מוקדמות מונדיאל 2018 - איזור דרום אמריקה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏13/9/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

שאם היית מקיים משחק היום היית יכול לחסוך משחק אחד באוקטובר ולא היה צריך לדחוף 2 משחקים בשבוע.

2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אבל כבר כתבתי לך למה זה לא היה קורה כנראה. אם היה אחד עכשיו אז באוקטובר יהיה ככל הנראה עדיין שניים דחופים בשבוע אחד (רק שאחד ידידות). הסברתי לך גם את ההגיון מאחורי זה, ההגיון של הצוות המקצועי וההגיון של ההתאחדות. עכשיו לא הבנתי מבחינתך, כלומר מהזווית של הקבוצה האירופאית ששחקנים שלה נוסעים לנבחרת, מה זה משנה אם בכל מקרה הם יהיו עם הנבחרת את מקסימום הזמן שפיפ"א מאפשרת ויקחו חלק (תלוי מי כמובן) בשני משחקים?

ושוב, זה בלי קשר לסיבות האובייקטיביות שהופכות את יוני לחודש פחות נוח בחלק מהמקומות ביבשת.

אם כבר העלת את עניין הקבוצות שנפגעות, אז אצל הבכירות בדרא"מ המצב אפילו יותר בעייתי שכן לא תמיד בליגות עושים פגרה על תאריכי פיפ"א ונוצרים לא פעם מצבים שקבוצה מתמודדת במשחקים, מכריעים יותר ופחות, בלי שחקנים שנמצאים עם הנבחרת. קרה אפילו לנו השנה עם אקונייה. למרות שהעונה בארגנטינה זה קצת שונה בגלל השביתה ואין הרבה ברירה, אפשר גם להזכיר את ריבר שבגלל משחקי הידידות של הנבחרת עכשיו עלולה לעלות למשחק מכריע במאבק האליפות ללא 3 שחקני הרכב משמעותיים (או לעלות איתם, אחרי שבוע שלא היו עם הקבוצה).

3. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ג'יו מורנו חוזר לנבחרת אחרי 6 שנים, נכנס בחצי השני (תיקו 2-2 מול ספרד) ומראה לנו קצת מהקלאסה והקסם שיש לו, כולל הגבהה לרחבה בראבונה :D:D
    מלך! */aaa8*/aaa8
    @Franco

4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ראיתי שפקרמן התקפל, חבל על כל השנים שיכל להיות עוד כלי יוצא דופן מהספסל...

idans10 אוהב/ת את זה.
  5. DRORIKO Member

פורסם הסגל של ארחנטינה לקראת אורוגוואי ו-ונצואלה. נראה שכבר עם כניסתו לתפקיד סמפאולי מביא איתו בשורה בדמות איקרדי שזומן לסגל. בנוסף היגוואין נותר מחוץ לסגל(די מובן האמת)

6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

יש דברים יותר מעניינים מאיקרדי ברשימה, כמו היעדרותו של שחקן שיכול למלא את עמדת המגן השמאלי במידה וסאמפאולי יזוז ממערך של שלושה שחקני הגנה ועוד. מבחינת מה שיותר מעניין אותי, אקונייה שוב בסגל :)

7. DRORIKO Member

אליאס אני בריא עליך אבל אולי די עם הפוזה הנונשלאנטית. איקרדי זה חתיכת סיפור,לא משהו שעובר ליד אוזן, ואני לא מדבר בכלל על הצד המקצועי, בקטע הזה אולי אתה צודק, אבל הזימון הזה הוא ניוז ובגלל זה ציינתי את זה.

נערך לאחרונה ב: ‏12/8/17
  8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני חולה כדורגל, לא ניוז.

9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

וגם "כניוז", איקרדי כבר זומן אצל סאמפאולי למשחקי הידידות האחרונים והוא אהב את הגישה שלו אז למרות שפציעה מנעה ממנו לשחק, ככה שמפלס ההתרגשות נמוך יותר גם בקטע של הצהובונים. למרות שאני חייב להודות שבאופן אישי זה נחמד לראות את מחנה "מסי קובע את הסגל" מקבל עוד סטירה מהמציאות לפנים, לא שזה משנה כי הטיעונים פשוט ישתנו בשביל להצדיק את מה שהם החליטו לא משנה מה.

יש פה מאמן שבמשחק האחרון שלו המציא מערך שפרשנים קרסו בניסיון להסביר אותו, שמזמן סגל לקראת משחקים גורליים בלי יותר מדי אפשרויות לשינוי ומשחק מאחור, מה שיותר מרמז לקראת המערכים במשחקים הקרובים (והדי גורליים). וכל זה בנבחרת שבפעם האחרונה שהיה בה מאמן שהחליט לנסות דברים יוצאי דופן (מבחינת מערך) חלק משחקני הסגל הזה אולי עוד לא בעטו בכדור. אבל בוא נדבר על זימון של שחקן שהמאמן הקודם לא זימן אותו מסיבות חברתיות והנוכחי כבר זימן קודם לכן ולא באמת הפתיע פה...

מה שכן מעניין בסיפור הזה של איקארדי לדעתי הוא לא איקארדי, אלא אי זימונו של היגוואין. המסר די ברור, סאמפאולי מחפש שחקנים שיעבדו על המגרש, כולל ה-9 שלו, והיגוואין כבר לא כזה לרוב ואכזב אותו ספציפית בתאריך הבינ"ל האחרון. מעניין מה זה אומר על הדרישות שסאמפאולי יציג למסי על המגרש, או שאולי כמו אצל המאמנים שקדמו לו (להוציא את טאטה אולי) מסי יקבל חופש מוחלט?

10. DRORIKO Member

אז אתה לא עוקב מספיק אחרי יובנטוס, היגוואין זה ועוד איך שחקן שעובד בכל המגרש,גם הגנתית וגם התקפית. הסטיגמה הזאת של העמוד חשמל שמחכה ברחבה לכדורים היא מזמן מזמן לא נכונה. ובגלל שאני מחזיק מסמפאולי וגם כי הוא עצמו פגש את היגוואין השנה באלופות,אז אני ממש בספק אם זאת הסיבה שהוא לא זומן. אולי הוא חושב שהוא לא מתאים לשחק עם מסי, אולי הוא מפחד שגם אצלו הוא ירטיב במכנסיים. לא חסר סיבות.

לא ידעתי שאיקרדי זומן למשחקי האימון,לא ידעתי שהיו כאלה בכלל. להגיד לך שאני אוהב שזימנו אותו? אני לא אוהב את זה, אבל ארגנטינה זאת לא המדינה שלי, ואם מתאים לכם שאחד כזה ייצג אתכם בנבחרת אז תהיו לי בריאים.

נערך לאחרונה ב: ‏12/8/17
  11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לא יודע איזו סטיגמה אתה מדבר עליה, עמוד חשמל הוא לא היה ולא יהיה ומי שטוען כך לא מכיר אותו. ההגדרות שלך לעובד על המגרש ושלי שונות, אבל בכל מקרה אם תקרא שוב כתבתי במפורש איפה היגוואין אכזב את סאמפאולי ספציפית במובן הזה, בכינוס האחרון של הנבחרת (שהיה גם הראשון של סאמפאולי), אז אני לא מבין למה בחרת להכניס את יובנטוס בתגובה הזו.

לא רק שידעת שהיו כאלו, אפילו התלוננת למה לא עושים כבר משחקים רשמיים בתאריך זה ואיך זה פוגע ביובנטוס :) אולי לא זכרת...

לא שאני מזדהה כאוהד ארגנטינה, אבל מה מתאים לי או לארגנטינאים לא רלוונטי, סאמפאולי הוא זה שקובע מי ייצג את ההתאחדות הארגנטינאית...

12. gilad16 Member

איקרדי זה גדול גם כי זה על חשבון על היגוואין, פעם שעברה שניהם היו.
    התשע של הנבחרת בשנים האחרונות לא בסגל ושחקן מעורר מחלוקת בפנים.

אם פספסתם זה גם לא הסגל, זה הסגל של השחקנים מחוץ לארנגטינה שלפחות אחד מהמקומיים צפוי להיות בהרכב.
    פינולה, אנסו פרז וגומס עם סיכויים להרכב.

13. gilad16 Member

ויותר חשוב לארגנטינה ממי יהיה בסגל שלה,
    סוארס פצוע ולא יהיה באורוגוואי!

14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

סוארס בונה על "הנס" של המונדיאל ועוד שיקום פנומנאלי, אבל לאורוגוואי לא חסרות בעיות נוספות מלבד החלוץ ויהיה להם קשה מאוד לדעתי ולצערי.

15. Raulito Madridista

חתיכת משחק הלילה במוקדמות המונדיאל, ארגנטינה(מדורגת רק במקום החמישי) נגד אורווגאי(השלישית בטבלה), מסי נגד סוארס שאמור להיות כשיר, מאמן חדש על הקווים של ארגנטינה שאמור ליישם את כל העקרונות שלו - לחץ על כל המגרש, חילופי מקומות וחוד התקפי שנשמע מבטיח - מסי-דיבאלה-איקרדי(אתם זוכרים מה מראדונה אמר עליו), כאשר היגואין ואגווארו שתמיד אכזבו במדי הנבחרת - כבר לא חלק. הזוי איך הנבחרת עם מאגר החלוצים הטוב בעולם כבשה מעט מאוד שערים. צריך לציין שארגנטינה לא רחוקה מהמקום הרביעי אבל גם לא מהמקום השישי, שתי נק'. הרבה לחץ יהיה הערב.

מצב נושא:
הנושא נעול.