מוקדמות גביע העולם 2010 באירופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Claret&Blue, ‏6/9/08.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית טובה של הולנד במקדוניה מספיקה, אבל לאחר שמובילים 2-0 לא צריכים להכנס לפאניקה. הנטלאר עשה הערב הכל בשביל להרגיז את שונאי אייאקס...לא רק העבירה המטומטמת שלו ברחבה, אלא גם בסוף 2-3 החמצות ש'צייד' ביום טוב גומר ברשת. חבל, באמת חבל, אבל מקדוניה בבית לא נבחרת רעה. הקהל שלה חם (אין לי מושג אם היא גזעני כמו הקרואטי למשל) ופשוט החדיר לשחקנים שלהם המון התלהבות. כדורגל גדול לא ראיתי מהם, אבל ההגנה של הולנד כבר מזמן לא ברמה באמת גבוהה.

באירופה אין ערבים קלים, לרב לא לנבחרות הגדולות. 2-1 במקדוניה זה באמת לא מרשים, אבל מצד שני שווייץ מפסידה בבית ללוקסמבורג אז...?

בנתיים אנגליה מחזירה לקרואטים הגזעניים/אנטישמים. לא סובל את אנגליה, אבל מצדי שינצחו שם 10-0
    כרגע לקראת הסוף 4-1. קובץ' קיבל במהלך המחצית השנייה כרטיס אדום (פספסתי את העבירה)

2. Henry AC Member

אני בהלם מה קורה לנבחרות שפעם היו עם שם בכל העולם כמו:

ששוויץ' פשוט הפסידו הפסד מגוכח ללוקסמבורג ועוד בבית
    וזה מראה עד כמה אנחנו לוזרים שאיבדנו 2 נק' נגדם ועוד בבית.

המשחק השני אירלנד נגד מונטנגרו 0-0
    מונטנגרו עד כמה שידוע לי גרועים כמו לוקסמבורג והם פשוט עשו תיקו מדהים נגד אירלנד.

ואני חושב מה קורה לכדורגל שלנו? נבחרות קטנות מפתיעות את הגדולות?

3. Football God Member

מונטנגרו בשום אופן לא חלשה כמו לוקסמבורג.אל תשכח שזה בכל זאת חלק מיגוסלביה,בנוסף שהיא מדינה חדשה.

נערך לאחרונה ב: ‏11/9/08
  4. cazzo Il Capocuoco

מונטנגרו היא תהיה הנבחרת של העתיד. לפחות דור מוכשר מאוד יהיה לה, כי כבר חלקינו מכירים את הקסמים של מירקו ווצ'יניץ' וסטבאן יובטיץ'. לא מדובר בליכנטשטיין.

5. George Best Member

וואו מה שהלך בליסבון!

פורטוגל הוליכה 0-1,
    דקה 84 בנדטנר משווה ל1-1,
    אחרי 2 דקות פנדל של דקו וזה 1-2 למקומיים,
    דקה 90 ינסן מאזן ל2-2 ואחרי דקה פולסן מנצח לדנים את המשחק!

איזה יום מטורף!

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

דנמרק ניצחה בפורטוגל? יש! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

7. Spanish Weapon Member

איך שלא תסובבו את זה,מאיזה כיוון שלא תסתכלו על זה,אני עדיין קם בבוקר,מסתכל באינטרנט
    ופשוט לא מאמין למראה העיניי(ובגלל שזה רלוונטי לגבי ישראל זה עוד יותר מדהים):
    שוויץ 1- לוקסמבורג 2

גרמניה מגרדת 3-3 בפינלנד(לא שזו הפתעה גדולה,פינלנד נבחרת בהתקדמות מתמדמת) ודנמרק
    מנצחת בחוץ את פורטוגל בצמד שערים בתוך דקה 3-2.

ועכשיו לחכות עוד חודש לחגיגה הזו מהתחלה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

8. חל יל Member

רק אני ממתחיל להריח ישראל דנמרק בהצלבה למונדיאל?

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

והפעם שיסגרו את שחקני ישראל באיזה בונקר על אי נידח כדי שלא יתעסקו עם פרוצות...

10. פירנצה Member

יש משהו בנבחרת דנמרק שמפחיד אותי כל פעם מחדש כאילו עדיף לקבל את ברזיל בהצלבה
    מאשר את דנמרק עדיף שנתרכז להשיג את המקום הראשון בבית(וכן זה אפשרי)כי בהצלבה סביר
    להניח שישחטו אותנו.
    נ.ב תודה לך לוקסמבורג

נערך לאחרונה ב: ‏12/9/08
  11. Spanish Weapon Member

לא לחינם הם מפחידים אותך, זה קורה מהסיבה הפשוטה שהקבוצות הישראליות(הו ברמת הקבוצות
    והן ברמת הנבחרת) לדורותיהן לא השכילו להתעלות על יריבותיהן הסקנדינביות(מי שוכח את מאלמו,
    שטרומגודסט,פ.צ קופנהגן,ברונדבי,נבחרת דנמרק,נבחרת שבדיה,נבחרת פינלנד וכו') ואם כבר
    השכילו לנצח (מכבי חיפה נגד האקה במוקדמות הצ'מפיונס ליג לפני 7-8 שנים) הן הודחו בגלל
    טעויות משרדיות הזויות.

הסקנדינבים משחקים סגנון כדורגל לוחמני וטקטי בצורה כזאת שמשתקת ומרעידה את הביצים
    ליריבות הישראליות שלהן.
    דנמרק,שבדיה,נורווגיה,אלה מסוג הנבחרות שכמעט מראש אפשר לחתום שישראל לא תצליח לנצח
    אותן במפגש כפול.

12. SeRgInHo Member

הניצחון של האוסטרים על צרפת כנראה הרים את האף שלהם יותר מדי... כרגע דקה 83 1-1 נגד איי פארו...

בכלל, הקטנות לאט לאט מצמצמות פערים. נדירים המקרים שהן חוטפות תבוסות בשנה שנתיים האחרונות.

גם שוויץ עושה פאדיחות, בינתיים 0-0 מול לטביה במחצית. אם הן לא ינצחו גם את זה, לדעתי אפשר לסגור ת'בסטה מבחינתם. מפתיע אותי שדווקא עם היצפלד זה קורה להם...

נערך לאחרונה ב: ‏11/10/08
  13. JR-Riquelme Member

באמת שפערי הרמות מצטמצמים מאוד.
    אני כבר לא רואה שנבחרות קטנות מקבלות שישיות ושביעיות. וזה לא שהנבחרות האלה התפתחו מבחינת השחקנים, מה כבר יש לאיי פארו להציע?

בקיצור - הבונקר השתלט על העולם.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין היום משחקי 10-0 ואפילו איזה 5-0 כבר לא רואים כל כך הרבה, זמנים השתנו סרג'יניו. לדעתי מבין הקטנות איי פארו הכי טובים, אם סן מרינו למשל הנבחרת הכי חלשה ביבשת האירופאית, איי פארו לדעתי נמצאת באיזה דרגה רצינית מעליה. שום נבחרת באה לאי שם ומנצחת בקלות, יש להם מגרש קשה ועם קצת מזל שוררים שם בזמנים האלה תנאי מזג אוויר קשים. מבחינתי התוצאה היום פחות טובה מאשר הניצחון האוסטרי על צרפת, מה לעשות החבר'ה שאוהבים שטרודל לא קבוצה גדולה, ראינו את זה ביורו.

שווייץ? אותו סיפור. למרות שהיא עלתה עכשיו ליתרון מרגלי פריי, אבל לדעתי אם ישראל פעם אחד ותמיד רוצה להראות משהו היא צריכה לקחת שם לפחות נקודה.

אגב קטנות, 0-0 בוומבלי בין האנגלית הבכירה לקזחסטן של בוראט http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

במשחק שהסתיים בסקוטלנד: 0-0 בין שתי הנבחרות שאמורות להיות סכנה בשביל נבחרתי הולנד. אנחנו משחקים בעוד שעה וחצי בבית נגד איסלנד. ביום רביעי קרב חשוב כאשר הולנד יוצאת לנורבגיה.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

סליחה? מה אתה רוצה ממדינות כמו איי פארו, סן מרינו, אנדורה, ליכטנשטיין, לוקסמבורג, ומאלטה? לתקוף? אגב לפני כשנה-שנתיים הביסה גרמניה את סן מרינו 13-0 http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx הפערים הצטמצמו, אבל זה בעיקר בין הנבחרות הקצת יותר טובות לאלו שהזכרתי פה למעלה.