מחזור חמישי לאומית: הפועל חיפה ור"ג כבר לא מושלמות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏3/10/08.

1. כחול לנצח! Member

אם אתה אומר שב"ש שיחקה התקפי ומשוחרר מול כפ"ס אין לי מה להתווכח איתך. או שאתה לא אובייקטיבי או שאתה לא מבין כדורגל.

2. spurs Member

נו איפה הקהל האדיר של באר שבע?
    דיברו על אלף יש בקושי 350

3. JR-Riquelme Member

ראית את המשחק? כי באר שבע מול כפ"ס שיחקה מאוד התקפי ותקפה לאורך כל המשחק. באמת מזל שכפ"ס יצאה רק עם 1 ברשת.

נראה לי שיש יותר מ350, בכל מקרה, גם אם יש 50 אוהדים, איזה זכות יש לכם בכלל לדבר על הקהל של באר שבע?

4. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

משחק מצוין היה במכתש, פשוט מצוין! שכן יירבו משחקים כאלה ...

התוצאה די משקפת אם נאמר את האמת, הזדמנויות לשני הצדדים ומשחק מעולה, לי אישית אין תלונות.

הרמת-גנים יכולים להיות מעודדים מכיוון שהם היו בפיגור עד דקה 92 ואז מבעיטה חופשית של קובי חסן הם הישוו.

לא יודע מה איתכם, אני מאוד נהנתי מהמשחק.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

קודם כל נראה קבוצה שמביאה כזאת כמות למשחק חוץ אם שידור ישיר... ביציע... תענוג... נוקאאוט. אךך איזה קהל. רק מחנה אחד שמעו וזה ברור של מי.
    ואני לא בטוח שלא הבאנו יותר מרמת גן היום.

לא מאוכזב יותר מדי, הפועל ר"ג היא בטח לא יריבה שלנו, אנחנו היריב היחיד של עצמנו, שיחקנו לא טוב, לא הגיע לנו לנצח, זה לא כל כך מעניין מי הייתה היריבה ואיפה היה המשחק כי שוב, זה לא דבר שאמור לעניין את הפועל באר שבע. כן היה פאול או לא זה לא חשוב... תיקו יותר שיקף מאשר ניצחון שלנו, רמת גן החמיצה לא מעט, אנחנו החמצנו גם כן, קדוסי שוב עם 2 מצבי זהב שהוא פשוט בועט כמו ילד בילדים ב', יאללה קדוסי תתחיל להתעורר.

המצב התאזן עם הזמן, כל קבוצה תהיה איפה שמגיע לה, אנחנו בכל אופן חייבים לשחק יותר נקודות, הנקודות יגיעו זה לא מה שהכי חשוב.

אלעד בונפלד צריך לשבת בספסל ויפה שעה אחת קודם, השחקן הכי חלש שלנו ביי פאר.

אבל ביציע... תענוג...

נערך לאחרונה ב: ‏3/10/08
  6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

קודם כל נראה קבוצה שמביאה כזאת כמות למשחק חוץ עם שידור ישיר... ביציע... תענוג... נוקאאוט. אךך איזה קהל. רק מחנה אחד שמעו וזה ברור של מי.
    ואני לא בטוח שלא הבאנו יותר מרמת גן היום.

לא מאוכזב יותר מדי, הפועל ר"ג היא בטח לא יריבה שלנו, אנחנו היריב היחיד של עצמנו, שיחקנו לא טוב, לא הגיע לנו לנצח, זה לא כל כך מעניין מי הייתה היריבה ואיפה היה המשחק כי שוב, זה לא דבר שאמור לעניין את הפועל באר שבע. כן היה פאול או לא זה לא חשוב... תיקו יותר שיקף מאשר ניצחון שלנו, רמת גן החמיצה לא מעט, אנחנו החמצנו גם כן, קדוסי שוב עם 2 מצבי זהב שהוא פשוט בועט כמו ילד בילדים ב', יאללה קדוסי תתחיל להתעורר.

המצב התאזן עם הזמן, כל קבוצה תהיה איפה שמגיע לה, אנחנו בכל אופן חייבים לשחק יותר נקודות, הנקודות יגיעו זה לא מה שהכי חשוב.

אלעד בונפלד צריך לשבת בספסל ויפה שעה אחת קודם, השחקן הכי חלש שלנו ביי פאר.

אבל ביציע... תענוג...

נערך לאחרונה ב: ‏3/10/08
  7. Spanish Weapon Member

חביבי,אני חותם לך שאף קבוצה בליגה הלאומית ואף קבוצה בליגת העל (למעט בית"ר,חיפה ושתי
    התל אביביות) לא מביאה לר"ג 350 אוהדים (למרות שלדעתי היו 500-600 אבל זה לא קריטי).
    שאפו לאוהדים שנתנו תצוגה מצויינת ולשחקנים שנלחמו והוציאו 1-1 חשוב מאוד במכתש.

ברמת גן לא יכולים לשקר לעצמם! הם רצו לנצח,הם ידעו שהם צריכים לנצח בבית והם יצאו בסה"כ
    עם תיקו שיעשה בעיקר טוב להפועל ב"ש בחישובים הסופיים.

תוצאה טובה,תצוגה קצת פחות,אפשר להיות מעודדים להמשך
    יאללה הפועל!

8. Love Is Red Member

אין לי מה לומר, משחק נהדר של הפועל רמת גן ועם סגל לא מלא, כלכ הכבוד להם...

אבל הפועל באר שבע, אוי, למה גיא לוי הביא בכלל את לירון זרקו, שחקן כזה מעצבן לא ראיתי בחיים שלי, ואלעד בונפלד, סטטי להחריד, משחק לא טוב של באר שבע, אבל בהחלט יש ממה להתעודד, במיוחד לאור העובדה שהסגל הזה הוא סגל שמספיק למקום 3 בליגה הלאומית, ועם 5 עולות באר שבע בטוח תעלה.

9. burning soil Member

לפני שאתם מבקרים את הקהל, נראה אתכם מגיעים למשחק ליגה לאומית במכתש הישן, ועוד
    מדרום הארץ בשישי בצהריים. היתה כמות יפה מאוד של אוהדי ב"ש, צריכים קהל כזה
    בליגת העל.

10. spurs Member

מה אתה אומר...
    לרמה"ש במחזור השני משחק שלא היה כזה בעל חשיבות הבאנו 500 אוהדים
    אם אנחנו היינו משחקים שם היום בקרב כזה גדול היו שם לפחות אלף

אבל ככה זה באר שבע...שזה לא בבית ולא מקבלים כרטיסים חינם פתאום נעלמים האלפים

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

וההודעה השבועית: חדל ויכוחי קהל.

12. הפועל_23 Member

אחלה משחק!
    שתי הקבוצות החמיצו לא מעט ולדעתי התיקו משקף, לב"ש יש שחקני התקפה מעולים שיכולים להגיע למצבים בקלות כשהם רוצים.
    אין לי שמץ של מושג איך קובי חסן קיבל שחקן מצטיין, הוא היה הכי גרוע על המגרש.
    המצטיין בשורות ר"ג היה משה אבוטבול לדעתי.

שאפו ענק אדיר לאוהדי ב"ש שהביאו לדעתי מעל 1000 אוהדים למכתש.
    כיף לראות ולשמוע הרבה קהל במכתש בגלל האקוסטיקה המדהימה של המגרש.

נערך לאחרונה ב: ‏4/10/08
  13. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אגב, סוגייה שמאוד מעניין להתייחס אליה, אוהד קדוסי,
    הגיע ללא מעט הזדמנויות ופשוט החמיץ .. כדור אחד הלך החוצה, שני פגע בקורה ...
    מתי הוא פשוט יתחיל להבקיע? כי לשם כך הביאו אותו, להבקיע שערים. עד כה הוא פשוט מחמיץ כמו טירון, אין דרך אחרת לתאר את זה.

14. Lulinha Member

ר"ג שלטה ברוב המשחק, וההחמצות הגדולות רשומות עליה. אלי לוי עשה שטות וב"ש ניצלה את זה עד תום לגנוב את המשחק. הדבר הטוב היחיד שראיתי בב"ש זה הקהל המצוין שלהם. ר"ג עם חצי קבוצה פיספסה ניצחון והגול בסוף רק תיקן מעט את המעוות.ר"ג לליגת על! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏4/10/08
  15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יופי, עכשיו שאחד שנכח במגרש אמר את הדברים, כל הליצנים חסרי מושג שיחזרו לחורים וימשיכו לדבר מהכורסא ולא פה, חלאס להלהיט פה את הרוחות כל הזמן עם הודעות חסרות בסיס וכל קשר למציאות.

בקשר למחזור, הרצליה עם תיקו מפתיע בקרית אתא.. הרצליה הייתה במין מומנטום, הייתי בטוח שנראה התפרקות הרצליינית על קרית אתא, בני לוד גם היא מאבדת נקודות בדקות הסיום- נראה לי שנראה משולש בתחתית של רמת השרון, בני לוד וקרית אתא למרות שהייתי אומר שלבני לוד יש את הכלים לצאת מזה בלי מלחמות הישרדות.

עוד כמה מילים על רמת גן, הם בהחלט לא גימיק, יש שם קבוצה בנוייה היטב, שחקנים טובים מאוד, שי רביבו כישרון לא קטן, רמת גן ללא ספק לא נופלת מהקבוצות הגדולות ואולי גם מעבר לכך. אם יש קבוצה "קטנה" שמגיע לה להתברג בליגת העל זאת ללא ספק הפועל רמת גן.