מחזור מס' 21 בבונדסליגה :: נוייר פוגש את האקסית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י HapoelFan, ‏8/2/13.

1. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

Das ist unsere Start-11 gegen die Bayern: Hildebrand – Höwedes, Metzelder, Matip, Kolasinac - Neustädter – Barnetta, Höger, Jones, Bastos - Pukki

איזו בדיחה. אם זה יסתיים בחמישייה לבאיירן אני אגיד תודה.

2. OriRR Member

אלוהים תחתימו כבר מאמן!
    אני מקווה שנוציא מהעונה הגרועה הזאת מקום באלופות אחרת אנחנו נהיה בבעיה קשה מאוד מבחינה כלכלית.

אגב יובל, עכשיו אתה מבין למה אני אומר כל הזמן שצריך עוד חלוץ?

עריכה :
    זה כבר 2 http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏9/2/13
  3. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

הולך להתגעגע מאוד להיינקס לאחר שזה יסיים את הקדנציה. חלפו הרבה עונות מאז שראיתי את הקבוצה כל כך יציבה בכל צידי המגרש, הגנתית והתקפית. יש להתמקד במרכז הקישור ששם נעשת העבודה בהגנה לתפארת ממש. קשה מאוד לפתח התקפות מולנו, עבודה יוצאת מן הכלל של המאמן. ככל שהזמן עובר תחת פיקודו, זה רק הולך ונעשה מתואם יותר. כיף גדול, שלא יגמר לעולם.

4. golding מנהלים

שאלקה נראית נורא.

ברמן ללא ספק הקבוצה שאני הכי נהנה לראות העונה. דה ברוינה ענק.

5. סדרו קייטע Member

שאלקה נראו טוב בפתיחת העונה. עוד לפני חילופי המאמנים, מה קרה שם שהוביל לכזאת נפילה?

נערך לאחרונה ב: ‏9/2/13
  6. OriRR Member

א. אין מאמן - קלר זה לא מאמן, אולי הוא מאמן נוער טוב, מאמן בוגרים הוא גרוע ואני עדין.
    ב. סגל רע ובנוי מאוד לא טוב - חסר חלוץ, שוער, בלם, מגן ימיני, מגן שמאלי..
    ג. החתמות ושחרור לא נכון - רפאל במקום הולטבי?
    ד. שוב סגל קצר.

7. סדרו קייטע Member

הנפילה התחילה לפני חילופי המאמנים והרבה לפני השחרור של הולטבי.

8. aloneli Member

הייתה נפילה קלה לא משהו שדורש לפטר את המאמן בשלב כזה של העונה ועוד בשביל מי?
    סטיבנס פוטר שלשאלקה היה סיכוי טוב עדיין לסיים במקום שמוביל לליגת אלופות ושהיא סיימה ראשונה באלופות ולפני ארסנל.כרגע היא כבר לא כל כך פייבוריטית מול גאלא והיא נמצאת בהתרסקות בעיקר בהגנה שנראית עוד יותר רע.

9. OriRR Member

נכון ועדיין, אם היה מגיע מאמן או לחלופין סטיבנס לא היה מפוטר אני מעריך שהמשבר היה נגמר תוך משחק שניים. פיטרו מאמן, אוקיי המינימום הוא שתביאו מחליף נורמלי ולא מישהו שמאמן ילדים בני 16.
    והוטלבי זה עוד חלק, למשל היום, הביאו את רפאל אז למה אתם לא משחקים איתו? כי הוא לא טוב, היה הולטבי הוא היה משחק.

10. aloneli Member

רפאל לא שיחק מאותה סיבה שפראפן לא שיחק,קלר בא לעשות בונקר ולכן הוגר ובארנטה יותר מתאימים הגנתית.חוץ מזה רפאל לא שווה הרכב ראשון גם בלי קשר להולטבי.
    אפשר להגיד שפוקי שיחק בעמדה הזאת היום כי לפי הסגנון שאלקה עלתה בלי חלוץ חוד,גם במתפרצות באסטוס היה השחקן הכי קדמי של שאלקה.פוקי היה כמו קשר התקפי.

11. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

המבורג נתנה הצגה היום. היא הייתה יותר טובה בכל המשחק. גם לפני הגול שחטפה. רינקון ומס? 25 היו מצויינים. גם יינסן. גם אאוגו במשחק טוב. העיקר שלאוו לא מצא אף מגן שמאלי ליום רביעי.
    נראה שפינק עושה שם יופי של עבודה. מגיעות מחמאות גם להנהלה שלמרות פתיחה רעה של העונה נתנה לפינק את השקט. בקצב הזה הם עוד ייצגו אותנו באלופות בעונה הבאה. ושם לפינק כבר יש נסיון והצלחה.

שטוטגגרט עם הפסד חמישי רצוף. מה שלא קרה כבר 26 שנים. כמו בשבוע שעבר, בשלב קריטי של המשחק קוויסט מסדר גול ליריב. נראים נורא שטוטגרט.

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אכן נראים נורא, שילוב של החלטות טיפשיות של המאמן (טורון?! פאקינג טורון?), טעויות קריטיות של שחקנים שמובילות לגולים (קוויסט חזר ממשחק הנבחרת שלו בשישי לפנות בוקר...וככה גם הוא נראה אתמול), פורמה רעה של הרבה שחקנים וחוסר ניצול מצבים ברגעים מכריעים.
    אתמול עד להתפקרות שטוטגארט היתה טובה יותר מברמן והגיע לה להיות ביתרון ואז הגיע הטעות של הקורבן התורן.
    לבדיה האריך בסוף ינואר את החוזה שלו, אתמול כבר נשמעו לראשונה קולות הקוראים לו ללכת.
    אני לא משתייך אליהם, אבל אם הוא ימשיך להציב הרכב של 10 שחקנים לא יהיה מנוס.
    עכשיו זה התקופה לצעדים דרסטים. להעיף את היינאל וטורון לקבוצה השניה ולהתחיל להריץ שחקנים צעירים שהוכיחו את עצמם ולתת להרניק לשבת קצת ביציע גם לא יהיה כ"כ נוראי. אולי השחקן הכי אוברייטד בקבוצה מאז שקקאו נפצע.

ונדב, המבורג? המבורג?! הקבוצה הכי לא יציבה בליגה, עם הנהלה ביזיונית ומאמן בינוני זאת הקבוצה שאתה רוצה שתייצג אותנו באירופה?
    אני מקווה שלא.

נערך לאחרונה ב: ‏10/2/13
  13. סדרו קייטע Member

המבורג זה מועדון מאד גדול (תקנו אותי אם אני טועה, בעיקרון לא פחות משאלקה למשל), כך שמזווית של ה"אינטרס של הליגה", אם הם ישחקו באלופות זה יכול לתת להם מקפצה לשנים הבאות, בלי לקשר ליציבות המקצועית של הקבוצה הנוכחית או התפקוד של ההנהלה. שוב, לדעתי זה יותר האינטרס של הליגה מאשר כל מיני קבוצות שאתה יודע שכבר בעונה הבאה יתקשו לשחזר את ההצלחה הנוכחית.

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

המבורג אכן מועדון גדול עם מסורת, אבל עם הנהלה דפוקה שהרסה מה שנבנה שם לפני כמה שנים עם ים של החלטות שגויות.
    ניצחון אחד יפה לא משכיח עונה מאד בינונית שהקבוצה עוברת, ד"ר הייד ומיסטר ג'ייקל זה הדבר הראשון שאני חושב עליו לגבי המבורג.
    ב 9 מתןך 10מ משחקים המשחק אתמול היה נגמר בניצחון צהוב-שחור, פשוט משחק שכמעט שום דבר לא הולך לדורטמונד והכל הולך להמבורג.

15. סדרו קייטע Member

לא כתבתי על ההתנהלות של הקבוצה הנוכחית של המבורג, כתבתי למה זה טוב לליגה שדווקא המבורג היא זו שתייצג אותה באלופות.