מחזור הסיום: שאלקה במוק' הצ'מפיונס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י HapoelFan, ‏18/5/13.

1. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

פה אתה צודק. אבל היא נתנה סיבוב ראשון לא רע בכלל. ובאופן כללי אני מאוד מחבב את הקבוצה הזו לא רק מהעונה הנוכחית. ואם כבר הזכרת את פירת', אז אם לרדת אז לרדת ככה. שאפו. למרות שחטפו בראש, הם פספסו הזדמנות לעלות ליתרון כשהחמיצו פנדל. באים להילחם ולא אדישים בשום משחק. ספורטיביות במיטבה.

2. eran levy Member

אני לא איש של נקמות, רחוק מכך, אבל הפעם זה חיוני: דיסלדורף, שהורידה את הרטה ליגה, חוזרת לליגה השניה. הרטה כבר לא תהיה שם לקבל את פניה. לא ממש פואטי, אבל צדק קטנטן במערכת החוקים הפנימית שלי.
    עכשיו נשאר לבנות על פלייאוף טוב, למרות שאני אלך דווקא על שנואתי הופנהיים

3. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

באיזה הרכב עלו דורטמונד? ממש ביזיון שהם הפסידו ככה בבית. ספק אם הם נתנו הכל והיו ספורטיבים באמת כלפי שאר הקבוצות. מריח לא הכי טוב.

4. AS R Member

למה לדבר אם לא ראית את המשחק?

דורטמונד עלתה בהרכב הראשון ושלטה לאורך כל המשחק. החזיקה בכדור כמעט 70% מהזמן, בעטה לשער 16 פעמים, אבל השוער של הופנהיים היה נהדר וגם דורטמונד עצמה החטיאה די הרבה פעמים. הופנהיים הבקיעה פעמיים מפנדלים, חוץ מהם היא בכלל לא התקרבה לכבוש.

אין לי מושג למה אני בכלל עונה למישהו שטורח להאשים את דורטמונד בחוסר ספורטיביות למרות שבכלל לא ראה את המשחק ואפילו לא טרח לבדוק באיזה הרכב היא עלתה.

נערך לאחרונה ב: ‏18/5/13
  5. OriRR Member

וידנפלר, שמלצר, סובטיץ', הומלס, פיזצ'ק, בנדר, גונדוגאן, קובה, רויס, גרוסקרוץ ולבאנדובסקי.
    ההרכב הכי חזק, כנראה שהופנהיים היו יותר טובים פשוט.

6. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

סליחה, חוזר בי.

7. eran levy Member

במשחק בדורטמונד היה טירוף בעינים של השחקנים אחרי שהרחיקו את וידנפלד, גם קלופ השתולל, הם רצו להשוות, היו הוגנים עד הסוף.

8. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמובן שראיתי את סיכום המלזור של ard ואני יכול להגיד שכל הקבוצות בלי יוצא מן הכלל שיחקו כדי לנצח ונתנו הכל. החל מאלו שהיה להן על מה להילחם, דרך אלו ששיחקו נגדם וכלה במשחקים שלא קבעו כולם לאף אחת מהמתמודדות. ככהגם דורטמונד ניסו הכל, כולל גרוסקרויץ שעמד בשער ועלה לרחבה בפאול האחרון (שגם נכנס ולבסוף בוטל - בצדק).

קיבלנו מותחן ענק במחזור האחרון בשתי גיזרות. הירידה והמקום בליגת האלופות.

מתוך שלוש עולות שתיים ירדו. השלישית הצליחה להגיע לאירופה.

גם אני חושב שלליגה עדיף ששאלקה היא זו שתשחק במוקדמות ליגת האלופות ולא פרייבורג. ההידרדרות של הכדורגל הגרמני באירופה (איבוד נציגות ומיעוט הישגים ולו גם חלקיים) התחילה מזה שבכל עונה כמעט הצלחנו לשלוח נציגות חדשות, חסרות נסיון ולא מספיק טובות.

9. AS R Member

1996/97 - דורטמונד לקחה את שתי האליפויות הקודמות, אבל העונה באיירן לקחה. דורטמונד מפסידה במחזור האחרון בליגה בבית 2-1. הרטה עלתה לליגה הראשונה, דיסלדורף ירדה לליגה השניה. בגמר הגביע משחקות באיירן ושטוטגרט. בורוסיה דורטמונד זוכה בליגת האלופות.

2012/13 - דורטמונד לקחה את שתי האליפויות הקודמות, אבל העונה באיירן לקחה. דורטמונד מפסידה במחזור האחרון בליגה בבית 2-1. הרטה עלתה לליגה הראשונה, דיסלדורף ירדה לליגה השניה. בגמר הגביע משחקות באיירן ושטוטגרט. בורוסיה דורטמונד בגמר ליגת האלופות.

If you know what I mean..

10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

:aaarse:

הופנהיים...בא לי להקיא, כבר רציתי כבר ליסוע לסינסהיים לחגוג את הירידה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

11. בונקר מפואר Member

לא נורא, בפלייאוף מחכה להם מועדון אמיתי עם היסטוריה. נקווה שהכדורגל ינצח!

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

עם המזל שלהם...

ויש להם עדיין סגל טוב יותר, עם וולנד הנפלא וסליהוביץ' הלא נגמר..
    למרות זאת אני עדיין מקווה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

13. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

אני אישית רוצה לראות את קייזרסלאוטרן חוזרת לבונדסליגה בשביל שכטר. הוא עדיין שייך אליה ואולי סוף סוף הוא ימצא שם מקום של קבע. מעבר לכך אני רוצה אותם בבונדסליגה גם בשביל באומיוהאן. דיברנו עליו בתחילת העונה ועל זה שהוא יתפוס את המקום של ורמוט (מה שגם קרה). הבחור הזה מפוצץ כישרון ומגיע לו לשחק בבמה המרכזית. אני מקווה בשבילו שזה יקרה. חוץ מזה שבעיניי לאוטרן מועדון הרבה יותר מעניין וצבעוני מאשר הופנהיים. לי אישית אין שום דבר נגד האחרונה אבל עדיין אעדיף את לאוטרן.

14. eran levy Member

ובדרבי שתי העולות: בן שהר נגד איתי שכטר!

טוב, קשה לי להאמין שזה יקרה, דווקא מהצד של שכטר, הוא הרי שונא את המנטליות הגרמנית, הוא אפילו סיפר על זה לכמה עיתונאים. רמיתי שגילי ורמוט יישאר, ובסופו של דבר גם מחליף לבאומיוהן טוב יותר מספסל לאןרך כל העונה עקב פציעה. אבל לצערי תחושתי האישית אומרת שהופנהיים תגבור על קייזרסלאוטרן. הלוואי ואתבדה, בכל רגע נתון אעדיף את לברקוזן ו-וולפסבורג על פני הופנהיים.