מחזור לפני אחרון בלאומית: הכח ניצחה ועלתה ליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏16/5/08.

1. כחול לנצח! Member

תזכיר לי מה היה במשחקים הקודמים? האאא אתה מדבר על זה שניצחתם אותנו במכתש והשחקנים שלכם רצו לחגוג מול הקהל שלנו ואלי לוי תפס את הביצים שלו מולנו בגלל שלכם לא בא קהל? או שאתה מדבר על זה שיניב והבה חילק אגרופים לאוהדים שלנו ואח שלו הוציא סכין על זה אתה מדבר? וואלה אתם חייבים לדפוק אותנו על זה. פעם היתה לי סימפטיה להפועל ר"ג. עכשיו אני מאחל לכם להיות בעוד שנתיים ככה בליגה הארצית לכם ולכל המאמנים והשחקנים העבריינים שלכם.

2. הפועל_23 Member

מספר ימים לפני המשחק באורווה בין פ"ת לר"ג פניתם לקובי חסן (לא רק שצריך לפנות לקבוצה, אלא גם כמה ימים לפני משחק בין הקבוצות, פשוט סירחון).
    ובמשחק השני הבלאגן שעשיתם במכתש, אבל זה פחות קשור לרצון לדפוק אתכם, אלא הדבר הראשון שרשמתי.

3. כחול לנצח! Member

עשינו בלאגן במכתש? אני צריך להתנצל על זה שיש לנו הרבה אוהדים? אולי גם רעננה ירצו לדפוק אותנו שעשינו להם בלאגן ברעננה חחח. ולגבי קובי חסן. אם באמת כך היה אז זה באמת מהלך נבזי של ההנהלה שלנו לפנות לשחקן מאחורי הגב שלכם. זו הסיבה שאני מתעב כל כך את מכבי חיפה.

4. אבי סנדור Member

אני פה ואני עדיין אומר שאין לך מושג מה אתה לא מבין זה כדורגל זה שקוראים לקבוצה רעננה או לוד זה לא אומר שאין אופי שמעתה פעם על דבר שקוראים לו תקציב? זה בדיוק ההבדל בין הקבוצות.
    מישהו האמין שזניט סנט פטרסבורג תיקח גביע?לא,אבל היא לקחה

בקשר לערעור: ניסיון עלוב של הקבוצות לעלות על חשבון פ"ת למה שפ"ת ישלמו על הטמטום של ההתאחדות?

5. הרצליה Member

תשביתו את הליגה, זה עובד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

עזוב אותך תקציב שמתקציב. בליגה הזאת לא צריך שמות נוצצים, צריך אופי ומלחמה.

רעננה יודעת רק לשים מקלות בגלגלים של קבוצות יריבות, שאין עליה לחץ, היום היה עליה לחץ כי היא הייתה בתמונה וראינו שהיא פשוט מפסידה. אני מבטיח לך שאם המשחק הזה לא היה חשוב לרעננה היא הייתה מנצחת. המעמד היה גדול על המועדון ועל השחקנים האלה. אבל אופי ומסורת שמשהו שבונים, כך שבעתיד.. לך תידע.

7. hai Member

הפועל פ"ת תעלה ליגה
    האימפריה משנות ה60 חוזרת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

8. אבו Member

אפשר לחשוב שמדובר באיזה קבוצה ש-30 שנה לא הייתה בליגה הראשונה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

9. אבי סנדור Member

ברור לי שתקציב זה לא העיקר אבל אין מה לעשות פתח תקווה עם התקציב הכי גדול תעלה ליגה ובשנה שעברה זאת הייתה קריית שמונה אין מה לעשות תקציב גדול אומר שחקנים יותר טובים

ואני לא מסכים אם זה שרעננה קיבלה פיק ברכיים,מתחילת העונה רעננה התקשתה לכבוש והמשחק היום היה נראה בדיוק כמו כל המשחקים שרעננה הפסידה העונה
    והמעמד אולי היה גדול על ההנהלה אבל לא על השחקנים יש לנו שחקנים שהיו במעמדים האלה שאול סמדג'ה,רובי רגב,סרג' איילי,נדיב סימן טוב ודודו אברהם.

10. roeiuzan Member

האפשרות היחידה שהפועל עכו תשאר בליגה:
    ניצחון ורק ניצחון על אחי נצרת בשבוע הבא, ואי ניצחון(תיקו\הפסד) של ראשל"צ נגד לוד.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

עכו במצב לא קל אבל התסריט הזה הוא ממש לא בשמיים.

נערך לאחרונה ב: ‏17/5/08
  12. הרצליה Member

אני זוכר שמכרת להם משחק לפני שלוש שנים, הם צריכים להחזיר לכם.

13. הפועל_23 Member

גם עכו וגם ראשון ינצחו מחזור אחרון..
    ולצערי עכו תרד לליגה ארצית. חבל, כי יש פה אוהדי עכו נחמדים מאוד,
    טוב לפחות יהיה לנו פחות משחק אחד רחוק עונה הבאה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

14. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

שניים ! גם נרצת עילית זה רחוק

15. idos87 Member

עכו תלויים בעצמם דבר ראשון. הם חייבים לנצח את אחי נצרת ויהי מה. לגביי המשחק השני של ראשון נגד לוד, אני לא כ"כ בטוח שראשון ינצחו את לוד. ראשון אמנם עושה קאמבק אבל לוד היא קבוצה חזקה ויש לה את הכלים לנצח את ראשון. הסיפור של עכו לא גמור. הכל תלוי בהם.
    מצד שני, לראות את ראשון בליגה ארצית עונה הבאה יגרום לצביטה בלב.