מוקדמות גביעי אירופה - 2017/18

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י alexshw, ‏4/6/17.

  1. Telkiyski

    Telkiyski Member

    הצטרף ב:
    ‏25/3/09
    הודעות:
    17,388
    לייקים שהתקבלו:
    5,340
  2. Sarek

    Sarek Member

    הצטרף ב:
    ‏18/12/06
    הודעות:
    922
    לייקים שהתקבלו:
    771
    [​IMG] ליגת האלופות - עונת 2017/18
    סיבוב המוקדמות הראשון
    משחק הגומלין

    יום שלישי, 4 ביולי 2017:
    פ.צ.י. טאלין (0) [​IMG] - [​IMG] (2) היברניאנס
    שעה: 19:00.
    אצטדיון: א. לה קוק ארנה, טאלין, אסטוניה.
    שופט: אלכס טרוליס (איי פארו).
    פרטים נוספים: פ.צ.י. טאלין תצטרך לחזור מפיגור של שני שערים כדי להשיג את הניצחון הראשון שלה במפגש אירופי. המארחת הגיעה לטורניר לאחר שזכתה באליפות אסטוניה בפעם הראשונה, והיא מתמודדת מול האלופה המלטזית, שזכתה באליפות בפעם ה-12 בתולדותיה. היברניאנס מעולם לא עברה את סיבוב המוק' השני במפעל, ובשבוע שעבר היא עשתה צעד חשוב בדרך לסיבוב המוק' השני, משערים של ג'ורג'יניו (63') וקריסטנסן (73'). המנצחת במפגש תתמודד בסיבוב הבא נגד רד בול זלצבורג, אלופת אוסטריה.

    טרפצ'ה'89 (1) [​IMG] - [​IMG] (2) ויקינגור
    שעה: 19:00.
    אצטדיון: סטדיומי אולימפיק אדם ישארי, מיטרוביצה, קוסובו.
    שופט: אלכסנדר ארקם (אוסטריה).
    פרטים נוספים: טרפצ'ה מגיעה למשחק הבית הראשון של קבוצה מקוסובו במפעלים האירופאיים, כשהיא בפיגור 2-1 מהמשחק בשבוע שעבר, אבל יכולה להתנחם בשער החוץ שכבשה (כבשו במשחק: ואטנהאמר בדקה ה-17', היידארי בדקה ה-39' ולוואל בדקה ה-73'). טרפצ'ה הגיעה למפעל לאחר זכייה ראשונה באליפות המדינה והיא פוגשת את ויקינגור, שמשתתפת בליגת האלופות בפעם הראשונה מאז 1998, ושזכתה גם היא באליפות הראשונה בשנה שעברה. המנצחת בסיכום שני המפגשים תפגוש את פ.ה., אלופת איסלנד, בסיבוב הבא.

    יורופה (2) [​IMG] - [​IMG] (1) דה ניו סיינטס
    שעה: 20:30.
    אצטדיון: אסטדיו אלגרבה, פארו-לולה, פורטוגל.
    שופט: לורנס ויסר (בלגיה).
    פרטים נוספים: יורופה מעוניינת לשחזר את העלייה לסיבוב המוק' השני בעונה הקודמת (אז היא התמודדה נגד פיוניק בליגה האירופית) והיא עשתה צעד בהחלט מעודד בכיוון בשבוע שעבר, כאשר ניצחה בחוץ 2-1 את אלופת ויילס (כובשי השערים: אלכס קילו בדקה ה-8' וקיקה גומז בדקה ה-78' כבשו לזכות יורופה, בעוד קיגלי הבקיע עבור דה ניו סיינטס בדקה ה-44'). יורופה זכתה באליפות גיברלטר בפעם הראשונה לאחר 65 שנה, וכך למעשה זכתה בכרטיס לסיבוב המוק' הראשון של ליגת האלופות. דה ניו סיינטס מאוכזבת בוודאי מהתוצאה במשחק הקודם, אך תתעודד מהעובדה שבחמש העונות האחרונות היא הצליחה להעפיל לסיבוב המוקדמות השני. המנצחת בסיכום שני המפגשים תפגוש את רייקה, אלופת קרואטיה, בסיבוב הבא.

    לה פיוריטה (0) [​IMG] - [​IMG] (1) לינפילד
    שעה: 21:30.
    אצטדיון: סן מרינו סטדיום, סראוואלה, סן מרינו.
    שופט: פיודור צאמיט (מלטה).
    פרטים נוספים: אלופת סן מרינו הפסידה בכל חמשת מפגשיה באירופה עד עתה, ונראה כי היא בהחלט קרובה להפסד השישי ברציפות, לאחר שהמשחק הקודם הסתיים בהפסד 1-0 משער של ג'ורדן סטיוארט בדקה ה-89' למשחק. לכך יש להוסיף שמאזנה במשחקי הבית הוא עגום, ועומד על 5 הפסדים ו-16 שערי חובה. לינפילד, מן הצד השני, תנסה להעפיל לסיבוב המוק' השני של ליגת האלופות לראשונה מאז עונת 2012/13, וזאת לאחר שזכתה באליפות ה-52 שלה בסיומה של העונה הנוכחית. המנצחת בסיכום שני המפגשים תפגוש את סלטיק, אלופת סקוטלנד, בסיבוב הבא.

    פ.צ. סנטה קולומה (0) [​IMG] - [​IMG] (1) אלאשקרט
    שעה: 21:30.
    אצטדיון: אסטדי קומונל, אנדורה לה ולה, אנדורה.
    שופט: סוון בינדלס (לוקסמבורג).
    פרטים נוספים: אלאשקרט מגיעה למשחק לאחר שניצחה 1-0 בשבוע שעבר משער של ננאדוביץ' בדקה ה-39', השער הראשון בעונה הנוכחית של ליגת האלופות. סנטה קולומה הגיעה למפגש הנוכחי לאחר שניצחה רק פעם אחת מתוך 14 מפגשיה באירופה עד עתה, והיא תקווה להפוך את התוצאה בבית, ולהצליח לעבור את אלאשקרט (לאחר שלא הצליחה לעשות זאת בעונה שעברה ואפשרה לאלאשקרט להעפיל לראשונה בתולדותיה לסיבוב המוק' השני). אלופת אנדורה מגיעה לאחר שזכתה בארבע אליפויות רצופות. המנצחת בסיכום שני המפגשים תפגוש את באטה בוריסוב, אלופת בלארוס, בסיבוב הבא.

    [​IMG] הליגה האירופית - עונת 2017/18
    סיבוב המוקדמות הראשון
    משחק הגומלין

    יום שלישי, 4 ביולי 2017:
    בלצן (0) - (2) וידאוטון
    שעה: 18:45.
    אצטדיון: היברניאנס סטדיום, פאולה, מלטה.
    שופט: פיליפ גלובה (סלובקיה).
    פרטים נוספים: שצ'פוביץ' (79') ולזוביץ' (90+4') העניקו לוידאוטון ניצחון חשוב במשחק הראשון, וסגנית אלופת הונגריה יכולה בהחלט להגיע עם ביטחון למשחק הגומלין נגד סגנית אלופה מלטה. המנצחת בסיכום תפגוש את נומה קאליו האסטונית, שסיימה במקום השלישי בליגה, או את ב36 טורסהאבן, שסיימה רביעית באיי פארו.


    פרוגרס נידרקורן (0) - (1) ריינג'רס
    שעה: 20:45.
    אצטדיון: סטאד ג'וזי ברטל, לוקסמבורג, לוקסמבורג.
    שופט: וילהיאלמור טורארינסון (איסלנד).
    פרטים נוספים: קני מילר העניק לריינג'רס את הניצחון במשחק הראשון, עם שערו בדקה ה-37', וכעת על הסקוטים, שסיימו במקום השלישי בליגה בעונה החולפת, לנדוד ללוקסמבורג למשחק הגומלין מול פרוגרס, שסיימה רביעית בליגה המקומית. המנצחת בסיכום תפגוש את א.א.ל. לימסול, שסיימה רביעית בקפריסין, או את סט. ג'וזפ'ס, שסיימה שלישית בגיברלטר, בסיבוב המוק' השני.
     
    alexshw ו-Franco אוהבים את זה.
  3. alexshw

    alexshw Member

    הצטרף ב:
    ‏13/11/09
    הודעות:
    48,601
    לייקים שהתקבלו:
    13,927
    מין:
    זכר
    לפני 9 שנים ריינג'רס הגיעה לגמר גביע אופ"א(עם קרלוס קואלר מק"ש בהרכב). היום היא מודחת בצורה מבזה מול פרוגרס מלוקסמבורג אחרי הפסד חוץ 2:0.
    השמות הגדולים בריינג'רס היום הם ניקו קראנצ'אר, קני מילר ולי וולאס. יש גם ריג'קטים מאקדמיות פרמייר ליג כמו ג'יימס טברנייר(ניוקאסל) וג'ורדן רוסיטר(ליברפול).
     
  4. Telkiyski

    Telkiyski Member

    הצטרף ב:
    ‏25/3/09
    הודעות:
    17,388
    לייקים שהתקבלו:
    5,340
    עצוב. מזכיר לי את הפועל של היום לעומת הימים שנוייר וראקיטיץ' סחטו מאיתנו 0-0 בבלומפילד.

    אגב, קבוצה סקוטית נוספת, סנט ג'ונסטון, עתידה לעוף ביום חמישי לקבוצה מליטא.

    זו הליגה הכי עצובה בכדורגל.
     
    DRORIKO אוהב/ת את זה.
  5. Telkiyski

    Telkiyski Member

    הצטרף ב:
    ‏25/3/09
    הודעות:
    17,388
    לייקים שהתקבלו:
    5,340
    העולות לשלב הסיבוב השני במוק' ליגת האלופות:

    ויקינגור מאיי פארו, שתפגוש בסיבוב הבא את האפנרפיורדור, אלופת איסלנד, לסוג של דרבי
    אלשקרט מארמניה, שתפגוש בסיבוב הבא באטה בוריסוב
    TNS מויילס, שתפגוש בסיבוב הבא את רייקה הקרואטית
    היברניינס המלטזית, שתפגוש בסיבוב הבא את רד בול זלצבורג
    לינפילד מצפון אירלנד, שתפגוש בסיבוב הבא את סלטיק (גם סוג של דרבי)


    אומרים שעדיף לארח את המשחק השני בבית? היום כל הקבוצות שאירחו את המשחק השני אצלן בבית, עפו.
     
    DRORIKO אוהב/ת את זה.
  6. ChelseaPensioner

    ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

    הצטרף ב:
    ‏6/4/04
    הודעות:
    4,036
    לייקים שהתקבלו:
    2,325
    בהחלט. לינפילד הוא מועדון פרוטסטנטי עם שורשים יוניוניסטים וקשרים עמוקים לריינג'רס. בעבר האוהדים של לינפילד היו נוהגים ללכת מכות עם החבר'ה של בלפסט סלטיק (מועדון שקרוא ע"ש ההם, כמובן, והפך בשלב מסוים לדונגאל סלטיק), ולמרות שהם קיוו שיזכו להיכנס לזירה עם הדבר האמיתי (ולמרות שתאריך המשחק נדחה ליום שישי, ה-14.7, כדי לא להתנגש עם צעדת יוניוניסטים שתכבוש את רחובות בלפסט ב-12.7) סלטיק כבר הודיעה שהיא לא תמשוך את הקצאת הכרטיסים לאוהדיה.

    זה מה שקרה כשוואנאבי ריינג'רס ו-וואנאבי סלטיק נפגשו לפני 27 שנה:

     
    gilad16, Telkiyski ו-לירן אוהבים את זה.
  7. DRORIKO

    DRORIKO Member

    הצטרף ב:
    ‏3/5/15
    הודעות:
    31,904
    לייקים שהתקבלו:
    7,980
    מין:
    זכר
    אותה שאלקה שהגיעה בסוף לחצי גמר. הייתם קבוצה אדירה, רק שהעומס היה גדול עליכם. מאמין שיום אחד תחזרו למעמד המקורי שלכם, אתם לא איזה הפועל פתח תקווה
     
  8. Telkiyski

    Telkiyski Member

    הצטרף ב:
    ‏25/3/09
    הודעות:
    17,388
    לייקים שהתקבלו:
    5,340
    המעמד המקורי שלנו הוא גם לא קבוצה שלא מפסידה סיבוב שלם בליגת האלופות.
    אבל כן, אני מאוד מתגעגע למוק' גביעי אירופה, להגרלות, למתח. שלבי הבתים של הליגה האירופית. הניצחון חוץ המסורתי על קבוצה מליגה בכירה יותר. היה כיף.
     
  9. DRORIKO

    DRORIKO Member

    הצטרף ב:
    ‏3/5/15
    הודעות:
    31,904
    לייקים שהתקבלו:
    7,980
    מין:
    זכר
    אתם ואנחנו זה בפער שתי הקבוצות הכי מצליחות באירופה. שתי הקבוצות היום הלכו קצת לאיבוד. אבל כדורגל זה מחזוריות.
     
  10. Telkiyski

    Telkiyski Member

    הצטרף ב:
    ‏25/3/09
    הודעות:
    17,388
    לייקים שהתקבלו:
    5,340
    וגם לנו וגם לכם כל הדירוג הלך, לכם אולי עוד לא אבל אצל הפועל כל הדירוג נשרף.
     
  11. alexshw

    alexshw Member

    הצטרף ב:
    ‏13/11/09
    הודעות:
    48,601
    לייקים שהתקבלו:
    13,927
    מין:
    זכר
    גם למכבי חיפה לדעתי כל הדירוג ישרף. אני יכול לראות מצב בו היא לא מגיעה לאירופה 5 שנים רצוף. בעצם אפילו לא צריך 5 שנים רצוף אלא 5 שנים מ -2013/14 כיוון שאי אפשר לקרוא למה שהיה בעונה שעברה השתתפות באירופה.
     
  12. Sarek

    Sarek Member

    הצטרף ב:
    ‏18/12/06
    הודעות:
    922
    לייקים שהתקבלו:
    771
    [​IMG] הליגה האירופית - עונת 2017/18
    סיבוב המוקדמות הראשון
    משחק הגומלין

    יום חמישי, 6 ביולי 2017:
    א.א.ל. לימסול (4) - (0) סט. ג'וזפ'ס
    שעה: 17:00.
    אצטדיון: טסיריון, לימסול, קפריסין.
    שופט: לואיס טשיירה (פורטוגל).
    פרטים נוספים: המנצחת בסיכום תפגוש את פרוגרס נידרקורן, שסיימה במקום הרביעי בלוקסמבורג, בסיבוב המוק' השני.
    דאצ'יה קישינב (0) - (3) שקנדיה
    שעה: 17:00.
    אצטדיון: ספיה, ספיה, מולדובה.
    שופט: פטר קרלוביץ' (סלובקיה).
    פרטים נוספים: המנצחת בסיכום תפגוש את קונאס קוואי נומאדס, שסיימה כסגנית האלופה בוויילס, או את ה.י.ק. הלסינקי, שסיימה כסגנית האלופה בפינלנד.
    סודובה (0) - (0) שחטיור סליהורסק
    שעה: 18:00.
    אצטדיון: קבוצת מריאמפולה, מריאמפולה, ליטא.
    שופט: דונלד רוברטסון (סקוטלנד).
    פרטים נוספים: המנצחת בסיכום תפגוש את קרוסיידרס, שסיימה שנייה בצפון אירלנד, או את לייפאיה, שסיימה רביעית בלטביה.
    אורדבסי שימקנט (0) - (2) שירוקי ברייג
    שעה: 18:00.
    אצטדיון: אלמטי אורטליק סטדיון, אלמטי, קזחסטן.
    שופט: זאבן הובחניסיאן (ארמניה).
    פרטים נוספים: המנצחת בסיכום שני המשחקים תפגוש את אברדין, סגנית אלופת סקוטלנד, בסיבוב המוק' השני.
    מילסאמי אורחיי (1) - (2) פולה אש
    שעה: 18:00.
    אצטדיון: מרכז הספורט המחוזי, אורחיי, מולדובה.
    שופט: רומר טראייב (אסטוניה).
    פרטים נוספים: המנצחת בסיכום תפגוש את מלאדוסט לוצ'אני, שסיימה רביעית בסרביה, או את אינטר באקו, שסיימה שלישית באזרבייג'ן.
    פליסטר (0) - (4) לך פוזנן
    שעה: 18:00.
    אצטדיון: מלאדוסט, סטרומיצה, מקדוניה.
    שופט: פרנסואה לטקסייה (צרפת).
    פרטים נוספים: המנצחת תפגוש את האוגסונד, שסיימה רביעית בנורווגיה, או את קולריין, שסיימה שלישית בצפון אירלנד.
    טיראנה (0) - (2) מכבי תל-אביב (הסיקור המלא מופיע בפורום הישראלי)
    שעה: 18:00.
    אצטדיון: סלמן סטרמאסי, טיראנה, אלבניה.
    שופט: שאנדור סאבו (הונגריה).
    פרטים נוספים: המנצחת בסיכום שני המשחקים תפגוש את ס.י.ק. סיינאיוקי, שזכתה בגביע הפיני, או את ק.ר. רייקיאוויק, שסיימה שלישית באיסלנד.
    ילגאבה (0) - (2) פרנצווארוש
    שעה: 18:30.
    אצטדיון: המרכז האולימפי זמגאלס, ילגאבה, לטביה.
    שופט: דומיטרי מונטאן (מולדובה).
    פרטים נוספים: המנצחת בסיכום תפגוש את מידטיילנד, שסיימה רביעית בדנמרק (וזכתה בכרטיס דרך הפלייאוף המקומי), או את דרי סיטי, שסיימה שלישית באירלנד.
    רבוטניצ'קי (1) - (0) טרה פנה
    שעה: 18:30.
    אצטדיון: מרכז האימונים פ.פ.מ. (מגרש קטן), סקופיה, מקדוניה.
    שופט: מנפרדס לוקיאנצוקאס (ליטא).
    פרטים נוספים: המנצחת בסיכום תפגוש את דינמו מינסק, שסיימה שלישית בבלארוס, או את רונאביק שסיימה שלישית באיי פארו.
    ס.י.ק. סייניוקי (0) - (0) ק.ר. רייקיאוויק
    שעה: 19:00.
    אצטדיון: אומהס.פ., סייניוקי, פינלנד.
    שופט: אירפן פליטו (בוסניה והרצגובינה).
    פרטים נוספים: יריבת מכבי תל-אביב או טיראנה בסיבוב המוק' השני תיקבע בסיומו של המשחק הזה.
    ה.י.ק. הלסינקי (0) - (1) קונאס קוואי
    שעה: 19:00.
    אצטדיון: הלסינקי, הלסינקי, פינלנד.
    שופט: פורקט אטאז'אנוב (קזחסטן).
    פרטים נוספים: המנצחת בסיכום שני המשחקים תפגוש את דאצ'יה קישינב, שסיימה שנייה במולדובה, או את שקנדיה, שסיימה שנייה במקדוניה.

    טרקאי (2) - (1) סנט ג'ונסטון
    שעה: 19:00.
    אצטדיון: ל.פ.פ. סטיונאס, וילנה, ליטא.
    שופט: סטניסלב טודורוב (בולגריה).
    פרטים נוספים: המנצחת בסיכום תפגוש את נורשפינג השוודית, שסיימה במקום השלישי בשוודיה, או את פרישטינה, שסיימה שנייה בליגה המקומית בקוסובו.

    פלורה טאלין (0) - (2) דומז'אלה
    שעה: 19:00.
    אצטדיון: א. לה קוק ארנה, טאלין, אסטוניה.
    שופט: הוראטיו פסניץ' (רומניה).
    פרטים נוספים: המנצחת בסיכום תפגוש את ונטספילס, שזכתה בגביע הלטבי, או את ואלור האיסלנדית, שזכתה גם כן בגביע המקומי, בסיבוב המוק' השני.
    גאנדזסאר (0) - (1) מלאדוסט פודגוריצה
    שעה: 19:00.
    אצטדיון: ואזגן סרגסיאן אנוואן האנרפטאקאן מרזאדאשט, ירוואן, ארמניה.
    שופט: סאשה אמהוף (שווייץ).
    פרטים נוספים: המנצחת בסיכום תפגוש את שטורם גראץ, שסיימה שלישית באוסטריה, בסיבוב המוק' השני.
    אטלנטאס (0) - (6) קאיראט אלמטי
    שעה: 19:00.
    אצטדיון: קלאיפדוסמייסטו סנטריניס, קלייפדה, ליטא.
    שופט: ניקולאס להפורג' (בלגיה).
    פרטים נוספים: המנצחת בסיכום תפגוש את סקנדרבאו, שסיימה במקום השלישי באלבניה, או את סן ג'וליה, שסיימה במקום השני באנדורה, בסיבוב המוקדמות השני.
    לייפאיה (1) - (3) קרוסיידרס
    שעה: 19:45.
    אצטדיון: דאוגבה, לייפאיה, לטביה.
    שופט: סורן בליאן (ארמניה).
    פרטים נוספים: המנצחת בסיכום שני המשחקים תפגוש את שחטיור סליהורסק, סגנית אלופת בלארוס, או את סודובה, שסיימה שלישית בליטא, בסיבוב המוק' השני.
    א.י.ק. (0) - (0) ק.י. קלאקסוויק
    שעה: 20:00.
    אצטדיון: פריינדס ארנה, שטוקהולם, שוודיה.
    שופט: לורן קופריווה (לוקסמבורג).
    פרטים נוספים: המנצחת בסיכום שני המשחקים תפגוש את ז'לייזניצ'אר, שסיימה שנייה בבוסניה והרצגובינה, או את זטה, שסיימה שנייה במונטנגרו.
    ואדוץ (2) - (1) באלה טאון
    שעה: 20:00.
    אצטדיון: ראינפארק, ואדוץ, ליכטנשטיין.
    שופט: יארי יארווינן (פינלנד).
    פרטים נוספים: המנצחת בסיכום תפגוש את אודס, שסיימה במקום השלישי בנורווגיה, או את באלימינה יונייטד, שסיימה רביעית בצפון אירלנד.
    סלובן ברטיסלבה (4) - (1) פיוניק
    שעה: 20:00.
    אצטדיון: שטדיון פסיינקי, ברטיסלבה, סלובקיה.
    שופט: בויאן ניקוליץ' (סרביה).
    פרטים נוספים: המנצחת תפגוש את לינגבי, שסיימה במקום השלישי בדנמרק, או את בנגור סיטי, שסיימה במקום הרביעי בוויילס והעפילה דרך הפלייאוף, בסיבוב המוקדמות השני.
    בוטב פלובדיב (3) - (1) פרטיזני
    שעה: 20:00.
    אצטדיון: לזור, בורגס, בולגריה.
    שופט: אלפר אולוסוי (טורקיה).
    פרטים נוספים: המנצחת תפגוש את בית"ר ירושלים, שסיימה שלישית בישראל, או את ואשאש, שסיימה שלישית בהונגריה.
    דונאב רוסה (0) - (1) אירטיש פבלודר
    שעה: 20:00.
    אצטדיון: דונאב, רוסה, בולגריה.
    שופט: יובאן קלודיירוביץ' (מונטנגרו).
    פרטים נוספים: המנצחת בסיכום שני המשחקים תפגוש את קרבנה זבזדה (הכוכב האדום בלגרד), שסיימה כסגנית אלופת סרביה, או את פלוריאנה, מחזיקת הגביע במלטה, בסיבוב המוקדמות השני.
    רוז'ומברוק (1) - (2) וויבודינה
    שעה: 20:00.
    אצטדיון: מ.פ.ק. רוז'ומברוק, רוז'ומברוק, סלובקיה.
    שופט: דניס היחלר (הולנד).
    פרטים נוספים: המנצחת בסיכום תפגוש את בראן, סגנית אלופת נורווגיה, בסיבוב המוק' השני.
    דיפרדנג' 03 (0) - (2) זירה פ.ק.
    שעה: 20:00.
    אצטדיון: סטאד מוניציפל דה דיפרדנג', דיפרדנג', לוקסמבורג.
    שופט: בוריס מרהפקה (סלובקיה).
    פרטים נוספים: המנצחת בסיכום שני המשחקים תפגוש את אסטרה ג'יורג'יו, שסיימה שישית בליגה הרומנית.
    טורפדו קוטאיסי (1) - (5) טרנצ'ין
    שעה: 20:00.
    אצטדיון: טסנטרלורי, קוטאיסי, גאורגיה.
    שופט: מריו זאבק (קרואטיה).
    פרטים נוספים: המנצחת בסיכום תפגוש את בני יהודה תל-אביב בסיבוב הבא.
    אינטר באקו (3) - (0) מלאדוסט לוצ'אני
    שעה: 20:00.
    אצטדיון: דלגה, באקו, אזרבייג'ן.
    שופט: מיקולה בלאקין (אוקראינה).
    פרטים נוספים: המנצחת בסיכום תפגוש את פולה אש, שסיימה שלישית בלוקסמבורג, או את מילסאמי אורחיי, שסיימה במקום השלישי במולדובה, בסיבוב המוק' השני.
    בנגור סיטי (0) - (1) לינגבי
    שעה: 20:30.
    אצטדיון: נאנטפורת', בנגור, ויילס.
    שופט: דונאטאס רומשאס (ליטא).
    פרטים נוספים: המנצחת תפגוש את פיוניק, שסיימה רביעית בארמניה, או את סלובן ברטיסלבה, שסיימה שנייה בסלובקיה ואף זכתה בגביע המקומי.
    נ.ס.י. רונאביק (1) - (2) דינמו מינסק
    שעה: 21:00.
    אצטדיון: טופטיר, טופטיר, איי פארו.
    שופט: אייואן ארוול גריפית' (ויילס)
    פרטים נוספים: המנצחת תפגוש את טרה פנה, שזכתה בגביע בסן מרינו, או את רבוטניצ'קי, שסיימה שלישית במקדוניה.
    פרישטינה (0) - (5) נורשפינג
    שעה: 21:00.
    אצטדיון: סטדיומי אולימפיק אדם ישארי, מיטרוביצה, קוסובו.
    שופט: ינס מאה (דנמרק).
    פרטים נוספים: המנצחת בסיכום תפגוש את סט. ג'ונסטון, שסיימה רביעית בסקוטלנד, או את טרקאי, שסיימה שנייה בליטא.

    ב36 טורסהאבן (1) - (2) נומה קאליו
    שעה: 21:00.
    אצטדיון: גונדאדאלור, טורסהאבן, איי פארו.
    שופט: אספן אסקוס (נורווגיה).
    פרטים נוספים: המנצחת תפגוש את וידאוטון ההונגרית, שסיימה שנייה בליגה המקומית, בסיבוב המוקדמות השני.
    סראייבו (1) - (2) זאריה בלץ
    שעה: 21:00.
    אצטדיון: אסים פרחאטוביץ' האסה סטדיון, סראייבו, בוסניה והרצגובינה.
    שופט: אלכסנדרס אנופרייבס (לטביה).
    פרטים נוספים: המנצחת בסיכום תפגוש את אפולון לימסול, מחזיקת הגביע הקפריסאי, בסיבוב המוק' השני.
    אולימפיה ליובליאנה (0) - (1) ו.פ.ס. ואסה
    שעה: 21:15.
    אצטדיון: סטדיון סטוז'יצה, ליובליאנה, סלובניה.
    שופט: גאורגיוס קומיניס (יוון).
    פרטים נוספים: המנצחת בסיכום שני המשחקים תפגוש את ברונדבי, סגנית אלופת דנמרק, בסיבוב המוק' השני.
    סן ג'וליה (0) - (1) סקנדרבאו
    שעה: 21:30.
    אצטדיון: אסטדי קומונל, אנדורה לה ולה, אנדורה.
    שופט: קאי אריק סטין (נורווגיה).
    פרטים נוספים: המנצחת תפגוש את קאיראט אלמטי, שסיימה שנייה בקזחסטן, או את אטלנטאס, שסיימה רביעית בליטא, בסיבוב המוק' השני.
    פולגורה (0) - (2) ולטה
    שעה: 21:30.
    אצטדיון: סן מרינו, סראוואלה, סן מרינו.
    שופט: גנץ נוזה (קוסובו).
    פרטים נוספים: המנצחת בסיכום תפגוש את אוטרכט, שסיימה רביעית בהולנד וזכתה בכרטיס דרך הפלייאוף המקומי.
    זטה (0) - (1) ז'לייזניצ'אר
    שעה: 21:30.
    אצטדיון: גרדסקי סטדיון פודגוריצה, פודגוריצה, מונטנגרו.
    שופט: טיאגו מרטינס (פורטוגל).
    פרטים נוספים: המנצחת תפגוש את א.י.ק. השוודית, שסיימה במקום השני בשוודיה, או את ק.י. קלאקסוויק, שזכתה בגביע באיי פארו, בסיבוב המוק' השני.
    פלוריאנה (0) - (3) קרבנה זבזדה
    שעה: 21:30.
    אצטדיון: היברניאנס, פאולה, מלטה.
    שופט: גאורגיוס קיזאס (יוון).
    פרטים נוספים: המנצחת בסיכום תפגוש את אירטיש פבלודר, שסיימה שלישית בקזחסטן, או את דונאב רוסה, שסיימה רביעית בבולגריה, בסיבוב המוק' השני.
    יגלוניה ביאוויסטוק (1) - (0) דינמו בטומי
    שעה: 21:30.
    אצטדיון: מייסקי, ביאוויסטוק, פולין.
    שופט: יורי מוז'ארובסקי (אוקראינה).
    פרטים נוספים: המנצחת בסיכום תפגוש את גאבאלה, סגנית אלופת אזרבייג'ן, בסיבוב המוק' השני.
    ואשאש (3) - (4) בית"ר ירושלים (הסיקור המלא מופיע בפורום הישראלי)
    שעה: 21:30.
    אצטדיון: פרנץ סוסה סטדיון, בודפשט, הונגריה.
    שופט: פאביו וריסימו (פורטוגל).
    פרטים נוספים: המנצחת בסיכום תפגוש את פרטיזני, שסיימה שנייה באלבניה, או את בוטב פלובדיב, שזכתה בגביע הבולגרי.
    סוטייסקה (1) - (3) לבסקי סופיה
    שעה: 21:30.
    אצטדיון: גרדסקי, ניקשיץ', מונטנגרו.
    שופט: דמיטריוס מסיאס (קפריסין).
    פרטים נוספים: המנצחת בסיכום תפגוש את היידוק ספליט, שסיימה שלישית בקרואטיה, בסיבוב המוק' השני.
    אלטאך (1) - (0) צ'יחורה סצ'חרה
    שעה: 21:30.
    אצטדיון: אלטאך ארנה, אלטאך, אוסטריה.
    שופט: ויאצ'סלב בנארי (מולדובה).
    פרטים נוספים: המנצחת בסיכום תפגוש את דינמו ברסט, מחזיקת הגביע בבלארוס, בסיבוב המוק' השני.
    גוריצה (2) - (0) שיראק
    שעה: 21:30.
    אצטדיון: שפורטני פארק, נובה גוריצה, סלובניה.
    שופט: פטר שסגארד-אנדרסן (דנמרק).
    פרטים נוספים: המנצחת בסיכום שני המשחקים תפגוש את פאניוניוס, שסיימה במקום החמישי ביוון בעונה הקודמת, בסיבוב הבא.
    קורק סיטי (2) - (0) לבדיה טאלין
    שעה: 21:45.
    אצטדיון: טרנר'ס קרוס, קורק, אירלנד.
    שופט: גונאר יארל יונסון (איסלנד).
    פרטים נוספים: המנצחת בסיכום תפגוש את א.א.ק. לרנקה, סגנית אלופת קפריסין, או את לינקולן, סגנית אלופת גיברלטר.
    באלימינה יונייטד (0) - (3) אודס
    שעה: 21:45.
    אצטדיון: סיויו, בלפסט, צפון אירלנד.
    שופט: ראדק פז'יחודה (צ'כיה).
    פרטים נוספים: המנצחת בסיכום שני המשחקים תפגוש את באלה טאון, מחזיקת הגביע בויילס, או את ואדוץ, מחזיקת הגביע בליכטנשטיין, בסיבוב המוק' השני.
    קולריין (0) - (7) האוגסונד
    שעה: 21:45.
    אצטדיון: דה שואוגראונדס, קולריין, צפון אירלנד.
    שופט: קרלוס שיסטרה (פורטוגל).
    פרטים נוספים: המנצחת תפגוש את לך פוזנן, שסיימה שלישית בפולין, או את פליסטר, מחזיקת הגביע במקדוניה.
    דרי סיטי (1) - (6) מידטיילנד
    שעה: 21:45.
    אצטדיון: דה שואוגראונדס, סלייגו, אירלנד.
    שופט: ראדה אוברנוביץ (סלובניה).
    פרטים נוספים: המנצחת בסיכום תפגוש את פרנצווארוש, שזכתה בגביע ההונגרי, או את ילגאבה, שסיימה שנייה בלטביה.
    אוסייק (2) - (0) אוּ.אֶ. סנטה קולומה
    שעה: 21:45.
    אצטדיון: גרדסקי ורט, אוסייק, קרואטיה.
    שופט: קית' קנדי (צפון אירלנד).
    פרטים נוספים: המנצחת בסיכום שני המשחקים תפגוש את לוצרן, שסיימה חמישית בליגה השווייצרית.
    שמרוק רוברס (1) - (0) סטיארנן
    שעה: 22:00.
    אצטדיון: טלאהאט, דבלין, אירלנד.
    שופט: גלן נייברג (שוודיה).
    פרטים נוספים: המנצחת בסיכום תפגוש את מלאדה בולסלאב, שסיימה רביעית בצ'כיה, בסיבוב המוק' השני.
    ואלור רייקיאוויק (0) - (0) ונטספילס
    שעה: 23:00.
    אצטדיון: הלידארנדי, רייקיאוויק, איסלנד.
    שופט: רוב הארווי (אירלנד).
    פרטים נוספים: המנצחת תפגוש את דומז'אלה, שזכתה בגביע הסלובני, או את פלורה טאלין, שסיימה רביעית באסטוניה, בסיבוב המוקדמות השני.
    לינקולן (0) - (5) א.א.ק. לרנקה
    שעה: 23:00.
    אצטדיון: אסטדיו אלגרבה, פארו-לולה, פורטוגל.
    שופט: פאבל אורל (צ'כיה).
    פרטים נוספים: המנצחת תפגוש את לבדיה טאלין, שסיימה שנייה באסטוניה, או את קורק סיטי, שסיימה שנייה באירלנד.
     
    נערך לאחרונה ב: ‏6/7/17
  13. alexshw

    alexshw Member

    הצטרף ב:
    ‏13/11/09
    הודעות:
    48,601
    לייקים שהתקבלו:
    13,927
    מין:
    זכר
    קבוצות סקוטיות שנשארו באירופה - 2
    קבוצות מלוקסמבורג שנשארו באירופה - 3
     
    Telkiyski אוהב/ת את זה.
  14. Sarek

    Sarek Member

    הצטרף ב:
    ‏18/12/06
    הודעות:
    922
    לייקים שהתקבלו:
    771
    [​IMG] ליגת האלופות - עונת 2017/18
    סיבוב המוקדמות הראשון
    משחק הגומלין

    סיכום התוצאות:
    פ.צ.י. טאלין (0) [​IMG] 1-0 [​IMG] (3) היברניאנס
    • היברניאנס השלימה ניצחון כפול על טאלין ותזכה במפגש נגד זלצבורג בסיבוב המוק' השני.
    • ג'ורג'יניו, כובש השער הראשון מהשבוע שעבר, כבש את השער היחיד במשחק בדקה ה-88'. ניתן לצפות בשער כאן.
    • זה היה ניצחון החוץ הראשון של היברניאנס באירופה מאז 2002.
    • זו הייתה הפעם היחידה אי פעם שהיברניאנס ניצחה את יריבתה בשני המשחקים (בית וחוץ).

    טרפצ'ה'89 (2) [​IMG] 4-1 [​IMG] (6) ויקינגור

    • ויקינגור העפילה לסיבוב המוק' השני, שם תפגוש את פ.ה. הפנרפיירדר האיסלנדית.
    • אנגהל הבקיע את הראשון לויקינגור בדקה ה-37', דקה לאחר ששחקנה של טרפצ'ה, קורטישאי, הורחק בכרטיס אדום.
    • שער עצמי של איסלמי בדקה ה-40' העלה את הקבוצה מאיי פארו ליתרון 2-0.
    • סלבי ואטנהאמר, שכבש גם במשחק הראשון, הוסיף צמד בדקה 52' ו-59'.
    • חסני הבקיע את השער המצמק במשחק ליגת האלופות הראשון שנערך בקוסובו. ניתן לצפות בתקציר כאן.

    יורופה (3) [​IMG] 3-1 (לאחר הארכה) [​IMG] (4) דה ניו סיינטס
    • דה ניו סיינטס העפילה לסיבוב המוק' השני, לאחר ניצחון נגד יורופה. בסיבוב הבא היא תפגוש את רייקה הקרואטית.
    • שער עצמי של איבן מויה בדקה ה-37', ושער של קיגלי בדקה ה-41' קבעו את התוצאה במחצית - 2-0 לדה ניו סיינטס.
    • שער של ווקר בפנדל בדקה ה-53' איזן את תוצאת המפגש, כאשר בהמשך שניים משחקני יורופה הורחקו.
    • המשחק המשיך להארכה, וקיגלי הבקיע את שער הניצחון בדקה ה-104'. ניתן לצפות בשערים כאן.

    לה פיוריטה (0) [​IMG] 0-0 [​IMG] (1) לינפילד
    • לינפילד העפילה לסיבוב המוק' השני של ליגת האלופות, שם תפגוש את סלטיק.
    • שערו של סטיוארט בסראוואלה הכריע את המפגש.
    • טומאסי וריצ'וטי, שני שחקנים ששיחקו בעבר בסרייה א' האיטלקית, שיחקו בשורות לה פיוריטה.
    • לה פיוריטה היא הקבוצה הראשונה מסן מרינו שלא הפסידה במשחק במסגרת ליגת האלופות.
    • לה פיוריטה הגיעה להישג הטוב ביותר של קבוצה מסן מרינו באירופה - הפסד בשער אחד בלבד (בסיכום). ניתן לצפות בתקציר כאן.

    פ.צ. סנטה קולומה (1) [​IMG] 1-1 [​IMG] (2) אלאשקרט
    • אלאשקרט הדיחה את סנטה קולומה גם השנה, לאחר שעשתה זאת גם בשנה שעברה.
    • אלופת ארמניה תפגוש בסיבוב המוק' השני את אלופת בלארוס, באטה בוריסוב.
    • ננאדוביץ' הבקיע לטובת אלאשקרט בדקה ה-28', לאחר שהבקיע גם במשחק הקודם.
    • אילדפונס לימה איזן את התוצאה בדקה ה-63'. ניתן לצפות בשערים כאן.
     
    Telkiyski ו-alexshw אוהבים את זה.
  15. Telkiyski

    Telkiyski Member

    הצטרף ב:
    ‏25/3/09
    הודעות:
    17,388
    לייקים שהתקבלו:
    5,340

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!