה באמת היה משחק גדול. בעיתון למחרת אני גם זוכר את הכותרת- "הכדורגל ניצח", פשוט כך. אני לא סגור על העונה אבל אני יודע שזה היה בבלומפילד ולפני לא מעט שנים כך ש 99-2000 נשראה לי הכי הגיוני. וכמובן היו את המשחקים הדרמטיים עם השער של קייסי בדקה ה-90, עם הגול האדיר של יגאל אנטבי ואת המהפך הנהדר של יוסי בניון ויעקובו. יש למה לצפות אני סומך על המשחק הזה שההר לא יניב עכבר.
    טוב אבל עד ליום ראשון יש עוד מספיק זמן, יש משחקים כבר היום, אני יעבור עליהם בקצרה.

אשדוד- כפר סבר באמת צפוי להיות משחק מאוד מעניין, אני מקווה שלא נראה פה 0-0 משעמם ואני כמעט בטוח שזה לא יקרה כי כמו שכבר נאמר מדובר בשתי קבוצות התקפיות שיחפשו את הניצחון, לא רואה שום סיבה גם לאשדוד וגם כפר סבא ללכת על תיקו. כפר סבר קבוצה יותר טובה לדעתי אבל הביתיות פחות או יותר מאזנת והמשחק יכול ללכת לכאן ולכאן כמו שכתבתי בפריוויו שלי.

בקשר למכבי פ"ת-מכבי ת"א. השכל הישר הולך על מכבי פ"ת, ואני באמת חושב שהם קבוצה טובה יותר ופייבוריטים לנצח. אבל מכבי זו מכבי, זאת קבוצה של מצבי רוח אני לא יתפלא אם הם ישתיקו את כולנו וידפקו שם ניצחון. אני עדיין בהרגשה שפ"ת תנצח אבל תסריט שמכבי נותנת משחק טוב ומנצחת הוא לא כל כך דמיוני. אלי כהן חייב לפתוח עם לירן כהן, לא משנה על חשבון מי. לירן כהן כבש גם את שער הניצחון במחזור הקודם ומגיע לו לפתוח בהרכב, אלי כהן רק ירוויח מזה. הוא עדיף על כל שחקן במכבי, בטח על ג'ובאני רוסו.

בני יהודה- הפועל פ"ת. בני יהודה באה למשחק בתור פייבוריטית ברורה מול הפועל פ"ת המפוררת. אבל אסור לבני יהודה להקל ראש. עדיין לא הייתי קורא למלבאסים קבוצה "חלשה" לכן הכתומים צריכים להיות דרוכים ומוכנים ולגרום למשחק הזה להיראות קל עבורם. אם הם רוצים להמשיך קדימה אסור להם לפשל במשחק שכזה.

הכח ר"ג נגד הרצליה זה משחק שמעניין אותי מאוד... הלוואי שהרצליה תנצח. אני לא רוצה לראות את הקבוצה הזאת נוחתת מהר מדי למעמקי הטבלה, גם בשביל הליגה וגם בשביל הרצליה, מגיע להם ולראובן עטר קצת נחת ואולי זה מה שייתן להם את הדחיפה קדימה. הכח פייבוריטית בגלל פתיחת העונה הטובה שלה ובעיניי רבים זה כמו ניצחון בטוח שלה, אבל הרצליה צריכה לבוא כמו חיה פצועה ולהשתולל על המגרש, להילחם למען הקיום ולמען המשך העונה. אני מקווה שנראה את כל ההרצליינים פה שמחים אחרי המשחק.

אה ונתניה בית"ר שכחתי.... נתניה קבוצה ביתית מובהקת, היא תמיד הייתה כזאת. המגרש בקופסא הוא מגרש קשה מאוד לקבוצות האורחות ואני בונה על כך לראות פה הפתעה. בית"ר לא הוציאה לי עדיין את הלשון עםתצוגות כדורגל מלהיבות ולכן הסיכוי של נתניה הוא לא רע. הם מסוגלים לנצח ומגיע לגוטמן לנצח שוב את הקבוצה ששינתה לו הקריירה לרעה. זה יהיה משחק מעניין.

נערך לאחרונה ב: ‏14/10/06
  12. מיכל3 Member

קודם כל, סחתיין על ההשקעהhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx
    והמשחק שצטטתי, כן ירבו משחקים כאלה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx ..אין אני לא אשכח את המשחק הזה, משחק
    שהכריע את האליפות כבר באמצע העונה (למרות שחיפה לא לקחה את האליפות בהפרש גדול), הייתי
    במשחק הזה והיה פשוט מדהים מבחינת אווירה לאחר המשחק..אני זוכרת ששרנו את שיר האליפות לאחר
    7 שנים שלא לקחנו, פשוט צמרמורת. חבל שיש משחקים כאלה פעם בעשור...

בקשר למשחק מחרתיים, חיפה מתחילה לחזור לעצמה, גם הפועל נראית טוב במשחקים האחרונים ויהיה
    משחק מאוד מעניין..למרות שלא נראה לי שיפלו הרבה שערים, יש לי הרגשה שכל קבוצה תסתפק בשער
    והמשחק יגמר בשוויון בסופו של דבר. לפחות דבר שמעודד אותי, קטן חוזר לשחק וזאת תוספת גדולה
    להתקפה, מקווה שהפציעה לא תשפיע עליו כמו שזה נראה כרגע..(הוא לא כשיר במאה אחוז) והוא יתן את
    התפוקה שנתן במשחקים האחרונים, כמו שעשה נגד ליטקס למרות הפציעה.

13. IsraeliSoccer Member

מכבי חיפה-הפועל ת"א
    לדעתי הולך להיות משחק מעניין ומרתק,
    עם אווירת אוהדים חמה ומרגשת.
    אני ילך למשחק הזה ,אני חושב שאוהדי מכבי חיפה יהיו גם יהיו בבלומפילד,
    אני יודע שאוהדי הירוקים "הקופים הירוקים",יהיו ביציעי 4-5,
    אני יהיה ביציע 7-8 כי לא היו כרטיסים.
    בקשר למשחק,אני מקווה לנצחון של חיפה,אבל אני בכלל לא תולה ציפיות,הפועל קבוצה חזקה ונחושה,
    מזלה של חיפה זה שקטן יפתח,השאלה שלי אם בסוף אבקסיס יפתח?
    קטן הישתתף באימון המסכם של חיפה ביום רביעי,
    אני מצפה ממנו שיהיה לו כח להפגי יכולת,
    חיפה חזרה להציג את יכולתה משנה שעברה בהגנה ובהתקפה,בקישור עדיין מדברים עלזה שעידן טל עזב וכו' וכו' וכו'... מה שאומר שמרגישים בחסרונו,בחיפה נקלעו למצבה של מדריד אני מאוד מקווה שזה לא ימשיך כמו בריאל שעדיין מתקשים במציאת קשר אחורי,
    אני מפה מרוני לוי למצוא לזה תחליף ומהר.
    אני רק מצפה לנצחון,יפה ומרגש במשחק מול הפועל ת"א.

14. Raulito Madridista

כן לירן, צדקת במה שאמרת, כל מילה בסלע. המשחק האדיר היה באמת בעונת 00\1999 שהפועל אירחה את מכבי חיפה בבלומפילד, ואני זוכר ששלום תיקווה התראיין אחרי המשחק ואמר:"לא צריך לקחת כרטיס ולסוע לחו"ל כדי לראות משחקים". גם אחד מהשידור שם אמר(נדמה לי יורם אבל, אני כמעט בטוח):"אחד ה 0-0 היותר מהנים שהיה לי לראות בכדורגל". הפועל הייתה טיפה יותר טובה במשחק וסימרוטיץ החמיץ ברשלנות.

השער של אדורם קייסי היה כל-כך מעצבן, שכחתי מי לא שמר טוב באותו כדור קרן מקולל. הפועל הובילה בביטחה, חיפה עשתה לחץ אבל לא יצרה כל-כך הרבה מצבים, וקייסי נגח בקרן מכל הלב פנימה. באותם שנים הפועל הייתה אימפריה בחלק האחורי, שהובלנו 1-0 יכלנו ללכת לישון מה שנקרא בביטחה, שלא נקבל גול מההגנת ברזל: אילן בכר, אסי דומב, שמעון גרשון, יגאל אנטבי, שביט אלימלך כמובן.
    ניצחנו את חיפה 1-0 במשחק האחרון אבל האליפות כבר הובטחה לחיפה, מיכאלנקו כבש, סתם היה נחמד לנצח אותם.

גם המהפך של מכבי חיפה ב2002 היה מאוד מעצבן, כבר התלהבתי שהפועל הולכת לנצח את המשחק , הובלנו כמו שצריך, אחותי שאוהדת חיפה, כבר התחלתי לעצבן אותה, אבל תוך 3 דקות בניון עשה שני מהלכים אדירים מהאגף של בכר ואכלנו אותה. נדהמתי, הלכתי לשנייה למשהו חשוב, לפני שהלכתי היה 1-0, שחזרתי אני רואה 2-1 למכבי חיפה.
    הגול של אנטבי שהיה עונה לפני זה, זה היה שער אדיר, בעיטה לחיבורים, חבל שיגאל לא עושה את זה יותר. "הוא יבוא ברגל שמאל ויבקיע את הגול".
    קיבלנו ממכבי חיפה בראש 3-0 אחרי שניצחנו את מילאן בניקוסיה, השחקנים היו עייפים, כבר בדקה השנייה באדיר גמר את הפועל עם הראשון של חיפה, משחק זוועה שלנו שכלל מורחק אם אני לא טועה, אבל הקהל הנהדר מחא כפיים.

ב2003 במשחק הראשון של הליגה היו שלושה מורחקים, אסי דומב שעשה פנדל על יעקובו, פיני בלילי שהתפרע מול אוואט, וגם בנאדו שסתם הורחק למרות שלא היה מעורב. חיפה ניצחה בצדק, אבל בן לוז כבש שער יפה.

בסיבוב השלישי, חיפה הובילה 1-0, ובדקה ה-90 השוונו להם עם שער של קלשנקו, כמה שמחתי אז, הוא היה שחקן אדיר, שחקן נמוך, אבל ניתור אדיר ומשחק ראש מלכותי.
    היה גם משחק שג'ובאני רוסו התחזקה בדקה ה-90 ו נפל כאילו חלפון פגע בו, חיפה קיבלה פנדל, ואלימלך המלך הדף!

ב2004, 0-0 בסיבוב הראשון, משחק לא רע של הפועל. בסיבוב השני גרשון הורחק שלא בצדק והפסדנו 1-0. בפרידה מקשטן, במחזור לפני האחרון, ניצחנו בבלומפילד, כמובן, מתי שלא צריך את הניצחון אנחנו מנצחים.

בגביע עברנו אותם בפנדלים, אלימלך הדף פנדל של קייסי, טל בעט למשקוף, אנטבי זה ששלח אותנו לחצי הגמר שם פישלנו. במשחק עצמו הובלנו 1-0, חיפה עלתה ל2-1 מבעיטה מדהימה של זנדברג לחיבורים, אבל זיטו השווה לאחר קרן.

ב2005 שלושה הפסדים מסריחים, עונה מדכאת, אבל אהבתי את ההפסד האחרון, הכוונה, ביסקוט, היה שחקן כשרוני וכבש לנו שני שערים יפים, שיחקנו פתוח אחרי שנשארנו בליגה, מ3-0 צימקנו ל3-2.

בעונה האחרונה, הפסדנו בגלל טעות של שביט, היה תיקו משעמם עם מעט כדורגל, וגם הצלחנו לשבור את הנאחס האדיר בקריית אליעדר, לא ניצחנו שם 9 שנים, מ97\1996 משער של אסי דומב. כמה יפה שוואליד באדיר כבש את הניצחון בדקה ה-90.

15. משוגע בירוק Member

זה פשוט מדהים לראות שבשבע השנים האחרונות הפועל ניצחה 5 פעמים - מתוכם 2 בפנדלים בגביע ו-3 אחרי שמכבי חיפה הבטיחה את האליפות...ף

ועכשיו עשיתי נאחס ענק למכבי חיפה למחר חח...