מחזורים הסיום בספרד: ריאל מדריד נקודה מאליפות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏18/3/22.

1. DRORIKO Member

זה מעניין לגלות את כל הניואנסינים האלה שמי שלא שוחה בליגה הספרדית לא מכיר. מי ידע שיש בכלל יריבות בין אתלטיקו לסביליה. אולי על מי יהיה המועדון מספר 3 אנערף.

2. Raulito Madridista

שומרים כוחות| בגדול עם פרסום ההרכב הייתי מרוצה - כל שחקן היה צריך להוכיח את עצמו. לא ההרכב החזק, בוודאי, אבל מספיק שחקנים טובים. בפועל לא עשינו כלום במחצית הראשונה והגישה של השחקנים הייתה מחורבנת, זה יותר מקושי להניע כדור מול לחץ כזה. זה נראה לי פנדל פרווה (הופעה טובה של ואייחו ביחס לזה שלא שיחק אף פעם והמהלך היה קצת מסורבל אבל קשה להאשים אותו) ויצרנו מצבים במחצית השנייה אבל הקבוצה שרצתה לנצח - ניצחה. ה-2:0 שלהם היה הרבה יותר באוויר אז קשה להתלונן, הגיע לנו להפסיד. משחק ההגנה שלנו מאוד מרושל. קאסמירו היה ממש קציצה וכבד. השחקנים שמרו על הרגליים וגם את זה אני קצת מבין. ועדיין, קמאבינגה עשה טובה לדעתי בלא מעט דקות ורודריגו היה מאוד פרווה, חבל. אפילו היה לוקח כדור ומכדרר ונכשל אבל לא אותן הופעות כמו לפני חודש אפריל. היה מתאים לראות את בנזמה רבע שעה. יוביץ’ חושך מצרים, כמו לשחק בעשרה שחקנים, ובמחצית השנייה היה לו מצב מעולה לבעוט והוא חיכה וחיכה וחיכה וחיכה. אפילו עבדכם הנאמן, בלם - כבש שלושער היום בספורטק הרצליה.
    אני כבר לא יכול לחכות לשער הבא של ואלוורדה (הוא למשל לא יודע מה זה ‘לשמור כוחות’, הוא תמיד טורבו) ושתצליח לו איזה בומבה כמו בנבחרת אורוגוואי. היחיד שגרם לאובלק שלא להירדם. זה מתקרב. כפי שנאמר במדויק לאחר המשחק "Romero : "El final de temporada de Valverde es oro.

3. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אם וייחו היה יודע שבאנו להחמיץ, הוא לא היה מסתבך. וולוורדה הדאיג אותי יותר מוויניסיוס וגם אני חשבתי על המונדיאל.

4. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנצ'לוטי עושה בשכל עם הרוטציה הרחבה. ולפי מה שאני מבין זה הולך להמשך עד גמר הצ'מפיונס.

5. avicii Member

האמת שהיה מוזר לראות את אתלטיקו עולה באמוציות של דרבי, מול ריאל שחושבת על גמר הצ'מפיונס

6. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

7. Raulito Madridista

תקרית מכוערת מאוד אתמול בדרבי:

https://scontent.fhfa2-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/280011681_4632102636890714_8086861024815925031_n.Xxx?_nc_cat=107&ccb=1-6&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=_zp8rz2ReAoAX_y5MYf&_nc_ht=scontent.fhfa2-2.fna&oh=00_AT-LA_peapIMvBXpPcGyW4n_86hlWTCUQwsyTApPUAhGUw&oe=627D18C7

אירוע מכוער מאוד אתמול בדרבי בוונדה מטרופוליטאנו. "הדרבי הותיר תמונה אומללה שהיינו אולי מעדיפים שהמצלמות לא תתפוסנה", נכתב במארקה. אב ובן, אוהדי ריאל מדריד, ישבו באחד מהיציעים של אתלטיקו (זה דבר שקורה לעתים בספרד). האב עם צעיף של ריאל והילד הקטן עם חולצה של כריסטיאנו רונאלדו. אבל הם לא יכלו לצפות במשחק כשגורשו מהיציע וספגו עלבונות. המאבטחים ליוו את השניים מחוץ לאזור לאחר שספגו קללות כמו " "Madridistas hijos de puta. המקרה גרם למריבה קלה בקרב אוהדי אתלטיקו. חלק המשיכו לקלל את שני אוהדי ריאל ואחרים חושבים שמדובר במחזה אומלל.

@YYY, קצת מוזר הייתי אומר. בחו"ל אין את הברבריות של הארץ בדרך כלל וקורה שאוהדים יושבים ביציע אחר. אני בגמר הדסימה ראיתי אוהדי אתלטיקו לידי פה ושם וכן הלאה. אם נדבר על כדורגל - קראסקו מצוין, סאביץ' גועל נפש, לא מסוגל לעצור שחקן בלי מרפק לפנים. גריזמן היה טוב מאוד אבל מה זה שווה אם הוא מסיים משחק כזה בלי שער. עונה שתעדיפו לשכוח בקיצור.

8. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

סביץ' השפיל את ויניסיוס, אבל מדרידיסטאס מדברים רק על העבירה על נאצ'ו.
    לגבי ההתנהגות של הקהל: אני לא חושב שזה קרה מאחורי השער ביציע של פרנטה אטלטיקו. צריך להפסיק לחפש אותם וצריך גם להפסיק את המאבק המזויף בגזענות. אני מצפה שהמועדון יגיב לעניין.

9. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אני לא יודע אם במארקה עידכנו על התקרית, בעיתונים אחרים מאשימים את האוהד של ריאל. אבאל'ה רצה להיראות גבר גבר ועשה בושות. הוא קילל והלך מכות והוצא ביחד עם אוהד אחד של אטלטיקו ע"י המשטרה. ליתר 800 אוהדי ריאל שנכחו ביציעים שלום.
    במונדו דפורטיבו שמו לב שההרכב של ריאל אתמול היה יותר יקר מההרכב של אטלטיקו. זה לא שהיינו האנדרדוג, סתם פרט קצת מביך.

10. Raulito Madridista

@YYY, תראה מתי הפוסט שלי נכתב, לאחר מכן עלו על כתבות נוספות בנושא במארקה וב-AS ולפי הצד של אתלטיקו האב והבן קיללו והם לא טלית שכולה תכלת.
    לגבי כדורגל: סאביץ' עשה פאולים ממש מכוערים, מרפקים כואלה. לא יודע, בלם צריך לנצח מאבקים פיזיים וכן הלאה ולא רק להשתמש בעבירות כל הזמן. הוא עשה כמה עבירות של צהוב והוא סתם שחקן דוחה (מחזיק הרבה יותר מחימנס לצורך העניין אבל הוא סובל מפציעות). זה לא אומר שהפסדנו בגלל השופט כמובן או שהפנדל הוציא אותי מדעתי, אתלטיקו ניצחה בצדק. ויניסיוס דווקא הוסיף למשחק ההתקפה שלנו עם כמה דריבלים אבל ואלוורדה היה הכי מסוכן. זה בטח לא היה הרכב חלש של ריאל, היו שחקנים טובים ששמרו על הרגליים לליברפול ומעבר לכך אתלטיקו עשתה את הדברים היטב. קונדוגביה טוב מאוד בלחץ ובחטיפות כדור אבל הוא נגר מדי. אובלק שמר על שער נקי אבל חוץ מהאחד על אחד מול יוביץ' השיכור הוא לא הדף משהו ששוער טוב לא הודף. מה משנתך לגבי גריזמן?

11. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

כולם החמיצו אתמול, אז אני לא ארד על גריזמאן.
    מה שחשבתי זה שאיך שהמשחק התפתח היה מקום להכניס את צ'וליטו. אבל יקטלו את צ'ולו אם ייתן לבן שלו לשחק וייבש את סוארס.

12. Ever Banega Member

דווקא לדעתי קונדוגביה בכלל לא נגר. הוא שחקן נפלא שהיה צריך לתפוס את המקום בהרכב מזמן.

13. Raulito Madridista

כשהוא היה כשיר הוא כמעט תמיד שיחק. לעתים חילטר כבלם כמו בדרבי כשלא הייתה ברירה. כשהוא היה בחוץ זה נבע בעיקר מפציעות, צ'ולו מאוד מחזיק ממנו וכשחקן שהגיע בסכום נמוך הוא נכס. הוא מהיר, הוא פיזי, הוא מתרוצץ ויודע לעשות עבודה של קשר אחורי, אולי גם הבעיטה סבירה. אבל הוא לא יודע להוליך כדור, המסירה שלו לוקה בחסר, תסתכל כמה מעט הוא מבקיע, 16 שערים בקריירה, ארבעה זו עונת השיא שלו, אחד בלבד באתלטיקו ב-50 ומשהו משחקים. זה הכל. כמובן שצ'ולו מת על שחקנים כמוהו ושהוא לא 'הבעיה' של אתלטיקו.

14. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אתה סותר את עצמך. בעיטה סבירה ושער אחד בחמישים משחקים. והוא בועט הרבה, להבדיל מפאולו אסונסאו שבעט פעם בחודש. קונדוביה מוביל את הליגה בחילוצי כדור, אז כל מאמן היה מת עליו. במשחק ההתקפה הוא חייב לתרום יותר.

15. Raulito Madridista

באתלטיקו מדריד יש לו שער אחד ב-63 משחקים. על פניו הבעיטה שלו חזקה וסבירה, אני לא יודע כמה פעמים הוא מאיים על השער, אין לי נתונים. יכול להיות שגם צ'ולו מבסוט שהוא מנקה הכל כמו בלם שלישי ומפעיל לחץ, הוא בהחלט מתאים לסגנון. אבל כשהכדור אצלו הוא די חסר אונים וגם קוקה הרי בירידה גדולה ביכולת ודה פול לא התאקלם, תראו מה היו המספרים של דה פול בעונה שעברה וכמה בנו עליו. בשורה התחתונה כוונת המשורר הייתה להראות שהוא שיחק כל עוד היה בריא ובאנקר לכל דבר אצל צ'ולו.
    אגב, הזכרת את גריזמן, יש שחקנים שאתה כן מצפה מהם לכבוש שערים גם בעונה לא טובה. פעם גריזמן היה עושה אחד מאחד או אחד משניים, כל הדרבים, המשחק נגד באיירן בחצי הגמר ב-2016 וכן הלאה..הוא לא הבקיע מאז ינואר וזה לא הגיוני. אין ברירה אלא לוותר עליו.