מחזור מס' 3 בבונדסליגה:: 1:2 לדורטמונד על ברמן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י HapoelFan, ‏23/8/13.

1. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

הפנדל על רובן מאוד מאוד גבולי.. לדעתי לא היה אבל רובן באמת נתן הצגה כאילו הוא נדחף בכוח ע"י המגן שלו.

2. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

ולברקוזן ראשונה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    קיסלינג ענק!

3. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

4. royjay Member

משה מאירי הזכיר את הפורום לפני כמה דקות בשידור בצ'ארלטון.אבל אני עברתי לרדיו הגרמני, אי אפשר לראות משחק בשידור משולב...

נערך לאחרונה ב: ‏24/8/13
  5. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

בוקר טוב שאלקה 04. זה לא נגמר!

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

איזה קונפרנס יש היום http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx
    כל דקה או אדום או שער.

פאקינג הופנהיים

7. riquelme1 Member

לפני שבוע ראיתי משתמש שרשם ששאלקה יכולה לאיים על באיירן ודורטומנד ויכולה להתמודד על האליפות. לא יודע אם לצחוק או לבכות על האימרה הזאת.

התוצאות של שאלקה מתחילת העונה, כולל ה1-1 העלוב בבית מול פאוק פשוט עלובות.

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

עמי זה לא אומר כלום.

ב 2007 שטוטגארט לא ניצחה בשלושת המחזורים הראשונים וזכתה באליפות, ככה שזה לא נגמר עד שהגברת השמנה תשיר.
    שאלקה חייבת שחקן הגנה חדש ולהעיף את קלר והלדט. ואז הכל יראה אחרת.

מהמדי של פרייבורג :aaarofl:

לא נתפס כמה אדומים היום

נערך לאחרונה ב: ‏24/8/13
  9. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

פףףף... 7 כרטיסים אדומים: הוודס, פוכס, הוסטי, גוסטבו, סאליהוביץ', קוקלין, מהמדי. והמחזור עוד לא הסתיים.. יש מצב שנשבר כאן שיא עולמי, צריך לבדוק את זה.

בכל מקרה: נראינו טוב יותר מהרגע שסאלאי כבש, כרגיל לא חדים מספיק ולא מדויקים מספיק אבל אני לוקח את ה40 דקות האלה ומקווה שמכאן זה רק ישתפר.

10. hai80 Member

יש למישהו מושג מי זה השחקן בהופנהיים שעבר איזה 2 שחקנים ומסר לחלוץ אבל היה נבדל? בדקה 87 בערך. עשה פריצה יפה.

בכל מקרה מחזור חם מאוד, הרבה שערים, אדומים. פרייבורג הגיעה לליגה סוף סוף. לברקוזן חטפה 2 אך התאוששה מהר וגמרה את הסיפור עם עוד 2 משלה. קבוצה מעולה.

שאלקה שיחקה טוב במחצית השניה אך עדיין לא מספיק טוב, היא חייבת להשתפר ומהר.

מיינץ פשוט קבוצה מדהימה.

11. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

הצמד קסטרו את סאם הולך לחורר כל כך הרבה רשתות השנה...

12. בונקר מפואר Member

לברקוזן ממשיכים להראות נהדר, מקווה שיעשו תוצאות טובות באירופה וישכיחו את חרפת ברצלונה.

לגבי המשחק שלנו, מחצית ראשונה גרועה לעומת מחצית שהזכירה את העונה שעברה בזכות חילופים טובים (טיאגו עדיין לא התחבר לקבוצה) ושווייני שיצא יותר קדימה.

נ.ב: כבר הרבה זמן שאני מחכה לסלאלום כזה של רובן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

13. aloneli Member

מתי עוד קיבלנו פנדל שלא היה?זה עוד מבלי להזכיר שהיה מגיע לנו עוד פנדל היום אבל השופט לא שרק.במקרה של רובן היום לא היה פנדל.

אם כבר מדברים,דורטמונד בעונה שעברה חיה מטעויות שיפוט ועדיין קיבלה 25 הפרש אז להתלונן על מקרה אחד זה מיותר.

14. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

מיינץ - וולפסבורג 0:2
    היינץ מולר של מיינץ עם כמה הצלות נהדרות היום. מצד שני ניקולאי מולר ממיינץ לא מפסיק לכבוש. שער רביעי העונה וכיבוש בכל משחק. ניצחון שלישי למיינץ משלושה משחקים. לואיס גוסטבו הורחק עם צהוב שני. הרחקה חמישית שלו בליגה אבל אף הרחקה עם באיירן.

הופנהיים - פרייבורג 3:3
    סליהוביץ' עשה הסטוריה והיה הראשון לחטוף אדום ישיר תוך כדי חגיגת שער שלו. בדקה ה - 29 התוצאה כבר הייתה 2:2 עם שני מורחקים (אחד מכל צד) וגם מאמן מורחק - כריטסטיאן שטרייך. הצהוב השני לקוקולין לא היה מוצדק. בתוספת הזמן הצליח גם מהמדי מפרייבורג לגרום להרחקה של עצמו כשסימן לשופט סימן לא יפה. נקודה ראשונה העונה לפרייבורג.

האנובר - שאלקה 1:2
    משחק 200 לסלומקה כמאמן. חלק מהמאתיים האלה הוא עשה עם שאלקה. הובדס גורם לפנדל ומקבל אדום. לא הרבה אחרי זה אותו העונש הגיע גם להוגלנד אבל השופט התעלם. לשאלקה לא היה ממש משחק הגנה היום (לא שבשניים הקודמים היה להם). הילדברנד היה הטוב ביותר בשאלקה ואם לא הוא התוצאה הייתה הרבה יותר גבוה. שאלוי מצליח לבעוט החוצה מול שער ריק. בנוסף להובדס גם הושטי קיבל אדום ופוקס קיבל צהוב שני.

לברקוזן - גלדבאך 2:4
    קיסלינג חזר לכבוש. כבש אחד, בישל שניים לסאם וגם נגח לקורה. כל זה כשיוגי באיצטדיון (לא שזה יעזור לנבחרת). לנו בישל שער לארנגו. קאסטרו כבש את הראשון שלו בשנת 2013, ועוד איזה שער. לברקוזן הובילו 0:2, גלדבאך חזרו ל - 2:2 רק כדי להפסיד 2:4. ניצחון ליגה שמיני רצוף ללברקוזן - שיא מועדון.

דורטמונד - ברמן 0:1
    פעם ראשונה בקריירה שלו שקלופ מתחיל עונה עם 3 ניצחונות רצופים.

15. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

מה שנבנה בלברקוזן מרגיש פשוט אדיר. אני מקווה בשבילם שהעונה הם יצליחו גם בליגת האלופות. מגיע להם, הם קבוצה מצוינת שמסוגלים להצליח. רק שלא יפלו על איזו ברצלונה עוד פעם ונראה לי שהם גם יצליחו.