מחזור מס' 5 בלאומית: ק"ש ממשיכה לדרוס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏13/10/06.

1. רועי נוטסקו=>אשקלוני בדם Member

יום שני הפועל אשקלון לוקחת את נצרת עילית
    וזה מה שיעלה אותנו למקום ה-3 http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

2. reda Member

שמעתם? בני לוד הביסה את הפועל י-ם 3-0, לא ייאמן...דווקא בני לוד...כנראה שיעקב הלל עושה שמה עבודה לא רעה...

3. roeiuzan Member

כולם מספידים סתם את לוד..
    אני ידעתי שלאט לאט הם ינצחו.. אתם עוד תראו שהם יהיו קבוצת אמצע טבלה בליגה. אין לי ספק שהם ישארו

4. עד המוות הפועל Member

אני שונא שזורקים סתם הצהרות לאוויר...
    תסביר את עצמך קצת, מה שכתבתה זה ניחוש, הרגשה אישית, או שגם יש לך נימוק שיסביר למה אתה חושב ככה?

5. Spanish Weapon Member

אז אני אדבר עכשיו בתור אחד שצפה במו עיניו במשחק של בני לוד העונה לפני שבועיים.
    השחקנים שם זורקים *** על הקבוצה ויעקב הילל חוץ מלצעוק והלשתגע על הקווים לא עושה שום דבר מועיל כדי לעודד את השחקנים שלו בפיגור.
    הגנה מסורבלת , שוער גרוע , חוד חלש
    קבוצה לליגה ארצית ותו' לא.

6. עד המוות הפועל Member

הפועל חיפה חוזרת מפיגור מול הפועל עכו ומנצחת 3-1
    את הניצחון הזה, אני לוקח עליי ועל חבריי, אוהדי הקבוצה.
    אומנם על הנייר האוהדים ממשיכים לאכזב- 1200 אוהדים במשחק בית,
    אבלללללל
    כל החבורה של שער 5, שהעירה את המתים ביציע 4-
    עם רימון עשן אחד, ועידוד אדיררררר וסוחףףףף
    דחף את השחקנים, שינה את כל המשחק (אולי גם בזכות הישאם כיוואן האדיר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx )
    ובסיכומו של דבר, לאחר מחצית שניה גדולה, ששחקני הנוער, אותם אלה שלקחו אליפות בשנה שעברה, ובעזרת חלוץ ענק ושמו סרג' איילי, ובעיקר בעזרת מאמן צעיר רעב ואדיר שמבין הרבה כדורגל, הוכחנו הרבה אופי ופעם שניה ברציפות, הפכנו פיגור 1-0 לניצחון מרשים.
    פעם ראשונה מזה שנתיים- הקבוצה גרמה לי לחייך חיוך שנשאר ולא יורד מהפרצוף!
    השאלה היחידה היא- האם האיש שיושב שם למעלה, לא ה'... קצת יותר למטה- יואב כץ, ידע לשמור על הקיים, ולא לפרק שוב קבוצה מוכשרת לא פחות מזו שהוא פירק בעבר (טוטואנה אנסומבו ורמוט אלקיים וכו וכו)

7. roeiuzan Member

לגבי לוד, ת'אמת השנה לא ראיתי אותם משחקים ואני דוקא יודע שהם שיחררו כמה שחקנים טובים אצלהם, אבל הקבוצה הזאת לא פרייארית הם יודעים בדיוק מה הם רוצים מעצמם והם גם תמיד משיגים ת'מטרות שלהם, עלו 3 ליגות ב3 או 4 שנים זה כבר הישג עצום, גם שנה שעברה אחרי שהם הפסידו בגביע המדינה למכבי ת"א הם שלחו מסר להרציקוביץ' שבעוד שנתיים הם יהיו בליגת העל וינצחו אותם שם כבר... אבל השנה אני בטוח שהם לא יעלו ליגה.

תגיד, איך שיחקה עכו? ומי בלט? ומה יש לך להגיד על המאמן זעפרן אחי..?

8. עד המוות הפועל Member

מחצית ראשונה לא גדולה
    מחצית שניה רעה מאוד

בלט ערן לוי, שדווקא נגדנו משחק טוב
    לא יודע ממש שמות, אבל זיהיתי אצלכם קישור אחורי חלש מאוד
    אני לא בטוח שזעפרן הוא האשם

9. roeiuzan Member

זעפרן לא אשם הוא אשם בשחקני הרכש הגרועים שהוא הביא לקבוצה כגון: ישראל דרור, אלי ציציאשווילי, אילן צרפתי המאכזב, עקיבא מגרלשווילי, אוהד כהן, וגם מבה אדאק הקמרוני שממשחק למשחק מתגלה כבלוף.
    בעוד ששחקנים מוכשרים כמו שלומי לזמיייייי או ערן גאון וגם ליאור דה כלבו שחקני בית כ"כ חשובים וטובים וגם בן בנימין אותם הוא משחרר מהקבוצה, אם היו משאירים את רפי כהן וקובי חסן ויניב אברג'יל ומצליחים להביא את אסי בוזגלו וגבע ברקאי ואולי גם במידת הצורך את דודו אברהם שהיו במו"מ בקיץ אז אולי היה קבוצה יותר טובה, השחקנים פשוט לא ברמה אין מה לעשות! ישראל דרור? עקיבא מגרלשווילי? מה זה השמות האלה בכלל, ושוב לגבי לזמי, מדובר בשחקן צעיר אבל כשרוני מאד למרות שמההתחלה היה ידוע שהוא הולך להיות בספסל רואים אותו באימונים שיש לו משחק מצוין, גם במשחק אימון מול הרצליה ראובן עטר אמר: "מי זה השחקן הזה שעושה בצפר להגנה שלי?" קיצור שחקן טוב מאד אבל לא משנה...
    אין שחקנים טובים אין חיבור ואין כלום. אני יכול לספור כמה שמות כמו סילבס, גורש, זיו, יעקב, גראטה ערן לוי ובראכת שאולי נותנים משהו אבל השאר פשוט גועל נפש חייב לעשות שם בקבוצה הזאת חשבון נפש יסודי ומעמיק ולהבין מה קורה שם

10. הפועל אשקלון Member

כל הליגה הזאת כמעט אותו רמה
    ואותי הניצחון הזה בכלל לא מפתיע גם ירושלים בכלל לא קבוצה חזקה בליגה הזאת ואני ראיתי אותם משחק אחד
    שבוע הבא בני לוד יכולה להפסיד 3-0 לא משנה למי

11. Love Is Red Member

הניצחון של בני לוד אותי מאוד לא מפתיע כמו שהתיקו של אחי נצרת מולנו לא הפתיע אותי כי כל הליגה הזו באותה רמה פרט להפועל עירוני איתוראן קרית שמונה שכרגע נראים בלתי מנוצחים ויש להם את הסגל הכי חזק בליגה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/10/06
  12. הרצליה Member

הפועל ירושלים מתרסקת בטדי מול בני לוד, אותי זה מאוד מפתיע בטח שזה בטדי.
    לצערי הרב אני רואה את הקבוצה הזאת מתרסקת לחלוטין העונה.

13. XabiAlonso Member

לדעתי הפועל ירושלים תיאבק העונה חזק נגד הירידה.

14. idans Member

יש לנו מאמן בובה, מצידו לשחק עם טרום א של הפועל העיקר לאמן בוגרים, מאמן ליצן שעושה כל מה שויקטור אומר לו, מאמן בלי דעה בלי מחשבות בלי כלום, פשוט יס מן של יונה אפס מאופס! חייב להתפטר! הוא הפך אותנו לקבוצה כמו רמת השרון ורעננה.
    נמאס לי לדבר על היו'ר הכי זבל בארץ ששם זין על האוהדים אז אני בכלל לא אדבר על הזבל הזה.

וקראתי מקודם חלק מהויכוח על מי מביא יותר קהל למשחקים, הפסקתי באמצע לא היה לי כח לקרוא את השטויות שנכתבו שם.
    ובכלל אני לא הייתי מתגאה במי מביא 1500 אוהדים ומי 1000.
    לקרית שמונה בוא נגיד ככה יש לכם הכל כסף (והרבה), שחקנים הכי טובים בליגה לא איבדתם נקודות מתחילת העונה, יש לכם יו'ר כמו איזי שרצקי ועם כל זה אתם מביאים 1200 בערך למשחק שזה בושה בהתחשב למה שיש לכם.
    האוהד של אשקלון בכלל המציא מספרים שלא יודע מאיפה הוא הביא אותם.
    אז בוא אני אסיים פה את הויכוח הזה - לאף אבל לאף קבוצה בליגה הזאת אין אוהדים חוץ מלהפועל באר שבע שלה יש הכי הרבה קהל בליגה הזאת, הפועל חיפה אחריה גם עם מספר גדול ואנחנו אחרי 2 האימפריות המתפוררות האלה (אנחנו מקום 8 בארץ). יודעים מה אולי גם לבני סכנין יש קהל.
    עכשיו לאוהדים של כל הקבוצות בליגה פה: אם הייתם עוברים רבע, יודעים מה עשירית ממה שאנחנו, הפועל חיפה, ובאר שבע עוברים והייתם מגיעים ל50 איש במשחק הייתי מוריד בפינכם את הכובע.

15. הפועל אשקלון Member

חחחחחחחח
    קודם כל לא המצאתי שום מספר
    משחק ראשון בבית היה 2500-2000 משחק שני 2000 ואם הייתה במשחק נגדנו יכלתה לראות
    וזה מה שהיה אבל עדיין זה לא הרבה אבל יחסית לליגה זה כן
    לקרית שמונה מקום ראשון ואנחנו במקומה היינו מביאים 5000 אם לא אז יותר
    ולאוהד של הפועל חיפה
    כיום לדעתי לאשקלון יש קהל לא פחות טוב משלכם פעם לכם היה יותר הרבה היום אין לכם הרבה
    וגם לאשקלון היה מלא פעם עכשיו אין אבל הקהל שלנו לא מבייש קבוצה בליגת על
    לבאר שבע גם נעלם מלא קהל אבל עדיין יש פוטיאנציל בעיר ואני בטוח אם הם היו מחליפים את קרית שמונה הם היו מביאים הרבה יותר מהם אבל הרבה יותר אבל אצליכם חיפה כבר כל הדור הצעיר אוהד מכבי חיפה אז לאט לאט אם לא תעלו ליגה כל האוהדים שלכם יעלמו ככמעט כל חיפה כבר אוהדת מכבי

נערך לאחרונה ב: ‏15/10/06