מחזור חמישי לאומית: הפועל חיפה ור"ג כבר לא מושלמות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏3/10/08.

1. JR-Riquelme Member

זה ברור, זה אחד השחקנים הכי לא מקצוענים שיש בארץ, כל יום הוא נמצא במועדון אחר(לא שיש לו מבחר גדול), לא יודע איזה זמן נשאר לו כבר לכדורגל. גועל נפש של שחקן, שיעיפו אותו כבר.

זולו היה חלש מאוד, אוקונגו לא מגן שמאלי, מליקסון מעולה שוב פעם, קדוסי כרגיל מגיע למצבים ועושה תנועה אבל מחטיאן. באר שבע עוד תהיה יותר מחוברת ואני אופטימי בנוגע לעונה הזאת, כי גם אם לא, רואים שהליגה הלאומית פשוט עלובה מדי כדי שלא נעלה.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

טוב זה גם היה עונה שעברה ולא עלינו...

בקשר לזולו, הוא ללא ספק היה לא טוב אבל במשחק לא טוב עשה כמה פעולות בהתקפה טובות ויפות, הוא גם התחיל את המהלך של השער, יש לו כדורגל, אם קצת יותר חכמת משחק הוא יכול להפוך ליופי של שחקן להרבה שנים.

3. Ariel Member

גם אני הייתי במגרש. חוייה יוצאת מן הכלל.
    לא סתם המכתש זוכה לכינויים כמו "גיהינום".זה כמו לשחק בארגז החול נגד ילדי הגן. הביתיות של שחקני ר"ג הורגשה לאין ערוך ברוב שלבי המשחק.
    פשוט סיוט לפתח שם משחק. ב"ש לא נכנסה למשחק עד דקה 35 בערך.

אז נכון, קיבלנו את השער בתוספת הזמן, וסביר להניח שהמהלך שהוביל לו נבע משגיאת שופט, אך צריך לזכור שזה קודם כל ספורט ובידור.
    המסקנה איתה יצאתי מהמשחק היום היא שמדובר ב-2 קבוצות עיקשות וטובות ואין בי ספק ששתיהן תחגוגנה העפלה לליגה הבכירה.

נערך לאחרונה ב: ‏4/10/08
  4. *הפועל-רעננה* Member

חזרתי מהמשחק ברעננה ואין לי יותר מדי מה לחדש לכם על הקבוצה הביזיונית שנבנתה השנה ברעננה.
    מה שמעודד הוא שיש עוד קבוצות גרועות כמונו, ככה שהסיכוי שנרד בכל זאת יהיה קטן.

זו אחת הפעמים הראשונות שאני רואה כל כך הרבה בלגן במשחק של רעננה. בדרך כלל אלי כהן משחק מאוד טקטי כאשר כל שחקן יודע בדיוק איפה הוא עומד.
    היום פשוט לא היה קשר שמאלי בכלל וכל פעם האגף הזה היה פנוי לגמרי, וכל ההתקפות היו מאגף ימין, שם שיחק רועי לוי המצטיין במגרש.
    בנוסף סנטוס, וילנר וביטון שיחקו כמו שלושה חלוצים באמצע ולא תפסו מרחק אחד מהשני (בשלב מסוים, ירד סנטוס לקישור ושיחק קצת באגף השמאלי, אבל ברח לא מעט לאמצע, שם מקומו.)
    לינדר שיחק היום איום ונורא ולא בא לקבל את הכדור, מה שלא אופייני לו.
    קופר כרגיל הראה שהוא לא שייך לליגה הזאת - פשוט שחקן ליגת על!
    וילנר עדיין לא נתן משחק אחד נורמלי והיה הגרוע במגרש.
    אלי כהן עשה ניסוי והכניס את אדרי מחליף כדי לראות מי יותר גרוע - אדרי או וילנר... עצוב לחשוב שהם המחליפים של אברהם ואיילי...
    דודו ביטון היה לא רע אבל לא קיבל מספיק כדורים - לאוהדי מכבי תל אביב, הוא יכול לגדול ולהיות חלוץ לא רע בכלל...
    רעננה שלטה בכדור 90 דקות אבל פשוט מיעטה לסכן את השער.
    לוד הביאו גול במתפרצת ואיתי טואף (הבלם - חלוץ) שוב הציל את הקבוצה.
    לרעננה יש שני שערים העונה - שניהם של איתי טואף - הסקורר המטורף.
    כמה מצחיק - ככה עצוב.

5. Ariel Member

אם לומר את האמת, לאור היכולת של לוד (ונוסיף את העובדה שהיא מגיעה עם 2 מורחקים) להוציא איתה תוצאת תיקו במשחק בית זה די מאכזב.
    התעדכנתי מהמשחק שלכם ישירות, דווח לי שהשופט פסל לכם שני שערים כאשר אחד מהם הוא חוקי. מה קרה שם?

6. JR-Riquelme Member

5 עולות. יחי ההבדל הקטן

7. ENGLAND Member

חזרתי מהמשחק לפני שעה זה הדברים שעולים לי:

דבר ראשון לפני סיכום המשחק ושטיויות נוספות, מגיע שאפו ענק לקהל של באר שבע, הקהל השני בגודלו שראיתי שמגיע למכתש אחרי מכבי חיפה , עם כמות יפה של 1000 צופים, שאפו! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

2. היה משחק טוב של רמה של קבוצות 5-12 של ליגת העל, שהתנהל 50-50 , באר שבע יותר מסוכנים בהתקפה,. אילוז היה טוב והמצטיין מבאר שבע, מליקסון פרובוקטור לא קטן . שיהיה בהצלחה לבאר שבע הם יעלו וגם בליגת העל בשנה הבאה.

- הפועל רמת גן הגיעו ל5 מצבים כל המשחק , משחק הכי חלש מתחילת העונה, הגנה לא תיפקדה, אם אני היו"ר אני נותן לאלי לוי קנס כספי על האדום המטומטם שעשה, מיעושה גליץ' מאחור 30 מטר מהשער של היריב? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx .

3. כל מי שהיה היום במכתש קיבל טעימה לאיצטדיון של פעם ולסאונד המדהים שהוא יוצר.

נ.ב
    אירוע יוצא דופן למי שהיה במשחק , התרחש במחצית בעת החימום של שחקני רמת גן, שחקני רמת גן בעטו לשוער המחליף לשער, לא היה שום כוונה לפגוע באוהדים, ככה זה שיושבים כל כך קרוב לשער, השחקן שבעט את הבעיטה טיפל בילד שנפצע , לא היה כוונה לפגוע, מגיע לשחקן כפיים במקום הנהמות שהוא קיבל.

נערך לאחרונה ב: ‏4/10/08
  8. אבי סנדור Member

מה שקרה זה שהיה שחקן בעמדת נבדל וממש צמוד אליו היה אדרי שלא היה בנבדל סנטוס מסר לאדרי ומי שהיה שם (נראה לי וילנר)לא נגע בכדור אבל היה ממש צמוד לאדרי ככה שזה היה די מבלבל מי בעט.
    בכל מקרה הקוון הרים דגל והשופט אישר פתאום אבו סובחי זינק מהיציע לתוך המגרש והתחיל לצרוח על השופט השופט הלך להתיעץ עם הקוון ואז הוא החליט לפסול אותו....

9. *הפועל-רעננה* Member

לפי מה שראו בטלוויזיה שצילמה את המשחק, וילנר לא היה בנבדל ואדרי כן.
    במקום שאדרי, הגאון כדורגל הזה, יעזוב וייתן לוילנר להבקיע, הוא דחק את הכדור פנימה כמו אידיוט.

טוב נו, גם אדרי וגם וילנר לבד מול שער ריק - מה כבר יכול לצאת מזה - צמד אפסים!

עם כל הצער, תיקו שיקף את מה שקרה במגרש - כי פשוט לא קרה כלום - גועל נפש אחד גדול!

שבת שלום...

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

נכון... אבל אני בינתיים מנסה להתעלם מעובדה זו, אני מקווה שנצליח לסיים במקום הראשון, לא בשביל להוכיח משהו כי גם אם נסיים במקום החמישי החגיגה תהיה זהה... העיקר שנהיה בליגת העל.

אבל ברור ש-5 עולות משנות לגמרי את התמונה העונה.

11. spurs Member

כפר סבא נעלםעבורי

מישהו יודע מה הולך בקבוצה הזאת השנה? מי הם השחקני מפתח? מה אוהדי כפר סבא צופים למשחק מחר?

12. עומד בשער Member

אצל כפר סבא יש כרגע חרם.
    למרות הכל, בעוד כמה שבועות תסתיים הרכישה של איתן ספיר.
    כצפוי, ספיר יחזר מאוד את כפר סבא בחלון ההעברות בינואר, הקהל יחזור בהמוניו, וכפר סבא גם תחזור חזק חזק חזק לתמונה.

תרשמו.

13. אולג נדודה Member

כמה החמצות של מסודי. היינו אמורים לנצח. חבל

14. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

משחקי המחזור הבא בעוד שבועיים:

הפועל חיפה-מ.ע קרית אתא
    הפועל עכו-הפועל ירושלים
    מכבי הרצליה-הפועל ר"ג
    בני לוד-הפועל באר שבע
    אחי נצרת-הפועל כפ"ס
    הפועל רעננה-עירוני רמה"ש

מבין כל המשחקים הללו אין לי ספק שהמשחק שצריך להיות משודר הוא באצטדיון הבונבוניירה, הרצליה - ר"ג.

גם נזכה לראות שוב את גאון הדור על הקווים :aaa021:

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/10/08
  15. הפועל_23 Member

ואחרי זה יש הפועל ר"ג נגד הפועל חיפה, יש מצב שהקבוצה שלי תשודר 3 פעמים רצוף? מאוד מוזר בשבילי דבר כזה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx