מחאה במכבי חיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י MaDot, ‏24/2/05.

1. greentochamp Member

חושב כמוך.

ברקוביץ היה שחקן טוב, אני לא מבין למה כולם עושים ממנו כזה סיפור גדול בשביל שנה
    אחת שהוא יתן בקבוצה זו או אחרת - ובדרך יגרום להרבה בעיות חברתיות בתוך הקבוצה.

בשביל הכסף שהוא מבקש אפשר להביא שני שחקנים ברמה גבוהה מאד.

2. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

ועם הפה המלוכלך שהוא פותח בכלל לא מגיע לו כלום. מישהו שמע אתמול מה הלך בטריבונה?

3. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואז יעקב שחר יסתכל עליכם ויצעק "ואי, השתכנעתי!".

4. קופירוק Member

אתה לא יכול להגיד שעמדת האוהדים היא לא שיקול בעניין ברקוביץ'.
    ובית"רי מלידה והחבר שלו הזה שמסכים איתו...אני לא יודע מתי פעם אחרונה ראיתם את ברקוביץ' משחק, אבל את ברקוביץ' ממש ממש לא גמר את הסוס והתכונות והיכולות שלו כמו המסירות,הראיית משחק המצוינת, ההבנת משחק שלו ואיך שהוא קורא את המשחק לא נעלמו ויישארו איתו עד שהוא יהפוך להיות מאמן שהתכונות האלה חשובות מאוד גם לו כמאמן.

5. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

כן, ברקוביץ' האשים את שחר בכך שהוא לא הגיש לו הצעה נגדית (?) ושכל העניין הוא ששחר לא רוצה אותו בחיפה. שחר אמר לברקוביץ' (לפי דבריו, תשפטו אתם) שרוני לוי קובע, עוד הוא אמר שרוני לוי התקשר אליו ואמר לו שהוא רצוי מאוד בחיפה, ומאחר שלא החתימו אותו, שחר כנראה משקר.
    הוא גם אמר שאם מה שנשאר לסגור עם מכבי ת"א זה העניין הכספי, זה נסגר תוך 2 דקות.

6. SUPER-INTER Member

לא רק שהאוהדים הם החשובים במתן הטון.
    אלא הם היותר חשובים מכל היעקב שחרים למינהם שכן הלקוח תמיד צודק.
    וכאן עליו לרצות את האוהדים לא משנה מהי בקשתם.
    מה עוד שהבקשה היא מתן כבוד אחרון לגדול הכדורגלנים שצמחו בארץ -ברקוביץ.

7. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

ביום שהאוהדים יהיו אלה שיחזיקו את הקבוצה כלכלית (ואני בספק רב אם שחר מכסה את ההוצאות שלו מדי עונה ממכירת כרטיסים), הם יהיו הגורם החשוב ביותר. אני לא אומר שאוהדים לא חשובים, וכבר היה מי שאמר שהנהלה לא מפטרת מאמן אלא הקהל, אבל יש גבול כמה הם יכולים לקבוע.

צריך לרצות את האוהדים בכל בקשה? מה השלב הבא? הם ירצו את בקהאם? או יבקשו כניסה חינם לאצטדיון מדי משחק?

וזה מצחיק אותי שמדברים על לתת כבוד אחרון לברקוביץ'. יענו לסדר לו את הצ'ק האחרון לפני הפרישה. מי אמר שזה מתאים לקבוצה?

8. בית"רי מלידה Member

קופירוק:

יצא לי הרבה לראות את ברקו, אבל היום זה אז. כל שחקן, יהיה זה הכי טוב , מגיע זמנו לתלות את הנעליים.

אתם חיים בעבר - וחבל.

תשלימו עם המציאות: האיש הזה לא מסוגל לשחק הרבה, והוא ניסה בעזות מצח , ממש בכוח, להוציא חוזה לכמה שנים , ובסכום דמיוני. זיקנתו ( הספורטיבית ) מביישת את ימיו הגדולים.

לא יזיק לו שילמד קצת צניעות ודרך ארץ משני כוכבים חיפאים לא פחותים ממנו: מוישה סליקטר, וראובן עטר.

9. TariboWest Member

אגב,
    משה סלקטר היום שוטר שעדיין מחכה למשחק פרידה ממכבי חיפה, הוא כועס מאוד על מכבי חיפה.
    עוד שחקן עבר שלא כובד ע"י מכבי חיפה כמו שצריך, מצטרף לרשימה גדולה מאוד.

10. בית"רי מלידה Member

הוא היה שחקן ענק, והיה ונשאר בנאדם צנוע עם לב זהב.

שרתנו באותה יחידה בצבא, והבחור הנהדר והשקט הזה לא נהנה משום מה ממעמד של " ספורטאי מצטיין ", וגם שירת ביחידה רחוקה מאוד מחיפה, אבל בהרבה מאמץ, אנשים נרתמו ועזרו, ודאגו שהוא ייצא לכמה שיותר אימונים ומשחקים.

כל יום ראשון הייתי מחכה לראות אותו, ולדבר איתו כמה שיותר על כדורגל. אה, היו ימים!

חבל לי מאוד שהוא לא השתלב בצוות המקצועי של מכבי חיפה, ובמקום לראות אותו ביציע הכבוד, אני רואה אותו במדי שוטר בכניסה.

11. קופירוק Member

אתה מדבר שטויות שלא מבוססות על שום הגיון ועל שום עובדה.
    איפה בדיוק ראית את ברקוביץ' משחק לא טוב?? ב-10 דקות שהוא שיחק פעם בחודש בפורטסמות'?
    הזמן של ברקוביץ' עוד לא הגיע ויש לו עוד שנתיים לפחות לתרום רבות לכדורגל בארץ עם האירופאית שלו. שחקן שגם בגיל 36 יהיה רמה אחת לפחות מעל הליגה שלנו.

12. בית"רי מלידה Member

ולמה הוא שיחק רק 10 דקות? בגלל שאני מדבר כביכול שטויות?

בגלל שהוא לא מסוגל לתת יותר מ10 דקות!

היה שחקן ענק, היה!

13. קופירוק Member

חחח כ"כ שקוף שאתה לא יודע על מה אתה מדבר...
    ברקו לא שיחק יותר מ-10 דקות לא בגלל שלא היה לו כושר ליותר מזה ( גם שחקן בגיל 40 לא ישאר לשחק בשביל 10 דקות פעם בחודש בלי קשר לקבוצה שהוא משחק בה ) אלא בגלל שהקבוצה שיחקה בטקטיקה אחרת בלי פלימייקר שמשחק באמצע, התפקיד של ברקוביץ'. והיו עוד הרבה דברים מעבר לזה כמו היחסים עם המאמן החדש וההנהלה החדשה.

14. בית"רי מלידה Member

קופירוק:

אתה יודע הכל - שחר ואני מדברים שטויות , העיקר שאני בחברה טובה! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

15. קופירוק Member

עוד פעם...
    הטיעון שלך שונה לגמרי מהטיעון של שחר:
    שחר אומר שהוא בחר לא להביא את ברקוביץ' למכבי חיפה בגלל העניין של הכסף ואתה אומר שזה בגלל שהוא כבר לא שחקן טוב או לא בכושר או משהו כזה... אם תשאל את שחר אם הוא רוצה את אייל בקבוצה לפי היכולת שלו בלבד אני חותם לך שהוא אומר לך כן בלי לחשוב פעמיים.