מוקדמות יורו 2016

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏12/11/14.

1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

עזבו שטויות, מעולם לא הייתי חובב יורו מושבע, אבל הפורמט החדש פשוט רצח את העניין בטורניר הזה עד שלב רבע הגמר. להסתכל על הלוח מזכיר הגרלת מוקדמות, לא הגרלת טורניר גמר.

2. Raulito Madridista

אני גם סולד מהשיטה החדשה של היורו, ואפילו כל הפורמט המגוחך הנוכחי לא סייע לישראל להגיע אפילו לפלייאוף. בכל-מקרה, סתם בשביל הנוסטלגיה: יורו 2000 לדעתי היה טורניר הנבחרות הטוב ביותר. כדורגל התקפי וסקסי, דרמות, פנדלים, אמוציות, תצוגות-על. אפילו משחק הגמר שהוכרע עם שער הזהב של טרזגה כשצרפת אפילו משווה לפניכן ברגע האחרון, ודל-פיירו מחמיץ בלי הפסקה.

http://sport1.maariv.co.il/sites/default/files/images2/2015/11/18/GettyImages-497578948fq34thq3u94thq3ut.Xxx

אתמול אהבתי לראות את התשוקה הגדולה של זלאטן מעבר לצמד השערים הנפלאים שלו. אני לא יודע אם שגיא כהן צודק 'הילד הכי חמוד בכיתה', נראה לי סתם תיאור שיושב טוב בחדשות הספורט. אבל זלאטן מרגיש שחסרה לו תרומה גדולה יותר לנבחרת, אולי העפלה לרבע הגמר למשל. זלאטן כבש שני שערים ביורו 2004 וגם ביורו 2008 ו-2012, כמה מהם זכורים ביותר כמו העקב נגד איטליה או החצי מספרת נגד צרפת. זלאטן בשיאו גם אחרי המשחק - "בדנמרק רצו שאפרוש - אז שלחתי את כל המדינה שלהם לפרישה".

דבר נוסף, הרבה מדברים על בית מוות אפשרי, מזכירים את איטליה או קרואטיה כדרג 2. אני חושב שצריך לשים לב לפולין של לבאנדובסקי שהיא דרג 3. היא בהחלט יכולה להיות הסוס השחור של התחרות. לא הייתי מזלזל גם בתורכיה שהיא דרג אחרון. סתם דוגמא לבית מוות בשלוף: גרמניה-איטליה-פולין-טורקיה

נערך לאחרונה ב: ‏18/11/15
  3. alexshw Member

מורטן אולסן סיים את תפקידו כמאמן נבחרת דנמרק אחרי 15 שנים.
    הבן טדם היחיד בתולדות המשחק שגם שיחק(102) וגם אימן(166) ביותר ממאה משחקי נבחרתו