מחזור מס' 15 :: Lets Get Ready To Rumble!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י HapoelFan, ‏30/11/12.

1. aloneli Member

מעניין מה עבר ליוגי בראש אחרי המשחק המעולה של ווידנפלר אתמול.לדעתי הפספוס הכי גדול של יוגי בקדנציה שלו כמאמן הנבחרת.
    ווידנפלר כבר כמה שנים טובות השוער השני הכי טוב בגרמניה ועדיין לא מקבל זימון.הזוי לראות שוער כמו זילר מקבל זימון לפניו.

2. Der Rotbart Member

הוא בוודאי לא היחיד שיש לו חלק בספיגת השער הזה אבל אם תסתכל על האופן בו עמדו השחקנים לפני הקרן תראה שקרוס היה אמור להצמד לגצה, אבל למרבה הצער הוא נשאר קפוא על מקומו. אבל הוא נתן משחק גדול אתמול, אני מסכים.

אגב, בילד מדווחים שרובן שוב נפצע.

3. VAR Member

זה הפספוס הכי גדול של יוגי בנבחרת? אי זימון שוער שני? (כאשר חוץ מנויר יש לא מעט שוערים צעירים מוכשרים בגרמניה)

לא חושב שזה מתקרב אפילו לפספוס של רויס בכנף שמאל (פודולסקי לרוב מקבל עדיפות) או של גצה/קרוס כפליימייקרים במקום אוזיל.

4. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

חס וחלילה! שלברקוזן תאבד נקודות? לא בעונה הזאת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ווידנפלר הוא סוג של וויזה, ליצן במשחק אחד, איש המשחק במשחק אחר.
    מצד שני גם וויזה היה בנבחרת, אז למה לא מגיע לרומן?

וכרגע הפיספוס הכי גדול של יוגי זה קסטרו.
    לא יודע אם לאוו טיפש או עיוור אבל הספרדי/גרמני הוא פנטסטי גם כקשר וגם כמגן.

בלי שום קשר לא יודע איך להסביר את זה, משחק שלישי שאנחנו נחותים מהיריבה או שזה משחק שחייב להסתיים בתיקו ובסופו יורדים כמנצחים. בד"כ קוראים לזה מזל של אלופים, במקרה של שטוטגארט מדובר רק במזל. במיוחד על רקע העובדה שגל הפציעות מכה בקבצה ועכשיו גם בלי טסקי הפנטסטי.
    וזה עוד בתקופה שהקבוצה פשוט קורעת מעייפות.

6. dudi Member

מולר עשה אתמול עבודת אגף מטורפת, ובנוסף לבישול שהיה חייב לגמור את המשחק(כמו השער בגמר כמובן), יכל בבעיטה הפנטסטית שלו לגמור את המשחק בעצמו - אז בסדר לא מסי אבל שחקן שהערך שלו לקבוצה הגנתית במגעי הווינריות ההתקפיים שלו זה ערך מוסף לקבוצה(בתוספת לכך שהילד הוא מייד אין הום).

לגבי קרוס אתמול הוא ענה לי שאני קורא לו תמיד 'אינייסטה הגרמני' והוא החזיר לי סופית חותמת מהיום תקרא לי טוני קרוס! מספיק ענק!

ריברי מיותר לדבר עליו התקפית(שני רק למסי!) אבל הבחור תקע עשרות ספרינטים מטורפים על מנת לחלץ עוד כדור למען הסמל, למען הקהל פשוט וואו לנו!

מארטינז-המשחקו הטוב ביותר מאז הגיע, כאמור היה צפוי שיהיה אפשרי להכניס אותו לעניינים רק במבחנים "על הבשר החי" - קרי פציתו של גוסטאבו.

*-החלמה מהירה הולגר אם עד עכשיו לא ידענו איך תיפתר המשוואה של דנטה 1 + בואטנג 1(מדהים) + באדשטובר 1 + אלאבה 1 = 3, לצערונו המשוואה נפתרה בדרך לא דרך.

נערך לאחרונה ב: ‏2/12/12
  7. golding מנהלים

דה ברוינה הזה מדהים, פשוט שולט בקישור כמו שחקן עם המון ניסיון וחכמה.

שיחזור כבר לצ'לסי, אנחנו צריכים אותו.

8. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא קיסלינג. וזה בימים שהגענו למשחקים עם חלוץ אחד בסגל ואפילו גם בלי חלוץ בכלל.

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

10. aloneli Member

מסכים לגבי קיסלינג.מיותר להשוות בין ויזה לווידנפלר כי זאת רמה אחרת לגמרי.אני צופה בווידנפלר כבר במשך 3 שנים בהמון משחקים בכל עונה והוא בטח ובטח כמה רמות משוערים כמו זילר וטר שטגן.לדעתי הוא אחד מ10 השוערים הטובים בעולם היום והוא אנדרטייד.

אוזיל הוא שחקן שאני מאוד אוהב.אבל לפי העונה הזאת גם קרוס וגם גוצה שעשו התקדמות ענקית נמצאים בכושר יותר טוב ממנו ומגיע להם לא פחות לפתוח בהרכב.

אגב נתון מעניין ששמתי לב אליו הוא ששטוגארט היא קבוצת החוץ השניה הטובה בגרמניה אחרי באיירן.ויצא לה כבר לשחק במינכן ובדורטמונד.לפי התוצאות האחרונות זה נראה שהיא בכושר די טוב.

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

קודם כל לגבי ווידנפלר, לא יודע כמה משחקים שלו ראית בשלוש השנים האחרונות.
    הוא שוער טוב, אבל רחוק מלהיות בין שלושת השוערים הגרמנים הטובים ביותר.
    במשחק הקרקע יש שוערים טובים ממנו (נוייר, לנו, אולרייש), ביציאות לכדור הוא חלש.
    הוא מתבלט כי נגד דורטמונד לא מגיעים לכמות מצבים כמו שיכולים להגיע נגד גלדבך, שטוטגארט או לברקוזן.

צילר לטעמי אוברייטד, טר שטגן לא טוב השנה, אבל אדלר לעומת זאת שוער טוב יותר מווינדלפלר.

שטוטגארט לא בכושר טוב ולא נעליים, הקבוצה פשוט שחוקה, מהדקה ה 60 השחקנים ממוטטים. במשחק החוץ הלפני אחרון היא הובסה 0-3 בפרייבורג דווקא באחד המשחקים הטובים שלה, בכל הניצחונות האחרונים שלה היא לא שיחקה טוב, היתה אפקטיבית ועם הרבה מזל לקחה את הנקודות.
    אני לא מתלונן אבל לא רוצה לייפות את המצב.
    ועם זאת הקבוצה כן יכולה לשחק טוב ואפילו מעבר לזה, אבל חסר שחקנים לרוטציה. שבוע הבא מול שאלקה ללא קוויסט, טאסקי ועם כל העייפות המצטברת אני לא רואה אותנו מוציאים נ"ק. מצד שני גם שאלקה לא בכושר משהו וגם הם כבר לא עומדים על הרגלים, אז אולי יש מצב

12. aloneli Member

אוהדי הקבוצות עשו מחאה השבוע על כך שההתאחדות הגרמנית הציעה להוריד את יציע העמידה ולעשות את כולם ישיבה.האוהדים מצידם מתנגדים לכך בטענה שזה מוריד מהאווירה במשחקים ולכן לא עודדו עד לדקה 12:12.

דוגמה לכך אפשר לראות במשחק של הרטה נגד קלן שנערך בשבוע שעבר:
    http://www.youtube.com/watch?v=8JZeRRtKNU0