מוק' מונדיאל 2014 - שאר העולם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י cazzo, ‏15/6/11.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

החוק אומר:

Any Player who... [assumes] a new nationality and who has not played international football [in a match... in an official competition of any category or any type of football for one Association] shall be eligible to play for the new representative team only if he fulfills one of the following conditions:
    (a) He was born on the territory of the relevant Association;
    (http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx His biological mother or biological father was born on the territory of the relevant Association;
    © His grandmother or grandfather was born on the territory of the relevant Association;
    (d) He has lived continuously for at least five years after reaching the age of 18 on the territory of the relevant Association.

עכשיו הכוונה שלא שיחק משחק רשמי, זה רק נבחרת בוגרת, לא נבחרת צעירה.

אני יכול לתת דוגמא מנבחרת הצעירה של גרמניה שזכתה ביורו 2009, אז פביאן ג'ונסון ששיחק אז מייצג היום את ארה"ב, סבסטיאן בוניש את פולין, דג'גאח את אירן

נערך לאחרונה ב: ‏31/10/13
  2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

תראה לי איפה כתוב שמדובר על נבחרת בוגרת ולא צעירה.

in an official competition of any category

any category יכול בהחלט להכנס תחת הגדרה של טורנירי צעירות.

גם הופנהיים היו בטוחים שיהיה משחק חוזר עקב תקדים עבר...

3. alexshw Member

יש פה חוקים ברורים. לא רואה הבדל בין לשחק באליפות דרום אמריקה לנבחרות צעירות לזו של אירופה.
    מה שכן אולי יש עוד סעיפים לגבי אזרחות באותה עת ששיחק בנבחרת צעירה ועכשיו.

למשל ארטטה לא מורשה לשחק בשום נבחרת בריטית, למרות שנדמה לי יש לו כבר אזרחות, אבל הוא לא החזיק בה עת שיחק בנבחרות הצעירות של ספרד.
    אז אולי זה המקרה.

כנ"ל היה סיפור עם מגמאדוב אצלינו, רצו לשתף אותו מול סלובניה וברגע האחרון זה נמנע מאותה סיבה. לא החזיק באזרחות ישראלית כששיחק בנבחרת צעירה של רוסיה.

4. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני לא הייתי כזה נחרץ לנושא כמוך. כל מקרה בודקים אותו לגופו. בכל מקרה, אני לא מאמין שפנמה היו פונים לפיפ"א אם הם לא היו חושבים שיש להם קייס. אולי זה לא יעזור להם, אבל לא נראה לי שזה "כזה ברור" כמו שאתה מתאר את זה.

5. alexshw Member

בכל מקרה לדעתי דברים כאלה של החלפת אזרחות פיפ"א, מה שנקרא, כלומר לעבור לייצג נבחרת אחרת עוברים אישור של פיפ"א, כמו למשל עכשיו במקרה של דייגו קוסטה.
    הנושא תמוה קצת, אם השחקן משחק, אני מניח שהדבר אושר. אם לא, זה בדיחה גדולה גם מצד מכסיקו וגם מצד פיפ"א שלא עלו על זה ישר.

6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לא יודע על סמך מה פנמה מקווים שהתלונה תתקבל, פיפ"א עצמה אישרה לצ'אקו חימנס לשחק בטרי.

ולצד המקצועי, החברה מהצפון בלחץ עם כל שורת האיזרוחים האחרונה - כולם שחקני ליגה טובים ויותר, כולם שנים במקסיקו ומעורים מצוין בכדורגל המקומי, אבל גם כולם פחות או יותר על אותו תפקיד ולא צעירים.

7. Landon Donovan Member

מצב נושא:
הנושא נעול.