מחזור הפתיחה של ליגת האלופות 2016/17:: פריס נגד ארסנל, פפ פותח את שלב הבתים עם סיטי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Raulito, ‏12/9/16.

1. Civil Anti Madridista

סלטיק היא דוגמא חיה למה המפעל הזה חייב לחזור למתכונת הישנה שלו. אין לה מה לחפש בזירה הזאת מלבד להתבזות.

מעבר לזה ברצלונה גם הגיעה אחרי ההפסד לאלאבס וזה שיחק רק לרעת האורחים שנראו מאוד אומללים במחצית השנייה ופשוט התפרקו.

2. סיונרה Member

ין ספק שסלטיק לא ברמה, מצד שני מסלול האלופות עזר לקבוצות אחרות כן להגיע לרמה הדרושה כדי להיות תחרותיות במפעל.

3. VAR Member

איך בדיוק דווקא סלטיק היא הדוגמה? סלטיק עשתה חיל במפעל הזה הרבה לפני שהמתכונת שלו השתנתה.

4. Civil Anti Madridista

לא התכוונתי חלילה לזלזל בהיסטוריה שלהם, אבל בפורמט הישן סלטיק הנוכחית לא מגיעה לבתים.

5. סיונרה Member

סלטיק כמועדון כן, סלטיק כקבוצה שהיא היום לא.
    חוסר התחרות בליגה פגע בה מקצועית מאוד, היא לוקחת אליפויות בסקוטלנד כמו סוכריות אבל מונופול בדרך כלל לא טוב לביצועים.

6. VAR Member

היא לא הגיעה לבתים גם בשנתיים האחרונות. ובפורמט הישן היא הייתה מדורגת ומקבלת יריבות באותו סדר גודל כמו הפועל ב"ש.

7. Milevskiy Member

לא יודע אם זה מעניין מישהו אבל אנחנו ישראלים וחולים על הדברים האלה.
    מסתבר שמספר 15 של דינמו קייב אתמול, ויקטור ציקנגוב נולד ב..נהריה. לאבא קוראים ויטלי ציקנגוב, שיחק פה בארץ אבל אין לי ממש מושג מי זה.

yakov_y ו-Gianzola אוהבים את זה.
  8. Raulito Madridista

לפני משחק הפתיחה של ליגת האלופות תיכננתי לכתוב טור אישי ולשפוך שוב על הקשר המיוחד בין ריאל מדריד וליגת האלופות, על האובססיה, החשיבות העליונה, החמצן שלנו, ה-DNA, וכך גם אני. אין ספק שרקורד האליפות המביך בעת האחרונה מאוד מפריע לי, אבל אם נאמר את האמת - אני קונה בלי למצמץ עוד עונה בה נניף את הגביע היקר מכל, בטח אם ריאל מדריד תהיה הראשונה בעידן הנוכחי שתשמור על התואר. ריאל מדריד היא ליגת האלופות וליגת האלופות היא ריאל מדריד.
    Una ueva temporada, pero el mismo objetivo - ganar otro copa de europa. Hasta el final - Vamos Real.
    עונה חדשה - אבל המטרה ישנה - לזכות בעוד גביע אירופה. ריאל מדריד היא ליגת האלופות. וליגת האלופות היא ריאל מדריד. די סטאפנו ופושקאש. מיאטוביץ ורדונדו. ראול, היירו, קסיאס וזידאן. והיום כריסטיאנו רונאלדו וראמוס. המסע לשמירה על התואר מתחיל. את הדסימה לא אשכח לעולם - הייתי שם, ואחרי הפנדלים בסאן-סירו בשנה שעברה - הרעד, הצמרמורת, הדמעות שבעיניים, הלחץ, התחושה שהעולם לרגלי בסיום - קיבלתי כל-כך הרבה הודעות בטלפון - כמעט כמו ביום-הולדת. היו כאלה שכתבו 'מזל טוב', וחלק מהידידות לא הבינו - 'היום-הולדת שלך בדצמבר, לא?'

נקודתית לגבי המשחק היום. רוצה לפתוח את העונה האירופית כמו שצריך. לא מעניין אותי כמה גולים בארסה נתנה אתמול. רוצה לראות תשוקה, כדורגל מהיר, התקפות גלים-גלים אחרי השער של ספורטינג כבר מהרגע הראשון. הם לא יהיו שטיח אבל הבדל האיכויות ברור. ההרכב נראה יותר טוב כבר. בייל לא כבש המון זמן בצ'מפיונס, בנזמה צריך להוריד חלודה וכריסטיאנו היה מאוד-מאוד לא מעורב והססן נגד אוססונה והערב המטרה שישחק 90 דקות ואני מקווה שהחשש כבר מאחוריו. כמובן שעם מגנים כמו קרבחאל ומרסלו ובתקווה שמודריץ' וקרוס יצטרפו מאחור - האופציות ההתקפיות בלתי-נגמרות. האללה מדריד

לגבי שאר המשחקים - פתיחה קשה מאוד לסביליה עם משחק חוץ נגד יובה. למרות המהפך המרשים נגד לאס-פלמאס והכישרון ההתקפי אותו ראינו נגד אספניול - אני לא סגור על המערך של סמפאולי וחושש שיובה שמנוסה ואיכותית יותר - תנצל את חוסר התיאום די בקלות. תיקו מבחינת סביליה יהיה תוצאה מצוינת; מצפה לכדורגל התקפי ומהנה בין טוטנהאם שחוזרת למפעל מאז 2011 לבין מונאקו שפתחה את העונה נהדר כשהיא מעיפה את ויאריאל בפלייאוף ומרשימה בעיקר נגד פריס בליגה עם ניצחון מוחץ; לסטר עם פתיחת עונה מחורבנת עד עכשיו ואולי בליגת האלופות היא תרגיש אחרת. משחק ביתי די נוח נגד ברוז' וחבל שרפאלוב פצוע.

9. Alta Tensione Member

למה טוטנהאם מארחים בוומבלי?

10. alexshw Member

כסף

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

וויט הארט ליין עובר איזשהו שיפוץ לא?

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

12. cheddar Member

כן זה הסיבה

13. alexshw Member

שיפוץ? למה להשקיע במגרש שהולכים עוד מעט להרוס.

14. cheddar Member

מי אמר שהורסים אותו : O הם הולכים לחדש אותו לא להרוס אותו..

15. alexshw Member

נראה שיש לי פה חור בהשכלה [emoji2]