מחזור מספר 6 בפריימר ליג - תחזיות, עדכונים וסיכומים...

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Julian Joachim, ‏13/9/02.

1. Julian Joachim Member

איזה כיף!

עכשיו רק חסרים לי נצחונות בחודש הקרוב מול צ'לסי ארסנל וליברפול, והגשמתי את כל מטרותיי בחיים.

אני רוצה להמשיך לצחוק על כולם, שזלזלו בלידס גם אחרי נצחונות גם אחרי הפסדים, צחקו על המכירה של פרדיננד, ולגלגו על אלן סמית', האול אראונד פלייר המושלם.

1-0 קטן, אך מושלם. וודגייט עם משחק ענק, ורובו עם קלין שיט נוסף, וכבר יש לו 3 העונה, מתוך שישה משחקים. מישהו מתקרב לשיא של נייג'ל האדיר (משהו כמו 26 מ43 בכל המסגרות ב96/97)?

והכי חשוב, היהלום חוזר לשחק, ונראה טוב מתמיד. קיואל לא מבריק אמנם כמו במשחק הקודם, אבל עושה עבודה טובה, ואפילו כובש (בראש!).

ועוד יותר חשוב... סטפן מקפייל האדיר שיחק לראשונה זה שנה ומשהו... רק חבל שלא ממש ראו ממנו כלום.

ועוד פעם. רוד ואן ניסטלרוי? חחח.. הצחקתם אותי. סולשיאר? פחחחחח...

2. arsenal the champions Member

אני דווקה חהאמנתי שלידס יכולים לנצח ולטעמי זאת בכלל לא הפתעה
    אני רוצה לראות קודם את מנצ'סטר משחק טוב ויפה לפני שאני יגיד שהם יכולים לנצח את לידס
    ובטח ובטח שהמשחק נערך בלידס.

עכשיו כבר ארסנל מובילים על מנצ'סטר ב6 נקודות לא יודע אם זה משמעתי בתחילת עונה אבל אם מנצ'סטר ממשיכים לשחק ככה אז אני לא רואה סיבה שהיא לא תסיים בין 3 הראשונות
    אבל כמובן אני לא רוצה לפתוח פה לשטן אז אני מתדיש "אם מנצ'סטר ממשיכה ביכולת הזאת"

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הללויה צלסי אולי השנה סוף סוף הקבוצה הזאת תיתן נחת לאוהדים שלה.

בית ספר לכדורגל עשתה לניוקאסל שלא יודע למה אומרים שהיא משחקת טוב יש לה ניצחון אחד וזה היה רק במחזור הראשון.

מקווה שצלסי ימשיכו ככה.

4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי שתפסתי כל כך מניוקאסל אחרי המשחקים שלהם העונה הם שיחקו כזה גרוע בסטאמפורד-בירדג' והושפלו 3-0...
    כנראה עשיתי להם עין..

5. RE-QL Member

טוב זה מתחיל להמאס עוד פעם ההודעה שלי נמחקת! אני אחזור
    ניוקאסל קבוצה גרועה! אני אמרתי לכם שאתם תופסים ממנה יותר מידי ותראו איפה היא מקבלת 3 מצ'לסי זאת קבוצה שרצה לאליפות? לא נראה לי
    וכמובן אתמול ראיתם את החלוץ הבא בכדורגל האירופי- מילאן בארוש הצ'כי של ליברפול כבש אתמול צמד ונתן הצגה באיצטדיון ריבוק וכבר שחשבתי שעוד פעם ליברפול מסיימת מתיקו 2-2 בספיגה בסיום באו אמיל והבלשים והחזירו את הנקודות לאנפילד

6. Ilan Member

חחחחחחח איזה מצחיק (עצוב...) היה אם האסקי לא היה כובש בסיום...
    ולידס אותי מאוד מפתיעה- כיאלו אני היו מאלה שזילזלתי בה... אבל עדיין אני חושב שהיא לא תשיג כלום ובמקרה הטוב מקום בצמפיונ'ס ליג...
    ומילאן בארוש באמת שחקן מאוד מוכשר... בכלל אני אוהב צכי'ם :) .
    תגידו מה אתם אומרים על אואן? מה יש לו? העונה הזאתי הוא ממש בינוני...

7. RE-QL Member

אל תדאג מייקי עוד יחזור ויהיה כמו תמיד השחקן הטוב בליגה ויצעיד תא ליברפול לאליפות
    ואני מתחילת השנה אמרתי שלידס היא קבוצה טובה תמיד אהבתי אותה ועכשיו עם פאולר אז בכלל היא הקבוצה השנייה שלי

8. AFC Member

אל תדאגו.
    לידס תבוא מול ארסנל, תחטוף שלישיה, תשב בשקט ותשאיר לארסנל את האליפות.
    בינתיים תודה לכם, שהוצאתם א היונייטד סופית מהמירוץ.

9. Ilan Member

בזמן האחרון אני חושב פעמיים לפניי שאני אומר שמנצסט'ר הקבוצה השנואה אליי... וזה רק מראה עד כמה היא מעוררת רחמים... פשוט קבוצה אומללה!

10. juva Member

לדעתי אתם מזלזלים בקפיטליסטים(כמה אירוני, קפיטליסטים אדומים) ממנצ'סטר גם שנה שעברה המצב שלהם בליגה עד דצמבר היה זוועתי, הם היו במקום ה10 ואז הגיע שרשרת נצחונות מאוד ארוכה שאם מידלסברו לא היו תוקעים אותה, מנצ'סטר כנראה היו לוקחים אליפות

גם ריאל מדריד הייתה במצב לא טוב בתחילת העונה בליגה הספרדית, היא הייתה ממש בתחתית, אז נכון שאליפות היא לא לקחה אבל היא הצליחה לסיים במקום ה3

ככה שלדעתי עוד מוקדם להספיד את היונטיד, אל תשחכו שיש להם 57348573488534758934785935 נשמות...

11. RE-QL Member

אני יודע אני אף פעם לא מזלזל בהם הם כמו ג'ורדן אסור להמר נגדיהם!
    בדיוק שחושבים שבהם גמורים הם תוקפים!

12. arsenal the champions Member

מנצ'סטר סיטי סיימה בתיקו דרמתי היום בבית נגד בלקבורן משערים של אנלקה80 וגוטר90
    סיטי גם שיחקו עם 10 שחקנים ודווקא אז הגיעו שתי השערים.

מי שראה את השידור בספורט 5+ יכול היה לראות את ברקוביץ שובר מצלמה מרוב השמחה.

היום היה אפשר לראות שלהסיטי יש אופי וכנראה תסיים בחלק העליון/מרכז טבלה (לפחות לדעתי).

13. שגיא Guest

המשחק היה אתמול..
    ברקו בישל את אחד השערים.

חלק עליון? לא נראה לי....
    הסיטי נוראיים במשחקי חוץ, פשוט עלובים....
    אם הם היו טובים הם לא היו מגיעים למצב שהוא הם חוזרים ממצב של 2-0...
    זה כנראה נבע משאננות יתר של בלקבורן....
    לא הייתי צוהל ושמח יותר מידי

14. arsenal the champions Member

ולדעתי הם כן יהיו לא מקומות 4-6 אבל 7-10 כן...
    אולי אתה לא יודע את זה אבל לפני שנתיים ארסנל היו בין הקבוצות הכי גרועות בחוץ
    כן ארסנל זאת שלא הפסידה שנה שעברה בחוץ.
    אני זוכר שיחקנו תותח בבית וחוץ קרעו אותנו.

אז זה נותן לי סיבה להאמין בסיטי גם יכולה מה גם שהם לא משחקים כל כך גרוע בחוץ פשוט קשה להם להוציא נקודות.

15. juva Member

קליברט אל תשכח שהמטרה של הסיטי העונה הייתה להתמקם בחלק העליון-אמצע הטבלה, תראה, בבית קשה לנצח אותם זה ידוע, במשחקי חוץ מתחילים להראות ניצוצות כשהם הפסידו "רק" 2-1 לארסנל בהייבורי, הרבה קבוצות היו יוצאות משמה בתוצאה יותר גבוהה(ז"א עם יותר שערים לזכות ארסנל), מבחינת חלק התקפי הסיטי יכולים להתחרות עם קבוצות כמו, אממ, צ'לסי, אנלקה הוא חלוץ ברמה מאוד גבוהה אבל הוא צריך שיהיה לו מאמן שיבין את השגעונות שלו...ההגנה שלהם זה קטסטרופה, זה נכון ואם לא שמייכל אז הם היו מסיימם הרבה משחקים שהמאזן הוא לא 2-1 אלא 4-1...אבל אנגליה אף פעם לא התאפיינה בהגנת ברזל

נראה לי שב2 עונות הקרובות הסיטי יוכולו להוות איום על גביע אופ"א...קודם כל בונים להם איצטדיון חדש, ההתקפה שלהם יחסית צעירה ככה שזה לא מהווה בעיה, ואני משער שבקיץ הבא(אולי אפילו שחודשים הקרובים עם שחקנים כמו טיאטו) הסיטי יוצאו את מיטב כספם על שחקני הגנה, ולא על שחקני התקפה...