מחזור מס' 3 בלאומית: ק"ש עדיין מושלמת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏15/9/06.

1. Spanish Weapon Member

אפשר להגיד שהן כבר מועמדות ראשיות לירידה (במיוחד שאנחנו מדברים על מחזור 3 )

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/9/06
  2. MATAN233 Member

מי היה במשחק של עכו נגד רמה"ש

3. עכו_בדם Member

אני הייתי גבר, היית?
    אם לא היית אז הרווחת, עכו קבוצה אפורה, וחלוצים של עכו לא משתווים אפילו לרמה של ליגה א', איפה נימבהההה או רפי כהן, סאמקקקקקק שוורצמן וגרטה..

4. roeiuzan Member

תפסיק כבר עם נימבה שלך אתה שוכח כמה בעיות הוא גרם לנו
    נכון שהוא היה טוב ואהבנו אותו והכל אבל אל תשכח את המשחקים החלשים שלו(והיו הרבה כאלה) או את הכרטיסים האדומים פעמיים בכל סיבוב אז חאלס אתה כל פעם מזכיר אותו תאמין לי שיש לנו חוד טוב... אני הייתי במשחק ועכו נראית סבבה עד עכשיו והיא עוד צריכה להתחבר אל תשכח את זה! 15 שחקנים מהסגל הם שחקנים שהגיעו רק השנה, אדאק חלוץ מצויין, רק חזר מפציעה וכבש לך שער, מה שכן הקבוצה נכון לעכשיו לא בתקופה הכי טובה אבל לפני ה3 הפסדים רצופים(והמשחק מול לוד) נראינו מצויין אני לא יודע מה קרה. והייתי בכל המשחקי "בית" שהיו לפני כן
    מחזור הבא יש פגרה וזה מצויין לפני ק"ש. וגם גראטה עוד יקרע רשתות(יש לו כבר 3 שערים עד עכשיו לידיעתך! יותר מכל שחקן בליגה הזאת עד עכשיו אני חושב...) אם הוא קרע רשתות ברמה"ש אין סיבה שהוא לא יעשה זאת בעכו.
    לגבי הסגל אני דוקא חושב שהוא די יתחזק ובוא נתחיל קצת להשוות:

בשער- גורש ואלון, לעומת גורש ואופק... אופק לדעתי יותר טוב אבל לא בהרבה
    מגנים ימניים: שנה שעברה היה שם את רמי עזיז לבדו, השנה עזיז מקבל מאבק קשה עם ישראל דרור
    בלמים: בזה אולי התחלשנו טיפה אבל עדיין ההגנה השנה אצלינו זה הדבר הכי חזק בנתיים בניגוד לכל הציפיות, השנה יש את זיו ובראכת (שניהם פנטסטיים!!!!!!) וחנוכה בספסל, שנה קודמת את זיו, איציק כהן שחבל שהוא עזב, ואת תומר אליהו שהיה על הפנים, וגם את בראון שלא ראה דקות.
    מגנים שמאליים: לאחר שהוכח בשנה שעברה שאורן יעקב הוא השחקן הכי טוב עבור עכו לשחק בעמדה הזאת בגלל כל המגנים שמאליים שהביאו לנו שנה שעברה, השנה דוקא יש שם שחקנים די טובים, יעקב וצרפתי(אולי לא הכי טוב עד עכשיו, אבל אחד הברגים הכי גדולים בעלייה של הכח שנה שעברה), ולשם חיזוק את מגרלשווילי וציציאשווילי
    קשרים אחוריים: קודמת-שושן וויצמן. השנה יש את עידן ויצמן, מיכה שושן, ליאור דה כלבו, ואת אוהד כהן שכנראה לא ישחק הרבה אבל בהחלט מדובר בשחקן צעיר ומאד מוכשר.
    בקישור המרכזי: קודמת- האגן וקוז'וק. השנה: סזאר(צפוי לחתום בקרוב), גולדנברג וסבע.
    קישור התקפי: שנה קודמת את קובי חסן שלא הזכיר בכלל את חסן שלפני שנתיים, ואת סימנטוב
    שנה יש רק את סילבס וזאת הבעיה, שיש רק שחקן אחד בעמדה הזו. אולי סילבס גם כן לא 100% אבל עם כל הכבוד לטענות נגדו הוא זה שסוחב איכשהו את הקבוצה עד עכשיו ואין מה להשוות בין סילבס של השנה לבין זה שהיה לנו תחילת עונה קודמת, והוא גם אחראי למספר לא קטן של בישולים העונה, ושער בטוטו יש לו. אם היו מביאים את אסי בוזגלו שהיה מועמד ומשאירים את קובי חסן, היה מאבק טוב על העמדה וזה לא קרה וחבל!
    ובחוד יש את גראטה, אדאק, שוורצמן, לויט ויקי ויצמן שיחלים במהרה!!!!
    לעומת קודמת, נימבה,ר. כהן, שוורצמן ולויט(שלא שיחק הרבה, וגם ששיחק היה קשר, לעומת זה זעפרן שם אותו בד"כ בתפקיד הטבעי שלו שזה חלוץ שמאלי ממש כמו בעונה עם חיים לוי) גם בעמדה הזו חבל שלא השאירו את רפי כהן ואברג'יל ואז היה לנו בכלל חוד קטלני.
    ואיך אמר מומי? כרגע יש לחץ על ארבעת החלוצים בגלל הרצון שלהם להיות בהרכב, עם הזמן זה ישתחרר להם" ולדעתי זה יקרה..

יאללה עכו שנמשיך רק בניצחונות בע"ה!!!!!

5. MATAN233 Member

אחייי מה היה ההרכב של רמה"ש ואיך הם שיחקו אחייי מי בלט מי שהיה במשחק של עכו נגד רמה "ש שיענה לי בבקשה!!!!

6. roeiuzan Member

אין לי מושג אני לא מכיר את השחקנים שלכם, גם לא בפנים אחי!

7. TariboWest Member

האשם היחיד זה גיא לוי, יש לו סגל לעלייה.
    קודם כל הוא עלה עם מערך הגנתי ביותר, 2 המגינים לא עשו התקפה בכלל - הוא מתעקש לפתוח עם אסי וסיהון, השחקן הכי אפור בארץ, כשיש לו את אשרף סולימאן על הספסל, מגן שמסוגל גם לתקוף, אבל גיא לוי לא סובל אותו. בקישור היו לו 2 קשרים אחורים ועוד אחד שהוא חצי קשר אחורי: גל אדיר, חיים בנון ושחר סימנטוב, בשביל מה כל אלו?
    היה לו גם ניהול משחק מסריח, במחצית הוא החליט להחליף את שחר סימנטוב בדודי אלישע - שחקן שכל בעיטה שלו יכולה לשבור את השוער ואת השער, הוא החליף בילד בן 19, קשר אחורי שבחיים שלו לא נתן גול (שנתיים בנוער לא נתן גול אחד). אחרי זה הוא הכניס את עומרי אלמקייס, שחקן כנף שמאל - לא נתן לו כלום.
    יארו בלו ועמיר תורג'מן לא היו טובים במשחק, אף אחד מהם לא הוחלף. על הספסל היה לו את יוסי ג'נח, 10 גולים עונה שעברה בהפועל חיפה, אפילו לא התחמם. היה לו גם את רון חייט, חלוץ צעיר שהיה טוב מאוד במשחקי גביע הטוטו.

8. עכו_בדם Member

תגיד לי אתה בכלל משווה את גרטה , שוורצמן ואדאק לנימבה? שלושתם ביחד לא מגיעים לרמה שלו,
    ומה לא היה לרמי מאבק, לא היה לו את סימנטוב? אין לך מושג בכדורגל מתי תבין?
    ותבין כבר שאין שחקנים מהנוער-אין-אין.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/9/06
  9. הרצליה Member

די די כבר די,מי זה נימבה בכלל?
    כמה גולים יש לו כבר?
    10 גולים ב-4 שנים בארץ?

10. roeiuzan Member

סימנטוב היה מגן ימני כתחליף לרמי עזיז שהיה פצוע אותו זמן תקופה ארוכה וזה היה חילוף מאולץ. אח"כ עזיז חזר להיות בהרכב וסימנטוב נאבק עם חסן על הקישור ההתקפי.
    אני בניגוד אליך מסתכל על הקבוצה לעומק ולא מעז להוציא מילה רעה על שחקן כזה או אחר רק בגלל שהיום הוא לא שם גול. אצלך כל השחקנים עגלות משום מה
    עכשיו עוף לי מהעיניים ולך תלמד קצת אתה כדורגל, אגב, מסור ד"ש לנימבה ותגיד לו שיש לי פה 250,000 מזומנים שאל אותו אם הוא מעוניין (תבין לבד את הרמז), ושלא ישכח לבוא עצבני לנהריה במחזור הקרוב כי לא נראה לי שתהיה לו קבלת פנים כ"כ חמה

11. עכו_בדם Member

הרצליה? מה קורה? איך בליגת העל? כיף אה? איזה ניצחון הבאתם השבת.. כמו כל שבת, תאמין לי שבידיים פתוחות הייתם מתים לקבל את נימבה אז שב בשקט ואין לך שום זכות דיבור על חלוץ כזה או אחר כי כל השחקנים שלכם שווים בקושי שתי שקל..
    ובעניין אחר, רועי אוזן ידידי המונגול,
    יש לך מושג מי אני? תוריד ת'אף..

12. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

תתחיל לשנות את טון הדיבור פה ואל תאיים על משתמשים, אם אתה מעוניין להמשיך לכתוב פה.

נערך לאחרונה ב: ‏16/9/06
  13. הרצליה Member

אני מעדיף להפסיד כל משחק ולהיות בליגת העל מאשר להיות בתת-רמה שנקראת הליגה הלאומית.
    השחקנים האלה לא שווים שקל, אבל הם עלו ליגה בזמן שהפועל עכו ממשיכה לדשדש בלאומית.

שבוע טוב שיהיה.

14. הפועל אשקלון Member

תגיד אחי אתה הייתה במשחק באר שבע-אשקלון?!?!
    נכון אולי אשקלון שיחקו מאוד חלש ובמיוחד מחצית שניה
    אבל מחצית ראשונה אנחנו שלטנו יותר בכדור אבל מי ששיחק הגנה זה הייתם אתם
    אתם פתחתם בהרכב 5-4-1 שיחקתם עם שלוש בלמים שני מגנים קשרים אחוריים ולא היה לכם הרבה התקפות ובהתקפות שהיו ניצלתם אותם והגעתם להיזדמנויות וגם מחצית שניה אתם הייתם עם שניים בהתקפה וזה ותקפתם במיתפרצות
    ובלי יחיאל צגי לא הייתם מנצחים
    אבל הגיבור האמיתי ומי שניצחתם ביגללו זה היה השופט שנתן משחק גרוע מאוד ואפילו השוטרים שהיו ביציע שלנו ועוד איש אחד באר שבעי שהיה ביציע שלנו לא האמינו שהשופט כזה גרוע

15. roeiuzan Member

אחי אין לך מה להתייחס אליו, כנס לשם משתמש שלו, תלחץ על "מצא הודעות של משתמש זה"
    ותראה כבר שכל ההודעות שלו מבוססות על מ"ס דברים:
    1) כל השחקנים עגלות. 2) עכו קבוצה אפורה ומשעממת. 3) קללות,ריבים עם כל המשתמשים וביחוד נסיונות מריבה איתי, וטון דיבור דוחה שלא נותן חשק אפילו לקרוא את המשך ההודעה. 4) נימבה

ואני יודע בדיוק מי אתה ולא כדאי שאני יספר פה לאנשים איך אתה נראה שלא תתחיל לבכות לי פה
    תתחיל אתה להרגע ותוריד אתה את האף הגדול שלך!!