מחזור מס' 5 בלאומית: ק"ש ממשיכה לדרוס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏13/10/06.

1. Spanish Weapon Member

1. אני הייתי במשחק, אתה לא, ואני שם *** על מה שכתבו באתרים
    2. תיקו לא יספיק להפועל ב"ש נגד אחי נצרת , לא משנה אם זה בוסרמיל או בעילוט או בעזה
    3. אני מדבר על הבונקר במחצית השנייה, כמו חבורת אפסים , אחי נצרת ירדה לבונקר כשהשחקן הכי קדמי שלה היה על קו החצי

בצורה כזאת אחי נצרת לא תשרוד בליגה, זה בלתי אפשרי.

2. ActioN Member

אחי נצרת לדעתי לא שיחקו בונקר זה ב"ש החלשים גם כן שרון עמר האפס הזה פנדל לא יודע להכניס

3. הרצליה Member

למה אתה מדבר על משחק שלא ראית?

4. Spanish Weapon Member

אשכרה

אנשים פה מתווכחים איתי על משחק שאני צפיתי במו עיניי והם ראו את התוצאה הסופית בלייבגיימס במקרה הטוב.

5. Love Is Red Member

צודק 100% ואחי נצרת באמת ביזבזו את הזמן (אני יודע כי הייתי במשחק) וכל המחצית השנייה (וגם קצת בראשונה) השחקנים שלהם ביזבזו את הזמן והעבירו אותו כאילו כלום לא קרה והיה אפילו נפילה של שחקן אחד שלא קם 5 דקות (ספרתי בשעון) וזה היה אחריי הגול שהם כבשו וגם הם כל הזמן היו בבונקר אחריי שהם הישוו וגם לדעתי בגלל הבונקר שלהם הקבוצה נראיתה רע ולכן חטפה את הגול ובכמה חלקים מהמשחק אסי הציל אותנו הצלות של גולים בטוחים חוץ מהניסיונות האלו אחי נצרת לא הגיע הרבה פעמים לשער.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/10/06
  6. ActioN Member

לפי מה שאתה אומר אתה צודק אם ככה אז הם קבוצה מגעילה כמו המאמן שלה

7. אלמוג23 Member

אתה לא צודק בכלל וחבל שאתה סתם זורק דברים באוויר בלי בסיס מתוך כעס על משתמש זה או אחר.

באשקלון במשחקי הבית יש כיום קרוב ל2000 איש , ואם ההצלחות יתחילו להגיע אני מאמין
    שתוך זמן קצר , המס יגדל פי שתייים , יש לעיר הזאת פונציאל ענק , ומי שזוכר את עונת העליה
    ב98 עם גון דה וולף ההולנדי שהתגלה כגון דה בלוף , יכול להעיד שבכל משחק באשקלון האיצטדיון
    היה מלא , והייתה בעיר חגיגה ענקית!

8. Love Is Red Member

המאמן שלה ביכלל לא מגעיל כיאלו הוא אמר לשחקנים שלו תבזבזו את הזמן עם פציעות מדומות הוא רק אמר להם לעשות בונקר אולי ד"א לופא קדוש מאמן פי 100000 על המאמן שלכם איך קוראים לו משהו צביקה צמח או שאני טועה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/10/06
  9. קרית שמונה Member

לא כותב מתוך כעס ולא כלום!!! אתה יודע מה בו נתמק בעובדות!!!
    אני מציע שתיקח עיתון של לפני שובעיים אם עדיין יש לך ותבדוק היכן היו כמה שיותר צופים??
    (רמז... בקבוצה הצפונית ביותר)!!! יותר מיזה בוא ניקח את העיתון של מחר ואני חותם איתך שלמרות שקריית שמונה משחקת ביום שבת (הרבה דתיים בעיר) ולמרות שהמשחק מועבר בשידור ישיר בערו הספורט, קריית שמונה תהיה ממקומת בשני המקומות הראשונים מבחינת הקהל.

10. אלמוג23 Member

אותי לא מעניין העיתון... אני היייתי במשחק ויודע בדיוק כמה אנשים היו.

11. reda Member

מהפך מהיר של קרית שמונה על רמת השרון...גול ממש יפה ה1-1...וגם הגול של יבוריאן גול יפה של חלוץ טוב...

מתחילים לשדר את הלאומית בערוץ הספורט וזה מעולה..אני נהנה לראות משחקים בערוץ הזה בגלל האיכות של השידור ויודעים מה גם השדרים בסדר גמור...

במיוחד משחק כזה שמביא הרבה קהל ויש אווירה טובה זה כיף לראות...

אגב הדשא באצטדיון של ק"ש מדהים...חבל שאין יציע צדדי [בצד הרחוק מהמצלמה עכשיו...]

מקווה שהימים היפים שנהנתי לראות ליגות ישראליות יחזרו ושתהיה אפילו תכנית סיכום מחזור ללאומית ולאט לאט אנשים יחזרו לראות...

נראה לי שהתקופה של הראשון בשער ושהשידורים היו אצל ערוץ 1 סימלה תקופה של חוסר עניין בליגה...ועכשיו שזה חוזר לערוץ הספורט אנחנו רואים שהגדורגל חוזר לרמה לא רעה...תראו איך הטלויזיה משפיעה :>

12. Spanish Weapon Member

קרית שמונה באמת קבוצה מרהיבה העונה ולמרות זאת אני עדיין חושב שבליגה הזאת כל קבוצה יכולה לנצח כל קבוצה , זה היופי של הליגה הלאומית.

13. reda Member

כן הרגע דיברו על הפועל י-ם...היתה להם פתיחה דורסנית של 25 נקודות מתוך 30...ועדיין לא עלו בסופו של דבר חחח..

אגב איזה פרשן חכם...דקה 90...ק"ש מובילים 3-1 והוא אומר "נראה לי שהמשחק הזה כבר גמור"

איינשטיין, מאחורייך!

14. HBSFC Member

קריית שמונה מזל טוב!!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/multi.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/champions.Xxx

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

קרית שמונה טסה לליגה בלי להסתכל לאחור. נכון לעכשיו 7 נקודות מהמקום השני, נכון שסכנין עם משחק חסר וגם חיפה ועכו, אבל זה פער גדול ומשמעותי בשביל שלב כל כך מתקדם של העונה. וכמובן נשאלת השאלה מי הראשונה העונה שתעצור את קרית שמונה. בינתיים יש להם את כל הסיבות לחייך.