מחזור חמישי בליגת העל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Sir Alex Ferguson, ‏24/10/03.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן,הראל ובני, כמה שטויות אתם כותבים.
    בקשר לאדרי, קיללנו אותו רק לפני המשחק, במהלך המשחק היו הרבה יותר בעיות(האוהדים שלא מקללים הלכו מכות עם אלה שקיללו,בקיצר בלאגן,יש לי נקע באצבע כזיכרון לזה).
    בקשר למשחק,דני קורן הוא מהמר, דני קורן הוא מהמר, דני קורן הוא מהמר.
    הפועל ת"א עלתה ל1-0 משער מקרי, נרקו בועט כדור פשוט לאסי שהודף גרוע פנימה(משחקו הכי גרוע של רחמים מזה שנה וחצי),לאחר מכן פנדל ברור שהיה צריך להיות לבאר שבע, קורן המהמר לא נותן פנדל, הפועל ת"א יוצאת למתפרצת שבסיומה התחזות ברחבה, וקורן, איך לא? שורק לפנדל לת"א.
    במקום שנשווה חטפנו את השני ונגמר המשחק.
    המחצית השנייה הייתה לפרוטוקול בלבד, ת"א הוסיפה עוד אחד מטעות נוספת של אסי.
    אנחנו וקורן המהמר עשינו את הפועל ת"א גדולים(עם הינו מקבלים את הפנדל הינו מנצחים את המשחק), הפועל ת"א השנה היא קבוצה מאוד חלשה שתאבק בתחתית.
    הדבר היחיד שנשאר מהפועל ת"א זה המגרש והשם, זה למה לשחקנים שלנו רעדו הרגלים ולמה הפסדנו.

2. AFC Member

ואין שום קשר ליכולת של רחמים, לחיסרון של בונפלד (צעד שהוא כולו פוזה של גוטמן) ולהעמדה הטקטית הגרועה של הקבוצה?

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעניין אותי לפי מה הבנת את זה..

4. AFC Member

לפי וואן. היה רשום שבמחצית הראשונה נצרת היתה יותר טובה. אל תאשימו אותי כאן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

פנדל לנו לא היה מגיע.
    פנדל להם גם לא היה אבל שם היה מגע בין וייס למי שנפל וזה גרם לו ליפול. מה לעשות שאת קורן לא עניין שוייס בא לקום ולא בא להכשיל אותו.

6. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

בינתיים בטדי,בית"ר לא חלמה על פתיחה כזו.
    3 דקות מן הפתיחה אבירטמן מעלה ל1-0 את בית"ר אחרי בישול של טלקר.
    דקה 16 תורג'מן למליקסון שמ17 מטרים לפינה של רפי כהן 2-0.

7. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

תשמעו חברים אני רואה את המשחק של בית"ר ואני ממש נפעם. אמנם הם הגיעו לשני מצבים, אבל הם כבשו בשניהם שערים נפלאים שהראו איזה שחקן ענק מאור מליקסון. העקב שלו לטלקר בשער הראשון, שהוביל להרמה לארבייטמן שנגח פנימה מול שער ריק, היה פשוט מדהים לתוך התנועה של ראג'יג באבה שהרים נפלא. והשער השני היה בכלל משובח, כשמליקסון עושה בשכל, מוותר על מסירה לשחקן שלצידו ושולח כדור נפלא שמותיר את רפי כהן חסר אונים.
    בקיצור מה שאני בא להגיד פה זה שאני מפתח סימפטיה לבית"רים (אולי בגלל שהם כבר לא כל-כך מאיימים על מכבי חיפה). הם קבוצה שמושתתת ברובה על צעירים ישראלים ולא על כוכבים מזדקנים וזרים יקרים כמו שער הקבוצות, וכיף לראות 10 ישראלים פותחים בהרכב של קבוצה אחת. מחמם את הלב ויאללה בית"ר להישאר בליגה!

8. AFC Member

מדהים!!

בחלומות הכי מתוקים לא ציפיתי לתסריט כזה. נכון שאמסלם עף מההרכב בשעה טובה ודנין עושה עבודה פנטסטית (למרות פתיחה די פושרת) והציל שער מהקו, נכון שברוכיאן וארבייטמן פתחו - אבל כזו יכולת? הפוטנציאל שלנו מתחיל להתממש. ההגנה היום היתה סבירה ולכן החלק ההתקפי נראה כל כך טוב. אינדיו פשוט ענק ונקי מטעויות (ומראה מה הוא שווה לכל המבקרים שלו), חרבון כרגיל אסון, טלקר, למרות הבישול, ממשיך לתת משחק מאד רע בהגנה. מליקסון פשוט מדהים, ענק, נהדר, נפלא, פנטסטי. מדובר בקשר הימני הכי טוב בארץ (תחשבו על זה, מי יותר טוב?), טכניקה משובחת, ראיית משחק נהדרת - רוצים שחקנים לדור הבא? יש לכם כבר את הרביבו הבא במונחים האלה. מליקסון לאחר פתיחת עונה גרועה חוזר לכושר מצוין ושוב מראה לנו שביום טוב שלו ההתקפה של בית"ר דורסת. אם בית"ר לא היתה מתרגשת כל כך מהיתרון ויורדת להגנה כדי לשמור על היתרון (ואני צופה שזה מה שיקרה במחצית השניה), אז היינו יכולים אולי לכבוש עוד שער. לירן, זוכר שאמרת שמליקסון גרוע?

ארבייטמן מוכיח שכל מה שאמרתי עליו נכון. איזה משחק ראש! איזה ביטחון! ברוכיאן גם נותן משחק טוב מאד. תורג'י בודד בחוד ולא יכול לעשות דבר (אבל בישל את השער השני), אבל אני מוכן להמר שהיום הוא יתן שער. מליחי עושה את עבודתו בשקט וששון יורד לעזור בהגנה. בית"ר הרבה זמן לא נראתה טקטית כל כך טוב - אוחנה גם מנצח את דוד בכל מה שקשור לניהול משחק ועמידה טקטית.

המחצית השניה עוד מעט מתחילה. כנראה שהעונה נאסוף הרבה נקודות בטדי. ירושלים לא תרד!!

9. burning soil Member

אתה קצת נסחף,מליקסון בסך הכל בן 18,עוד יהיו לו משחקים חלשים,אבל
    ללא ספק הוא כישרון..
    לדעתי חרמון וטלקר בסדר,הם היו לא רעים.
    בית"ר משחקת כדורגל חכם,לא גדול,אבל נבון,בכל מקרה
    הביתרים צריכים להיזהר מחוסר נסיון ואיבוד היתרון במחצית השניה.

10. AFC Member

תאמין לי, במונחים של בית"ר של העונה, אפילו משחק כזה הוא כמו הצגה של ריאל מדריד. אל תשפוט אדם בשמחתו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx .

יאללה, המחצית השניה מתחילה - יאללה בית"ר!

11. AFC Member

2:0, בונקר מיותר לחלוטין, מלחמה של הקבוצה, מליחי הראה שהוא ווינר ("אבוקסיס לעניים" אתם יכולים להגיד לג'קי בן-זקן), כל ההתקפות עברו דרכו, תורג'י החטיא הזדמנות גדולה, יצחקי שנכנס הראה בדקות ספורות שהוא שחקן מאד מאד מאד כשרוני אבל החטיא הזדמנות אפילו יותר גדולה מזו של תורג'י. ההגנה לא היתה גרועה במחצית הזאת שכן הפועל פ"ת העלובה אפילו לא הצליחה להתקרב אליה.

חרבון הצליח לשמור על כושר סביר במחצית השניה וכך גם טלקר, ששון היה האיש של בית"ר בהגנה. מליקסון נעלם בגלל הירידה של בית"ר לבונקר אך עשה עבודה הגנתית עם יתר חבריו. באמת חבל על תורג'י - הוא איטי ואין לו טכניקה שמאפשרת לו להבקיע שערים. הוא פשוט חלוץ רחבה, וחלוצי רחבות כמעט שלא מצליחים בבית"ר. למרות שמכבי זרקה אותו לאחר עונה שבה כמעט לא שיחק, אני חושב שהוא שחקן מצוין והוא יתרום לקבוצה.

היה כואב לראות את חסן עולה למגרש במדי פ"ת. לחשוב שהיום אנחנו מחפשים בנרות קשר שמאלי ואנחנו צריכים לשלם חצי תקציב על עזו. בעצם, אחרי המשחק שארבטמן נתן באגף שמאל, מעניין מה אלי יעשה על מנת לשלב את עזו בהרכב (כן, הוא יגיע, הוא לא יבזה את עצמו לאחר שכבר התאמן במדי בית"ר, הצליח לברוח מהפועל ירושלים והמשכורת שלו עולה על זו של כל שאר הקבוצה יחד).

12. AFC Member

חברה, אולי אפשר תגובה, משהו? בכל זאת, זה המשחק הכי טוב ומהנה שלנו ב-5 השנים האחרונות. משחק שבו כולם מלבד טלקר וחרבון הצטיינו, היתה מלחמה גדולה, היעילות שלנו היתה מפחידה.

משהו, בבקשה, פשוט לא נעים לי לדבר אל עצמי.