מוק' אלופות: באיירן, זאגרב, ויאריאל ואפואל בבתים!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י עומר, ‏20/6/11.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאור מליקסון שיחק בנבחרת הבוגרת במהלך מסע המשחקים בדרום אמריקה...הוא לא יכול לשחק בנבחרת פולין, הוא אפילו אמר את זה בעצמו.

2. Charlton Member

איזה גול מצויין של מאור.
    זה מדהים איך שהוא השתפר בזריזות שלו באירופה, וזה בא לידי ביטוי בכל הסירטונים שאני רואה וכל הגולים שלו

3. alexshw Member

לדעתי רק אם שחקן משותף במשחק רשמי, הוא כבר לא יכול לשחק בנבחרת אחרת.
    ג'רמיין ג'ונס שיחק 3 משחקי ידידות במדי נבחרת גרמניה וכיום הוא משחק בנבחרת ארה"ב.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוא לא נשכח כמה "הישגים היסטורים":

ריינג'רס מודחת על ידי קאונאס אלופת ליטא...

סלטיק הופכת את ההפסד של מכבי ת"א לסנטה קולומה לכלום ושום דבר כשהיא חוטפת בחוץ 5:0! מארטמדיה בראטיסלבה (מייייייייייייי?) שכמובן עלתה אחרי זה לבתים אחרי שגברה בפנדלים על פרטיזן בלגרד והיתה בבית עם פורטו (והיא גם ניצחה אותם בדראגאו 2:3!), ריינג'רס (לא זוכר מה הם עשו מולם) ואינטר (2 ניצחונות קטנים לנראזורי 1:0).

פאלקירק שהודחה בשנה שעברה על ידי ואדוז הקיקיונית...

ריינג'רס אכלה גם 4:1 מאוניריאה אורזיצ'ני ז"ל בבית...

אם נחפש עוד אני בטוח שנמצא עוד כמה תוצאות מעליבות של הסקוטיות, כשכמובן הגדולות ביותר, סלטיק וריינג'רס, החברות באלופות, אחריות לבזיוניות ביותר...

אגב, דינאמו זאגרב עם רגל וחצי בסיבוב הפלייאוף עם 1:2 על HJK הלסינקי בחוץ

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ויסלה אם עוברת תיהיה מדורגת?

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ויסלה נמצאת במקום ה-4 מתוך 5 קבוצות בקבוצה הלא מדורגת. בשביל שהיא תהיה מדורגת היא צריכה שאו 4 קבוצות מדורגות יודחו או ש-3 מדורגות יודחו + אפואל ניקוסיה שהיא לא מדורגת.

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

בקיצור חיפה-ויסלה זה בהחלט אופציה

8. ertyo Member

פילזן נצחה בחוץ את רוזנבורג 1-0
    בנפיקה את טרבזונספור 2-0
    קופנהאגן נצחה בבית 1-0 קטן את שמרוק רוברס{אולי הקבוצה החלשה במוקדמות}.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

באטה בוריסוב שרשמה לפני מספר שנים הופעה היסטורית באלופות (בבית עם ריאל, זניט ויובה) העפילה לשלב הפלייאוף אחרי ניצחון 1:3 על אקראנאס (0:0) בראשון.

עוד הערב:

שמרוק רוברס - קופנהאגן (1:0)

פאנאתניקוס - אודנסה (1:1)

10. Telkiyski Member

אודנסה עושה את הבלתי יאמן כנראה ומוליגה דקה 85 3-2 באתונה מול פאו
    פ.צ קופנהאגן תדיח את שמרוק
    לדנמרק יהיו 2 נתיגות בפליאוף של הצ'מפיונס, לא זוכר תקופה יפה יותר לליגה הדנית

11. Interista Member

אודנסה בסופו של דבר מנצחת 4-3 את פאו ועולה לפלייאוף של הלא-אלופות, שמה היא תהיה לא מדורגת.

נערך לאחרונה ב: ‏2/8/11
  12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

סנסציה אדירה...4:3 מדהים. מבחינתי זו סנסציה בסדר גודל של מכבי שניצחה את פאוק ביוון, אף אחד בעולם לא האמין שדבר כזה יכול לקרות...פ.צ. קופנהאגן תהיה בליגת האלופות, לאודנסה, אם היא תעלה, זה יהיה כמו לזכות בליגת האלופות, בשל היריבות שימתינו לה בשלב הפלייאוף...

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מעריך שההדחה של פאו מליגת האלופות תגרום לנשיא שם הרבה כאב ראש. היות שהכלכלה היוונית פשטה את הרגל אני מעריך שפנתינאייקוס זקוקה נואשות לכדורגל של ליגת האלופות. הסכומים שהיא יכולה להרוויח בליגה האירופאית לא דומים לכסף של המפעל ממנה היא עפה.

בעיניי הפתעה גדולה, אבל אני צופה הערב עוד מספר קבוצות שאולי עפות. מצבן של קבוצות כמו דינמו קייב, רוזנבורג, וגלזגו ריינג'רס לא הכי טוב. דינמו קייב לא צריכה להתבייש אם היא מפסידה נגד רובין קאזאן, אבל היא כן קבוצה שבעשור הזה היתה חברה די קבועה בשלב הבתים של ליגת האלופות. גם מרוזנבורג אני לפחות מצפה עוד סיבוב ואם גלזגו ריינג'רס עפה אז יש לכדורגל הסקוטי בעיה קשה.

חוץ מזה אני מקווה היום לניצחונות בהתמודדות של מכבי חיפה וטוונטה. לשתי הקבוצות חשוב להגיע לשלב הבתים של ליגת האלופות. טוונטה משחקת ברומניה נגד ואסלואי שם היא צריכה להגן על ניצחון 2-0 במשחק הראשון. למרות הניצחון בסופרקאפ ההולנדי (2-1 מול אייאקס בארינה), הקבוצה עדיין לא הציגה כדורגל טוב. את המשחק מול אייאקס היא די ניצחה בפוקס.

14. alexshw Member

לצערי דינמו קייב לא עשתה שום דבר באירופה כבר 11 שנים, פרט אולי לעונת 08/09. ההדחה שלה האמת לא מפתיעה.

נערך לאחרונה ב: ‏3/8/11
  15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

תלוי מה שאתה מגדיר 'עשתה משהו'? גם אייאקס כבר שנים לא 'עשתה משהו', אבל דינמו קייב לדעתי עדיין קבוצה עם שם. נכון, לפני שנה היא עפה ממוקדמות ליגת האלופות בגלל הקבוצה שלי, אבל לרובין קאזאן אין רקורד יותר משובח מהקבוצה מקייב. בשבילי לעוף מול קאזאן זו לא תהיה הפתעה, אבל דינמו קייב קבוצה יותר אטרקטיבית מרובין קאזאן.