מחזור מס' 5 בלאומית: ק"ש ממשיכה לדרוס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏13/10/06.

1. reda Member

אתה רציני? שלב מתקדם של העונה? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

התבלבלתי כמובן. שלב מוקדם של העונה.

3. reda Member

הו O:

בכל מקרה נגמר המשחק...ואני שמח לומר שראיתי סופסוף משחק בלאומית..גם אם זה היה 40 דקות ממנו...ואני עוד יותר שמח לומר שנהניתי..

פן יירבו חחח

4. Spanish Weapon Member

עוד שבועיים , בוסרמיל.
    ב"ש, הפועל ב"ש.
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

5. Love Is Red Member

אני מקווה ננצח את עכו במחזור הבא ולאחר מכן במשחק מול קריית שמונה שיהיה בבית שלנו נצליח להוציא מהם פעם ראשונה (אני מקווה שאז עד הם לא יאבדו נקודות במחזור הבא) נקודות אמן.

6. ActioN Member

איזה גול של תייר שער העונה

לא נורא רמת השרון משחק הבא ננצח את רעננה

7. reda Member

אחלה גול אבל האמת טעות של השוער..הוא הביא לו בעיטה קשה אבל היא הייתה לפינה שלו...זינק מאוחר מידי ולדעתי עם קצת עירנות היה הודף את הבעיטה..

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אוהדי באר שבע כאן תפסיקו כאן לצאת בהצהרות מיותרות. את אחי נצרת לא ניצחנו אתם מדברים על ניצחון על קרית שמונה? אל תהיו מגוחכים.

9. roeiuzan Member

ממש כל הכבוד לק"ש!!
    לפחות עכו מוליכה 1-0 משער של ערן לוי ועולה זמנית(לפחות עד המשחק של סכנין) למקום השני המוליך בסוף העונה ל...

10. reda Member

חחח..ליגת העל זו מילה גסה?

ומה ערן לוי עושה בעכו? הוא לא היה בנתניה?

11. roeiuzan Member

הוא הסתכסך עם אחד מאנשי הצוות המקצועי שם ושוחרר,
    אחרי שבוע הוא כבר היה בעכו.

12. הפועל אשקלון Member

לפני שבועיים היה לכם 500 אוהדים משתי הקבוצות ולאשקלון היו 2000 בבית אז מה אתה רוצה???
    אין מה לעשות אשקלון יש יותר קהל מקרית שמונה קרית שמונה זה קבוצה שאפילו בליגה הלאומית אין הרבה שנים וככה אין פוטנציאל אוהדים ואת כל זה יש באשקלון אז בגלל זה באשקלון יש יותר קהל וגם קרית שמונה אין הרבה תושבים ולאשקלון יש יותר אז גם בגלל זה לאשקלון יש יותר אוהדים

13. roeiuzan Member

עכו יכולה להתכונן לעונה הבאה, לא עולים ליגה.

14. הרצליה Member

בשנה שעברה אחרי 6 מחזורים היו לנו 7 נקודות בלבד עם שלושה הפסדי בית , את ההמשך אתם יודעים אני מאמין.

אני נזכר שבפגרה אוהד רמת השרון שהיה פה אמר שרוני בן נחום יתפקד כבלם ואני כבר חשבתי מה יכול לקרות כתוצאה מכך היום השער של יבוריאן הוא כנראה ההתחלה.

זה לא התפקיד שלו.

15. roeiuzan Member

כמו שזה נראה עכשיו אין סיכוי שעכו עולה ליגה הקבוצה פשוט לא משחקת טוב,
    די נמאס מזה כבר שנה שעברה הוכנבוים הנבלה האכיל אותנו עונה שלמה בתירוצים שהמגרש לא טוב, ושאין קהל והכל השנה התירוץ עבר לזה שהקבוצה לא מגובשת..

להלן הודעה שכתבתי באחד הפורומים..:

1.
    נמאס כבר לסבול מהקבוצה הזאת, עוד מהקיץ ראינו שזה לא זה שכל הקבוצות הביאו שחקנים ובעכו ישנו שנת חורף הביאו בהתחלה מכה של 5 שחקנים ואח"כ לא הביאו כלום, ועכשיו עוד מוכרים לנו תירוצים שהקבוצה צריכה להתחבר והכל די כבר נמאס שנה שעברה האכילו אותנו בתירוצים שאין קהל ואין מגרש, השנה זה שאנחנו עוד לא מחוברים נמאס כבר אין מצב עולים ליגה ככה איןןן!!!

אם אתם שואלים אותי מה הבעיה בקבוצה אני ממש לא יודע... אין אין לא יודע מה להגיד לכם כבר אני אחד מאלה שתמך עד עכשיו במומי זעפרן אבל אני כבר לא יודע מה הבעיה, או שזה המאמן שיכול להיות שצריך ללכת, כי באימונים הוא מתמקד רק באיך לקרוע את השחקנים ולא באיך משחקים טקטי אטרקטיבי ויפה או שזה המגרש או שזה אפילו האוהדים או שחקני הרכש.. או שזה המזל!
    אני פשוט לא מבין את הקבוצה הזאת, חאלס כבר בחיאת ראבק אתם מובילים 1-0 שמרו, ולכו הביתה עם 3 נקודות למה כל דבר בכח בא? אין מזל יאללה! זה כאילו שהם עושים דוקא לא מיהרתי לשמוח עם הגול של לוי אבל הייתי בטוח שהשוייון יבוא, ושהוא בא לא התפלאתי כי זה מה שקורה לנו כל פעם וכל משחק כמו שירון אמר אנחנו סופגים שערים, ושספגנו ידעתי שזה רק עניין של זמן עד שיבוא השער השני ושהוא בא עוד לא הספקתי לזרוק ת'עציץ הקרוב וכבר הגיע ה-3. די אני נמאס לי, נמאס לי מהקבוצה הזאת שפשוט נולדה בשביל לאכזב את אוהדיה ברור שאני אוהד אותם בלב ובנשמה אבל פשוט המצב הזה לא יכול להמשך! אולי אנחנו עוד נענשים על זה שהפסדנו 2-0 להפועל ירושלים לפני שנתיים? מי יודע?! אני לא מבין למה כל שנה אנחנו נסחבים סתם ובמקום לדרוס נמרחים ומאכזבים כל פעם מחדש פשוט נמאססססס וכמו שניסים אמר כאן, צריך לעשות חשבון נפש אדיר בקבוצה כדי לדעת מה הגורמים שאנחנו לא נראים כמו קבוצה ראויה לשמה, שמשחקת משחק אחרי משחק כדורגל יפה ומעניין, כובשת, יציבה בהגנה, שולטת במרכז השדה וכו', זה פשוט לא זה.. :cry:

תגובות לגבי מה שאמרתי..

2.
    לדעתי צריך כבר להפסיק עם האופטימיות, אני מצטרף למחנה של סמי וזיגי, אבל אני יתן למומי עוד הזדמנות אחת אחרונה לפני שאני משתייך אליהם..

אני פשוט לא מאמין שאני מסתכל בטבלה ואני רואה שאחרי 5 מחזורים אנחנו כבר עם 3 הפסדים!! זה מאזן של קבוצת תחתית לכל דבר! אפילו עם ירון הוכנבוים הפסדנו פעם ראשונה רק במחזור ה-8! ושבוע הבא משחק מול הפועל ב"ש, בגלל ההפסד אני לא צופה שם הרבה אוהדים, ואח"כ בחוץ מול סכנין... ואח"כ מול נצרת עלית! נו אז מה עושים? איך עוברים תמשחקים האלה?

בהצלחה לך קבוצה אהובה שלי...

מאת: אוהד מאוכזב אכזבת נפש http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx :cry: