מחזור מס' 5 בלאומית: ק"ש ממשיכה לדרוס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏13/10/06.

1. XabiAlonso Member

סכנין סחבה אחריה את כל המגזר הערבי שפוצץ את האיצטדיון, לעומת באר שבע ששיחקה מול ר"ג שהיא לא קבוצה ברוכת-אוהדים.

2. MHFC Member

הראל איפה אתה רואה את המשחק? אם יש שידור באינטרנט של המשחק אשמח אם תביא לפה.
    בינתיים באר שבע בתקופה טוב מאוד, לאחר שתי ניצחונות רצופים היא מובילה כרגע על אחי נצרת 1-0.
    נמאס כבר שלא משדרים את המשחיקם של הפועל באר שבע, היא בתקופה טובה מול קבוצה טובה מאוד, למה בוחרים לשדר דווקא את המשחק של קרית שמונה? פשוט לא מובן לי הדבר הזה.

אתה טועה ואני אסביר לך למה.
    אוהדי הפועל חיפה מתגוריים בחיפה והסביבה, אין עוד אוהדים של הפועל חיפה שמתגוררים במרכז הארץ ואם יש אז מעט מאוד, בחיפה רוב האוהדים של מכבי חיפה, לעומת באר שבע שזהוי עיר עם 190,000 תושבים שהרוב המוחלט שם הם אוהדי באר שבע, בנוסף תוסיף את הנגב, דימונה, ערד וכו', אלו אוהדי הפועל באר שבע שם, יש המון אוהדים לבאר שבע, הבעיה העיקרית שהקבוצה במצב קשה מאוד, ראינו בעונה החולפת בגביע המדינה איך היא מביאה 4000- 4500 אוהדים למשחק מול מכבי חיפה בגביע המדינה וזה עוד כאשר היא בליגה הלאומית, תאר לעצמך כמה היא הייתה מביאה במדיה והיא הייתה בליגת העל.

3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

שומע , לא רואה .
    וכאן שומע:
    http://www.hbs.co.il/

אחי נצרת פותחת טוב את המחצית השנייה אבל 9 דקות במחצית השנייה , הפועל ב"ש זוכה לפנדל ושרון עמר נגש לבעוט ו........................................מחטיא .

ומאור , איצטדיון רמת גן לא כזה קטן שצריך לתרץ את זה בזה שאוהדי סכנין תפסו את כל המקומות במגרש .
    אם אוהדי הפועל חיפה היו רוצים היו מקדימים את אוהדי סכנין , ולפי מה שידוע לי יש הקצבה לקבוצות לכרטיסים .

נערך לאחרונה ב: ‏13/10/06
  4. אלמוג23 Member

פנדל להפועל באר שבע , הגרוזיני בזכותו הפנדל! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

שרן עמר מחמיץ את הפנדל..

התוצאה נשארת בעינה.

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

3 דק' אחרי הפנדל , 1-1 מוצדק .

זה הזר שכבש לבארר שבע
    http://i2.one.co.il/images/packages/1034/imageBrowser/_MG_1065.Xxx

והקהל שקצת חוזר ליציעי וסרמיל
    http://i2.one.co.il/images/packages/1034/imageBrowser/_MG_1058.Xxx

6. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה מה שקורה ששחקני הפועל ב"ש קופצים מעל הפופיק אחרי שבועיים בהם עשו נצחונות יפים . התקשורת המקומית הוסיפה לזה שהשחקנים בהפועל ב"ש יצאו בהצהרות בעיתונים המקומיים במשך השבועיים האלה שהקבוצה נראית טוב , ואנחנו בדרך למעלה , ואפשר לעלות ליגה וכו' ...

והנה היום , אחרי חצי שעה טובה , באה שעה של כדורגל איומה של ב"ש , שבזכות אסי רחמים לא מפסידה את המשחק הזה,אחי נצרת יכולה להרגיש מאוכזבת .

7. הרצליה Member

טוטו סקאלי הורחק בדקה ה-95.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

טוב 1-1 די צפוי וממש לא בגלל הטוטו כי כדורגל משחקים על המגרש לא בפייס.
    לופא מכיר את באר שבע, באר שבע אוהבת לפשל, אז נגמר 1-1...
    אני שמח לפחות שהטוטו הטיפשים האלה הפסידו הפתעה בכך שוירו על המשחק הזה, טיפשים.

תוצאה רעה עבור באר שבע שאומנם לא צריך להשתגע ולהתחרפן כי יש עוד מלא מלא זמן עד סיום העונה אבל אלו 2 נקודות שהיו יכולות מאוד חשובות בשביל לפתוח קצת פער מהקבוצות שמתחת, לא נורא.

הקבוצה שמרוויחה כמובן זאת קריית שמונה שאחרי הניצחון הצפוי מחר (הלוואי שתהיה הפתעה..) תפתח פער מאוד מאוד משמעותי מהמקום השני.

9. הרצליה Member

אגב בקשר לפנדל של שרון עמר.
    עד עכשיו בלאומית נבעטו חמישה פנדלים, ארבעה מהם הוחמצו.
    היחיד שהבקיע בפנדל זה אותו שרון עמר שהחמיץ היום
    נתון די מעניין.

10. Spanish Weapon Member

המשחק היה מאכזב מאוד.
    אחי נצרת שברה את כל שיאי הפתטיות בבזבוזי הזמן שלה.
    לא האמנתי שקבוצה בליגה לאומית מגיעה למשחק מול הפועל ב"ש ופשוט מחצית שלמה עושה בונקר.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה חדש לנו?

כל משחק בליגה הזאת אני זוכר מקרים כאלה

12. barakd Member

אוהדי ב"ש למרות התיקו 1-1 היום , יש מקום לאופטימיות להמשך. ראשית כל סוף סוף יש התקפה לקבוצה דבר שהיה חסר תקופה ארוכה. אחרי הפתיחה הטובה הייתי בטוח שהשחקנים ישטפו את המגרש בדרך לתצוגה מרשימה, אני בטוח שאם שרון עמר היה מבקיע את הפנדל המשחק היה מסתיים בהפרש של 3-4 שערים. נתון מעניין ב"ש לא חוטפת שערים עם המערך החדש של שלושה בלמים: שרון עמר, ינאי דרעי, עוז יפרח וששני המגינים פנויים למשימות התקפיות. ברגע שלנדאו הוציא את ינאי דרעי והכניס במקומו את אלעד בונפלד חטפנו את השוויון וחבל. יש לי הרגשה שב"ש תפצה אותנו במשחק החוץ נגד עכו ותנצח על מנת שנגיע למשחק הבית מול קרית שמונה במומנטום ועם 4000 צופים לפחות.
    חג שמח לכולם

13. קרית שמונה Member

חחחחחחחחחחחחחחחחח תגיד לי אמיפה אתה ממציא את המספרים האלה אה???????????
    קודם כל בקשר למשחק נגד עכו- נכון אתה צודק!! היו רק 500 צופים אלב 400 מהם זה קריית שמונה וזה עוד משחק בית של עכו.
    משחק לפני זה 1500 אוהדים של קריית שמונה בבית

לעומת זה אשקלון.. 100 איש בבית
    10 איש בחוץ עם בכלל
    נגד הפועל ירושלים כל ההודעים שהביאה אשקלון ניכנסו במונית אחת

14. אחי נצרת Member

1- אני לא מבין איך המשחק היה מאכזב ובכל האתרים ואמצעי התקשורת אומרים שהיה משחק טוב!
    2- תמיד,כשאתה רוצה להשיג משהו בזמן מסויים,אתה מאשים את הצד השני "בבזבוזי זמן"!
    בוא נסתכל על "השיא" שאחי נצרת עשתה היום מצד הפוך..
    הפועל באר שבע משחקים בעילוט,ותיקו זה יספיק לכם,אז גם אתם(או כל קבוצה אחרת) לא תשבור "את השיא" !!!
    בחיאת רבק..אל תשכנע אותי!
    3- על איזה בונקר אתה מדבר?ובאיזה מחצית?
    וגם,רק להזכיר לך שגם הקטע של "הבונקרים" זה חלק מהמשחק !

אחי נצרת השיגה נקודה ששווה 3 נקודות חשובות !

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

סבבה ש"בונקרים" זה חלק מהמשחק אבל זה עדיין דבר מעצבן ומגעיל.

והמשחק היה מאכזב כי לא ניצחנו.. לא כי הרמה הייתה חלשה. אתם מרוצים, אנחנו לא. זה ברור.