מחזור מס' 10 בבונדסליגה: שטוטגרט מגיעה לדורטמונד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י HapoelFan, ‏2/11/12.

1. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

צר לי אך בעיניי זו לא הייתה עבירה. אמנם היה מגע אבל זה לא פנדל.

וראיתי את שיפלוק משתיק את הקהל ועושה את התנועה הידועה של רונאלדו ("תירגעו, תירגעו.."). התחשק לי לעשות צילום מסך, אבל אמרתי שאין טעם כבר להתעסק בהיסטוריה.

2. aloneli Member

שטוטגארט הפתיעה לטובה ועמדה יפה על המגרש,כמעט שהיא הצליחה לבטל לגמרי את דורטמונד.הדקות האחרונות היו קצת מלחיצות עבורה אבל היא עמדה בזה.
    רואים שיש שינוי בקבוצה ולא רק בהרכב שעלה לשחק אלא גם בסגנון משחק.ההגנה נראית טוב יותר וגם היציאה למתפרצות הייתה טובה.גם החילופים של לאבדיה היו טובים ותרמו לתוצאה.

לגבי דורטמונד היא נלחצת מהר מאוד שדברים לא עובדים כמו שהיא מצפה ומאבדת מהסגנון שלה.שאני אומר דורטמונד אני מתכוון בעיקר לקלופ.
    טוב לדעת גם ששאלקה הפסידה וזה נותן קצת יותר שקט לבאיירן.

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

תיקו מחמיא לשטוטגארט בדורטמונד.
    לא רק בגלל ששופט אחר היה נותן אדום להולצהאוזר או איביסביץ' אלא גם שני המשקופים והשליטה במשחק.
    ועם זאת שטוטגארט עם כמה התקפות קטלניות כמעט ולקחה את שלוש הנקודות.

ההגנה עמדה היום נפלא, אולרייש פנטסטי (ההדיפה לנגיחה של הומלס מדהימה) נידרמאייר נהדר, טסקי פרט לטעות אחת יוצא מן הכלל וסקאיי תיסכל את רוייס וחבריו.
    בנוסף אפשר לציין גם את קוויסט וטראורה שהיה היום השחקן הכי מסוכן בשטוטגארט.
    נקודה חשובה לביטחון ועכשיו להמשיך את התקופה הטובה.

ההפסד של שאלקה מפתיע מהרבה כיוונים, אבל אני תמיד אמרתי שההגנה שלהם זה הבעיה הגדולה שלהם.
    מגנים בינונים, מאטיפ בינוני ובלי לראות את המשחק אני בטוח שההגנה היתה הסיבה להפסד היום

4. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

אולי ההגנה זו אחת מנקודות התורפה של הקבוצה, אבל בחודש האחרון היינו נהדרים וההגנה הייתה טובה מאוד. ספגנו בשישה משחקים רשמיים בחודש אוקטובר רק שלושה שערים (2:2 מול מונפלייה, 2:1 מול דורטמונד). בעיניי מאטיפ היה חלש היום אבל לא משהו שמאפיין את העונה שלו עד עכשיו.. לגבי המגנים יש על מה לדבר למרות ששניהם לא בכושר רע (בעיקר לא אוצ'ידה שלאחרונה משחק טוב מאוד).

5. dudi Member

לירן שחשבת שמולר\קרוס בחוץ לא חשבת שריברי לא יהיה מספיק טוב בלעדיהם לניצחון קליל?

ריברי מהטובים בעולם שמולר בימין, קרוס באמצע,ושווייני וגוסטאבו מאחור, וברגע שלא אז הוא עוד דריבליסט טוב ותו לא.

אם בינואר ישלחו את קפטן team b הביתה נקרא תיגר על המשולש עד אז למרות הגדלת הפערים היום הכל פתוח(תודה להופנהיים, ושטוטגארט על העזרה).

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

חייב להגיד שמאד הופתעתי שרובן לא שיחק אתמול, אולי באמת עידן חדש בבאיירן, עידן שבו זאמר קובע ולא השחקנים....
    טוב בשבילכם, רע בשביל הליגה

7. aloneli Member

זה רע מאוד אם זאמר יקבע מי יעלה בהרכב בשביל זה לבאיירן יש מאמן מצויין.כרגע ההרכב רץ נהדר ביחד אבל מתישהו רובן יצטרך לשחק ואז נראה איך היינקס יתמודד עם הרוטציה.

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אחת הסיבות לכישלון של באיירן בשנתיים האחרונות היה בדיוק זה שהייניקס היה מריונטה של הונס שבחר תמיד לראות את הסטארים משחקים.
    עם זאמר הגיע דמות חדשה שנותנת גב למאמן להחליט על סמך יכולת ולא על סמך השם.
    תחת נרנלינג אני לא מאמין שרובן אחרי הגלא בגביע היה יושב 90 דקות על הספסל במשחק חשוב בחוץ בהמבורג.

9. golding מנהלים

ברמן - מיינץ, המשחק התחיל בקצב מהיר, שתי הזמדנויות לא רעות בכלל לאורחת אבל לבסוף איבוד כדור בהגנה הוביל לשער של האנט, 1-0 לברמן.

נערך לאחרונה ב: ‏4/11/12
  10. golding מנהלים

זה רק אני, או שאלייה פשוט לא שחקן טוב? זה המשחק השלישי של ברמן שאני צופה בו העונה, ובכל משחק הוא אחד השחקנים החלשים על המגרש.

נערך לאחרונה ב: ‏4/11/12
  11. Der Rotbart Member

קחו בחשבון שלפי הפרסומים הרשמיים של המועדון לרובן היתה שפעת קלה ולכן היה על הספסל ולא שיחק; לנדב יש תיאוריה שלמה על המחלות של רובן במצבים כאלו אז אולי הוא רוצה לומר משהו על זה.

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx