מחזור חמישי בליגת העל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Sir Alex Ferguson, ‏24/10/03.

1. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני חושב שלנדאו בדך הביתה למרות שמה זה לא מגיע לו... פשוט הם לא נותנים לו צ'אנס כי על הכיסא של המאמן הם כבר כתבו ר. עטר...

2. AFC Member

לא נכון. בשבוע שעבר הוא בא לביתו של אלון ואמר שהוא מתפטר. אלון נכנס להיסטריה והתחנן שישאר ולבסוף שיכנע אותו. אלון אישית לדעתי לא רוצה אותו, אבל הוא מפחד מהאוהדים ושותפיו להנהלה.

לנדאו יתפטר בסופו של דבר לאחר המשחק הזה או בעוד כמה משחקים. זה יקרה, זה מה שבטוח.

3. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש מצב, כי הוא אחד מהמאמנים עם הכי הרבה כבוד עצמי- לא מוכן להיות מושפל ראו מקרה קריית גת.

חוץ מזה, ההפסד של באר שבע הופך לתבוסה.. 3:0 אוגבונה והפועל ת"א...מתי בפעם האחרונה הפועל שמו 3?

4. ג'רי בית הלוי Member

*מיזגתי את שני הנושאים לנושא אחד עקב הגלישה שהייתה בנושא על אדרי וב"ש.

רקובה, אני לא מחפש להתסיס אף אחד. משה התריע בפנינו על הגהנום שהולך להיות בבלומפילד היום, על כמה שהם הולכים לעשות לו את המוות, שהוא לא יצליח לזוז, שיהיה פה משהו שאפילו בקאמפ נואו היו מתגאים בו, ולא קרה כלום. קוראים לזה חטא ההיבריס.

בני- כן, בלי בושה. אני גברי לוי, אני פיני זהבי, אני רוצה בהרס הכדורגל שלנו, אני מנהל את ההתאחדות בצורה כושלת, הכל אני ושאר המפגרים שמשלמים 20 שקל על 3 משחקים. אני מאמין שאתה זוכר איפה הבית שלי למקרה שאתה רוצה לבוא להרביץ לי.
    והערה קטנה- הפועל ב"ש דווקא מתמודדת יופי עם הפועל ת"א, היא ניצחה אותם בשנתיים האחרונות בגביע המדינה, בשתי הפעמים זה היה בבלומפילד.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא ראיתי את המשחק ולא יודע איך היה המשחק. אבל 3-0 אומר הכל. בגדול כמו שבשבוע שעבר אלי גוטמן ניצח את הקהל של בית"ר היום אדרי ניצח את הקהל של באר שבע.

אבל לא על זה צריך להתמקד. באר שבע שיחקה לא טוב אם היא התוצאה היא 3-0 וזה ברור, בכל מצב שהוא אסור להגיע למצב כזה. אבל אלי גוטמן יודע לאמן ואני סומך עליו שזאת מעידה חד פעמית כי זאת תבוסה, הפסד רגיל היה עובר רגיל. הפסד כזה צריך להדליק נורה אדמדמה כי אולי זה באמת שום דבר ורק מעידה קטנה. חבל מאוד על ההפסד הזה היינו יכולים להיות במקום מצויין.

ז'ינו אמר השבוע משפטים עם מקום 1 ומקום 2... ז'ינו כמו אוהדי באר שבע אוהב להסחף ולהתלהב, מה לעשות אנחנו כאלה. צריך להרגיע עם הדברים האלה, צריך להיות בחמישייה הראשונה בצורה ברורה ואז להסתכל הלאה.

בגדול- לא נורא.

6. AFC Member

איזה מחזור נפלא!! איזו שבת מבורכת!!

אומנם צ'לסקי מנצחת, אבל מנצ'סטר מפסידה, גוטמן מובס, מכבי חיפה בתיקו 1:1 בבית מול נצרת (לאחר שפיגרה 1:0) ונצרת בינתיים טובה יותר לפי מה שהבנתי, ואני רואה בוואן שאוחנה יעלה למשחק מחר עם דנין במקום אמסלם.

ניצחונות לארסנל ובית"ר וזה יהיה מחזור כמעט מושלם.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הלוואי שחיפה יעשו פאדיחות.... זה יהיה אדיר. אחרי מה שעידן טל אמר השבוע.

8. AFC Member

מצטרף לאיחול שלך.

אפשר לדעת מה טל אמר?

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שמשחק נגד אחי נצרת זה לא משחק נגד קבוצה ברמת ליגת העל. משהו כזה

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

כששמעתי ברדיו שכפיר אדרי כבש את השער התחלתי לצחוק לעצמי,איך הוא הולך להשתיק את כל אלה שנמצאים בבלומפילד.

וכשהבנתי שזה 3-0 ושב"ש לא הייתה במשחק,ושיחקה הגנתי,אני עכשיו מבין על מה בני מדבר כל פעם,שהוא אומר שרק נסבול מגוטמן.כי את האמת ב"ש עוד לא שיחקה משחק שלם התקפי.
    מול פ"ת נצלנו בס,מול סכנים בשיניים,מול בית"ר רק מחצית,מול חיפה נס מתבוסה,מול ת"א התבוסה עצמה.

עכשיו אני מבין טוב מאוד את אוהדי בית"ר,ואנחנו רק בתחילת הליגה.

גוטמן טוען שהוא השתנה,אבל רק בדיבורים שלו הוא השתנה,על המגרש זה אותו גוטמן.

מה שהכי מצחיק,בפורום של באר-שבע מתלהבים מקהל,מהרימון וחושבים שבגלל זה הם יעלימו את הכאב מההפסד המשפיל הזה שלא הייתה קבוצה בכלל במגרש.

נערך לאחרונה ב: ‏25/10/03
  11. Reyes Member

תגידו, זה רק אני או שלנמני יש אובססיה לחולצה של ריאל מדריד?
    http://www.sport5.co.il/_Uploads/77992510b.Xxx
    זו תמונה מהיום, מ"העימות" עם קלינגר...

*לא הזמנתי למתעניינים. התמונה לקוחה מאתר ערוץ הספורט.

12. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה חמור אסי רחמים.
    2 החלטות טיפשות !
    הראשונה במיוחד,כדור שצריך לקלוט,החליט לאגרף.
    בשנייה יציאה דבילית בלי קשר.

13. AFC Member

כל הכבוד להראל שהפנים שהמנג'ר שלכם הוא אידיוט שיהרוס לכם לחלוטין את הקבוצה. למזלכם אין גד זאבי ולא תהיה הנהלה שתנטוש אתכם ותשאיר אתכם עם חשבון בנק ריק, כך שיכול להיות שהנפילה לא תהיה חזקה כמו שלנו, אבל אתם הולכים להתרסק.

אלי ז'ינו עשה את הטעות הגדולה ביותר שלו כשמינה את מפרק הקבוצות להיות מאמן בקבוצה שלו.

14. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוקיי בני צר לי לבשר לך אבל בתור אחד שראה את המשחק באיצטדיון מכבי פשוט שחטו את נצרת, אם כי במחצית הראשונה המצב לא נראה ממש מזהיר. הם כבשו בהתקפה המסוכנת היחידה שלהם (הדיפה רעה של דוידוביץ' פנימה), ומאז הם ירדו לבונקר הכי מטונף שראיתי אי פעם. מילא הבונקר והכניסות המסוכנות. למאיר כהן לקח דקה לבעוט כל כדור שוער, השחקנים שלהם החלו להיפצע באורח פתע, והשופט איבד שליטה על המשחק, שהפך לעצבני (וגם הקהל ממש התחמם, אם כי לא הייתה קללה גזענית אחת!!!). החטאנו באותה מחצית כמה פעמים, ובסופה ואליד באדיר בעט חזק ושטוח פנימה ממסירת רוחב של יניב קטן.
    אז מכבי השתחררו קצת, רוסו עלה כמחליף במחצית השנייה, ותוך 5 דקות זה כבר היה 3-1. אח"כ נצרת התחילו לכסח והרחיקו את בוקולי בצהוב שני, מכבי נרגעו, ושי בירוק שעלה כמחליף כבש שער יפה מהרמה מעולה של רוסו.....
    בסה"כ אוהדי מכבי יכולים להיות מאוד מרוצים מהאופי שהקבוצה הראתה ומיכולת די מעודדת של אג'יופור שחזר מפציעה ללב ההגנה הרעועה.

15. burning soil Member

היום ב20:50 תתארח מכבי ת"א בפ"ת
    אצל הלוזונים.

שתי הקבוצות צריכות ניצחון כדי להידבק
    לצמרת.