מוקדמות יורו 2012: הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י צהוב שחור בנשמה!!!!, ‏4/2/10.

1. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

למי שאין ספורט 1 זה משודר גם ביורוספורט

2. לב ישראל Member

בית המוות:
    ספרד
    סרביה
    בלגיה
    מונטנגרו
    אזרביג'אן

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מבין למה כולם רושמים בלגיה בלגיה בלגיה כיריבה קשה. בלגיה כבר שנים על גבי שנים נבחרת פח אשפה, מאז דור הזהב של הכדורגל הבלגי בשנות ה-70 ובטח ובטח בשנות ה-80 כשאנדרלכט היתה אולי הקבוצה הכי טובה באירופה, והבלגיות זכו בגביעים (מכלן בניצחון על אייאקס מבישול של אוחנה) וסטאנדארד היתה נהדרת וכמובן ברוז', הכדורגל הבלגי פשוט נורא וגם הנבחרת שלו נוראית. אני לא חושב שהיא יותר חזקה מסלובניה או הונגריה, ולדעתי בקמפיין הבא אפילו ווילס תעבור אותה אחרי שהחלפת הדורות (כן יש דבר כזה לוזון) תעבו בהצלחה.

4. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

עומר, לטעמי גם בשנות ה-90 בלגיה עוד היתה נבחרת לגיטימית שכללה שחקנים כמו אנצו שיפו, מישל פרודהום, ואן דר אלסט, יאן קולמנס, פיליפ אלבר ועוד.. אסור לשכוח שהם העפילו ל-4 מונדיאלים רצופים 1990-2002 ולמעט ב-1998, הם תמיד הגיעו לשמינית הגמר. ביורו הם אכן הרבה יותא מאכזבים עם הופעה אחרונה ב-1984 בצרפת, אם לא נחשיב את יורו 2000 כמארחת. זה נכון שבלגיה נחלשה מאוד בעשור הנוכחי, אבל עדיין אני לא חושב שישראל עולה על הבלגים אני חושב שאולי מבחינת אופטימיות אולי באמת באופן ריאלי, אנשים מעצימים את הכדורגל הישראלי קצת יותר ממה שהוא שווה. בלגיה היא בהחלט נבחרת עבירה, אבל הבעיה שאנחנו לא נבחרת טובה, נקודה. הקמפיין ה"מרשים" של גרנט ללא הפסד כשכולם הסתנוורו, לא עשה עלי רושם מהסיבה שגם לא ניצחנו. וכשאתה מנצח את היריבה הישירה שלך לעלייה בפעם האחרונה ב-1999, אין פלא ששאר הקמפיינים נראו זוועה עבור הנבחרת. ברגע שנתחיל לשחק כדי לנצח מול כל נבחרת, קודם כל בר"ג, ואכן נשיג ניצחונות על יריבות שהם לא דרג 5-6, אז לטעמי נוכל לעשות השוואות מי נבחרות פח ומי לא. אני חושב שהטעות הגדולה היתה לשחר את ריצ'ארד נילסן, המאמן המקצועני היחידי שהיה לנבחרת ב-30 שנים האחרונות. אני חושב שרק מאמן זר יוכל להצליח, אבל רק אם יתנו לו את השקט לעשות זאת ואת הדוגמא של לואיס פרננדס למשל לא הייתי שולל.

נערך לאחרונה ב: ‏6/2/10
  5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לרגע לא אמרתי שישראל עולה על בלגיה, אנחנו נבחרת הרבה יותר חלשה ממנה וגם מלא מעט נבחרות שנמצאות בדרג שלה אבל אניחושב שלהגיד שהיא הכי חזקה נוכח השנים רצופות הכשלונות שלה זה לא נכון...

6. SeRgInHo Member

צומח בבלגיה דור חדש ומאד מוכשר.
    החלוץ ההוא מאנדרלכסט בן ה 17, פלאיני, קומפאני, דפור, ורמאלן, ויטסל...
    בבית לא קשה מדי היא תתמודד על העליה

7. c_web Member

אני חושב שאתם קצת מגזימים עם הנבחרת הבלגית. היא נבחרת לא רעה בכלל, נכון שהיה לה קמפיין לא מרשים במוק' המונדיאל האחרון, אבל לצד תוצאות רעות כמו הפסד חוץ לאסטוניה, ראינו גם משחקים טובים שלה כמו נגד טורקיה בבית, וההפסד לספרד בבית לקראת הסיום.

ובלי קשר למשחקים, יש לה מאמן עם עבר מפואר וניסיון לא קטן, אני מדבר על דיק אדבוקט שכבר הוביל נבחרות חזקות וגדולות.

ואם נסתכל על סגל השחקנים, הוא עולה כמובן על הסגל שיש לישראל, שחקנים כמו ורמאלן, ואן בויטן, פלאיני, דמבלה הם שחקנים ברמה גבוהה. אל תשכחו את סונק שעדיין מוביל את ההתקפה שלה, ושחקנים שפרצו השנה כמו דה קמארגו מליאז'.

בקיצור בלגיה נבחרת איכותית, והייתי מעדיף להימנע ממפגש כפול איתה כי לנצח שם יהיה קשה מאוד.

8. Telkiyski Member

מדרג 4 רצוי מאוד מאוד להמנע מבלגיה,סלובניה והונגריה, כשהדגש הוא על סלובניה ובלגיה
    עם כל שאר הנבחרות בדרג הזה אפשר להסתדר (שזה אומר שאמורים לנצח בבתית ובחוץ כל תוצאה אפשרית..נבחרת ישראל).

מאחר ואני לא רוצה לחשוב ואפילו לתת לנו טיפת קקרדיט ואיזשהו צ'אנס לדרגים 1 ו2 אני לא אתייחס בכלל כי באמת שכבר אין לי כח לעשות את זה פעם בשנתיים.

דרג ה: חוץ מאיסלנד ושתי הפוסט יוגוסלביות, הכל נחמד
    דרג אחרון רצוי סן מרינו

לגבי שני הדרגים האחרונים זה עניין של גישה לדעתי אגב,
    אם מקבלים את סן מרינו, מצד אחד זה 6 נק' בטוחות, מצד שני זה גם 6 נק' בטוחות ליריבות שלך
    (אני כותב את המשפט האחרון ונזכר יאך שוויץ הפסידה בבית ללוקסמבורג ופשוט לא מאמין ...)

אפשר לקבל את מלטה, לנצח אותה, ולדעת מצד שני שהיא יכולה לגנוב בבית נקודות מאחת היריבות למקום השני...

בכל מקרה, לא נעלה.

בואו נקווה שלפחות נראה כדורגל טוב, בעצם יותר חשוב, שבהגרלה הבאה נהיה בדרג 2.

אבל עד אז...

9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

חברים, לפי הנוהל הרגיל, על הגרלת הנבחרת הישראלית יש לדון בפורום הישראלי, כאן נדון על כל שאר הצדדים בהגרלה.

בבקשה לשים לב, אנחנו לא רוצים למחוק הודעות שאנשים השקיעו בהן.

תודה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

צומח לבלגיה דור חדש ונחמד, אבל אני מדגיש נחמד. חשוב לציין שהבלגים החתימו את דיק אדבוקאט שלבטח יתרום מכישוריו וניסיונו כדי לשפר את הנבחרת הבלגית. אני רק לא בטוח שהקבוצה הזאת עולה לטורניר הגמר בעוד שנתיים. תוסיף לאלה שהזכרת את יאן וורטונגהן, טובי אלדרוויירלד (אייאקס), מוסא דמבלה, מארטן מארטנס (AZ אלקמאר) ואחרים ולדעתי עדיין אין לך נבחרת גדולה. ברור שהרבה תלוי בהגרלה, אבל לדעתי עושים מהנבחרת הזאת יותר מאשר היא באמת.

השחקן היחיד שיהיה ממש כוכב הוא לדעתי לוקאקו מאנדרלכט שעשה השנה פעמיים צחוק מאייאקס. מדובר בבחור אתלטי, חזק וכשרוני ביותר. אולי אני מזלזל בבלגים כמו שהולנדי ממוצע עושה, אבל בלגיה בעיניי לא מועמדת לעלות מהמקום הראשון בבית העתידי שלה. לשמחתי גם עידו מבין את זה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏6/2/10
  11. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

בית המוות:
    איטליה, סרביה, בוסניה והרצגובינה, אירלנד, מונטנגרו, לוקסמבורג

הבית הקל:
    קרואטיה, סלובקיה, ישראל, בלארוס, ליכטנשטיין, סן מארינו

12. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

ואני חשבתי שעבר לשחק באנגליה בשביל לשפר את האנגלית שלו. אני רוצה שגם זה לא קרה שם..

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הגרלה סבירה בהחלט להולנד, שבדיה תמיד נבחרת שיש לקחת בכובד ראש, פינלנד יכולה להערים קשיים, אבל בשורה התחתונה לא צריכות להיות פאדיחות.

14. איגור .פ. Member

בית א'
    גרמניה , טורקיה אוסטריה, בלגיה, קזחסטן ואייזרבג'אן

בית ב'
    רוסיה, סלובקיה אירלנד, מקדוניה ארמניה ואנדורה

בית ג' בית המוות
    איטליה , סרביה צ.אירלנד, סלובניה, אסטוניה ואיי פארו

בית ד'
    צרפת, רומניה ,בוסניה הרציגובינה, בלארוס, אלבניה ולוקסמבורג

בית ה'
    הולנד, שוודיה פינלנד, הונגריה מולדובה וסן מרינו

בית ו' הבית הישראלי
    קרואטיה , יוון ,לטביה, גרוזיה מלטה וישראל

בית ז' הבית הקל
    אנגליה, שוויץ , בולגריה , ווילס ומונטרנגו

בית ח'
    פורטוגל, דנמרק ,נורווגיה, קפריסין ואיסלנד

בית ט'
    ספרד, צ'כיה , סקוטלנד ,ליטא וליכטנשטיין

נערך לאחרונה ב: ‏7/2/10
  15. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

לא בא לזלזל אבל אין שום בית מוות הפעם. גם הבית שאיטליה קיבלה הוא סביר, סרביה קשה אבל לא צפון אירלנד ולא סלובניה אמורות להפריע לאיטלקים.