מחזור מס' 4 בבונדסליגה:: פרייבורג מארחת את באיירן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י HapoelFan, ‏27/8/13.

1. BayernFan Member

סיום צהרי שבת:
    במוקד, מיינץ כבר לא מושלמת עם הפסד 4-1 בהאנובר. האם זה המחזור שבו המושלמות נופלות? האנובר במקום הרביעי!
    המבורג לא מתקשה ומנצחת 4-0 את העולה החדשה מבראונשוויג שעדיין עם 0 נקודות בארבעה משחקים, בדרך הבטוחה חזרה לליגה השנייה.
    גלדבאך חוגגת עם 4-1 גדול על ברמן שנוחלת הפסד שני רצוף.
    אאוגסבורג מצליחה לכבוש מול 10 שחקנים של נירנברג ומנצחת 1-0 בדרבי הקטן של הבוואריה.
    וולפסבורג ממשיכה בדרך של הפסד-ניצחון-הפסד- ניצחון ואחרי הפסד למיינץ במחזור הקודם היא גוברת 2-0 על הרטה.
    המון שערים בדקות האחרונות ועוד כשעה המשחק הגדול של המחזור. פלטינס ארינה, שאלקה מארחת את לברקוזן.

2. hai80 Member

גלדבאך מפרקת את ברמן 4-1 ושוב אפשר לראות כמה ברמן קבוצה חלשה, כ"כ אנמית.
    נירנברג מפסידה 1-0 לאוגסבורג אחרי שקיבלה אדום, 2 קבוצות פשוט חלשות שצריכות להאבק וכנראה גם ייאבקו בתחתית
    המבורג מתפוצצת עם 4-0 על בראונשווייג האומללה, היתה לי הרגשה שזה יהיה המשחק של המבורג.
    האנובר מנצחת 4-1 את מיינץ, לא יודע עד כמה התוצאה משקפת. אבל המתפרצות של האנובר פשוט קטלניות והקהל שלה פשוט תענוג, אחת הקבוצות הכי ביתיות בליגה והנה זה בא לידי ביטוי עם רביעיה לרשת של קבוצה שלטעמי הרבה יותר טובה ממנה.
    וולפסבורג מנצחת את הרטה ברלין בבית וממשיכה להציג יכולת מעולה.

3. OriRR Member

רבע שעה במשחק ואנחנו נראים הרבה יותר טוב ממשחקים קודמים. בואטנג ואאוגו שפתחו בהרכב עשו את השינוי ללא ספק. כל ההתקפות עוברות דרך בואטנג (שמשחק מאחורי החלוץ ולא באמצע) ואאוגו יותר טוב מפוכס בוודאות. רק שלא נספוג שער בטעות.

4. hai80 Member

שטוטגרט מתפוצצת על הופנהיים, התוצאה 5-1 והדקה רק 56 ווואו!

5. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

חוסר היציבות של הופנהיים זה משהו מדהים אפילו ביחס לליגה בה מרבית הקבוצות של מרכז טבלה ומטה מתאפיינות בחוסר יציבות. רק לפני שבועיים מביסה את המבורג והיום איביסביץ' פשוט חגג על ההגנה שלה. אני עדיין בדעה שהיה עדיף לליגה אם קייזרסלאוטרן היו כאן במקומם. ובכל זאת מברוק לשטוטגארט על פתיחת העונה, שלושה ימים בלבד אחרי ההדחה המביכה מהליגה האירופאית.

6. OriRR Member

נדב תגובתך על המשחק של שטוטגרט? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

7. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ראיתי. אז אני לא יכול להגיב.

8. hai80 Member

הופנהיים זה גלדבאך וברמן של פעם, הגנה בדיחה והתקפה שביום סביר שווה לפחות 2 גולים

9. צור ש. Member

דורטמונד מאוד הרשימו אותי אתמול,
    מחיטריאן נראה כמו פגיעה בול ברכש וכשרואים שגצה עדיין לא השתלב בביירן - זה מעלה חיוך קטן.

10. aloneli Member

בטח שהוא עדיין לא השתלב..קודם שישלים 90 דקות בבאיירן ואז נדבר על אם הוא השתלב או לא.בינתיים רמירס ושוברי הרגליים גרמו לו להיות בחוץ לעוד חודש.

11. צור ש. Member

אני ממש לא אוהד דורטמונד אבל איך אומרים?
    קארמה : )

12. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

נעזוב רגע את איך השתלב גצה בבאיירן. חייבים לפרגן לקלופ על פתיחת העונה של דורטמונד. אחד משחקני המפתח של הקבוצה בשלושת העונות האחרונות עזב והרכשים החדשים אומביאנג ומחיטריאן מאוד מרשימים בהסתגלות שלהם לקבוצה. נקלטו מהר מאוד והסתגלו לקצב המשחק השוטף של הקבוצה.

13. d1231 Member

תמיד הפתיע אותי שקבוצה כמו באיירן מינכן כול כך בכיינית. החל מהשחקנים להנהלה לאוהדים.

14. בונקר מפואר Member

אבל רמירס באמת פצע את גצה, וזאת עובדה שעכשיו גצה יתקשה עוד יותר להתשלב בקבוצה בגלל זה. אז איפה הבכיינות פה?

נערך לאחרונה ב: ‏2/9/13
  15. d1231 Member

כי באותה מידה ריברי יכל לפצוע את איבנוביץ' או אלבה את טורס. חלק מהכדורגל זה תיקולים ולפעמים שחקנים נפצעים כתוצאה מכך. מפה לשוברי רגלי הדרך רחוקה במיוחד כאשר באיירן עשו 18 עבירות במשחק שנשרקו, רק 5 פחות מהכמות שנשרקה לצ'לסי.